Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Tıp Sekreteri İş İlanları

Hepsini Temizle
Tıp Sekreteri
 • İş AçıklamasıHasta kayıt, randevu verilmesi, para tahsilatı, telefon yanıtlama

  Aranan NiteliklerKliniğimize mesleki temel bilgilere sahip ekip çalışmasına yatkın 25-35 yaş aralığında kadın tıbbi sekreter aramaktayız. Fatih ilçesinde yerleşen yabancı hasta portföyü olan kliniğimize en az 3 yıl tecrübeli, mesleki temel bilgilere sahip iş disiplini ve sorumluluk sahibi, hasta ve müşteri memnuniyetine önem veren, güleryüzlü, diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, bölümü ile ilgili gelişmeleri takip eden iletişim becerileri kuvvetli tercihen ingilizce bilen tıbbi sekreter arıyoruz.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tıp Sekreteri, Sekreter, Diş Teknik Sekreteri, Veznedar

 • Radyoloji Raportörü

  Eslife Sağlık Grubuİstanbul Avrupa 15 Eylül 2017

  İş AçıklamasıEslife Sağlık Grubu'na bağlı Eslife Esenyurt Hastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere Radyoloji Raportörü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTıbbi Dökümantasyon veya Sekreterlik Bölümü mezunu, MR, BT, USG raporları yazma konusunda deneyimli, Hızlı rapor yazabilen, MS Office programlarına hakim, Etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Hasta ve hasta yakını psikolojisini önemseyen, Yoğun çalışma temposuna uyum gösterebilecek, Analitik ve hızlı düşünme yeteneğine sahip, Avrupa yakasında ikamet eden,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tıp Sekreteri

 • İş AçıklamasıNişantaşı'nda bulunan Diş Estetiği Merkezimize "Diş Hekimi Asistanı" alınacaktır.

  Aranan NiteliklerDiş Hekimi Asistanı olarak daha önceden görev almış, Tercihen en az 1 yıl deneyimli, Yeniliğe ve öğrenmeye açık, Görünümüne ve kişisel hijyene önem veren, En az lise mezunu, Yapılan işlerin takibini gerçekleştirebilecek, Hasta koordinasyonunu sağlayabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden, Ulaşımı sorun etmeyecek Diş Hekimi Asistanı alınacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman, Asistan, Diş Teknik Sekreteri, Tıp Sekreteri

 • İş Açıklaması2004 yılı Kasım ayında faaliyetine başlayan MAYAGÖZ, 2009 yılı Eylül ayından itibaren Eti Mahallesi Celal Bayar Bulvarı Tok Sokak No:7 Maltepe-Çankaya/ANKARA adresinde faaliyetine devam etmektedir. 5000 m² kapalı alan içerisinde bulunan, 5 özel donanımlı ameliyathanesi, tek ve çift kişilik özel odaları, engelli ve yaşlılara özel imkanları, ücretsiz otoparkı, kafeteryası, bebek bakım odası, çocuk oyun alanı, doğal alan ve mescidi ile sizlerin rahatlığı ve memnuniyetine yönelik imkanlarıyla Türkiye'nin önemli göz sağlığı kurumlarından biri olarak hizmet vermektedir. Günlük 500 muayene ve 100 ameliyat kapasitesi ile hafta içi her gün ve Cumartesi günü; Glokom Katarakt Kornea-Konjonktiva ve Kontak Lens Oküloplasti Refraktif Cerrahi - Excimer Laser Refraktif Cerrahi - Diğer Uygulamalar Retina Şaşılık ve Çocuk Göz Hastalıkları Tıbbi birimlerinde; Katarakt (fako) ve Excimer Laser uygulamaları başta olmak üzere, glokom, retina dekolmanı, vitroretinal cerrahi, oküloplastik cerrahi, gözyaşı kanal tıkanıklığı, şaşılık ameliyatları vb. konularında uzman ve tecrübeli hekimlerimiz ve personel kadromuzla güvenle hizmet vermekteyiz. Kurumumuzda değerlendirmek üzere "Tıbbi Sekreter" aramaktayız. Genel Özellikler dinamik, güler yüzlü, hoşgörülü, sabırlı, diksiyonu düzgün, iletişim yeteneneği kuvvetli, eğitime ve gelişime açık, analitik düşünen, teknoloji ve yenilikleri takip eden, çözüm odaklı, ekip çalışmasına yatkın , tam zamanlı çalışacak, Ankara'da ikamet eden, tercihen sigara kullanmayan,

  Aranan NiteliklerTeknik Özellikler üniversitelerin Tıbbi Sekreterlik ve Dokümantasyon bölümü mezunu, tıbbi terminolojiye hakim, çok iyi derecede MC Office programlarını kullanabilen.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tıp Sekreteri

 • Hastane Koordinasyon Sorumlusu

  NETA Executive Searchİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 11 Eylül 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz, nükleer tıp alanında faaliyet gösteren sektörünün lideri firmamızın anlaşmalı olduğu büyük bir hastane bünyesinde; görev alabilecek "Hastane Koordinasyon Sorumlusu" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin en az 2 veya 4 yıllık Sağlık Bölümlerinden mezun, Firma ürünlerinin hastalara tanıtımını ve ürünlerle ilgili bilgilendirmeleri gerçekleştirerek yönlendirme organizasyonunu gerçekleştirebilecek, Hastane ortamında hasta, doktor ve firma arasındaki ilişki yönetimini gerçekleştirebilecek, Onkoloji / kanser teşhis ve tedavisinde kullanılan nükleer tıp ürünleri hakkında bilgili, İlişki yönetimi ve sorun çözmede son derece başarılı, Kurumsal temsilinde özenli, İkna ve koordinasyon yeteneğine güvenen, İş takibinde dikkatli, Pozitif ve enerjik bir karaktere sahip, Ofis Programlarını aktif bir şekilde kullanabilen, 35 yaşını aşmamış * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

  Sektör: Holding, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Sağlık Memuru, Satış Temsilcisi, Tıbbi Mümessil, Tıp Sekreteri

 • İş AçıklamasıAVRASYA HASTANESİ GAZİOSMANPAŞA AVRASYA HASTANESİ ' nde görevlendirmek üzere Göz polikliniğimize ''Hasta Danışmanı '' aramaktayız

  Aranan NiteliklerTercihen OCT , PAKİMETRİ, GÖRME ALANI, BİOMETRİ gibi göz ölçüm tetkik cihazlarını kullanabilme deneyimine sahip ( ŞART DEĞİL) En az lise mezunu Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip Hasta memnuniyetine önem veren ,Takım çalışmasına yatkın, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Sağlık sektöründe deneyimli, Diksiyonu düzgün ,prezantabl Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi Bayan

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Laborant, Danışman, Eleman, Tıp Sekreteri, Asistan

 • İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Acıbadem Adana Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinden mezun, Tıbbi terminolojiye hakim, Seri klavye kullanabilen, Sağlık sektöründe raportörlük konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, "Radyoloji Raportörü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tıp Sekreteri

İş Habercisi - Tıp Sekreteri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Tıp Sekreteri Nedir ?

Tıp sekreteri, kariyeri süresince sağlık kuruluşlarında hasta kayıtları ve randevuları düzenleyen kişidir.İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.