Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Tekpan Pano

Firma Detay

Tekpan Pano Hakkında

Kuruluş 1976...TEKPAN;    şu anda Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yapan Davut YANIK tarafından İzmir / TÜRKİYE'de kuruldu. Kuruluş amacı o güne kadar elektrik panoları imalatında ihtisaslaşan bir firma ya da kuruluş olmamasıydı. O yıllarda Türkiye'de pano; elektrik firmalarının alt bölümünde, çok da özentili imal edilmeyen bir üründü. TEKPAN kuruluşu ile sadece elektrik panosu üretiminde faaliyet gösteren ihtisaslaşmış bir firma olarak başladı ve bu konudaki deneyimini bu yıllara getirdi.Şu anda da komple elektrik sistemli panolar ve boş pano kabin imalatı ve satış faaliyeti gerçekleştirmektedir. 40 yıldır 100.000 adedin üzerinde elektrik montajı pano tamamlamış ve binlerce fabrikaya ve inşaata enerji vermiştir. 44 yıl boyunca pazarında işini en iyi yapan bir firma olarak bilinen TEKPAN, tüketicilerin her zaman ilk ve en çok tercih ettiği pano firması olarak yerini korumuştur. 2016 yılına geldiğimizde TEKPAN her iki faaliyet alanında da ihracatlar yapmakta ve ihracatını hızla arttırmaktadır. Kalite seviyesini uluslararası standartlarda üretim yaparak hep yüksek ve öncü tutmuştur.

ŞİRKETİN MİSYONU

       - ÜRÜNLERİMİZİN KULLANILDIĞI YERLERİN ZOR KOŞULLAR OLDUĞUNUN FARKINDAYIZ.TEKPAN AİLESİNİN GÖREVİ TEDARİKÇİLERİYLE ve İŞ ORTAKLARIYLA BİRLİKTE BU ZOR KOŞULLARI ETKİSİZ HALE GETİRMEKTİR.

•TEKPAN kuruluşundan itibaren ürünlerini tasarlar ve üretirken ürünlerinin ne işe yarayacağına odaklanmış, en zor rekabet koşullarında dahi bu ilkesinden taviz vermemiştir. Bugün de aynı ilkesi ile devam eden TEKPAN geleceğini bu hedefe odaklamış, tüm kaynaklarını , bilgi ve tecrübesini bu misyon’a adayacağına karar vermiştir.

•Ürünlerimizin kullanıldığı yerlerin zor koşullar olduğunun ve müşterilerimizin bizi bu nedenle tercih ettiğinin farkındayız. Bu amaçla ürünlerimizi dizayn ederken ve üretirken ürünlerimizin başta iş güvenliğine ,  performans kalitesine ve dış ortam koşullarına karşı en yüksek performansı göstermesi için çalışacağız.

•Başta İş güvenliği derken , amacımız ürünlerimizin kullanıldığı yerlerde çalışan Anne ve Babaların evlerine güven içinde dönmelerini sağlamak olacaktır.

•Şirkette her pozisyonda çalışan TEKPAN aile üyesi , her sabah işe geldiğinde bu misyon’un bilincinde olarak davranır ve bununla gurur duyar.

               

              ŞİRKETİN VİZYONU

       - FAALİYET GÖSTERDİĞİMİZ COĞRAFYADA , ÜRÜNLERİMİZE AİT BİR İHTİYAÇ DOĞDUĞUNDA AKLA GELEN İLK İKİ FİRMADAN BİRİ OLMAK.

•Misyonumuza sıkı sıkıya sarıldığımızda başarının geleceğinden şüphemiz yoktur. Bugün başta Türkiye , Orta Doğu , Rusya ve Afrika pazarında etkin olan firmamız yarın başarısını Avrupa ve Pasifik pazarlarına taşıyacaktır.

•Bu pazarlarda herhangi bir müşteriye sorduğumuzda ; hangi marka sizin tercihiniz diye? İlk söyleyeceği iki firmadan biri hep biz olacağız.

•Yalın felsefeye odaklanışımızla , bu felsefeye ekleyeceğimiz katkılarla Dünya çapında örnek gösterilen bir üretici konumuna geleceğiz.

Firma Bilgileri

Çalışan Sayısı 175 Mavi Yaka 45 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:00:00 - 18:00:00 Cumartesi: 08:10:00 - 13:40:00 Pazar: Belirtilmemiş
Sosyal ve Yan Haklar Servis Araba (pozisyona bağlı olarak) Kıyafet (pozisyona bağlı olarak) Yemekhane Prim (pozisyona bağlı olarak)

Tekpan Pano İş İlanları

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim