Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Tıp Sekreteri İş İlanları

Hepsini Temizle
Tıp Sekreteri
 • Tıbbi Sekreter

  Türkiye Hastanesiİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTürkiye Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere tecrübeli "Tıbbi Sekreter" istihdam edilecektir.

  Aranan NiteliklerKendi alanı ile ilgili Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi mezunu, En az 2 yıl deneyimli, Hastane otomasyon sistemi kullanma tecrübesi olan, İş takip sürecini eksiksiz yürütebilecek, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, İletişim ve problem çözme yeteneği yüksek, Güler yüzlü, Bayan.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tıp Sekreteri, Sekreter

 • Tıbbı Sekreter ( Ameliyathane )

  Dora Hospitalİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıHastanemizin Ameliyathane Bölümünde görev alacak daha önce ameliyathane sekrterliği yapmış Icd 10 tanı kodlarını bilen, ameliyathane paket kodlarına hakim olan adayların başvurularını bekliyoruz. Ameliyathanenin sevk idaresi Yapılan Ameliyatların Sisteme işlenmesi Hekim ve Hastane Koordinasyonuna Sahip olması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Tıbbi Sekreterlik bölümlerinden mezun, Ameliyathane başta olmak üzere, alanında en az 2 yıllık deneyime sahip, MS Office programlarına hakim, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tıp Sekreteri

 • İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Acıbadem Adana Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinden mezun, Tıbbi terminolojiye hakim, Seri klavye kullanabilen, Sağlık sektöründe raportörlük konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, "Radyoloji Raportörü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tıp Sekreteri

İş Habercisi - Tıp Sekreteri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Tıp Sekreteri Nedir ?

Tıp sekreteri, kariyeri süresince sağlık kuruluşlarında hasta kayıtları ve randevuları düzenleyen kişidir.İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.