Erben Kontrol Sistemleri

Diğer  

www.erben.com.tr

Erben Kontrol Sistemleri hakkında:

ERBEN KONTROL SİSTEMLERİ A.Ş. , 1983 yılında kurulmuş, Konyalı Saat Grubuna ait bir firmadır. ERBEN KONTROL SİSTEMLERİ A.Ş. , NACAR, MOVADO, ZENITH gibi uluslararası markaların üretim ve distribütörlüğünü yürüten Konyalı Saat Şirketler Grubunun bir parçası olmaktan gurur ve mutluluk duymaktadır.

ERBEN, Konyalı Saat Grubunun, 30 yılın üzerinde olan iş tecrübesini her zaman yanında hissederek, yaklaşık 20 yıldır Otomatik Veri Toplama (OT/VT) ve RFID (Radyo-Frekans Tanımlama) Sistemleri , Kule,Cephe ve Merkezi Saat Sistemleri, Spor Zaman Ölçüm ve Skorbordları konusunda, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı hizmetlerini sürdürmektedir. Bunun yanısıra, bünyesinde bulunan yazılım gurubu ile geliştirmiş olduğu çeşitli yazılım ve donanım ürünleri ile yüzlerce orta ve büyük ölçekli işletmeye hizmet vermektedir. 7/24 kesintisiz olarak verdiği teknik desteği ile ihtiyaç duyulan her an müşterisinin yanındadır. 2007 yılında almış olduğu ISO 9001:2008 Kalite Sistem Sertifikası, 2018 yılında da ISO 9001:2015 geçişini başarıyla tamamlayarak kalite odaklı faaliyetlerini yürütmektedir.

KALİTE POLİTİKASI

ERBEN KONTROL, kendi sektöründe rekabetçi fiyatları, zamanında ve eksiksiz olarak sunduğu hizmetlerinin yanında, hem şirket bünyesinde hem de müşteri ve tedarikçileri ile karşılıklı anlayış çatısı altında, kendini kaliteli hizmet vermeye adamış, her zaman ileriye doğru giden bir kuruluştur. Önceliği Sürekli Kalite ve Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti`dir. Tüm bu önceliklerin korunmasını sağlayan temel değerlerimiz:

MİSYONUMUZ

Yüksek kaliteli hizmeti, son teknoloji ile üreterek en iyi hizmeti vermek ve müşterilerimizi memnun etmektir.

VİZYONUMUZ

Yüksek eğitim düzeyine sahip ve deneyimli personeli ile, yüksek kaliteli en iyi hizmeti, en uygun zaman ve maliyet ile üretip müşterilerimize sunmaktır.

TAKIM ÇALIŞMASI

Çalıştığı kurumun geleceğiyle kendi yaşamını bütünleştiren ve yaptığı çalışmalarla değer yaratan personelden oluşan bir takım ile ortak hedefler doğrultusunda ekip çalışması yapmak.

Bu değerler çerçevesinde Erben A.Ş. olarak, çağdaş ve evrensel bir kalite sistemi oluşturmak için hedeflerimiz:

* Yüksek kalite ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu amaçla, müşterilerin istediği hizmet özelliklerine tümüyle uymayı ilke olarak benimsemektedir.

* Geliştirilmiş en son teknolojiyi ve mevcut kaynakları en etkin ve ekonomik biçimde kullanarak sürekli gelişmektir.

* Hizmet gerçekleştirme esnasında, gerek iç gerekse dış çevrenin korunmasına özen göstermektir.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 08:00-17:45
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00

Erben Kontrol Sistemleri İş İlanları