Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Mağaza Satış Temsilcisi (İstanbul Beşiktaş)

İlan Detay

Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

Bargello Perfume - Mağaza Satış Temsilcisi (İstanbul Beşiktaş)

İş Açıklaması

Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Satış ve mağaza karlılığını geliştirmenin yollarını araştırmak, Ürünlerle ilgili detaylı bilgi vererek müşterilere yardımcı olmak, Mağazaya gelen potansiyel ve mevcut müşterilere karşı firmayı en iyi şekilde temsil etmek. Müşterilere karşı güler yüzlü ve ilgili olmak. Mağazanın temizliğini sağlamak. Raflardaki eksik ürünlerin tamamlanmasını sağlamak. Zorunlu olmayan durumlar dışında mağazayı terk etmemek. Mağaza kasa evraklarını ve nakit durumunu finans prosedürleri çerçevesinde yönetmek. Mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak. Ürün ve stok takibini gerçekleştirmek.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Tercihen kozmetik sektöründe deneyimli, Dışa dönük, sosyal bir yapısı olan Etkili sözlü ve yazılı iletişim ve temsil yeteneğine sahip, müşteri odaklı çalışan, İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş da bulunan mağazada görevlendirilmek üzere. Askerlik hizmetini tamamlamış ( Erkek Adaylar için ) personel alınacaktır.
İlan Tarihi:
26-01-2023
İstihdam Türü:
Tam Zamanlı
Eleman Sayısı:
2
Pozisyon:
Mağaza Görevlisi, Mağaza Satış Danışmanı, Mağaza Satış Elemanı, Mağaza Satış Sorumlusu, Perakende Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Kozmetik Satış Görevlisi, Mağaza Personeli, Mağaza Satış Personeli, Perakende Kanalı Satış Temsilcisi
Referans No:
Mağaza - Avrupa yakası beşiktaş mağaza
Eğitim Seviyesi:
Yüksek Okul (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Firma Adı:
Bargello Perfume İş İlanları
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim