Hasta Bakıcı İş İlanları

Hepsini Temizle
Hasta Bakıcı
 • Hasta Bakıcı
  Nwg Services
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Kadıköy , Nişantaşı ve Topkapı bölgesinde hizmet verdiğimiz özel hastane için: 40 yaşını aşmamış, Benzer bir işte tecrübe kazanmış, Kişisel hijyenine önem gösteren Bay ve bayan hastabakıcılar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Hastanemizde çalışmak üzere; 'Yardımcı Sağlık Personeli' aramaktayız

  Aranan Nitelikler · Lise mezunu, · Tercihen alanında deneyimli, · Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek, · Ekip çalışmasına yatkın · Vardiyalı çalışabilecek, · Hastane içinde taşınması gereken evrakları,malzemeleri ilgili yerlere götürmek, · Hemşire refakatinde,birimler arası hasta transferini prosedürü doğrultusunda gerçekleştirmek.

 • Porter
  Medical Park Hastaneler Grubu
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması FatihMedicalpark bünyesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen daha önce işdeneyimine sahip, Takım çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli. Birimler arasında evrak teslimatlarının yapılması, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Türkiye'nin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu olan Darüşşafaka, 152 yıldır “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonuyla başarılı, annesi veya babası hayatta olmayan, ailesinin maddi olanakları nedeniyle iyi eğitim alamayan öğrencilere, ortaokul 1. sınıftan başlayarak lise son sınıfa kadar yatılı ve tam burslu, kolej seviyesinde eğitim vermektedir. Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlarıyla hizmet imkanı sağlayacak bağışçılarının hayatlarının ilerleyen dönemlerini konforlu ve huzurlu bir ortamda geçirmelerini sağlamak için hizmet veren Maltepe Rezidansı'nda görevlendirilmek üzere 'Yaşlı Bakım Elemanı' alınacaktır. Özel bakıma ihtiyaç duyan yatağa bağımlı üyelerimizin kişisel bakımlarının yapılması, üyelerimizin oda düzeninin sağlanması, üyelerimizin sosyal ve fiziksel ihtiyaçlarının karşılanmasında yardımcı olunması, sağlık durumlarını etkileyebilecek gözlemlerinin birim sorumlusuna bildirilmesi, doktor ve sorumlu hemşirenin vereceği görevleri yerine getirmesi, Rezidans bünyesinde üyelere yönelik hazırlanan plan ve programlar doğrultusunda bazı görev ve hizmetleri yerine getirmesi ve benzeri sorumluluklar üstlenmesi beklenmektedir.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksekokulu mezunu, MEB’e bağlı kurumlardan yaşlı bakım sertifikası olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Tercihen yaşlı bakım deneyimi olan, Vardiyalı çalışabilecek, İletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın. Çözüm odaklı,

 • İş Açıklaması Türkiye'nin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu olan Darüşşafaka, 152 yıldır “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonuyla başarılı, annesi veya babası hayatta olmayan, ailesinin maddi olanakları nedeniyle iyi eğitim alamayan öğrencilere, ortaokul 1. sınıftan başlayarak lise son sınıfa kadar yatılı ve tam burslu, kolej seviyesinde eğitim vermektedir. Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlarıyla hizmet imkanı sağlayacak bağışçılarının hayatlarının ilerleyen dönemlerini konforlu ve huzurlu bir ortamda geçirmelerini sağlamak için hizmet veren Urla Rezidans- Urla Yaşam Özel Huzurevi ve Bakım Merkezimizde görevlendirilecek Yaşlı Bakım Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksekokulu mezunu, MEB’e bağlı kurumlardan yaşlı bakım sertifikası olan, Tercihen yaşlı bakım deneyimi olan, Vardiyalı çalışabilecek, İletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın. Çözüm odaklı.

 • Hasta Bakıcı
  Bayındır Hastanesi
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Göktürk'te yer alan Yaşlı Bakım Merkezimizde tam zamanlı olarak görevlendirmek üzere;

  Aranan Nitelikler * Tercihen hasta bakım sertifikası olan, * Hasta bakım tecrübesi olan, * İhtiyaç halinde hastaların kişisel bakımını da yapabilecek, * 40 yaşını aşmamış Hasta Bakıcı adayları aramaktayız.

 • Hasta Bakıcı
  Kadıköy Şifa Sağlık…
  İstanbul Anadolu 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Hastanemiz bünyesinde Kadıköy Hastanemizde (Hasta Bakıcı) Sağlık Teknisyeni olarak görevlendirilmek üzere.

  Aranan Nitelikler Bebek Odası, Erişkin Yoğun Bakım ve Hasta katlarında, Sağlık teknisyeni veya Hasta Bakıcı olarak görev yapmış, En az 1-2 Yıl deneyimli, Takım Çalışmasına Uyumlu, Kişisel Hijyenine Özen Gösteren, Anadolu Yakasında İkamet Eden,

 • Hasta Bakım Teknisyeni
  Anadolu Sağlık Merkezi…
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 21 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Hasta bakımında Hemşire'ye yardım edilmesi, Hastalarımızın her türlü, genel, kişisel ve hijyenik bakımının ve iş tanımında belirtilen bakım faaliyetlerini yerine getirilmesi.

  Aranan Nitelikler Kocaeli-Gebze'de ve İstanbul-Ataşehir'de olmak üzere toplam 54.000 m² kapalı alanda faaliyet gösteren, Amerika Birleşik Devletleri'nin en iyi hastanelerinden birisi olan Johns Hopkins Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile stratejik işbirliğine sahip, tüm ihtisas dallarını bünyesinde barındıran, multi-disipliner tedavi yöntemleri sunan Anadolu Sağlık Merkezi Hasta Bakımı ve Hemşirelik Hizmetleri Direktörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Yüksek tempoda vardiyalı çalışabilecek, Hasta ve hasta yakınları ile iyi iletişim kurabilecek, Dikkatli, titiz, ekip çalışmasına yatkın, Sabırlı, güleryüzlü, 'Hasta Bakım Teknisyeni' aramaktayız.

 • Temizlik Görevlisi
  Özel İstanbul Medicine…
  İstanbul Avrupa 20 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Grubumuz bünyesindeki Güneşli Hastanemizde görevlendirilmek üzere "Temizlik Görevlisi” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Tercihen sağlık sektöründe temizlik süreçlerinde görev almış, · Güleryüzlü, kişisel hijyene önem veren, · Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, · Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, · Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, . Bay / bayan

 • Hasta Bakıcı
  Bayındır Hastanesi
  İstanbul Anadolu 19 Temmuz 2015

  İş Açıklaması İstanbul Ataşehir 'de yer alan Özel Bayındır İçerenköy Hastanemizde çalıştırılmak üzere HASTA BAKICI alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler * En az ortaokul mezunu, * Hastanın ve Bulunduğu ortamın hijyenini sağlayabilecek * Sağlık Personeline yardımcı olabilecek * Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü

 • Sağlık Destek Personeli
  Bayındır Hastanesi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 12 Temmuz 2015

  İş Açıklaması İstanbul Ataşehir 'de yer alan Özel Bayındır İçerenköy Hastanemizde çalıştırılmak üzere Sağlık Destek Personeli alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler * En az ortaokul mezunu, * Tercihen Hastane tecrübesi olan, * Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü

 • İş Açıklaması Medicana Sağlık Grubu'na bağlı "Özel Medicana İnternational İstanbul Hastanesi" bünyesinde görevlendirilmek üzere, "Sağlık Bakım Teknisyeni(Hasta Bakıcı)" Aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen sağlık kuruluşlarında görev yapmış Hasta memnuniyetine önem veren Hasta bakımı yapabilecek İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden

 • İş Açıklaması Ataşehir'de yer alan hastanemiz yatan hasta katlarında tam zamanlı olarak çalıştırılmak üzere;

  Aranan Nitelikler - Minimum lise mezunu, - Tercihen sağlık sektörü deneyimi olan (hasta bakım, refaket deneyimi tercih sebebidir.), - Kişiler arası ilişkileri ve iletişim becerileri gelişmiş, - Ekip çalışmasına yatkın, - Güleryüzlü ve aktif çalışabilecek Sağlık Destek Personelleri arıyoruz.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Hasta Bakıcı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?