Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Sarıgözoğlu Hidrolik Makina ve Kalıp Sanayi A.Ş.

Makine  

www.sarigozoglu.com.tr

Sarıgözoğlu Hidrolik Makina ve Kalıp Sanayi A.Ş. hakkında:

Sarıgözoğlu Hidrolik Makine ve Kalıp Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1957 yılında İsmail SARIGÖZOGLU tarafından kurulmuştur.

Firmamız Otomotiv ve Beyaz Eşya Sanayine yönelik preslenmiş, montajlı, kaynakla birleştirilmiş, kaplanmış ve boyanmış metal parça üretimi ve otomotiv ve beyaz eşya sanayine yönelik sac parça kalıpları üretmektedir. Bununla birlikte hidrolik ve eksantrik pres üretimi yapmaktadır.

Kurulduğu 1957 yılından bugüne İzmir, Manisa ve Aksaray’daki yerleşik fabrikalarında faaliyette olan şirketimiz, sektörün ihtiyaçlarını da göz önüne alarak, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve bu alandaki rekabet gücünü arttırabilmek amacıyla Otomotiv sektörünün kalbi sayılan Bursa’da yeni bir fabrika yatırımına daha imza atmıştır. 30.000 m2 alanda 28.000 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda G-1 Pres hattı, gerek boyutları ve gerekse teknolojik özellikleri bakımından, Yan Sanayi tarafından sahip olunan ilk ve tek pres hattıdır.

Başlıca müşterileri Ford, Mercedes, Tofaş, Jaguar ve Bosch olan firmamız, Kalite Yönetim Sistemlerine ve Teknolojiye büyük önem vermekte, dünyadaki üretim trendlerini benchmark alarak kendine adapte etmektedir. Otomotiv Ana ve Yan sanayi ve Beyaz Eşya Sektörleri olmak üzere müşterileri ile uzun dönem işbirliği içinde olan firmamız, faaliyetlerinde %100 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Zamanında Teslimat, Kaliteli İşçilik, Garanti başta olmak üzere tüm müşteri gereksinimleri üzerinde yoğunlaşan SARIGÖZOĞLU A.Ş., sektördeki başarısını sürekli arttırmakla beraber, ülke ekonomisine olumlu katkıda bulunmayı ilke edinmiştir.Sektörümüzdeki diğer firmaların örnek almaya çalıştığı ve müşterilerimizin birinci derecede tercih edeceği firma olmak için her konuda kendimizi sürekli iyileştirirken; insana, bilgiye, iletişime ve teknolojik gelişmelere olan yatırımlarımız devam edecektir.

Sarıgözoğlu Hidrolik Makina ve Kalıp Sanayi A.Ş. İş İlanları

Sarıgözoğlu Hidrolik Makina ve Kalıp Sanayi A.Ş. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!