Vega Ajans Tanıtım Organizasyon

Ajans  

www.vegaajans.com

Vega Ajans Tanıtım Organizasyon hakkında:

KİMLİĞİMİZ

1999 yılında VİLDAN ve GÖKHAN MUMCU kardeşler tarafından kurulan VEGA AJANS, 2001 yılından bu yana VEGA AJANS TANITIM ORGANİZASYON HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ olarak sektördeki hizmetlerine devam etmektedir.

Bugüne kadar otomotiv, telekomünikasyon, tekstil, moda, gıda, kozmetik ve turizm sektöründe yer alan pek çok firmayla başarılı organizasyonlara imza atan VEGA AGENCY&EVENTS merkezi İstanbul olmak üzere Türkiye genelinde Bursa, Ankara, İzmir ve Antalya'da yerel ekipleriyle hizmet vermekte olup, 2007 yılı itibariyle Almanya’nın Bielefeld şehrinde VEGA AGENTUR olarak yurt dışındaki firmalarımıza da hizmet vermeye devam etmektedir.

Şirketimiz, organizasyon departmanında profesyonel kadrosuyla proje hazırlamak ve özel konumlandırılmış aktiviteler gerçekleştirmekte ve kadrosunu bu konuda devamlı geliştirmektedir.

MİSYONUMUZ

Pozitif çalışma anlayışıyla her türlü detayda müşterilerini memnun edebilmek için çaba göstermek, hedef kitleye yönelik uygulamalarda müşterilerinin belirlediği hedefe emin ve doğru adımlarla ilerleyişini sağlayıp daha ileriye taşımaktır.

AMACIMIZ

İnanarak ve çalışarak çıktığımız bu yolda, yakaladığımız her başarı, bizi nasıl ‘ Bir Adım Daha İleriye ‘ ulaştırdıysa, bizde attığımız her adımı yeni başarılar elde etmek için en büyük nedenimiz sayıyoruz.

Biliyoruz yolumuz uzun, İnanıyoruz ve çalışıyoruz, müşterilerimizi hedeflerine ulaştırırken birlikte yeni başarıları paylaşmak amacımız.

BAŞARILARIMIZIN NEDENLERİ

- VEGA' yı oluşturan ekibin çalışkan, yaratıcı ve samimi olması,

- Müşterilerine sadık kalması,

- Belirlediği hedeflere ulaşmak için yılmadan çalışması,

- Hedeflerine ulaştığında yeni hedefler belirlemesi,

- Farklı olmayı ve yenilikleri sevmesi,

- Detaylara önem vermesi,

- Ayrıntıları sevmesi,

- Müşterilerini VEGA ailesinin bir parçası olarak görmesi,

- Yola çıktığı günden bu yana aynı müşterilerle devam ederek ilerlemesi, başarısını gösteren en büyük nedendir.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 09:00-18:30
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00

Vega Ajans Tanıtım Organizasyon İş İlanları