Bulaşıkçı İş İlanları

Hepsini Temizle
Bulaşıkçı
 • İş Açıklaması Üsküdar Ünalan Mahallesi'ndeki projemize inşaat ve şantiye ortamına uyum sağlayabilecek bulaşıkçılar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler   Tercihen 2sene deneyimi olan, Sorumluluk Sahibi, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Bay ya da bayan Bulaşıkçılar arıyoruz.

 • Bulaşıkhane Elemanı
  Sek Et Ürünleri
  İstanbul Anadolu 3 Ekim 2015

  İş Açıklaması Restaurantımızda görevlendirilmek üzere bulaşıkhane elemanı arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Anadolu yakası Ümraniye ilçesinde oturan En az ilköğretim yada Lise mezunu Güleryüzlü, dinamik, iletişimi güçlü Hizmet bilincinde

 • İş Açıklaması Restorancılık sektöründe zincir şubeler şeklinde faaliyet göstermekte olan Kırkpınar Lokantaları'nın Ankara Şubelerinde görevlendirmek üzere, tecrübeli veya tecrübesiz "BULAŞIKÇI" arayışındayız. Bulaşıkçı, Mutfak ve restoranın kirli bulaşıklarını yıkamak; mutfak ve demirbaşlar ile personel kullanım alanlarının günlük ve genel detay temizliğini yapmak, çöpleri boşaltmaktan sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Fiziksel olarak, ayakta durmasına ve yük kaldırmasına engel bir sağlık probleminin olmaması, Kişisel bakımına ve görünümüne özen göstermek, İşine bağlı olmak, kendisini motive edebilmek, Verimli çalışmak, şirket kaynaklarını etkin kullanabilmek, Ekip çalışmasında uyumlu olmak,

 • Bulaşıkçı
  Kırkpınar Lokantaları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 3 Ekim 2015

  İş Açıklaması Restorancılık sektöründe zincir şubeler şeklinde faaliyet göstermekte olan Kırkpınar Lokantaları'nın Anadolu ve Avrupa Yakası Şubelerinde görevlendirmek üzere, tecrübeli veya tecrübesiz "BULAŞIKÇI" arayışındayız. Bulaşıkçı, Mutfak ve restoranın kirli bulaşıklarını yıkamak; mutfak ve demirbaşlar ile personel kullanım alanlarının günlük ve genel detay temizliğini yapmak, çöpleri boşaltmaktan sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Fiziksel olarak, ayakta durmasına ve yük kaldırmasına engel bir sağlık probleminin olmaması, Kişisel bakımına ve görünümüne özen göstermek, İşine bağlı olmak, kendisini motive edebilmek, Verimli çalışmak, şirket kaynaklarını etkin kullanabilmek, Ekip çalışmasında uyumlu olmak,

 • Steward
  Gönen Turizm İnşaat ve…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 3 Ekim 2015

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere STEWARD (BULAŞIKÇI) olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Aynı pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, detaya önem veren, Öğrenmeye ve gelişime açık, Sorumluluk sahibi ve iş disiplini olan, Takım oyununu benimsemiş, Vardiyalı çalışmasına engel olmayan

 • İş Açıklaması Müşterilerin karşılanması, Ürünlerin talimatlara uygun şekilde hazırlanması, pişirilmesi ve sunulması, Önerili satış yapılması, Şube temizliği, Kasa işlemlerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Gıda ve Mağazacılık alanında kariyer hedefi olan, Tercihen satış deneyimli, Güleryüzlü, Vardiyalı çalışabilecek, Tercihen İkitelli ve civarında ikamet eden  tek vasıta ile ulaşabilecek, Bay - Bayan.

 • İş Açıklaması Danışmanlığı yapmakta olduğumuz Cafe Makkorina için; -İşletmeci, -Aşçı, -Garson, -Bulaşıkçı, -Servis Elemanı,   Alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Bulaşıkçı
  Mt Gıda Teks. ve Yapım…
  İstanbul Anadolu 3 Ekim 2015

  İş Açıklaması Gıda sektöründe Cafe - Restaurant alanında faaliyet gösteren, İstanbul'un çeşitli semtlerinde şubeye sahip firmamızın Çekmeköy, Taşdelen Ataşehir , Çengelköy ve Kartal şubelerinde görevlendirilmek üzere Bay - Bayan çalışma arkadaşı aranıyor.

  Aranan Nitelikler Cafe'nin çalışma düzenine uygun hareket eden, Tercihen ilgili pozisyonda çalışma tecrübesi bulunan, Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren, İşine sadık, Ekip çalışmasına uyumlu, işbirlikçi, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 25 – 45 yaşları arasında, Sorumluluk sahibi, Not: Kartal, Ataşehir, Çekmeköy, Levent te çalışabilecek.

 • İş Açıklaması Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere tecrübeli veya tecrübesiz "Bulaşıkçı" aramaktayız.Bulaşıkçı, Mutfak bölümünün kirli bulaşıklarını yıkamak; mutfak ve demirbaşlar ile personel kullanım alanlarının günlük ve genel detay temizliğini yapmak, çöpleri boşaltmaktan sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Fiziksel olarak, ayakta durmasına ve yük kaldırmasına engel bir sağlık probleminin olmaması, Kişisel bakımına ve görünümüne özen göstermek, İşine bağlı olmak, kendisini motive edebilmek, Verimli çalışmak, şirket kaynaklarını etkin kullanabilmek, Ekip çalışmasında uyumlu olmak,

 • Bulaşıkçı
  Kiler Gayrimenkul
  İstanbul Avrupa 3 Ekim 2015

  İş Açıklaması Sapphire Seyir Terası Vista Restaurana Bulaşıkçı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Askerlik Hizmetini tamamlamış - Ekip çalışmasına yatkın - Öğrenmeye Açık - İşyeri hijyen kurallarına uyum sağlayabilecek - 30 yaşını aşmamış

 • İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Benzer bir pozisyonda deneyimli, Hijyen kurallarına önem veren, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Erkek; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Bulaşıkhane Personeli
  Sofra Yemek Üretim ve Hizmet…
  Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Eskişehir 2 Ekim 2015

  İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Hijyen kurallarına önem veren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay, bayan,; çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Bulaşıkhane Personeli
  Sofra Yemek Üretim ve Hizmet…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Ekim 2015

  İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında yer alan projelerde görevlendirilecek, En az ilköğretim mezunu, Tercihen benzer bir pozisyonda deneyim sahibi, Hijyen kurallarına önem veren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay / bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Hijyen kurallarına önem veren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Aşağıdakli niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Toplu Yemek Üretimi sektöründe en az 1 yıllık tecrübeye sahip, Hijyen kurallarına önem veren, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Servis güzergahı; E5 üzerinden Kartal, Pendik, Kaynarca, Aydınlı,O rtamahalle, Orhanlı, Esenyalı, Güzelyalı, Tuzla-İçmeler, Tuzla-Yayla Mah ve Kaynarca-Pendik minibüs yolu güzergahındadır. Bay / bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Temizlik Görevlisi
  Panayır Gıda
  İstanbul Anadolu 2 Ekim 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler   Temizlik hizmetlerinde tecrübeli, 25-40 yaş aralığında, Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, Hijyen ve temizlik bilgisine sahip, Titiz ve disiplinli çalışan, Vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek, Erkekler için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir’e ulaşım sorunu olmayan,    Bay ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

 • Bulaşıkçı
  Sefam Turizm Catering
  İstanbul Anadolu 2 Ekim 2015

  İş Açıklaması Okul mutfak ve kantininde, hastane mutfak ve kantininde, fabrika mutfağında ve toplu üretim mutfağında çalıştırılmak üzere,

  Aranan Nitelikler Tecrübeli , Tercihen Toplu Yemek firmalarında çalışmış, Pendik,Kurtköy,Sultanbeyli,Tuzla civarında oturan, Bay-Bayan Bulaşıkçılar aranmaktadır 18-45

 • Mutfak Yardımcısı
  Galeri İrfan Home AVM
  İstanbul Avrupa 2 Ekim 2015

  İş Açıklaması Mutfak temizliği ve düzeninden sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler Kurumsal bir şirkette benzer pozisyonda tecrübeli, İşinde titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, Kişisel görünümüne özen gösteren, Güler yüzlü ve insan ilişkilerinde başarılı, Kurum kültürüne uyum sağlayabilecek, 40 yaşını aşmamış, tercihen bayan, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

 • İş Açıklaması Eğitim sektöründe faaliyet gösteren kurumumuzun yemekhane bölümünde görevlendirilmek üzere "Bulaşık Personeli" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Fiziksel olarak, ayakta durmasına ve yük kaldırmasına engel bir sağlık probleminin olmaması, Kişisel bakımına ve görünümüne özen göstermek, Ekip çalışmasında uyumlu olmak, Çorlu'da ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan

 • İş Açıklaması Catering alanında faaliyet gösteren firmamızın Ergene (Marmaracık) Üretim tesislerinde ve çevresindeki projelerimizde değerlendirilecek; Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Meydancı, Hazırlıkçı, Servis Garsonu, Şoför, Bulaşıkçı, işlerini yürütecek ve vardiyalı çalışacak personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleki yeterliliklere sahip,

 • İş Açıklaması Madame Coco, Mecidiyeköy'de bulunan Genel Merkezimizde değerlendirilmek üzere " Çay Servis ve Temizlik Personeli " arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Hijyene önem veren, Dış görünüş ve diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Temizlik konusunda en az 1 yıl tecrübeli, 22-45 yaşları arasında, Avrupa Yakasında Mecidiyeköy civarında ikamet eden,

 • İş Açıklaması DINESTY, DENENMEMİŞ MARKALARIYLA BİRLİKTE EĞLENCELİ, GÜZEL BİR ATMOSFER EŞLİĞİNDE İYİ YEMEK, İYİ SERVİS VE KALİTELİ BİR MÜŞTERİ DENEYİMİ İÇİN YAŞATIYOR Sektöre farklı bir anlam kazandırmak isteyen Dinesty, yenilikçi ve gelişime açık ekip arkadaşları arıyor

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Tercihen yiyecek&içecek sektöründe deneyimli Hizmet bilincinde ve müşteri odaklı Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan Ekip çalışmasına yatkın İletişimi güçlü, güler yüzlü İş disiplinine önem veren, sorumluluk sahibi Vardiyalı sistemde çalışabilen Askerlik hizmetini tamamlamı

 • İş Açıklaması Kozyatağındaki ofisimize "Yemek Yapabilecek, Mutfak Servis ve Temizlik Personeli " alınacaktır.

  Aranan Nitelikler   Ofisimizin ve mutfağın genel temizlik ve düzenini yapabilecek, Ofisimizin öğlen yemek yapımı ve servisini yapabilecek, Ofisimizin çay/kahve ikram servisini yapabilecek, Temizlik kurallarını bilen ve hijyen kurallarına uyan, Kişisel bakımına , dış görünüşüne özen  gösteren, güleryüzlü, pozitif olan, Kurumsal firma kültürünü benimsemiş, sorumluluk ve disiplin sahibi,insan ilişkilerinde başarılı Tercihen daha önce benzer pozisyonda çalışmış Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.  

 • Bulaşıkçı
  Beyaz Fırın
  İstanbul Anadolu 1 Ekim 2015

  İş Açıklaması Anadolu yakasında bulunan Pastane & Brasserie konseptli mağazalarımızda çalıştırmak üzere bulaşıkçı arayışimız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - En az ilkokul mezunu, - Anadolu yakasında ikamet eden, - Tercihen bulaşıkçılık konusunda tecrübeli, - Bedenen çalışmaya engel herhangi bir sağlık sorunu olmayan, - Kişisel bakım ve hijyenine dikkat eden, - 40 yaşını aşmayan bulaşıkçı alınacaktır.

 • Garson
  Hacı Sayid Gıda
  İstanbul Avrupa 1 Ekim 2015

  İş Açıklaması Gıda sektöründe pastane - kafe alanında faaliyet gösteren, İstanbul' un çeşitli semtlerinde 42 Şubeye sahip firmamızın çeşitli şubelerinde ( Gaziosmanpaşa, halkalı, sefaköy, bahçelievler, beylikdüzü, küçükköy,başakşehir... ) görevlendirilmek üzere Deneyimli Garson, Garson Yardımcısı, deneyimsiz Komi olarak elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * kafe - fast food- pastane alanında garson, garson yardımcısı olarak çalışmış * Komi ( deneyimsiz ) * Esnek çalışma saatlerine uyumlu * Sabah ve öğle vadiyasında çalışabilecek * Ekip çalışmasında uyumlu * Kişisel bakımına özen göstereren * İletişimi düzgün * Dinamik, güleryüzlü * Avrupa yakasında ikamet eden * Bay bayan Garson, Garson Yardımcısı, Komi olarak elemanlar alınacaktır.

 • Streward / Bulaşıkçı
  Hotel Arcadia Blue
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Ekim 2015

  İş Açıklaması 4 yıldızlı otelimizde bulunan restoranımızda çalışmak üzere,

  Aranan Nitelikler Konusunda mesleki deneyime sahip, Tercihen 4 veya 5 yıldızlı otel tecrübesi olan Otel kimyasalları ile daha önce çalışmış olan, Güler yüzlü, Vardiyalı düzende çalışabilecek, Kendine özen gösteren, Diksiyonu düzgün, Meslek ve kariyer hedefi olan, Takım çalışmasına yatkın Bay/bayan takım arkadaşları arıyoruz

 • Bulaşıkhane Personeli
  Nwg Services
  İstanbul Avrupa 30 Eylül 2015

  İş Açıklaması Yeşilköy Atatürk Havaalanın'da bulunan yemek firmasının bulaşıkhane bölümünde, bant sistemiyle gelen kirli tabakların ayrıştırılması , sanayi tipi bulaşık makinelerine yerleştirilmesi ve boşaltılması hizmeti gerçekleştirilmektedir.

  Aranan Nitelikler 18-35 yaş aralığında olmak, Vardiyalı olarak görev alabilecek, Yoğun ve seri bir şekilde çalışabilecek, Herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan, Bay ve bayan adaylar işe alınacaktır.

 • İş Açıklaması MARKANTALYA Yakınında Bulunan Ofisimizde Çalışma saatleri : 09:00 - 13:30 olarak Part Time Çalışacak Ofis İçerisinde Çay,Kahve ve Temizlik işleri Personeli

  Aranan Nitelikler 25 - 45 Yaş arası Hızlı ve Pratik Çalışan Hijyene Önem Veren Düzenli Çalışma Prensibine Sahip Güler Yüzlü BAYAN

 • Bulaşıkçı
  Bahçeşehir Bella Vista
  İstanbul Avrupa 28 Eylül 2015

  İş Açıklaması Bahçeşehir’de bulunan Restaurant-Bar-Cafe zincirimizde görevlendirmek üzere;

  Aranan Nitelikler Dinamik, Vasıfsız, Bulaşıkçı bay-bayan eleman aramaktayız. Not:  Beylikdüzü – Sefaköy –  Avcılar – Esenyurt – Altınşehir – Küçükçekmece bölgelerine servisimiz vardır.

 • İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz”. 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında yıl sonunda üretime başlanacaktır. Merkez mutfakta veya yerinde üretim mutfaklarında bulaşıkta deneyimli Bulaşıkçılar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Bulaşıkçı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?