AK NİŞASTA

Kariyer & Eleman İş İlanları

AK NİŞASTA İş İlanları

AK NİŞASTA firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

AK NİŞASTA Hakkında

Mayıs 2005 yılında Kırklareli ne bağlı Lüleburgaz ilçesinde %100 Yerli Sermaye ile kurulan AK NİŞASTA üretimine Nişasta ve Mısır Şurupları ile başladı. Gelişmeyi ve yüksek kaliteyi hedef alarak gıda sektöründe ara mamüller üreten AK NİŞASTA; ürün çeşidini ve kalitesini her geçen gün daha da arttırarak, mutlak müşteri memnüniyetini zirveye taşımayı hedeflemiştir.

AK NİŞASTA, hammadde olarak kullandığı mısırdan doğaya ve insana saygılı olarak; Non GMO Mısır kullanarak; Doğal Mısır Nişastası, Glikoz ve Fruktoz Mısır Şurupları ile Kota kapsamında üretim yapan Türkiye Şeker Fabrikalarından tedarik ettiği kristal şekerden Invert Sıvı Şeker üretmektedir. Üretim esnasında elde ettiği yağ ve yem sanayinin önemli bir girdisini oluşturan ve yan ürün olarak adlandırılan öz, kepek, gluten ve mısır kırığı yine AK NİŞASTA ürün yelpazesi içinde yer almaktadır.

Kuruluşundan itibaren belgelendirilen ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistem Belgesi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ile 2010 yılında belgelendirilmeye başlanan Helal Sertifikasına sahip olan tesisimizde üretimin her noktası ileri teknoloji ürünü otomasyona bağlı cihazlarla ve uzman teknik ekip gözetiminde yapılmaktadır. AK NİŞASTA, genç, dinamik, araştırmacı ve her biri konusunda uzman olan teknik ekibiyle, kalite seviyesini arttırmak amacıyla prosesinde helal ürün üretim basamaklarını göz önünde bulundurarak, araştırma ve geliştirmeye her zaman önem vermiştir.

Müşterisine en fazlayı değil, en kaliteli olanı vermeyi amaçlayan AK NİŞASTA satış sonrasonda da müşterilerine Teknik Destek Ekibiyle hizmet vermekte ve Ürünlerinin kalitesini Kalite Yönetim ekibi gözetiminde kontrol altında tutmaktadır.

Kısacası; AK NİŞASTA uzmanlaşmış teknik personel ile teknolojinin muhteşem sentezinden oluşan üretim, satış ve satış sonrası desteğin en etkin temsilcisidir.

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 160 Mavi Yaka 40 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:30 - 18:30 Cumartesi: 08:30 - 13:30 Pazar: Belirtilmemiş
Sosyal ve Yan Haklar Servis Kıyafet (pozisyona bağlı olarak) Özel Sağlık Sigortası Yemekhane
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim