Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay
 

Adil Işık Group - Genel Başvuru

İş Açıklaması

Adil Işık Group olarak; adL ve Love my body markalarımızla oluşturduğumuz marka kimliği ve değeri ile Türkiye’de ve dünyada 15 ülkede 200’e yakın seçkin satış noktası ile ürünlerimizi moda severlere sunuyoruz.

Dünden bugüne modanın demokratikleşmesi yolunda önemli adımlar atarak sektörde kendine farklı bir yer edinen adL, 1992 yılında moda ve perakende sektörüne merhaba dedi. 2002 yılında ilk yurt dışı mağazasını Rusya Tverskaya’ da açan adL, Suudi Arabistan, Azerbaycan, İran, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Gürcistan ve Katar’daki varlığıyla da modayı #adLetkisi’ nde yorumlamaya devam ederken, sahip olduğu özgün ve yenilikçi bakış açısıyla da dikkat çekiyor.

adL,2012 yılında markalarımız arasında yerini alan Nightzoom markasının da gücü ile, ünlü modacı ve stilistlerin tasarım koleksiyonlarını stil sahibi kadınlarla buluşturarak modaya yön vermeye devam ediyor.

Yenilikten ve kendi stilini oluşturmaktan ödün vermeyen adL, sizi moda serüveninde hayal etmeye, sınırlarınızı zorlamaya ve hissetmeye davet ediyor…

Ürünlerinin %90'ı yerli üretim olan Adil Işık Group bu çalışma ilkesi ile 10.000’den fazla kişiye istihdam sağlıyor. Aynı zamanda tüm markaları ile birlikte Türkiye'nin emeğini yurt içi ve yurt dışında gururla temsil ediyor.

SENDE BU TAKIMDA YER ALMAK İSTİYORSAN, BAŞVURUNU BEKLİYORUZ!

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

İlanımız genel başvuru niteliğindedir. Yapılan başvurular, ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için ihtiyaçlar doğrultusunda değerlendirmeye alınacak olup, niteliklerinize uygun bir pozisyon oluşması durumunda adaylar ile doğrudan iletişime geçilecektir.

Başvurunu yaparken çalışmak istediğin bölüm ve pozisyonu soru kısmından cevaplayabilirsin.