Amasya Et Ürünleri

Amasya Et Ürünleri
Amasya Et Ürünleri İK'nın Yıldızı IK'nın Yıldızı
Firmayı Şikayet Et
Amasya Et Ürünleri İş İlanı Ara

Amasya Et Ürünleri İş İlanları

Amasya Et Ürünleri İş İlanları

Amasya Et Ürünleri İş İlanları için hemen cv oluştur. Amasya Et Ürünleri firmasının yayınladığı iş ilanlarına başvuru yaparak aradığın işi bul.

Cv Oluştur

Amasya Et Ürünleri Hakkında

Ekur Et Entegre, Türkiye’deki hızlı servis restoran sektörünün pazar lideri TFI (TAB Gıda Yatırımları) şirketinin bünyesinde yer almaktadır. TFI, dünya çapında 3.100'den fazla restoranla faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirket, büyüyen iş kapasitesi ve buna paralel olarak artan ihtiyaçları karşılamak amacıyla kendi ürünlerini üretme kararı almıştır. Bu doğrultuda, kaynağı belirlenmiş, üstün kalitede, güvenilir gıda sunabilme yeteneğine sahip üretim tesislerini kurmuştur.

2016 yılında faaliyete geçen Ekur Et Entegre tesisi, Türkiye’nin en büyük hızlı servis restoran zincirleri arasında olan Burger King®, Arby’s®, Usta Dönerci®, Usta Pideci®, Sbarro® ve Subway® restoranlarının kırmızı et ürünlerini üretmektedir. Kesimden paketlemeye kadar tamamıyla entegre bir üretim sistemi özelliğindeki Ekur Et Entegre’de üst seviye kalite ve hijyen standartlarında taze et ürünleri, MAP paket ürünler, ileri işlem şarküteri ürünleri ve dondurulmuş et ürünleri üretilip tüketiciye sunulmaktadır.

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: Yok Cumartesi: Yok Pazar: Yok

Amasya Et Ürünleri İş Başvurusu

Amasya Et Ürünleri, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Amasya Et Ürünleri firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Amasya Et Ürünleri ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Amasya Et Ürünleri iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Amasya Et Ürünleri iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver