Aks Elektronik ve Güvenlik Sistemleri

Elektrik ve Elektronik  

akselektronik.com.tr/index.html

Aks Elektronik ve Güvenlik Sistemleri hakkında:

Sürekli öğrenen organizasyon ilkesi ile faaliyetlerine 1992 yılında başlayan ve eğitimi ön planda tutan Kuruluşumuz insan kaynağı seçimini yaparken kurum kültürü yaratılmasını hedefledi ve bu sayede güvenlik sektöründe geleceği noktayı belirledi. AKS ELEKTRONİK GÜVENLİK kurulduğu günden bugüne yaptığı sürekli iyileştirmelerle sektörde aranılan kuruluş olmayı başarmıştır. 1992 Yılında Kurulan Şirketimiz Güvenlik Sistemleri konusunda Projelendirme , Satış , Montaj ve Montaj Sonrası Hizmet vermek amacı İle 20 Yılı aşkın süredir Ege Bölgesi ve İstanbul‘da faaliyet göstermektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını hatasız, kesintisiz ve hızlı bir şekilde karşılamak ve firmamızın Güvenlik sektöründe kalıcı olmasını ve büyümesini sağlayacak karlılığa ulaşmak politikamızdır. Şirketimiz Teknik Personeli Elektronik ve Elektrik Meslek Lisesi mezunu yüksek deneyimli elemanlardan oluşturulmuştur. Teknik Personelimiz gerektiğinde 24 Saat Hizmet verebilecek donanım ve iş kültürüne sahiptir. Güvenlik Sistemlerinde en önemli öğe kullanılan Malzeme Kalitesidir. Bu nedenle tüm malzemeleri titizlikle seçerek , en kaliteli malzemeyi en uygun fiyatlarda vermeye çalışıyoruz.

Amacımız sorunsuz sistemler kurarak satış sonrası hizmet giderlerimizi minimum seviyelere çekerek hizmete devam etmektir. Geçtiğimiz 19 Yılda, kurmuş olduğumuz 6000 ‘in üzerinde sistem bunun en güzel kanıtı olmuştur.

Kalite Politikamız ; Kalite Yönetim Sistem Şartlarına ve yasal şartlara uygun olarak, şirketimiz içinde kalite çalışmalarına önem vereceğiz ve kuruluş içinde yaptığımız sürekli iyileştirme çalışmaları ile müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet kalitesini en üst seviyede tutacağız. Hizmetlerimizin etkinliğini ve verimliliğini sürekli geliştirmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip edeceğiz ve yeniliklerin uygulamasında lider olacağız. Bu hedeflere ulaşmak için tüm çalışanlarımızın tam katılmasını sağlamak ve müşteri memnuniyetini esas alan bilinçli bir takım kurmak amacıyla personel eğitimini ve motivasyonunu yüksek tutacağız. Hedefimiz sadece sektörde lider olmak değil bu yolda ilerlerken tüm çalışanlarımızla keyifli bir yolculuk yapmaktır. Kalite bizim için bir amaç değil, çalışanlarımızla yaptığımız bu yolculukta bir araçtır. Halkımız bize güveniyor AKS ELEKTRONİK GÜVENLİK çalışıyor.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 09:00-18:00
    • Cumartesi: 09:00-13:00
    • Pazar Yok

Aks Elektronik ve Güvenlik Sistemleri İş İlanları

Aks Elektronik ve Güvenlik Sistemleri firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!