Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Biyoloji İş İlanları

Hepsini Temizle
Biyoloji
 • İş AçıklamasıMikrobiyolojik analizler ve diğer çevresel analizler üzerine çalışmak. TS EN ISO/IEC 17025 şartları uyarınca rutin laboratuvar analizlerinin yanısıra yeni metot uygulamalarını gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun, Mikrobiyolojik Analizler konusunda deneyimli, İstanbul'da ikamet eden, Tempolu çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerine önem veren, başarılı, düzenli çalışma alışkanlığı olan ve takım çalışmasına yatkın, İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Mikrobiyoloji ve Çevresel Deneyler konusunda çalışacak Laboratuvar Analisti aranmaktadır.

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Biyolog

 • İş AçıklamasıGenetik Laboratuvarlarımızda en son teknoloji kullanılarak birçok genetik test yapılmakta ve ailelere genetik testlerle ilgili hizmet verilmektedir. Genetik testlere olan talebin her geçen gün artması ve yeni testlerin de eklenmesi nedeniyle bu alanda hizmet veren ekibimiz de genişlemektedir. . Özellikle Kadın & Doğum, Psikiyatri ve Onkoloji alanlarına ağırlık verilecektir. Bahsi geçen hekim gruplarına İstanbul Avrupa yakasında sahada daha önceden çalışmış olmak öncelikli tercih sebebi olacaktır. . Temel fen bilgisine sahip, tercihen BİYOLOJİ, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Hemşirelik, Laboratuvar veya benzer tıbbi bölümlerden mezun adaylara öncelikle bu testler hakkında eğitim verilecektir. . Mevcut müşteri takip programımız kullanılarak sağlık kurumları ve hekimlere birebir ulaşılacak, bu yeni testlerin İSTANBUL AVRUPA yakasında aktif tanıtımı ve bilgilendirmesi yapılacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen lisans seviyesinde BİYOLOJİ, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Hemşirelik, Tıbbi Laboratuvar veya ilgili bölümlerden mezun, Diksiyonu düzgün, telefonda ve yüzyüze testler hakkında detaylı bilgi verebilecek, soruları sabırla yanıtlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, özverili ve öğrenmeye istekli, Mutlaka İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ve aktif araç kullanabilen, BAY ve BAYAN iş arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Tıbbi Malzeme, Müşteri ilişkileri, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Biyolog, Tıbbi Mümessil, Satış Temsilcisi, Hemşire

 • Tüm Ekip İlaçKocaeli, İstanbul Anadolu 11 Nisan 2017

  İş Açıklamasılaç Sektöründe özellikle enjektabl ürünlerin üretimi, pazarlama ve satışı konularında faaliyet gösteren İstanbul Tuzla Kimya Sanayicileri O.S.B.'de yerleşik fabrikamızda, Mikrobiyolojik Kalite Kontrol Laboratuvarında görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Mikrobiyoloji Uzmanı aranmaktadır. Mikrobiyolojik Kalite Kontrol Uzmanı Üniversitelerin biyoloji bölümlerinden mezun İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübesi bulunan Tercihen sözlü ve yazılı İngilizce dil bilgisine sahip SAP ve MS Office bilgisi bulunan GMP uygulamalarına hakim İnsan ilişkileri güçlü, iletişim becerileri yüksek Takım çalışmasına uyumlu, analitik düşünebilen, dikkatli, kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık Mikrobiyoloji laboratuvarı analiz ekipmanlarını kullanabilen ve analizlerini gerçekleştirebilen (Sterilite testi, BET, Çevre kontrolleri, su sistemi kontrolleri, metot validasyonları vb.) İyi dökümantasyon ve iyi laboratuvar uygulamalarına hakim Yoğun iş temposuna uyumlu Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Kocaeli Gebze,Darıca ve Çevresi veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

  Aranan NiteliklerMikrobiyolojik Kalite Kontrol Laboratuvarında , Mikrobiyolojik Kalite Kontrol Sorumlusuna bağlı olarak aşağıdaki iş tanımlamasına kapsamında çalışmak Mikrobiyoloji laboratuvarı analiz ekipmanlarını kullanarak analizleri gerçekleştirmek (Sterilite testi, BET, Çevre kontrolleri, su sistemi kontrolleri, metot validasyonları vb.) Rutin numunelerin Mikrobiyolojik analizlerini gerçekleştirmek, Mikrobiyoloji Laboratuvarı talimat ve prosedürleri ile ilgili tüm kayıtların sağlıklı şekilde tutulmalarını sağlamak

  Sektör: İlaç

  Pozisyon: Biyolog

 • İş AçıklamasıÜniversitelerin biyoloji bölümlerinden mezun, En az 2 yıl Ar-Ge, üretim ve labaratuar deneyimli Tercihen ingilizce bilen, Ankara’da ikamet eden,

  Aranan NiteliklerÜniversitenin biyoloji bölümünden mezun, En az iki yıl mesleki yetkinlik tecrübesi bulunan, Kozmetik üretim, Ar-ge ve labaratuar birimlerinde tecrübeli Microsoft Office programlarını çok iyi kullanan, işin doğası gereği araştırmacı ve yeniliklere açık.

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Biyolog

İş Habercisi - Biyoloji İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?