FT Lotus Thermal Hotel & SPA Trademark Collection by Wyndham

FT Lotus Thermal Hotel & SPA Trademark Collection by Wyndham
FT Lotus Thermal Hotel & SPA Trademark Collection by Wyndham ftlotuslife.com
Firmayı Şikayet Et
FT Lotus Thermal Hotel & SPA Trademark Collection by Wyndham İş İlanı Ara

FT Lotus Thermal Hotel & SPA Trademark Collection by Wyndham Hakkında

İzmir Menemen’de 11.000 m2’lik yeşil alana kurulan merkezimiz; Spa, termal ve masaj hizmetleri ile sizlere şehrin stresinden uzaklaşacağınız keyifli bir yaşam alanı sunuyor.

Engelli ve yaşlı dostu olan merkezimizde; kadınlara ve erkeklere özel bölümler, ortak kullanım alanları, fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümleriyle beraber sağlıklı lezzetler sunan kafe ve restoranımızla hizmetinizdeyiz. Termal havuz, sauna, Türk Hamamı ve çok daha fazlası sağlıklı yaşam merkeziniz FT Lotus Life’ta!

Çok yakında hizmet vermeye başlayacak olan Ft Lotus Otel tesisimiz ile de siz değerli müşterilerimizi zengin olanak fırsatlarımız ile misafir etmeye hazırlanıyoruz..

FT Lotus Thermal Hotel & SPA Trademark Collection by Wyndham İş Başvurusu

FT Lotus Thermal Hotel & SPA Trademark Collection by Wyndham, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

FT Lotus Thermal Hotel & SPA Trademark Collection by Wyndham firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de FT Lotus Thermal Hotel & SPA Trademark Collection by Wyndham ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel FT Lotus Thermal Hotel & SPA Trademark Collection by Wyndham iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

FT Lotus Thermal Hotel & SPA Trademark Collection by Wyndham iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver