Tanker Şoförü İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Tanker Şoförü
 • Şoför

  Bortar Hazır Yemek A.Ş.İzmir 16 Ağustos 2022
  İş Açıklaması100.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesi’nin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR YEMEK, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı ile günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binamızda, hedeflerimize birlikte koşacağımız; aşağıdaki niteliklere sahip, “ŞOFÖR” pozisyonunda görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.
  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim mezunu, Sektörde en az 2 yıl deneyimli, SRC 2-4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, Planlanan rut çerçevesinde günlük yemek dağıtımını yapabilecek, Gıda ve hijyen kurallarına hakim, Trafik kuralları uyan, Titiz ve sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış Takım çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Gıda, Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık, Catering

  Pozisyon: Şoför, Ağır Vasıta Şoförü, Baş Şoför, Damperli Kamyon Şoförü, Sevkiyat Şoförü, Şoför/Sürücü, Tanker Şoförü, Tır Şoförü

 • Şöför

  Dufy Büyük Mağazacılıkİstanbul Avrupa 16 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıGüneşli depomuzdan istanbul içindeki ve gerektiğinde yakın illerdeki mağazalarımıza ürün sevkiyatı yapacak şöför çalışma arkadaşları arıyoruz.
  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, SRC ve Psikoteknik belgesi olan, Şoförlük görevinde 5 yıl deneyimli, İletişim becerileri yüksek, dikkatli, titiz ve kurallara bağlı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane, bağcılar, bayrampaşa, gaziosmanpaşa, esenler civarında ikamet eden, İstanbul'u çok iyi bilen, Askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Lojistik, Tekstil

  Pozisyon: Dağıtım Şoförü, Şoför, Ağır Vasıta Şoförü, Baş Şoför, Damperli Kamyon Şoförü, Kamyon Şoförü, Sevkiyat Şoförü, Şirket Şoförü, Şoför/Sürücü, Tanker Şoförü

 • Sevkiyat Şoförü

  Beyaz Fırınİstanbul Avrupa 16 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıBeyaz Fırın, iki asırlık dolu dolu bir lezzet hikayesi. 1836’da Balat’ta poğaça, börek, çörek fırını olarak başlayan, Kadıköy’de büyüyüp serpilen Beyaz Fırın, Anadolu yakasında, 350 çalışanı ile birlikte Kadıköy, Suadiye, Çiftehavuzlar, Erenköy, Akasya,Ataşehir,Etiler,Kanyon ve Göktürk mağazalarında hizmet vermeye devam ediyor. Patatesli Sarma, Acıbadem Kurabiyesi, Ayçekirdekli Galeta, pastacılık sektörünün köklü markalardan biri olan Beyaz Fırın’ın sektöre kazandırdığı asırlık lezzetlerinden sadece birkaçı. Suadiye, Ataşehir, Erenköy ve Akasya mağazalarında pastanenin yanı sıra brasserie olarak da Türk ve Dünya mutfaklarından seçkin lezzetler sunan marka, 5 nesildir süregelen; katkısız ve doğal ürün anlayışı, yenilikçiliği ve “yerinde üretim, her mağazada üretim” prensibi ile Avrupa yakasına, hikayesinin başladığı yere geri dönüyor. Beyaz Fırın Etiler Mağazamızda Sevkiyat Şoförü pozisyonunda ekibimize katılmak istermisiniz?
  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu, B veya E sınıfı sürücü ehliyeti olan, En az 5 yıldır aktif araç kullanan, Src ve piskoteknik belgesine sahip, Prezentabl, Sorumluluk sahibi, Tercihen İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,

  Sektör: Gıda, Restorancılık

  Pozisyon: Şoför, Ağır Vasıta Şoförü, Baş Şoför, Damperli Kamyon Şoförü, Kamyon Şoförü, Sevkiyat Elemanı, Sevkiyat Personeli, Sevkiyat Şoförü, Şoför/Sürücü, Tanker Şoförü

 • Çekici Şoför

  Metal Oto Ticaret Limited Şirketiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıAteşehir Merkez şubemizde görev alacak 5’li ve 8’li çekici kullanma deneyimi olan çekici şoförü arayışımız mevcuttur.
  Aranan Nitelikler• Psikoteknik ve SRC belgelerine sahip, Daha önce çekici kullanmış ve bu konuda en az 3 yıl deneyim sahibi olan, D sınıfı veya E sınıfı ehliyete sahip, ileri sürüş teknikleri konusuna hakim, trafiği iyi bilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilen, İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek, Askerlik hizmetini tamamlamış. ş.

  Sektör: Otomotiv, Motosiklet

  Pozisyon: Dağıtım Şoförü, Şoför, Ağır Vasıta Şoförü, Damperli Kamyon Şoförü, Kamyon Şoförü, Sevkiyat Şoförü, Şoför/Sürücü, Tanker Şoförü, Tır Şoförü, Uluslararası Uzun Araç Sürücüsü

 • Depo Sevkiyat Şoförü

  Hakmar Expressİstanbul Anadolu, Kocaeli, Sakarya 16 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıHakmar Mağazacılık, geçmişten gelen marketçilik deneyimini Discount Mağazacılıkta kendine özgü farklılıklar katarak, emin adımlarla büyümeye ve hizmet vermeye devam ediyor. İstanbul Anadolu Yakasında bulunan depolarımızda görevlendirilmek üzere, “Depo Sevkiyat Şoförü” pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Ürünlerin araçlara yüklenerek, depoya bağlı mağazalara teslimatını sağlamak.
  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim mezunu, C, D ve E sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, SRC2, SRC4 ve psikoteknik belgelerine sahip, Dijital takoğraf kartı bulunan, Sevk edilecek ürünlerin araca yüklemesini ve indirmesini yapabilecek, Ürün taşınmasına engel teşkil edecek bedensel şikayetleri bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Erkek çalışma arkadaşları aramaktayız. NOT: Web sayfamız üzerinden de ilanlarımıza başvurabilirsiniz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Dağıtım Şoförü, Kargo Şoförü, Şoför, Ağır Vasıta Şoförü, Damperli Kamyon Şoförü, Kamyon Şoförü, Sevkiyat Şoförü, Şirket Şoförü, Şoför/Sürücü, Tanker Şoförü

Sayfa:/3

İş Habercisi - Tanker Şoförü İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?