Sanpa Elektronik Cihazlar

Elektrik ve Elektronik  

www.sanpaelektronik.com

Sanpa Elektronik Cihazlar hakkında:

1988 yılı başında kurulan firmamız bugüne kadar sizlere en iyi ürünü sunmaya gayret etmiştir. Sürekli yeni teknolojileri görmek ve bunları da sizlere göstermek amacı ile yurt içi ve yurt dışında Elektrik - Elektronik fuarlarını ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek portföyümüze yeni ürünler dahil etmeye çalışmaktayız.

Şirketimiz bu güne kadar genellikle, yurt dışından mümessilliğini aldığı firmaların mallarını getirmeyi tercih etmiştir ve bundan sonra da aynı doğrultuda çalışacaktır.

Bildiğiniz gibi ciddi ve dünyaca tanınan firmaların ürünleri kalite ve fiyatça yüksek olmaktadır. Sizlerden gelen istekleri değerlendirerek, iyi bilinen kaliteli fakat pahalı ürünlerimize muadil olan Uzak Doğu menşeli (Çin, Kore, Taiwan) yine kaliteli fakat fiyatça uygun ürünleri de portföyümüze dahil ettik. Dolayısı ile kendi alternatifimizi, kendimiz yarattık. Fakat prensiplerimizden hiç ödün vermedik. İthalatını yaptığımız ülkelerin her zaman en iyi markalarını araştırdık. Doğrudan üretici firmalarla temasa geçerek, bizzat fabrikalarını ziyaret ettik, üretim aşamalarını inceledik ve sizler için en doğru ürünü seçmeye çalıştık.

Mümessilliğini yaptığımız firmalar dünyanın en ünlü ve ciddi firmalarıdır. Getirdiğimiz bütün cihazlar en az bir yıl süre ile fabrikasyon hatalarına karşı garantilidir.

Web sayfalarımızı incelediğimizde ürünlerimizin kalitesini ve güvenilirliğini göreceksiniz. Bu güne kadar piyasamızda gördüğümüz saygınlık geleceğimizin de aynı doğrultuda olacağını gösterecektir.

Cihazlarımızı kullandığınız ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Sanpa Elektronik Cihazlar İş İlanları

Sanpa Elektronik Cihazlar firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!