Sinerji Hukuk Yazılımları A.Ş.

Bilgisayar / BT / Internet  

www.sinerjias.com.tr/

Sinerji Hukuk Yazılımları A.Ş. hakkında:

Sinerji Hukuk Yazılımları olarak şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda kalifiye bireyleri bünyemize katmak ve kurumsal sadakatlerini sağlayarak, piyasadaki lider firma pozisyonumuzu sağlayan, kaliteli programlar kadar kaliteli personelle de hizmet verme anlayışımızı sürdürmek, insan kaynakları politikamızın temelini oluşturmaktadır.

İşe Alım Süreci

Alanında uzman ve profesyonel personelden oluşan departmanlar şeklinde hizmet veren şirketimizin ihtiyaçları ve kadromuzun gereksinimleri doğrultusunda gerçekleştirilen mülakatlar neticesinde en uygun adayı seçmek, işe alım politikamızın temel hedefini teşkil etmektedir.

Şirketimize yapacağınız iş başvurularınızı, web sitemizde bulunan iş başvuru alanından ya da açık olan pozisyonlar için "kariyer.net" üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

  • Belirtilen kanallardan yapılmış olan başvurular değerlendirilmekte ve ilgili pozisyona uygun kişilerle İnsan Kaynakları uzmanlarımız tarafından öncelikle telefonla ön mülakat yapılmakta, ön mülakatta yeterli görülen adaylar, son mülakat için şirket merkezimize davet edilmektedir.
  • Şirketimize yapılan tüm başvurular gizli tutulmaktadır.

Sinerji'ye Hoşgeldin

Şirketimizde çalışma hayatına "merhaba" diyen her personelimiz için şirketimizin kültürünü, organizasyon yapısını ve iş akışını anlatan, personelin ilk günden itibaren firmaya ve yapacağı işe daha kolay adapte olabilmesini sağlayan oryantasyon programı uygulanmaktadır.

Performansa Dayalı Kariyer İmkanı

Personelimizin, şirketimizin genel hedefleri ve kendi bireysel hedeflerini gerçekleştirmek için göstermiş olduğu performansını değerlendirmek, yöneticileriyle gelecek dönemin iş hedeflerini belirlemek ve eksikliklerin tespit edilerek en kısa sürede çözümlemek amacıyla periyodik aralıklarla performans değerlendirmeleri yapılmaktadır.

Şirketimizde yapılan her performans değerlendirmesi sonrasında kariyer planlaması yapılarak, personelimizin hedefleri ve beklentileri bir kez daha masaya yatırılmakta, oluşacak boş üst pozisyonlar için atama ve terfilerde şirket bünyesindeki personelden yararlanmak birinci önceliğimizi oluşturmaktadır.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 00:00-00:00
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00

Sinerji Hukuk Yazılımları A.Ş. İş İlanları

Sinerji Hukuk Yazılımları A.Ş. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!