İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi
  • ANA SAYFA
  • İŞ İLANLARI
  • Hosluoğlu Tekstil Ve Ev Tekstil Ürünleri Elektronik Hediyelik Eşya Gıda Sanayi Ve Ticaret

Hosluoğlu Tekstil Ve Ev Tekstil Ürünleri Elektronik Hediyelik Eşya Gıda Sanayi Ve Ticaret

Tekstil  

www.thecompany.com.tr

Hosluoğlu Tekstil Ve Ev Tekstil Ürünleri Elektronik Hediyelik Eşya Gıda Sanayi Ve Ticaret hakkında:

The Company, ilk olarak 2009 yılında büyük, yeni, eğlenceli ve yararlı bir dükkan mottosuyla müşterileriyle buluşarak perakende dünyasına farklı ve heyecanlı bir giriş yaptı. Marka özellikle ev dekorasyon ve hediyelik eşya alanında eğlenceli ve ilham veren ürünlerden oluşan renkli yelpazesiyle müşterilerinin dikkatini çekmiştir.

The Company markasının küçük bir çocukla özdeşleşmesi, içimizdeki çocuğa yapılmış zarif bir göndermedir. Henüz kurallarla tanışmamış, sınırsız hayal gücü olan ve isteklerini özgürce dile getiren bu tatlı çocuk, The Company markasının geçmişten geleceğe kurduğu o keyifli köprünün simgesidir.

Her bireyin içinde özlemle aradığı o küçük çocuk, The Company raflarında bazen bir mızıka, bazen Retro desenlerde bir fincan veya yemek tabağı ya da mağazanın dillere destan müzik arşivinden çalınan ve size ilk aşkınızı hatırlatan bir CD olarak kendisini gösterir.

The Company olarak misyonumuz, her daim genç ve güncel kalarak zevkli, ulaşılabilir, eğlenceli ve kaliteli ürünleri müşterilerine sunup, onların dünyalarında samimi ve kalıcı bir yer edinmektir. Vizyonumuz ise, geçmişin değerlerini, kendine özgü estetik bakış açısıyla geleceğe taşıyarak şehirli yaşamalanlarında özel bir parça olarak yer almaktır.

https://www.thecompany.com.tr/content17/Magazalarimiz

Hosluoğlu Tekstil Ve Ev Tekstil Ürünleri Elektronik Hediyelik Eşya Gıda Sanayi Ve Ticaret İş İlanları

Hosluoğlu Tekstil Ve Ev Tekstil Ürünleri Elektronik Hediyelik Eşya Gıda Sanayi Ve Ticaret firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!