Sekreter İş İlanları

Hepsini Temizle
Sekreter
 • MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Şişli ' de bulunan tıp derneğinde görevlendirilmek üzere ingilizce dil bilsine sahip bayan takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler         Tercihen Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Bölümü Mezun          İngilizce bilen,          MS Office programlarını etkin biçimde kullanabilecek,          Planlama analiz etme ve raporlama konularında deneyimli,          Organizasyon becerileri gelişmiş,          Öğrenmeye ve gelişmeye açık,          Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, giyimine ve dış görünüşüne önem veren,          İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden ya da Şişli ye ulaşım sorunu olmayan,          Bayan.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman, Sekreter

 • İş Açıklaması Restaurant & Cafe sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin, Özlüce şubesinde görevlendirilmek üzere KASİYER arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Yiyecek içecek sektöründe kasiyer pozisyonunda en az 1 yıl deneyimine sahip, KerzzPos sistemini veya restoran programlarını kullanmış olanlar tercih sebebidir, İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri memnuniyetine önem veren, Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, dinamik, Ön Muhasebe bilenler tercih sebebidir, Ekip çalışmasını ön planda tutan, Yoğun iş temposuna, vardiya sistemine ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Kasiyer, Sekreter

 • İş Açıklaması Üniversite veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olan, Resepsiyon, Sekreterya yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Disiplinli, dikkatli ve titiz çalışmayı ilke edinen, Kurumsal temsil kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, BAY adaylar,

  Aranan Nitelikler Telefon trafiğini ve genel ofis düzenini yönetmek, Rutin evrak işlerini düzenlemek, dosyalama ve arşivlemek, Ofis içi bilgi akışını sağlamak, Gelen ziyaretçileri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması Bina Otomasyon (HVAC) sektöründe faaliyet gösteren, yurt içi ve yurt dışında anahtar teslim bir çok projeye imza atmaktayız. Sektör de iyi bir yer edinen ve her yıl artan oranda büyüyen firmamıza alacağımız personellerimizle uzun yıllar beraber çalışmak arzusundayız.

  Aranan Nitelikler Tele Randevu Asistanı pozisyonunda aradığımız nitelikler : · En az Lise mezunu, · Diksiyonu düzgün, · Akıcı konuşabilen, · Etkin dinleme yeteneğine sahip, · İnsan ilişkileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile şirketini en iyi şekilde temsil edebilecek, Çalışma disiplini ile fark yaratacak, Anadolu Yakasında Kartal' a yakın semtlerde ikamet etmek tercih sebebidir, İşe alınacak personelden bir satış beklentisi yoktur. Görev, uygun müşterilerin tespit edilip randevu araması yapılmasıdır.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sekreter, Satış Temsilcisi

 • Yıldız Plastik Sanayi İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması FİRMAMIZ PLASTİK VE AMBALAJ MALZEMELERİ ÜRETİM VE TOPTAN YERİDİR. *YOĞUN TELEFON TRAFİĞİNİ İDARE EDECEK * ÖN MUHASEBE BİLGİSİNE SAHİP *EN AZ LİSE MEZUNU * 20 YAŞINI DOLDURMUŞ OLAN BAYAN ARKADAŞA İHTİYACIMIZ VARDIR.BAĞCILAR CİVARI OTURANLAR TERCİHİMİZDİR.

  Aranan Nitelikler ​ 35 yaşını aşmamış, tercihen bayrampaşa ve civarında ikametgah eden, Bayan

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması 1999'dan bu yana,estetik ve rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzun Zorlu'da açılacak yeni şubemizde şubemizde görev alacak"Resepsiyon Yetkilisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -MYO mezunu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -İngilizce bilen, -Benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli, -Tercihen ön muhasebe bilgisi olan, -Tercihen CRM programını bilen, -MS Office uygulamalarını çok iyi derecede kullanabilen, -Takım çalışmasına inanan, -Problem çözme becerisi yüksek, -Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, -Dış görünümüne önem veren,güleryüzlü bayan "Resepsiyon Yetkilileri" aramakatayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Resepsiyonist, Sekreter

 • DEMOON TURİZİM İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Şirket prosedürlerine uygun olarak; Gelen misafirlerin karşılanması, kayıt edilmesi ve ilgili kişiye yönlendirilmesi, Ofis telefon ve randevu trafiğinin yönetilmesi, Gelen giden evrak, kargo, kurye işlemlerinin yürütülmesi ve takibi,

  Aranan Nitelikler Tercihen Ön Lisans Mezunu, MS Office programlarına hakim, İnsan ilişkileri güçlü ve Prezantabl, Diksiyonu düzgün, Akıcı konuşma ve iletişim becerisi yüksek, Öğrenmeye ve gelişmeye açık, Dış görünüşüne özen gösteren, Enerjik, Güler yüzlü ve motivasyonu yüksek, Denetim, geri bildirim, sorgulama ve raporlama becerilerine sahip, Tercihen İngilizce bilen, Bayan

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Sekreter

 • İDEAL ELEKTRONİK İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Elektronik haberleşme sektöründe, İstanbul Avrupa yakasında faaliyet gösteren firmamızda · teknik servis kayıtlarını sisteme girecek, gelen müşterileri karşılayacak, · telefonları cevaplayacak veya yönlendirecek, · gerektiğinde faaliyetlerimiz ile ilgili ön bilgi aktaracak, · çay servisi yapacak, · ofis düzeninden sorumlu · tam zamanlı çalışacak sekreter aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Adayların; · en az lise mezunu, · MS Office programlarını ve ofis araçlarını etkin olarak kullanabilen, · insan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, · sistemli, düzenli çalışma ve organizasyon yeteneğine sahip, · sorumluluk alıp kendini geliştirebilecek, · şirket içi evrak akışını sağlayabilecek · güler yüzlü, prezantabl, nitelikte olması gerekmektedir.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması     DENTRAM DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİ LEVENT ŞUBESİNE DENEYİMLİ SEKRETER KLİNİK YÖNETİCİSİ ARIYORUZ.      

  Aranan Nitelikler - Dr. Organizer veya randevu takip bilgisayar sistemi kullanabilen - Kliniğin işleyişi ve düzenini sağlayacak beceride olunması  MS Office(Word, excel, powerpoint) programlarına hakim - Sağlık sektöründe sekreterlik görevi yapmış - İletişim becerisi kuvvetli,işe hakim ve istekli - Nakit akışı,bankacılık işlemlerine hakim, - Fatura Kesimi, Pos cihazı, anlaşmalı kurum işlemlerini bilen - Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, - Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, - Ekip çalışmasına yatkın,  

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tıp Sekreteri, Sekreter, Diş Teknik Sekreteri

 • İş Açıklaması Şirketin telefon ve fax trafiğini yönetmek, müşteri ve konukları karşılamak ve yönlendirmek,

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu MS Ofis programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen. 20-30 yaşları arasında Bayan 

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Diğer

  Pozisyon: Asistan, Sekreter

 • İş Açıklaması E-mail, telefon ve ziyaretçi programının yönetilmesi, Ekip çalışmasına uyumlu, Bölge müdürünün toplantılarının planlanmasının takibi, Protokol ve misafir karşılanması, ağırlanmasını düzenlemek, Yönetim kadrosuna destek verecek, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Ofis Büro ekipmanlarını kullanabilen, Ön muhasebe alanında deneyimli. (Arşivleme ve dökümantasyon vs.)

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Yazışma, dosyalama ve raporlama konusunda deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip ve etkin dinleyebilen, İnsan İlişkileri kuvvetli, Güler yüzlü, dinamik, titiz ve detaylara önem veren, işine ve kendisine özen gösteren ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk alma konusunda başarılı, Zaman yönetimine önem veren ve stres altında çalışabilen, İstanbul Avrupa Yakası' nda ikamet eden, Bayan adaylar aranmaktadır.   Not: Maaş, Sigorta, Yemek

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Sekreter, Operatör, Eleman, Asistan

 • ULUDAĞ MEDYA Adana 27 Ekim 2016

  İş Açıklaması Genel Merkezimizde görevlendirmek üzere Sekreter arayışımız bulunmaktadır. Ofis içinde telefon ve evrak trafiğini yönetmek, gelen misafirleri karşılamak/uğurlamak ve ikramda bulunmak.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Tercihen benzer görevlerde en az 2 yıl tecrübesi olan , Ms Office programlarına hakim, Akıcı ve güzel Türkçe konuşan, diksiyonu düzgün, Organizasyon kabiliyeti gelişmiş, iletişim becerisi (sözel iletişim ve beden dili) yüksek, Bayan Merkezimiz Adana'dır. Pazar günleri izin günüdür.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması İstanbul Güneşli'de İnşaat sektöründe faaliyet gösteren kurumsal firmamızın satış ofisinde genel yardımcılık görevlerini yerine getirecek ve asistanlık yapacak dönemsel personel aramaktayız. Çalışma Periyodu : Kasım ve Aralık Olumlu performans ve ihtiyaca istinaden bu süre uzayabilmektedir. Çalışma haftada 6 gün gerçekleşecektir. Haftada 1 gün izinli oluncaktır. Günlük Ücret : 60 TL + Yemek + SSK Çalışma Saatleri : 09:00 - 18:00

  Aranan Nitelikler 20-29 yaş arasında, -Prezantabl, -İş disiplinine sahip, -İnsan ilişkilerinde başarılı, -Bayan -Dönemsel olarak gerçekleşecek olan bu çalışmayı sorumluluk sahibi şekilde tamamlayabilecek olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Müşteri ilişkileri, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Hostes, Müşteri Temsilcisi, Yönetici Asistanı, Resepsiyonist, Sekreter

 • İş Açıklaması İzmir çiğli A.O.S.B. ‘defaaliyet gösteren iklimlendirme sektörünün öncü firmalarından  Klas Isıtma Soğutma Klima Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketimize Ön Resepsiyonda Görevlendirilmek Üzere Bayan Sekreter Aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Sekreterlik görevinde en az 2 yıl deneyimli Microsoft Office programlarını ve Netsis’si iyi derecede kullanabilen Yoğun telefon santralini yönetebilecek Büro makinelerini ( Faks, yazıcı gibi) aktif kullanabilen İyi derecede bilgisayar kullanabilen Dış görünüme dikkat eden, Diksiyonu Düzgün ve Güler Yüzlü Firma ile ilgili kargo işlemlerini takip ederek gerektiğinde alım ve gönderi yapabilecek Raporlama yapabilecek ve İnsan ilişkilerinde başarılı   

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması Telefon ve e-mail iletişim trafiğinin yönetilmesi, Evrak, kargo ve posta işlemlerinin yürütülmesi, Resmi evrak ve belgelerin dosyalanması, Firma içi ve Firma dışı yazışmaların yapılması, Görüşme ve toplantı organizasyonlarının yapılması ve ilgililerin bilgilendirilmesi, Düzenli dosyalama ve raporlama yapılması, Firmamıza gelen ziyaretçilerimizin karşılanması ve yönlendirilmesi, Ofis içi koordinasyonun sağlanması.

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonda en az 2 sene deneyim sahibi, Ms Office programlarına hâkim, İyi seviyede İngilizce dil bilgisi olan, Çözüm ve doğru sonuç odaklı, Organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, Öğrenmeye yatkın ve öğrendiklerini çalışmalarında hızla kullanabilen Etkin yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Dudullu, Sancaktepe, Kartal, Maltepe güzergahı)

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Sekreter

 • Adeva Endüstriyel Sistemler İstanbul Anadolu 27 Ekim 2016

  İş Açıklaması Elektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış firmamıza, Kariyer beklentisi olan Ofis içinde telefon trafiğinin yürütülmesinden sorumlu olmak, Gelen ziyaretçilerin karşılanmasından ve ilgili birimlere yönlendirilmesinden sorumlu olmak Seyahat organizasyonlarını gerçekleştirmek, Yurt dışı ile olan yazışma ve iletişimi sürdürmek Telefonla müşteri taleplerini cevaplayabilecek, Bilgisayarda yazışma yapabilecek, Dosyalama işlemlerini yürütebilecek, Şirket içi idari konularda çalışabilecek,

  Aranan Nitelikler 1. prezentable 2. diksiyonu düzgün 3. kesinlikle sigara içmeyen 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. kendine ve çevresine itinalı 6.Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip 7.25-35 yaş arası 8.Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek 9.Tercihen İngilizce bilen Bayan Takım Arkadaşı Arıyoruz.... Not: işyeri Yakacık/Kartal dadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması Baskılı kumaş üretimi yapan firmamızda yetiştirilmek üzere ön muhasebe bilen yönetici asistanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar kullanabilen, 2 yıllık tecrübesi olan Yetiştirilmek üzere bayan eleman aramaktayız.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sekreter, Yönetim Sekreteri

 • İş Açıklaması     KAVACIKTA  BULUNAN DENTRAM DİŞ KLİNİĞİMİZE DENEYİMLİ HASTA DANIŞMANI  (SEKRETER) ARIYORUZ.      

  Aranan Nitelikler - Dr. Organizer veya randevu takip bilgisayar sistemi kullanan - MS Office(Word, excel, powerpoint) programlarına hakim - Tercihen Sağlık sektöründe sekreterlik/ asistanlık yapmış -Tercihen yabancı dil bilen - İletişim becerisi kuvvetli,işe hakim ve istekli - Nakit akışı,bankacılık işlemlerine hakim, - Fatura Kesimi, Pos cihazı, anlaşmalı kurum işlemlerini bilen - Ön Muhasebe konusunda deneyimi olan - Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, - Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, - Ekip çalışmasına yatkın, - Tempolu ve yoğun çalışma ortamına,esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, - Mesai saatlerinde sigara kullanmayan

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tıp Sekreteri, Sekreter, Diş Teknik Sekreteri

 • Demirel Hukuk Bürosu İstanbul Anadolu 27 Ekim 2016

  İş Açıklaması Hukuk büromuzda görevlendirilmek üzere günlük görüşme randevularını ve telefon trafiğini idare edebilecek "Bayan Ofis Asistanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Ofis programlarını kullanabilen, İletişim gücü yüksek, Tercihen telefonla iletişim konusunda tecrübeli, Diksiyonu düzgün, Prezentabl, 25 yaşını aşmamış, Tam mesai çalışacak.

  Sektör: İnsan Kaynakları, Hukuk, Halkla İlişkiler

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Ofis Elemanı, Asistan

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz inşaat sektöründe yer alan firmamız için Ankara - Yıldız'da görev almak üzere Sekreter arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sekreter

 • Horoz Elektrik İstanbul Avrupa 27 Ekim 2016

  İş Açıklaması 2000 yılından bu yana, İstanbul-Karaköy'de aydınlatma ürünleri toptan ve perakende satışı konusunda faaliyette bulunan firmamıza, bayan sekreter aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Sekreterlik konusunda 1 yıl deneyimli 22 - 30 yaşları arasında Sağlık sorunu olmayan Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve İnsan ilişkilerinde iletişimi kuvvetli Ms Office programlarını bilen (word,Excel,outlook vs) Sigara kullanmayan Avrupa yakasında ikamet eden(Karaköy'e ulaşım konusunda sorun yaşamayacak) Bayan sekreter aramaktayız. Cv'lerinizin'' senemolur@iremelektrik.com.tr ''adresine mail yolu ile ''0212 243 36 25'' nolu numaraya fax yolu ile iletmeniz rica olunur.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Sekreter

 • Portre Giyim İstanbul Avrupa 27 Ekim 2016

  İş Açıklaması ~~Merkezi Kağıthane’de bulunan, dünya markalarına ihracat yapan üretim Şirketimize santrale bakacak, iletişim gücü güçlü bayan arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler ~~Aranan Nitelikler * İngilizce konuşan *Zaman etüdü yapabilen *İletişim becerisi yüksek *En az 5 yıl tecrübeli *Sorumluluk alabilecek *Avrupa yakasında ikamet eden  

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sekreter

 • Netser İstanbul Anadolu 27 Ekim 2016

  İş Açıklaması Entegratör olarak faaliyet gösteren ve alanında ki gelişmeleri, en efektif koşullarla, kurumsal kullanıcılara ve kuruluşlara sunmayı hedefleyen NETSER Kurumsal Hizmetler bünyesinde görevlendirilmek üzere SATIŞ ASİSTANI aramaktayız. 

  Aranan Nitelikler Eğitimini ofis yönetimi ve/veya muhasebe, finans konularında tamamlamış, En az iki yıl iş deneyimine sahip, Ofis koordinasyonu (telefonları karşılama, yönlendirme) ve raporlama becerileri gelişmiş,  Ofis programlarını (World, Excel, P.Point) ve paket programları kullanım deneyimi iyi seviyede olan, Gerektiğinde müşteri ile direk görüşerek talepleri alıp ilgili birimlere iletecek, Ekip çalışmasında uyumlu, öğrenmeye açık, pozitif ve güler yüzlü,  Koşuyolu, Üsküdar çevresinde ikamet eden, 30 yaşını aşmamış Bayan adayların Pozisyona başvurmalarını rica ederiz. Detaylı Özgeçmiş paylaşımı yapmanız rica olunur.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Asistan, Resepsiyonist, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • AKTİF EKSPERTİZ HİZMETLERİ İstanbul Anadolu 27 Ekim 2016

  İş Açıklaması Aktif Ekspertiz Hizmetleri - ofis asistanı-sekreter İş Açıklaması Uluslararası partneri olan sigorta ekspertiz şirketimizde görevlendirilmek üzere “ofis asistanı” alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversite mezunu Diksiyonu düzgün Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, detaycı ve takip yeteneği güçlü, Analitik düşünebilen, organizasyon yeteneği gelişmiş, Bilgisayar programlarını (MS Office) kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden, Tercihen sigara kullanmayan

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması Hammadde ticareti gerçekleştirdiğimiz firmamız için Bayan Yönetici Asistanı, Sekreter alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Genel Müdürün gün içerisindeki işlerini sıralayarak yerine getirmesinde kılavuz olmak, yardımcı olabileceği konularda görev almak. Yöneticinin projelerini dinleme, projelerini için moral vermek , yapabilme telkininde bulunmak. Yöneticini zamanını verimli kullanabilmesine yardımcı olma gereksiz işlerden onu kurtarma. Yöneticiye karşı güler yüzlü davranmak. Yöneticiye karşı dürüst davranmak. Çalışanın tertipli ve temiz olması Çalışanın seyahat engelinin bulunmaması Çalışanın ikitelli OSB metro ile ulaşım sağlıyabilecek kolaylıkta bulunması

  Sektör: Dış Ticaret

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri, Sekreter

 • Adeva Endüstriyel Sistemler İstanbul Anadolu 27 Ekim 2016

  İş Açıklaması Elektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış firmamıza, * telefon trafiğini yönetebilecek, * telefonla müşteri taleplerini cevaplayabilecek, * bilgisayarda yazışma yapabilecek, * dosyalama işlemlerini yürütebilecek, * şirket içi idari konularda çalışabilecek, *gelen misafirelere çay/ kahve ikramı yapacak *4 katlı ofiste gerekli kargo ve evrakları ilgili departmanlara iletecek *toplantı öncesi gerekli düzeni sağlayacak *ofis içi genel tertip düzenden sorumlu olacak *mola saatlerinde çay servisi yapacak,mutfağın tertip düzeniyle ilgilenecek

  Aranan Nitelikler 1. prezentable 2. diksiyonu düzgün 3. kesinlikle sigara içmeyen 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. kendine ve çevresine itinalı 6.titiz 7.bakımlı 8.mesaiye engel durumu olmayan 9.25-35 yaş arası bayan akim arkadaşı arıyoruz... Not: işyeri Yakacık/Kartal dadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması Sekreterlik görevi çerçevesinde telefon trafiği ve evrak takip süreçlerinde görev almak,gelen-giden evrakların tasnifini yaparak ilgili birimlere iletilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Gemak Grup Şirketleri bünyesinde, Yalova Altınova bölgesindeki Tersanemizde istihdam edilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz. Tercihen Üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterlik gibi ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarına iyi derecede hakim, Zaman yönetimi, organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, Sonuç odaklı ve takipçi, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim yeteneğine sahip, Dikkatli ve detaylara önem veren, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen Yalova, İstanbul Anadolu yakası, Gebze veya Kocaeli çevresinde ikamet eden veya edebilecek.

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Sekreter

 • Pak Yıkama İstanbul Anadolu 26 Ekim 2016

  İş Açıklaması Endüstriyel tekstil yıkama sektöründe faliyet gösteren firmamızda İstanbul Tuzla tesisimizde "Danışma ve Karşılama" pozisyonunda değerlendirilmek üzere minimum 2 yıl tecrübeli adaylar aranmaktadır Misafirlerimizi karşılayarak, ilgili birimlere yönlendirecek, Gelen telefonları ilgili kişilere aktaracak, Firmaya gelen evrakları kayıt altına alarak, ilgili birimlere zamanında ulaştıracak, Günlük iş akışı içinde etkin iletişim koordinasyonu sağlayabilecek,

  Aranan Nitelikler En az   MYO mezunu  MS Office programlarını iyi derece kullanabilen, İlgili pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, Telefon,faks ve e-mail trafiğini yönetebilecek, Özgüveni ve temsil kabiliyeti yüksek, Dinamik ve pozitif iletişim kurabilen, Ms office programlarını kullabilen Diksiyonu düzgün, Planlama ve koordinasyon becerisi bulunan, Hızlı ve pratik çözümler üretebilen, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Yeterli derecede İngilizce bilgisine sahip, Bayan çalışma arkadaşı alınacaktır.  

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sekreter, Danışma Memurluğu

 • İş Açıklaması  30 yıldır Bursa’da faaliyet gösteren ve sektörünün öncü firmalarından olan ÜNVERLER A.Ş.’de çalışmak üzere Bursa Merkez binamızda  görevlendirilecek YÖNETİCİ ASİSTANI aranmaktadır.    

  Aranan Nitelikler Ön Lisans veya lisans mezunu, Büro yönetimi ve sekreterya konularında en az 2 yıllık deneyime sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Güleryüzlü, dinamik ve dış görünümüne özen gösteren Yazışma, dosyalama ve raporlama tekniklerini bilen Araç kullanabilen Tercihen Muhasebe ve finans bilgisine sahip Bayan     İş Tanımı Telefon ve faks koordinasyonunu sağlamak, Evrak, e-posta, kargo akışını yürütmek, Toplantıları organize etmek, İlgili yöneticilerin program takibini yaparak, görüşme ve seyahat organizasyonunu yapmak.

  Sektör: Ajans, Bilgisayar / BT / Internet, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Eleman, Asistan

 • İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group Genel Merkez’de görev alacak, “Santral Operatörü/ Danışma Görevlisi” arıyor. Gelen tüm ziyaretçileri kalite standartları kapsamında güler yüzlü bir şeklide karşılayarak ilgili birimlere yönlendirmek ve yardımcı olmak, Şirket santralinin tüm telefon trafiğini yönetmek, Gelen ve gidecek evrakların kayıtlarını tutarak ilgili kişilere tesliminden sorumlu olmak, Sorumluluğunda bulunan bölgenin ve toplantı solanlarının tertip ve düzenini ve organizasyonlarını yapmak,

  Aranan Nitelikler · Güler yüzlü, iletişim becerileri yüksek, · Diksiyonu düzgün, · Görgü ve nezaket kurallarına hakim, · Marka imajına ve kurum kültürüne uygun temsil gücüne sahip, · Santral ve danışma Operatörlüğü alanında deneyimli, · Planlama, organizasyon becerilerini iyi kullanabilen, · MS Office programlarına hakim, · En az lise mezunu. Adil Işık Group Şirket'inde dumansız yaşama destek olmak ve sağlıklı yaşam alanları yaratmak amacıyla, tüm işe alım değerlendirmeleri sonrası eşit özelliklere sahip adaylar arasında sigara içmeyen adaylar tercih edilmektedir.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sekreter

/
6

İş Habercisi - Sekreter İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Yönetici Sekreteri Nedir ?

Yönetici sekreteri, kariyeri süresince yöneticisinin telefon görüşmeleriyle ilgilenen , toplantılarını ve çalışma programlarını düzenleyen , gerektiğinde dosya ve arşiv düzenlemesi yapabilen kişidir. İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.