UPLASS AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET

Ambalaj ve Kağıt  

www.avvplastik.com

UPLASS AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET hakkında:

AVV PLASTİK AMBALAJ SAN.VE TİC.A.Ş.

AVV Plastik Ambalaj San. ve Tic. A.Ş. İstanbul Beylikdüzü Organize Sanayide bulunan 7.000 m² açık, 5.000 m² kapalı üretim, 400 m² idari merkezinde havacılık sektöründe kullanılan plastikten mamül yemek kapları ve ikram malzemelerini profesyonel olarak üreterek 40 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Plastik ambalaj sektöründe tek kullanımlık hava taşımacılığında kullanılan yemek takımları , lunch boxlar, snack boxlar başta olmak üzere gıda kapları, plastik tabaklar, plastik bardaklar, plastik yemek takımları, plastik çatal, kaşık, bıçak, sızdırmaz kaplar, aktariye çeşitlerinin üretimi, bunların yanı sırada alüminyum kaplar, köpük kap ve bardaklar, streç film, alüminyum folyo, çöp poşetleri, temizlik grubu ve her türlü ambalaj malzemelerinin satış ve lojistik destek faaliyetlerini sektördeki 17 yıllık tecrübe, deneyim, bilgi, yetenek, güç ve İnançla sürdürmektedir.

Kalite, güven, tutarlılık, kendini sürekli geliştirme, ülke ve insanlığa hizmet, insana ve çevreye saygı gibi evrensel ilkeleri kendine rehber edinerek profesyonel anlamda firmalara kaliteli, sağlıklı, ekonomik ve doğru sunumlar yapmalarını sağlamak amaçlı, lojistik ve teknik destek hizmetleri vermek için kurulmuştur. Hizmet verdiği sektörler arasında zincir fast foodlar, restaurantlar, okullar, hastaneler, catering firmaları, ihracat firmaları, toptan satış yapan ambalaj firmaları, gıda firmaları, hava yolları ve yolcu taşıma firmaları, turizm firmaları, oteller, hipermarketler vs. yer almaktadır.

Siz değerli iş arkadaşlarımızın ekibimizde yer alması bizleri onur e edecektir.

Saygılarımızla

AVV PLASTİK AMBALAJ SAN.VE TİC.A.Ş.

Firma Bilgileri

 • Çalışan Sayısı
  • 11 Beyaz Yaka
  • 45 Mavi Yaka
 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 08:30-18:00
  • Cumartesi: 09:00-13:00
  • Pazar Yok
  • Açıklama: Hafta içi 08:30 18:00 saatleri arası Hafta sonu 09:00 13:00 saatleri arası çalışma durumuna göre değişir.

UPLASS AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET İş İlanları