Hasta Bakıcı İş İlanları

Hepsini Temizle
Hasta Bakıcı
 • Bayındır Hastanesi

  Sağlık Destek Personeli Bayındır Hastanesi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Ataşehir 'de yer alan Özel Bayındır İçerenköy Hastanemizde çalıştırılmak üzere Sağlık Destek Personeli alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler * En az ortaokul mezunu, * Tercihen Hastane tecrübesi olan, * Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü

 • Darüşşafaka Maltepe Rezidans

  Yaşlı Bakım Elemanı Darüşşafaka Maltepe Rezidans

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'nin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu olan Darüşşafaka, 152 yıldır “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonuyla başarılı, annesi veya babası hayatta olmayan, ailesinin maddi olanakları nedeniyle iyi eğitim alamayan öğrencilere, ortaokul 1. sınıftan başlayarak lise son sınıfa kadar yatılı ve tam burslu, kolej seviyesinde eğitim vermektedir. Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlarıyla hizmet imkanı sağlayacak bağışçılarının hayatlarının ilerleyen dönemlerini konforlu ve huzurlu bir ortamda geçirmelerini sağlamak için hizmet veren Maltepe Rezidans' da görevlendirilmek üzere 'Yaşlı Bakım Elemanı' alınacaktır. Özel bakıma ihtiyaç duyan yatağa bağımlı üyelerimizin kişisel bakımlarının yapılması, üyelerimizin oda düzeninin sağlanması, üyelerimizin sosyal ve fiziksel ihtiyaçlarının karşılanmasında yardımcı olunması, sağlık durumlarını etkileyebilecek gözlemlerinin birim sorumlusuna bildirilmesi, doktor ve sorumlu hemşirenin vereceği görevleri yerine getirmesi, Rezidans bünyesinde üyelere yönelik hazırlanan plan ve programlar doğrultusunda bazı görev ve hizmetleri yerine getirmesi ve benzeri sorumluluklar üstlenmesi beklenmektedir.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksekokulu mezunu, MEB’e bağlı kurumlardan yaşlı bakım sertifikası olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Tercihen yaşlı bakım deneyimi olan, Vardiyalı çalışabilecek, İletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın. Çözüm odaklı,

 • Darüşşafaka Urla Rezidans

  Yaşlı Bakım Elemanı Darüşşafaka Urla Rezidans

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'nin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu olan Darüşşafaka, 152 yıldır “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonuyla başarılı, annesi veya babası hayatta olmayan, ailesinin maddi olanakları nedeniyle iyi eğitim alamayan öğrencilere, ortaokul 1. sınıftan başlayarak lise son sınıfa kadar yatılı ve tam burslu, kolej seviyesinde eğitim vermektedir. Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlarıyla hizmet imkanı sağlayacak bağışçılarının hayatlarının ilerleyen dönemlerini konforlu ve huzurlu bir ortamda geçirmelerini sağlamak için hizmet veren Urla Rezidans- Urla Yaşam Özel Huzurevi ve Bakım Merkezimizde görevlendirilecek adayların sahip olmasını beklediğimiz nitelikler:

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksekokulu mezunu, MEB’e bağlı kurumlardan yaşlı bakım sertifikası olan, Tercihen yaşlı bakım deneyimi olan, Vardiyalı çalışabilecek, İletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın. Çözüm odaklı.

 • Kadıköy Şifa Sağlık Grubu

  Hasta Bakıcı Kadıköy Şifa Sağlık Grubu

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hastanemiz bünyesinde Kadıköy Hastanemizde (Hasta Bakıcı) Sağlık Teknisyeni olarak görevlendirilmek üzere.

  Aranan Nitelikler Bebek Odası, Erişkin Yoğun Bakım ve Hasta katlarında, Sağlık teknisyeni veya Hasta Bakıcı olarak görev yapmış, En az 1-2 Yıl deneyimli, Takım Çalışmasına Uyumlu, Kişisel Hijyenine Özen Gösteren, Anadolu Yakasında İkamet Eden,

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Porter Medical Park Hastaneler Grubu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması FatihMedicalpark bünyesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen daha önce işdeneyimine sahip, Takım çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli. Birimler arasında evrak teslimatlarının yapılması, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Nwg Services

  Hasta Bakıcı Nwg Services

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kadıköy , Nişantaşı ve Topkapı bölgesinde hizmet verdiğimiz özel hastane için: 40 yaşını aşmamış, Benzer bir işte tecrübe kazanmış, Kişisel hijyenine önem gösteren Bay ve bayan hastabakıcılar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Bayındır Hastanesi

  Kat Sağlık Destek Personeli Bayındır Hastanesi

  İstanbul Anadolu

  29 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ataşehir'de yer alan hastanemiz yatan hasta katlarında tam zamanlı olarak çalıştırılmak üzere;

  Aranan Nitelikler - Minimum lise mezunu, - Tercihen sağlık sektörü deneyimi olan (hasta bakım, refaket deneyimi tercih sebebidir.), - Kişiler arası ilişkileri ve iletişim becerileri gelişmiş, - Ekip çalışmasına yatkın, - Güleryüzlü ve aktif çalışabilecek Sağlık Destek Personelleri arıyoruz.

 • Bayındır Hastanesi

  Sağlık Destek Personeli Bayındır Hastanesi

  İstanbul Avrupa

  29 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Levent'te yer alan Özel Bayındır Levent Tıp Merkezi'mizde tam zamanlı olarak çalıştırılmak üzere;

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Tercihen ameliyathane tecrübesi olan, * Hasta bakım ve sterilizasyon konusunda bilgi sahibi, * Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü Sağlık Destek Personel adayları arıyoruz.

 • Bayındır Hastanesi

  Poliklinik Sağlık Destek Personeli Bayındır Hastanesi

  İstanbul Anadolu

  29 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ataşehir'de yer alan hastanemiz poliklinik katında tam zamanlı olarak çalıştırılmak üzere;

  Aranan Nitelikler - Minimum lise mezunu, - Tercihen sağlık sektörü deneyimi olan (hasta bakım, refaket deneyimi tercih sebebidir.), - Kişiler arası ilişkileri ve iletişim becerileri gelişmiş, - Ekip çalışmasına yatkın, - Güleryüzlü ve aktif çalışabilecek Sağlık Destek Personelleri arıyoruz.

 • Medicana International İstanbul

  Sağlık Bakım Teknisyeni(Hasta Bakıcı) Medicana International İstanbul

  İstanbul Avrupa

  27 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Medicana Sağlık Grubu'na bağlı "Özel Medicana İnternational İstanbul Hastanesi" bünyesinde görevlendirilmek üzere, "Sağlık Bakım Teknisyeni(Hasta Bakıcı)" Aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen sağlık kuruluşlarında görev yapmış Hasta memnuniyetine önem veren Hasta bakımı yapabilecek İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Hasta Bakıcı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?