PİDEM Restaurant İşletmeleri Turizm İnş. Ve San. A.Ş. İş İlanları

Kariyer & Eleman İş İlanları
PİDEM Restaurant İşletmeleri Turizm İnş. Ve San. A.Ş.
PİDEM Restaurant İşletmeleri Turizm İnş. Ve San. A.Ş. pidem.com.tr

PİDEM Restaurant İşletmeleri Turizm İnş. Ve San. A.Ş. Hakkında

Türkiye’nin En Yaygın Pide Zinciri, Pidem

Her siparişte aynı tazeliği ve kaliteyi sunmak için 2010 yılında bir lezzet yolculuğuna çıktık. Bugün, aynı hedef ve değerler ile Türkiye’nin lider pide zinciri markası olmanın gururunu yaşıyoruz.

Peki bu başarının sırrı ne? Tabii ki ilk günden bugüne koruduğumuz kalitemiz ve lezzetimiz! Çünkü lezzetli bir pide hazırlamak, hamur açmak gibi incelikli bir iştir. Bunun için biz her siparişte kişiye özel günlük hamur açıyor, sürekli denetimden geçen en taze ve kaliteli malzemeleri kullanarak pidelerimizi beğenine sunuyoruz.

Pidem’e gelen her sipariş, kalite ekibimizin eğittiği işin ehli pide ustaları tarafından hazırlanıyor. Bu sayede Türkiye’nin dört bir köşesinde, Pidem restoranlarında hep aynı lezzet deneyimi yaşanıyor.

Seni de günlük hazırlanan, benzersiz lezzetlerle buluşturmak için Türkiye’nin en yaygın pide zinciri Pidem’e bekliyoruz!

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: Yok Cumartesi: Yok Pazar: Yok

PİDEM Restaurant İşletmeleri Turizm İnş. Ve San. A.Ş. İş Başvurusu

PİDEM Restaurant İşletmeleri Turizm İnş. Ve San. A.Ş., kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

PİDEM Restaurant İşletmeleri Turizm İnş. Ve San. A.Ş. firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de PİDEM Restaurant İşletmeleri Turizm İnş. Ve San. A.Ş. ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel PİDEM Restaurant İşletmeleri Turizm İnş. Ve San. A.Ş. iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

PİDEM Restaurant İşletmeleri Turizm İnş. Ve San. A.Ş. iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim