Allday

Tekstil  

www.allday.com.tr

Allday hakkında:

1994 yılında nitelikli imalat ve satış faaliyetlerimizle sektöre adım attık. 1 toptan ve 3 perakende mağazamızla üretici ve satıcı olarak yer aldığımız hazır giyim sektöründeki görünen yüzümüz ALLDAY ile, 2011 yılından bu yana yenilikçi tavrımız ve ürün kalitemiz ile tesettür giyim sektöründe hızla büyüyoruz.

Geleneksel ile moderni buluşturduğumuz çizgimizde genç, tesettürlü bayanlara; özgün, rahat, her gün kullanabilecekleri ve konforlu giyim imkânı sağlayan modeller üretiyoruz. Ürünlerimizi, gençlerin yaşlarına ve sosyal hayatlarına uygun olarak tasarlıyoruz. Kumaş ve aksesuar tercihlerimizdeki çıkış noktamızı da yine gençler oluşturuyor. Allday olarak sezon trendlerine özgün tasarımlarımız, ürün yelpazemizdeki çeşitliliğimiz ve kalite anlayışımız ile tesettür giyimde çok fazla tercih imkanına sahip olmayan genç kesim için iyi ve iddialı bir alternatifiz.

Tesettür giyime farklı bir soluk getiren, yenilikçi, yaratıcı ve lider bir platform olma yolunda hızla ilerliyoruz. Giyime sadece şıklık değil, değer de katan modanın mimarı Allday, sektöre genç, dinamik, enerjik ve modern bir bakış açısı kazandırıyor.

Bize her an, her yerden ulaşın diye mağazalarımızın sınırlarını aşıp 1 Temmuz 2015 yılında e-ticaret yolculuğumuzu başlattık. Ürün çeşitliliğimiz ve kalitemiz ile her gün yanınızdayız.

Allday ile iyi giyin, iyi hisset, iyi yaşa.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 00:00-00:00
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00

Allday İş İlanları