Tasarım Şefi İş İlanları

Hepsini Temizle
Tasarım Şefi
 • Nine West Tasarım Yöneticisi

  FLO Mağazacılıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün
  İş AçıklamasıBiz Kimiz? Burası FLO! Hayatına dokunduğumuz tüm paydaşlarımıza “Benim Geleceğim Burada’’ dedirtecek olan gelişimin daima peşinden gideriz. Bu gelişim fırsatlarından yararlanarak FLO’yu aidiyet duygumuzu besleyecek bir yaşam alanına dönüştürürüz. Bu yaşam alanını da hayatlarımızın ayrılmaz bir parçası olan teknoloji imkanlarından ayrı düşünmeyiz. 3 kıtada 20’den fazla ülkede faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde; FLO, In Street, Nine West, Lumberjack ve Reebok mağaza zincirlerinin yanı sıra, mağazalarımızda satışını gerçekleştirdiğimiz, toptan ve online satışını yaptığımız Kinetix, Polaris, Butigo, Dockers by Gerli, U.S. Polo ASSN, İnci, Lotto gibi her biri kendi alanında lider ayakkabı markalarımız bulunmaktadır. 680’ın üstünde mağazamızla, 14.000’in üzerindeki çalışanımızla hizmet vermekteyiz. FLO’da “Nine West Tasarım Yöneticisi” hangi görevlerden sorumludur? Trend takibi ve pazar araştırmaları yaparak sezonun temasını kurgulamak, Yurt içi ve yurtdışı fuar ziyaretleri sonrası trend sunumu hazırlamak, Sezonluk bazda satan ve satmayan ürünleri takip ederek hedef kitleye, modaya ve oluşturulan plana göre koleksiyon oluşturmak, Koleksiyon hazırlığı için takvime uygun olarak board ve teknik dosyaların hazırlığını yapmak, Tüketici beklenti ve tercihlerine göre uygun çizgileri ve renkleri takip etmek, Koleksiyon hazırlık aşamasında kalite araştırması yapmak, Düzenli mağaza ziyaretleri yapmak ve raporlamak, Üreticiler ile koordineli çalışarak tasarım süreçlerini gerçekleştirilmek ve iyileştirmek, Farklı ürün grupları için tasarlanan koleksiyonun birbiriyle uyum içerisinde olduğunu kontrol etmek.
  Aranan Niteliklerİş tanımının senin için uygun olduğunu düşünüyorsan ve; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunsan, Ayakkabı tasarımında en az 5 yıl tecrübeliysen, Corel Draw, Adobe İllustrator, Adobe Photoshop programlarını iyi derecede kullanabiliyorsan, Tercihen iyi derecede İngilizce biliyorsan, Ayakkabı tasarımı konularında bilgi ve deneyim sahibiysen, Moda ve trendleri yakından takip ediyorsan, Kalite odaklıysan ve iş takip yönün güçlüyse, Dikkatliysen, görsel hafızana güveniyor ve detaylara önem veriyorsan, “Seyahat engelim bulunmuyor” diyorsan, diyorsan, başvurunu sabırsızlıkla bekliyoruz. FLO’da işe alım süreci nasıl ilerler? Başvuruda bulunan tüm adaylarımızı dil, din, ırk, cinsiyet ayrımı gözetmeden eşit görüyoruz. İlgili pozisyondan beklenen yetenekleri ölçümlemek adına test ve envanter uyguluyor, yetkinlikleri doğru belirleyebilmek adına yapılandırılmış mülakatlarla süreçlerimizi yürütüyoruz. Her adayımızı sürecin her aşamasında mutlaka bilgilendiriyoruz.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tasarım Grup Şefi, Tasarım Müdür Yardımcısı, Tasarım Müdürü, Tasarım Şefi, Tasarım Yöneticisi, Desen Tasarım Müdürü

 • Tasarım Uzmanı

  Alders Tekstilİstanbul Avrupa 6 Şubat 2023
  İş Açıklamasıİhracata yönelik konfeksiyon üretimi yapan firmamızın Dokuma Grubu Tasarım Bölümü'nde görevlendirilmek üzere; * Üniversitelerin Güzel Sanatlar, Hazır Giyim, Moda Tasarımı ve Tekstil, vb. bölümlerinden mezun, * Fast Fashion markaların dokuma gruplarında koleksiyon hazırlama konusunda en az 7-8 yıl deneyime sahip, * Kendi markamıza ait tasarımları yapacak, * Tasarım ile ilgili bilgisayar programlarını (3D Clo) iyi derecede kullanabilen, çizim yapabilen, (Adobe Illustrator ve Photoshop) * Moda ve yenilikleri takip eden ve bu doğrultuda araştırmalar yapabilecek, * Ticari anlamda güçlü bir moda gözüne sahip; moda, sokak trendlerini ve yenilikleri takip eden, * Müşteri beklentilerini anlayan ve buna göre en uygun koleksiyonu zamanında hazırlayabilen, * Ürünü eskizden örneğe yönetebilecek (eskiz, kalıp bilgisi, ölçüm ve montaj konusunda iyi)
  Aranan Nitelikler* Kumaş kaliteleri ve süslemeler hakkında iyi bilgi sahibi olan, * Dinamik, ekip çalışmasına yatkın, sosyal ilişkilerde başarılı, * Akıcı düzeyde İngilizce bilen, * İletişimi kuvvetli, Tasarım Uzmanı aramaktayız.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarım Şefi, Tasarım Uzmanı

İş Habercisi - Tasarım Şefi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?