Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Sekreter İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Sekreter
 • Resepsiyonist

  Manpower Managed Servicesİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıOfise gelen çağrı trafiğini yürütmek, Gelen misafirleri karşılamak, doğru kişilere yönlendirmek, Gelen ve giden kargo trafiğini yönetmek, genel raporlamalara destek vermek.

  Aranan NiteliklerEn az MYO veya Üniversite mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Detaylara önem veren, titiz, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Ekip çalışmasına uyumlu.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist

 • İş AçıklamasıSağlık Bakanlığı bildirimi için pazarlama-medikal ve kongre bölümlerinden gelen kongre/toplantı taleplerini ortak alanda bulunan takip dosyasına işlemek ve firmanın temin edeceği şifreler ile Sağlık Bakanlığı sistemine giriş ve bildirimleri yapmak, Ürün tanıtım toplantılar ile yurtiçi ve yurtdışı bilimsel toplantıların bakanlık bildirimlerinin firmanın belirlediği sürelere uyarak ve doğru bir şekilde bakanlık sisteminde tamamlanmasını sağlamak, ilgili evrakları tamamlamak, e-imzalar için ilgili kişilerle iletişime geçmek, Sistemden başvuruları sürekli takip etmek ve eksik evrak, red, bilgi eksikliği gibi geri dönüşler olması durumunda gerekli aksiyonları almak (Ön onay, eksik evrak ve red bilgilerinde ilgili kişilere bilgi vermek, eksikleri firmanın belirlediği süreler içinde tamamlamak), Kongre bittikten sonra sistemin geri bildirime açılmasıyla, gerçekleşen katılımların ayrıntılarını bu geri bildirim sürecinde sistemde güncellemek, Katılım sağlanacak tüm kongre ve toplantı detaylarını firma dijital ortak alanında bulunan takip dosyasına eksiksiz ve zamanında işlemek ve gerekli raporları hazırlamak, 10 sene boyunca firma sisteminde arşivlenmesini sağlamak, Sağlık Bakanlığı ürün güvenliği yönetmelik ve kılavuzları ve firma standart operasyon prosedürleri gereğince, ilaçların yan etkileri ile ilgili kendilerine ulaşan her türlü bilgiyi 1 iş günü içerisinde ürün güvenliği uzmanına iletmek, Çevre, iş sağlığı ve iş güvenliği konularını takip ederek ilgili politikalara uygun davranmak ve gerektiğinde bu doğrultuda verilecek eğitimlere katılmak. "Manpower, Türkiye İş Kurumu tarafından verilen 03.06.2017 tarihli 6 no’lu Geçici İş İlişkisi Yetki Belgeli Özel İstihdam Bürosu’dur."

  Aranan Niteliklerİlaç sektöründe faaliyet gösteren müşterimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Kongre ve Etkinlik Bildirim Sorumlusu" arıyoruz. Üniversite mezunu, İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Raporlama konusunda tecrübeli.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Sekreter, Yetkili, Sorumlu, Yardımcı

 • Genel Müdür Asistanı

  Manpower Managed Servicesİstanbul Anadolu 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıGenel Müdür’ün günlük çalışma programını ve çalışma ortamını düzenlemek, iş ve seyahat planlarını hazırlamak, ajandasını takip etmek, Genel Müdür’ün iç ve dış yazışmalarını ve evrak işlerini yürütmek, Genel Müdür’ün dosyalama ve arşiv düzenlemesini yapmak, Genel Müdür’ün yurtiçi ve yurtdışı toplantı organizasyonunu yapmak, toplantı gündemini hazırlamak ve ilgili kişilere dağıtmak; toplantıya katılacakların koordinasyonunu sağlamak, toplantı notlarını tutmak ve alınan kararların kaydını ve dağıtımını sağlamak, Genel Müdür’ün sosyal etkinlik, seyahat, konaklama, uçak bileti ve vize işlemlerini yürütmek, Kurumsal evrakları (Distribütörlük sözleşmesi gibi) takip etmek ve dosyalamak.

  Aranan NiteliklerSigortacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Genel Müdür Asistanı" arıyoruz. Üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Raporlama konusunda tecrübeli, Planlama ve raporlama yönü kuvvetli, Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi yüksek, Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip, Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Mühendislik, Endüstri, Demir-Çelik

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Asistan, Yönetim Sekreteri

 • İş AçıklamasıTelekomünikasyon üzerine çalışmakta olan firmamızda, satışla ilgili sözleşmelerin takibini gerçekleştirecek, satışı yapılan ürün ve hizmetlerin aktif hale gelmesini sağlayacak Satış Destek Elemanı aramaktayızSatış öncesi ve sonrası süreçlere destek verecek, Satış ekibinin etkin çalışabilmesi için destek olmak Direkt müşteri taleplerine cevap vermek Müşteri memnuniyetinin sağlanmasında aktif rol almak. Şirket içerisinde ilgili birimler ile koordineli çalışmak ve bilgi paylaşımını sağlamak. Gerekli tüm raporları hazırlamak ve ilgili yöneticiler ile paylaşmak. Mevcut müşteri portföyündeki firmalar ile görüşüp ihtiyaç analizi yapmak

  Aranan NiteliklerMüşteri ile telefon veya E-posta ile irtibat kurabilecek yetkinliğe sahip, MS Office (Excel) programlarını etkin olarak kullanabilen, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti güçlü, Çözüm ve satış odaklı çalışabilecek, Raporlama ve takip yönü kuvvetli, Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek, İletişim ve organizasyon becerileri gelişmiş, Prezantabl, BAYAN.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı, Eleman, Uzman, Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası SİGORTA + PRİM + YEMEK Sistemi İle Çalışacak Personeller Aranmaktadır. Birebir müşteri ilişkilerinde çözüm odaklı çalışabilen. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Genel Müdür, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıİHRACAT YAPAN FİRMAMIZDA İRSALİYE CIKIŞLARI GELEN FATURALAR,ALINACAK ODEMELER CARİ İŞLERİN TAKIPLERİNİ YAPACAK AYRICA SANTRALE HAKIM OLACAK ELAMANLARN ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerÖN MUHASEBE BILGISI OLAN FATURA İRSALİYE KESEBILEN DAHA ONCE BENZER İŞTE ÇALIŞMIŞ SANTRAL KULLANABILEN GELEN MİSAFİRLERİ KARŞILAYACAK ELAMANLAR.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sekreter

 • İş AçıklamasıDentperio Ağız ve Diş Sağlığı Kurumumuza '' TIBBİ SEKRETER '' aranmaktadır. Genel olarak hasta kayıt, randevu verilmesi, para tahsilatı, telefon yanıtlama görevlerini yerine getirecektir.

  Aranan NiteliklerKliniğimize mesleki temel bilgilere sahip ekip çalışmasına yatkın 25-35 yaş aralığında kadın tıbbi sekreter aramaktayız. Fatih ilçesinde yerleşen yabancı hasta portföyü olan kliniğimize En az 3 yıl tecrübeli, Mesleki temel bilgilere sahip İş disiplini ve sorumluluk sahibi, Hasta ve müşteri memnuniyetine önem veren, Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Bölümü ile ilgili gelişmeleri takip eden İletişim becerileri kuvvetli Tercihen ingilizce bilen tıbbi sekreter arıyoruz.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tıp Sekreteri, Sekreter, Diş Teknik Sekreteri, Veznedar

 • Sekreter

  Global Kurumsal Hizmetlerİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıKağıthane DAP Ofis Vadisinde bulunan şirketimizin genel merkezinde Telefonlara gelen çağrılara cevap verecek, evrak takibi yapabilecek eleman arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen büro yönetimi veya lise mezunu, En az 2 yıl sekreterlik deneyimine sahip, Ms office bilgisine sahip, Koordinasyon ve takip becerisi yüksek, İyi derecede sözlü ve yazılı iletişime sahip, Dış görünüşüne özen gösteren,

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Sekreteri, Eleman, Yönetim Sekreteri

 • İş AçıklamasıEyüp Flatofis te bulunan toplantı hizmetlerinde çalışacak ingilizce bilen bayan danışma personeli aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerResepsiyon ve/veya Danışma Görevlisi olarak çalışmış, İngilizce bilen (mülakat yapılacaktır) Santral ve dış telefon görüşmelerini yürütebilecek, Misafirleri karşılayabilecek, MS Office uygulamalarına hâkim Sorumluluk sahibi ve temsil yeteneği gelişmiş Gelişime açık, iletişimi iyi kullanan, İletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş Dış görünüşüne özen gösteren 22-40 yaş aralığında Bayan

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Sekreter

 • Resepsiyon & Santral Uzmanı

  Watsonsİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıSantral kullanımı ve telefonların yönlendirilmesinden sorumlu olmak, Fax trafiğinin yönlendirilmesinden sorumlu olmak, Toplantı odalarının organizasyonunu yapmak, İlgili evrak takiplerini gerçekleştirmek, İdari İşler süreçlerine destek olmak.

  Aranan NiteliklerEn az Önlisans Mezunu, Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Orta derecede ingilizce bilgisine sahip, İletişim becerileri gelişmiş, sonuç odaklı, Planlama & Organizasyon becerisi gelişmiş, Problem çözme yetkinliğine sahip.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. Sigorta + Yemek + Prim Sistemi İle Çalışacak Personeller Aranmaktadır. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Denizcilik, Çağrı Merkezi, Danışmanlık

  Pozisyon: Sekreter, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Genel Müdür

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. SİGORTA + PRİM + YEMEK Sistemi İle Çalışacak Personeller Aranmaktadır. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi, Danışmanlık

  Pozisyon: Sekreter, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Genel Müdür

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. SİGORTA + PRİM + YEMEK Sistemi İle Çalışacak Personeller Aranmaktadır. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Genel Müdür

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası SİGORTA + PRİM + YEMEK Sistemi İle Çalışacak Personeller Aranmaktadır. Birebir müşteri ilişkilerinde çözüm odaklı çalışabilen. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Genel Müdür, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. SİGORTA + PRİM + YEMEK Sistemi İle Çalışacak Personeller Aranmaktadır. Birebir müşteri ilişkilerinde çözüm odaklı çalışabilen. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Genel Müdür, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. SİGORTA + PRİM + YEMEK Sistemi İle Çalışacak Personeller Aranmaktadır. Birebir müşteri ilişkilerinde çözüm odaklı çalışabilen. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Genel Müdür, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıArnavutköy’de bulunan işyerimize ofis temizlik ve düzenini sağlayacak, resepsiyona bakabilecek eleman arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTemiz ve disiplinli, Şirket telefon ve faks işlerinin aksamadan yürümesini sağlamak, Anadolu yakasında tercihen yakın civarda ikamet eden, En az ortaokul mezunu, Gelen misafirleri karşılamak, gerekli yönlendirmeleri yapabilecek takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Otomasyon

  Pozisyon: Sekreter, Temizlikçi, Resepsiyonist, Eleman, Danışman

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Denizcilik, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Denizcilik, Çağrı Merkezi, Danışmanlık

  Pozisyon: Sekreter, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Genel Müdür

 • Sekreter

  Melekoğlu Grup Tekstilİstanbul Avrupa 20 Kasım 2017

  İş AçıklamasıGAZİOSMAPAŞA'DA BULANAN FİRMAMIZDA GELEN TELEFONLARA BAKABİLECEK, GELEN MİSAFİRLERİ AĞIRLAMADA VE İKRAMDA BULUNACAK, OFİS TEMİZLİĞİ YAPABİLECEK.

  Aranan NiteliklerEN AZ 1 YIL SEKRETERLİK DENEYİMİNE SAHİP, KOORDİNASYON VE TAKİP BECERİSİ YÜKSEK, GELEN MİSAFİRLERİ AĞIRLAMA VE OFİS TEMİZLİĞİNİ YAPABİLECEK, SÖZLÜ VE YAZILI İLETİŞİM BECERİSİNE SAHİP, DİKSİYONU DÜZGÜN, KENDİNE VE GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN, 25-30 YAŞLARI ARASINDA BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sekreter

 • İş AçıklamasıMerkezi ANKARA da bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere ,iş yerimizin tüm genel düzeninden sorumlu olacak ,telefon trafiği , Muhasebe, sekreter bölümlerini ve yoğun iş temposunu yürütebilecek bayan personel çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerGenel Muhasebe Elemanı En az ön lisans ve lisans olarak üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Banka işlemlerinde tecrübeli, Satıcılar muhasebesine hakim, Genel muhasebede deneyimli, Evrak kayıt, tertip ve düzenine sahip, Ba ve Bs Formlarını düzenleyebilen, MS Office programlarına hakim, BAYAN B sınıfı ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, Ankara’da İkamet eden,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Sekreter, Sorumlu

 • İş AçıklamasıKadıköy / Kalamış’ta bulunan Sektörün en köklü ve saygın kurumlarının başında gelen kursumuzda kariyer yapmak üzere Hafta sonları çalışıp hafta içi bir gün izin yapacak Dönüşümlü olarak bir hafta 09:00 - 18:00, bir hafta 09:00 - 19:00 saatleri arasında, Maaş + prim + sigorta + yemek + yol karşılığında çalışacak Öğrencilerle ve öğrenci adaylarıyla iletişimimizi yürütecek; Eğitim satışı yapacak Minimum 2 yıl müşteri ilişkileri ve/veya satış deneyimi olan Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi kuvvetli Giyimine ve görünümüne özen gösteren adaylar aranmaktadır. Referans kontrolü yapılacaktır, referans bilgilerinin yer aldığı bir özgeçmiş paylaşınız. ÖNEMLİ! KOŞULLARIN TAMAMINI İNCELEDİKTEN SONRA BAŞVURU YAPILMASINI RİCA EDERİZ. ÇALIŞMASI SEBEBİYLE MÜLAKATE GELEMEYECEK OLANLARIN, UZAK LOKASYONDA İKAMET EDİP KALAMIŞ’A GELMEKTE SORUN YAŞAYACAK OLANLARIN, YUKARIDA BELİRTİLMİŞ KOŞULLARA UYGUN OLMAYAN; CİDDİ BİR İŞ GÖRÜŞMESİNE VE UZUN VADELİ BİR İŞ AKTİNE HAZIR OLMAYAN ADAYLARIN BAŞVURUDA BULUNMAMASINI VE ÖZGEÇMİŞ GÖNDERMEMESİNİ ÖNEMLE RİCA EDERİZ.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Koordinatör, Satış Temsilcisi, Yetkili, Eleman, Sekreter

 • İş AçıklamasıTelefonlara bakacak, telefonları ilgili kişi ye yönlendirecek Gelen misafirleri karşılayacak Gelen ve giden kargoları takip ve organize edecek,

  Aranan Nitelikler- Ofis Demirbaşları Kullanımı konusunda Deneyimli - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Diksiyonu düzgün, - Sözlü, yazılı iletişim becerisi güçlü, Microsoft Ofis Programlarını Aktif kullanabilen, - Dikkatli, güler yüzlü, işini severek yapabilen - İstanbul / Avrupa yakası ve Arnavutköy’e yakın ikamet eden - Bayan Yönetici Asistanı.

  Sektör: Otomasyon

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Ofis Elemanı, Eleman

 • İş AçıklamasıTurizm sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Saray Merkez ofisinde görevlendirmek üzere aşağıdaki aranan niteliklerde Sekreter alınacaktır. Telefon ve faks trafiğini yönetmek, Dosyalama, yazışma ve evrak akışını sağlamak İlgili bölümlerle koordineli olarak çalışmak ve iletişimi sağlamak, Toplantı, seyahat, etkinlik organizasyonu, şirketlerle ve iş ortaklarıyla iletişimin sağlanması gibi çeşitli konularda ekip üyelerine destek sağlamak, Ofisin idari işlerine (dosyalama, fotokopi, faks, randevu alma, rezervasyon vs…) cevap vermek,

  Aranan NiteliklerLise mezunu (tercihen MYO veya Üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümünden mezun), Saray'da ikamet eden, 20-30 yaşları arasında bekar, Alanında deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilincine sahip, Sözlü-yazılı iletişim becerileri ve temsil yeteneği güçlü, Büro ekipmanlarını kullanmada tecrübeli, MS Offıce (word, excell) programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde uyumlu, İletişim becerileri yüksek, Dikkatli, titiz ve düzenli çalışmayı alışkanlık edinmiş, Koordinasyon ve takip becerisi yüksek, İletişim konusunda başarılı,

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Sekreter

 • Sekreter

  Sun Etiketİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıSUN ETİKET firmasında görev alacak "Sekreter” aranmaktadır. Santrale gelen telefonların cevaplanması, ilgili kişilere yönlendirilmesi, notların titizlikle alınması, Tüm kargo ve postaların alınması, gönderilmesi ve ön kayıtlarının tutulması, Faks trafiğinin yönetilmesi, organize edilerek ilgili kişilere ulaştırılması, Gelen ziyaretçilerin karşılanması, ilgili kişilere yönlendirilmesi, Telefon, faks ve adres fihristlerinin güncel ve düzenli tutulması, Şirket içi ve dışı bilgi akışının yönetilmesi, Ofis yazışmalarının yapılması ve dosyalanması, Toplantı ve seyahat organizasyonlarının yapılması

  Aranan NiteliklerEn az orta seviyede ingilizce bilen En az Lise tercihen MYO Büro Yönetimi mezunu, Ms Office programları ve interneti etkin şekilde kullanabilen, Büro makinalarını aktif şekilde kullanabilen (faks, fotokopi, yazıcı vs) Deneyimli, daha önce benzer pozisyonlarda en az 1 yıl görev almış, Dinamik, güleryüzlü ve prezantabl, İstanbul Avrupa yakası özellikle Topkapı civarında ikamet eden,

  Sektör: Tekstil, Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Danışma Memurluğu, Resepsiyonist

 • Sekreter

  BRN YATAKKayseri Bugün

  İş AçıklamasıŞirketin telefon, mail ve faks trafiğini yönetmek, Raporlama, evrak, posta-kargo ve arşiv takiplerini yapmak, Gelen-giden evrakların tasnif ve takibini yaparak ilgili birimlere iletmek, Ofis düzenine katkıda bulunmak (Fotokopi, ofis asistanlığı gibi) Yöneticilerin asiste edilmesi, Toplantıları organize etmek, gerekli evrak ve hazırlık aşamasını yönetmek, Gelen misafirleri karşılamak, ilgililere yönlendirmek, Şirketi en iyi şekilde temsil etmek, Yönetim tarafından verilen diğer görevleri yerine getirmek,

  Aranan NiteliklerEn az lise veya ön lisans mezunu, Sekreterlik veya Yönetici asistanlığı konusunda 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen (Word, Excel, Power Point, Outlook) Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hafızasına güvenen ve unutma sorunları olmayan, Dikkatli, özenli ve detaylara önem veren, Sonuç odaklı çalışan, İş takibinde iddialı Disiplinli, titiz ve sorumluluk sahibi, Güler yüzlü, dış görünümüne özen gösteren, Öğrenmeye ve gelişmeye açık, Araştırma, problem çözme ve karar verme becerisi yüksek, Planlama, uygulama ve raporlama yetenekleri gelişmiş, Yoğun şartlar altında pozitif, sakin ve iyimser bir tavır sergileyebilen, 20-35 yaş arası çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sekreter

 • Sekreter

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıŞirket bünyesine gelen aramaları yanıtlamak ve dahili aboneler ile bağlantılarını sağlamak, Gelen müşteri ve misafirleri güler yüzlü bir şekilde karsilamak ve ilgili kişiye yonlendirmek, Şirkete gönderilen evrak ve faksların kayıtlarını tutmak ve ilgili birimlere teslim etmek,

  Aranan NiteliklerGenel Merkez / Fabrikamızda görevlendirilmek üzere; -MYO mezunu, tercihen MYO Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümlerinden mezun, -En az 2 yıl deneyimli, -MS Office programlarını iyi bilen ve kullanan, -Faks, fotokopi, scanner vb. ofis makinelerini kullanma becerisine sahip, -Dosyalama ve raporlama becerisine sahip, -Prezentabl ve iletişim becerileri güçlü, -Esnek çalışma saatlerine uyum gösteren, -18-30 yaş aralığında -Bayan. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Sekreter, Danışma Memurluğu

 • Sekreter (Yenibosna)

  Moda Dı Centoneİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıSitil Çizgi Şirketler Grubu bünyesinde, Yenibosna'da ki işyerimizde istihdam edilmek üzere aşağıda ki niteliklerde SEKRETER aranmaktadır. En az Lise Mezunu, Sekreterlik Konusunda Deneyimli, 18-30 yaşları arasında , Yenibosna'ya ulaşım problemi olmayan, Bayan SEKRETER aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerFirmanın vizyonunu yansıtacak,prezantable,takım çalışmasına yatkın,ekip ruhunu benimsemiş,firmaya gelen telefon trafiğini yönlendirecek,gelen evrakları ilgili birimlere teslim edecek takım arkadaşı aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sekreter

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çeşitli departmanlarda çalışmak üzere; 25-35 Yaş arası, En az 3 yıl deneyimli, Diksiyonu Düzgün, Bilgisayar Programını çok iyi derecede kullanabilecek, Firma tahsilat aramalarına vakıf, Ağırlıklı telefon görüşmeleri yapabilecek, Anadolu yakasında ikamet eden - Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, - Dış görünümüne önem gösteren, - Hedef ve sonuç odaklı,

  Aranan Nitelikler25-35 YAŞ ARASI İKNA YETENEĞİ ÖN MUHASEBE BİLGİSİNE SAHİP NOT: İŞYERİMİZ ANADOLU YAKASI MALTEPE İLÇESİNDEDİR BAŞVURULARINIZI BU YÖNDE GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

  Sektör: Ajans, Medya, Reklamcılık

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Sekreter, Asistan, Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıThe preparation of letters and correspondence. Receiving and distributing all incoming mail. Take and redirect telephone calls for the General Manager where appropriate. Maintenance of diary & appointments to ensure that appointments are honoured, meetings attended and deadlines met. Maintain accurate and efficient filing systems, ensuring timely, safe follow-ups and traces, including logging cheques received. Handle and respond to guest complaint letters. Prepare gift vouchers, prizes, donations, guest cards, letter of thanks, reports as requested. To proactively engage in the development of processes and methods to improve the service and efficiency of all areas of the role. Handling travel arrangements and accommodation where appropriate. Taking, typing and distribution of minutes of meetings. Preparation of VIP and complimentary forms. To build external relationships in the community. Must be able to flently speak, read, write and understand Engish.

  Aranan NiteliklerShow high levels of organisational skills and efficiency Possess excellent customer service skills Be able to work under pressure both as part of a team and also working on own initiative Be proactive and innovative Maintain the strictest confidentiality at all times with regard to client, guest and personnel related matters Be highly professional in appearance, character and conduct Put attention to details in terms of content, spelling and grammar of written correspondence Possess excellent interpersonal and communicative skills and an ability to integrate into all levels of the organisation Posses excellent telephone manner

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Sekreteri, Yönetim Sekreteri, Sekreter

İş Habercisi - Sekreter İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Yönetici Sekreteri Nedir ?

Yönetici sekreteri, kariyeri süresince yöneticisinin telefon görüşmeleriyle ilgilenen , toplantılarını ve çalışma programlarını düzenleyen , gerektiğinde dosya ve arşiv düzenlemesi yapabilen kişidir. İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.