Analiz Office Store

Kırtasiyecilik  

www.analizizmir.com

Analiz Office Store hakkında:

Ege Bölgesinde kırtasiyecilik kavramını kurumsal hizmet anlayışı ile değiştiren Analiz Office Store, kurulduğu günden bu yana başta sanayi kuruluşları olmak üzere 500'ün üzerinde ulusal ve yerel markaya hizmet vermiştir. Çalıştığı firmaların ofis ortamlarında kullandıkları kırtasiye ürünlerinden elektroniğe, temizlik mazlemelerinden temel gıda maddelerine tüm ofis ihtiyaçlarını, kaliteli ürün seçenekleri, kurumsal, hızlı ve profesyonel hizmet anlayışı ile karşılamaya devam etmektedir.

Analiz Office Store, istikrarlı fiyat politikası ile uzun dönem çözüm ortaklıklarında müşterilerine sabit ve en iyi fiyat garantisi sunmaktadır.

Analiz'den sektöre yeni bir marka...
Anlex'in yaratıcısı olan Analiz, bu marka ile sektöre kalite ve yenilik getirmiştir. Anlex ürünleri üretime girdiği 2006 yılından bu yana kalitesi ve fiyat avantajı ile ofis ortamlarının öncelikli tercihi olmuştur.

Analiz, Alsancak Mağazası, Pınarbaşı Mağazası, Alsancak Kalem Mağazası ve Pınarbaşı Lojistik Merkezinde, sevkiyat araçları, deneyimli ekibi ve çözüm odaklı kurumsal hizmet politikası ile yıllardır ofisinizde...

Analiz Office Store İş İlanları