Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Biyoloji İş İlanları

Hepsini Temizle
Biyoloji
 • İş AçıklamasıÜniversitelerin biyoloji bölümlerinden mezun, En az 2 yıl Ar-Ge, üretim ve labaratuar deneyimli Tercihen ingilizce bilen, Ankara’da ikamet eden,

  Aranan NiteliklerÜniversitenin biyoloji bölümünden mezun, En az iki yıl mesleki yetkinlik tecrübesi bulunan, Kozmetik üretim, Ar-ge ve labaratuar birimlerinde tecrübeli Microsoft Office programlarını çok iyi kullanan, işin doğası gereği araştırmacı ve yeniliklere açık.

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Biyolog

 • İş AçıklamasıMikrobiyolojik analizler ve diğer çevresel analizler üzerine çalışmak. TS EN ISO/IEC 17025 şartları uyarınca rutin laboratuvar analizlerinin yanısıra yeni metot uygulamalarını gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun, Mikrobiyolojik Analizler konusunda deneyimli, İstanbul'da ikamet eden, Tempolu çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerine önem veren, başarılı, düzenli çalışma alışkanlığı olan ve takım çalışmasına yatkın, İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Mikrobiyoloji ve Çevresel Deneyler konusunda çalışacak Laboratuvar Analisti aranmaktadır.

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Biyolog

 • İş AçıklamasıDijital Pazarlama stratejisi doğrultusunda gerekli aksiyonları hayata geçirmek Anahtar kelime listelerinin yönetilmesi Seo ile ilgili çalışmaların yapılması ve yönetilmesi Tüm sosyal medya iletişim ağlarındaki çalışmaların gerçekleştirilmesini sağlamak Yaratıcı sosyal medya fikirleri geliştirerek başarılı uygulamalar sağlamak E-Mail ile pazarlama kampanyaları düzenlemek ve uygulamak Ürün bilgilerini güncellemek ve Bloglara makaleler yazmak

  Aranan Niteliklerİyi seviyede Adobe Photoshop , Illustrator vb. yazılımları kullanabilen Sosyal ağlar hakkında üst düzeyde bilgi sahibi, (Twitter, Facebook, Youtube, Google +, Pinterest, Instagram, vb. Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya yönetimi konusunda tecrübeli Seo nun temel dinamikleri konusunda bilgi sahibi Google Adwords ve Facebook reklam yönetimi konusunda tecrübeli Sosyal medya konusunda yaratıcı proje ve fikirler üretebilen Sosyal medyada takipçi sayısını artıracak faaliyetleri yürütebilecek E-Mail pazarlama konusunda tecrübeli

  Sektör: Gıda, İlaç

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı

 • İş AçıklamasıGenetik Laboratuvarlarımızda en son teknoloji kullanılarak birçok genetik test yapılmakta ve ailelere genetik testlerle ilgili hizmet verilmektedir. Genetik testlere olan talebin her geçen gün artması ve yeni testlerin de eklenmesi nedeniyle bu alanda hizmet veren ekibimiz de genişlemektedir. . Özellikle Kadın & Doğum, Psikiyatri ve Onkoloji alanlarına ağırlık verilecektir. Bahsi geçen hekim gruplarına İstanbul Avrupa yakasında sahada daha önceden çalışmış olmak öncelikli tercih sebebi olacaktır. . Temel fen bilgisine sahip, tercihen BİYOLOJİ, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Hemşirelik, Laboratuvar veya benzer tıbbi bölümlerden mezun adaylara öncelikle bu testler hakkında eğitim verilecektir. . Mevcut müşteri takip programımız kullanılarak sağlık kurumları ve hekimlere birebir ulaşılacak, bu yeni testlerin İSTANBUL AVRUPA yakasında aktif tanıtımı ve bilgilendirmesi yapılacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen lisans seviyesinde BİYOLOJİ, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Hemşirelik, Tıbbi Laboratuvar veya ilgili bölümlerden mezun, Diksiyonu düzgün, telefonda ve yüzyüze testler hakkında detaylı bilgi verebilecek, soruları sabırla yanıtlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, özverili ve öğrenmeye istekli, Mutlaka İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ve aktif araç kullanabilen, BAY ve BAYAN iş arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Tıbbi Malzeme, Müşteri ilişkileri, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Biyolog, Tıbbi Mümessil, Satış Temsilcisi, Hemşire

İş Habercisi - Biyoloji İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?