Bahçeci Sağlık Grubu

Sağlık/Hastane  

Bahçeci Sağlık Grubu hakkında:

1996 yılından günümüze, Prof. Dr. Mustafa Bahçeci önderliğinde kadın hastalıkları, doğum, infertilite (kısırlık) ve üremeye yardımcı tekniklerin uygulanması amacıyla kurulmuş olan Bahçeci Sağlık Grubu, sektöründe referans sağlık kuruluşu konumunda olup, dünya standartlarında hizmet vermektedir.

Bahçeci Sağlık Grubu, dört ülkede, tıbbi ve idari toplam 203 çalışanı ile hizmet vermektedir. 15.000’i aşkın tüp bebeği ile 60.000’i aşkın tedavi uygulaması deneyimiyle, infertilite, tüp bebek, jinekoloji, gebelik ve doğum takibi, erkek infertilitesi, aile hekimliği ve beslenme danışmanlığı, psikoloji ve psikoterapi, endoskopik cerrahi, akupunktur ve nöral tedavi uygulamaları ile hastalarına destek olmaya devam etmektedir.

1996 yılında Alman Hastanesi Kadın Sağlığı, Doğum ve Tüp Bebek Merkezi,1997 yılında ise İstanbul Nişantaşı'nda Bahçeci Kadın Hastalıkları Doğum, Teşhis ve Tedavi Merkezlerini kuran Prof. Dr. Mustafa Bahçeci, daha sonra Azerbaycan Bakü’de ve yine 2007 yılında Koşuyolu Umut Tüp Bebek Merkezlerini kurarak çalışmalarına devam etti. 2008 yılında Irak Erbil’de, 2010 yılında Kosova Priştine’de , 2011 yılında Irak Bağdat’da Bahçeci IVF Merkezlerini hizmete sokan Bahçeci Sağlık Grubu 2012 senesinde ise Bosna Saraybosna’da hizmet vermeye başlamıştır.

2009 yılında Alman Hastanesi ile yollarını ayıran Bahçeci Ekibi, 2010 yılının Kasım ayında Fulya ‘da 2500 m2 alana kurulu, modern çizgiler taşıyan ve en son teknoloji ile donatılmış Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Bahçeci Sağlık Grubu İş İlanları