Sekreter İş İlanları

Hepsini Temizle
Sekreter
 • Netser İstanbul Anadolu 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Entegratör olarak faaliyet gösteren ve alanında ki gelişmeleri, en efektif koşullarla, kurumsal kullanıcılara ve kuruluşlara sunmayı hedefleyen NETSER Kurumsal Hizmetler bünyesinde görevlendirilmek üzere SATIŞ ASİSTANI aramaktayız. 

  Aranan Nitelikler Eğitimini ofis yönetimi ve/veya muhasebe, finans konularında tamamlamış, En az iki yıl iş deneyimine sahip, Ofis koordinasyonu (telefonları karşılama, yönlendirme) ve raporlama becerileri gelişmiş,  Ofis programlarını (World, Excel, P.Point) ve paket programları kullanım deneyimi iyi seviyede olan, Gerektiğinde müşteri ile direk görüşerek talepleri alıp ilgili birimlere iletecek, Ekip çalışmasında uyumlu, öğrenmeye açık, pozitif ve güler yüzlü,  Koşuyolu, Üsküdar çevresinde ikamet eden, 30 yaşını aşmamış Bayan adayların Pozisyona başvurmalarını rica ederiz. Detaylı Özgeçmiş paylaşımı yapmanız rica olunur.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Asistanı, Resepsiyonist, Sekreter, Yönetici Sekreteri

 • Manpower İstanbul Avrupa 30 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Manpower Türkiye organizasyonumuza katılmak ister misin?  Manpower Genel Müdürlük'te görev alacak 'Resepsiyonist' arıyoruz.  En az lise mezunu,  Benzer pozisyonlarda tercihen deneyimli, Mecidiyeköy lokasyonuna ulaşım problemi olmayan,  MS Office programlarına hakim, Organizasyon becerisi yüksek İletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, güler yüzlü.  Proaktif hareket edebilen Enerjik, girişken Gelen misafirlerin   

  Aranan Nitelikler Ofise gelen misafilerin karşılanması, ağırlanması ve ilgili birime yönlendirilmesi, Resepsiyonda bulunan görsel ajandanın doldurulması, Telefon trafiğinin yönetilmesi, ilgili kişi yerinde olmadığında varsa arayanın notunun mail yoluyla ilgili kişiye bildirilmesi, Toplantı odaların haftalık programlarını takip edilmesi ve güncellenmesi, Anlık toplantı taleplerini, odaların müsaitlik durumunu kontrol ederek yönetilmesi ve gerektiğinde talepleri gerçekleştirenlerle sürecin yönetilmesi.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması İstanbul Şişli Mıtsubshı Electrıc bayisi olan firmamıza tercihen ön muhasebe bilgisi olan sekreter alınacaktır. maaş+sgk+yol+yemek

  Aranan Nitelikler -Diksiyonu düzgün prezentabl -Yaptığı işe değer katan,tecrübeli -Telefon,mail ofis içi işleri yönetebilecek -Ms office programları kullanabilen -Tercihen ön muhasebe konusunda bilgili -İstanbul avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sekreter

 • Vista Kimya İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Firmanın günlük operasyonunu icra edecek, Tüm bilgisayar ve ofis makineleri kullanımını bilen, Tercihen İngilizce lisan bilen, Anadolu Yakası’nda ikamet eden, En az 3 yıl iş tecrübesi olan prezantabl.    

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Eleman, Asistan

 • KayraGrup İstanbul Anadolu 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Kayra Grup; Markanızı, sahada mümkün olan her mecrada sizin adınıza temsil eden ve tüketiciyle buluşturan bir doğrudan pazarlama şirketidir. 20 yılı aşkın disiplinlerarası empati ve pazarlama iletişimi alanında birikmiş bir tecrübe ile 1 merkez, 4 bölge ofisi, 6 depo, 20 yönetici, 20 Saha şefi, yaklaşık 1000 fulltime ve 1500 parttime personeli ile farklı sektörlerden müşterilerine hizmet veren Kayra Grup "Markanız Gayemiz" anafikriyle çalışmalarını sürdürmektedir.  Şirket yönetmelik ve prosedürlerine; rekabet ve gizlilik politikalarına uyacak,İletişimin ve temsil yetkinliğinin öneminin farkında olan, diksiyonu düzgün, tam zamanlı çalışacak,kendisine verilen iş planı ve standartlara uygun olarak Santral, ve ziyaretçi trafiğini idare edecek, kargo işlemlerini takip edecek, haberleşmeyi sağlayacak Santral Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Gelen telefonların ilgili birim ve kişilere aktarılması Ziyaretçilerin bekleme alanındaki ağarlanması ve ilgili kişilere / noktalara yönlendirilmesi Gelen ve giden evrakları anlaşmalı kargo ve kuryeler aracılığıyla yönlendirmek, teslim almak, ilgili birime aktarmak. Toplanı panolarını ve duyuru panalorını günlük olarak asmak. Gelen tüm kargoların, evrakların, faxların ilgili kutulara ve kişilere dağıtmak. Gelen kolilerin ilgili birimlerce teslim alınması için mail ile bilgilendirme yapmak. Gelen önemli evrakları ilgili kişilere elden teslim ektmek Kargoların gönderimlerini gerçekleştirmek. Problem anında ilgili kargo firması ile irtibata geçmek ve çözüme ulaştırmak. Gelen tüm faturaları, teslim alıp, kayıt altına alıp muhasebeye iletmek. Şirkete gelen misafirleri karşılamak ve kişilerle görüşmelerini sağlamak. Seyehatlerde Genel Müdür Asistanına  destek olmak. Toplantı salonlarının genel ekskliklerinin belirleyip ihtiyaçlarını temin etmek. Iletişim listelerinin güncellemek

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Eleman, Sekreter

 • Sanimar İç ve Dış Ticaret İstanbul Anadolu 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Yurt içi ve yurtdışında 1998 yılından beri Promosyon ve Hediyelik Eşya alanında kurumsal firmalara yönelik ve toptan satış hizmeti vermekteyiz. Yurt içi müşterilerimizin yanı sıra yurtdışı fuarlarına katılarak farklı ülkelerden yeni müşterilerimizi de portföye ekleyerek büyüyen firmamızda her geçen gün ürün yelpazemizi de genişleterek, sektöre yenilikler kazandırmaya devam ediyoruz. Sanimar ekibine uyum sağlayabilecek, dinamik, hızlı ve kararlı, yaptığı işi sahiplenecek, takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen ticaret lisesinden mezun veya ilgili üniversiteden mezun Muhasebe ve bilgisi olan, Konusunda en az 2 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, diğer programlara halim (Excel ,world ), Raporlama, toplantı yönetimi ve zaman yönetimi konularında kendini geliştirmiş, Sonuç odaklı çalışabilen, sorumluluk sahibi, Telefon görüşmelerinde yönetme becerisine sahip, iletişim yeteneği yüksek, diksiyonu düzgün, İnsanlarla kolay iletişim kurabilen, sabırlı, güler yüzlü, Şirketin dosyalama ve dokümantasyon işlemlerini yürütebilecek, Günlük iş akışı içinde etkin iletişim koordinasyonu sağlayabilecek, Tercihen yurt dışı nakliye ve gümrük işlemlerinin takibini yapabilecek, İstanbul-Anadolu Yakası'nda, Ataşehir ve Ümraniye çevresinde ikamet eden, Bayan.

  Sektör: Dış Ticaret

  Pozisyon: Sekreter, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş Açıklaması Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri bölgesinde öncelikle tercih edilen sağlık kuruluşumuza; İngilizce ve Arapça Bilen Sekreter Alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Sözlü ve yazılı olarak çok iyi İngilizce ve Arapça bilen Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli, Pratik düşünce yapısında ve sonuç odaklı çalışabilen, Dinamik, etkin, sorumluluk sahibi, iletişim becerisi kuvvetli, MS Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına uygun, Saygılı, ciddi, DENEYİMLİ takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sezktörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarakda yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalaramızı sürdürüyoruz. Bu amaçla: Firmamızın telefon trafiğini yönetecek ve yönlendirebilecek Gelen misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesi Dosyalama,ilgili yazışma ve evrak akışının yapılması ve takip edilmesi Kargo ,mektup ve evrak teslim alınması

  Aranan Nitelikler Bilgisayar office programlarını iyi şekilde kullanabilen, Diksiyonu düzgün,Giyinimine özen gösteren, Büro ekipmanlarını kullanabilen, Bayan ön büro elemanı sekreter. Beşyol E-5 üzeri servis mevcuttur.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması Catering alanında faaliyet gösteren firmamızın Çorlu tesislerimizde çalışacak,  Tercihen "Gıda Teknikerliği" bölümünden mezun, Günlük müşteri siparişlerini toplayacak ve sisteme girişlerini yapacak, Günlük sevk irsaliyelerini düzenleyecek, Müşteri şikayet ve taleplerini ilgili birimlere iletecek, Telefon ve faks trafiğini yönetecek, Ziyaretçileri karşılayacak ve kayıt altına alacak, Müşteri ve tedarikçilerin iletişim bilgilerini güncel tutacak, Posta ve Kargo takibini yapacak ve kayıt altına alacak, Gerekli randevuları organize edecek, Sekreter aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az 1 yıl deneimli,  Diksiyonu düzgün, Bilgisayar ve office yazılımlarına hakim(Foodsoft bilenler önceliklidir) Planlama ve organizasyon becerisine sahip,  Ekip çalışmasına uyumlu ve iletişimi kuvvetli, değişim ve gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen,  Çorlu veya Ergenede ikamet eden,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Gıda, Catering

  Pozisyon: Asistan, Danışma Memurluğu, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE GENEL OFİS VE ÖN MUHASEBE İŞLERİNİ YÖNETECEK BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ

  Aranan Nitelikler     Konu ile ilgili yüksek okul veya üniversite mezunu   Minimum 2 sene iş deneyimine sahip,   Firmamızın telefon trafiğini ve dosyalama sistemini yönetecek ve tüm üçüncü şahıslara  karşı (telefon görüşmeleri, ofise gelen misafirler vs. ) firmayı en iyi şekilde temsil  edebilecek   Şirket Müdürüne ve Gelen Misafirlere ikram yapabilecek  Pratik çözümler üretebilme becerisine sahip,  Gelen ve giden evrak takibini yapabilecek,  Presentable, dış görünümüne önem veren,   Ofis uygulamalarında deneyimli (Word, Excel, Outlook, Powerpoint, vs.)   Tercihen Ön muhasebe bilgisine sahip ve Logo Muhasebe Programına hakim,  Sosyal ilişkileri gelişmiş, iyi ilişkiler kurabilecek yapıda,  Tercihen İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip  Araştırmacı, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık yapıda,   Sağlık sorunları olmayan,   B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen  Anadolu Yakasında Maltepe bölgesinde ikamet eden, Çalışma arkadaşları aramaktayız.   

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması Ön Büro-Sekreterya Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Pendik’te bulunan, 47 yıllık mazisi olan Diş Polikliniğimizin ön büro-sekreterya bölümünde değerlendirilmek üzere bu sektörde en az 2 yıl tecrübeli, ön muhasebe ve tercihen Dr. ORGANIZER Diş Proğramını kullanmasını bilen güleryüzlü, prezentabl Çalışma arkadaşları arıyoruz.İlgilenenlerin CV lerini ik@07-70dis.com adresine göndermeleri rica olunur. Hakediş ve diğer detaylar yüzyüze görüşme sonucu belirlenecektir.

  Sektör: Halkla İlişkiler, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması Yöneticinin ajanda, toplantı, seyahat organizasyonlarını yapmak, Telefon trafiğini düzenlemek, Bağlı bulunacağı yöneticinin, yazışma, raporlama, dosyalama vb. işleri yürütmek. Yöneticinin günlük iş akışındaki tüm planlamaya hakim olmak, Yöneticinin iş programının tamamını asiste etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Min. 3 sene benzer pozsiyonda çalışmış, iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Planlama ve organizasyon yetkinliğine sahip, Sorumluluk alabilen, Takipçi ve sonuç odaklı çalışan, İstanbul-Anadolu yakasında ikamet eden.  

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Sefaköy'de bulunan Spor Salonumuza Bayan Sekreter / Danışma arayışımız bulunmaktadır. Müşteri aidatlarını takip edecek, Sapor Salonunun temizlik ve düzeninden sorumlu olacak, Kasayı tutacak, gün sonunda firma yetkilisine kasa teslimini gerçekleştirebilecek.

  Aranan Nitelikler 20-30 yaş aralığında, En az Lise mezunu, Prezantabl, Güvenilir, Dikkatli, Sporu seven, Güler yüzlü, Takip yeteneği kuvvetli, Gelişime ve öğrenmeye açık, Müşteri memnuniyetine önem veren, Spor Salonunun temizlik ve düzeninden sorunlu olacak, Yetiştirilmek üzere Body Fitness Antrenörlüğü yapabilecek, 10:00 - 22:00 Cumartesi dahil çalışabilecek, Sefaköy'e ulaşım problemi olmayan, Bayan.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması En az lise mezunu, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek, Diksiyonu düzgün, güleryüzlü ve dinamik Planlama, organizasyon ve temsil becerileri gelişmiş

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe bilgisi olan, Kendine güvenen ve sorumluluk alan, Bireysel motivasyon sahibi ve ekip çalışmasına uyumlu, İşleri takip edip zamanında sonuçlandıracak disipline sahip

  Sektör: Eğitim, Kırtasiyecilik, Dış Ticaret

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sekreter, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması Global KYOCERA Document Solutions’ın Türkiye fotokopi pazar lideri olan merkez ofisi KYOCERA Bilgitaş Turkey Doküman Çözümleri A.Ş., sahip olduğu deneyim ve enerjiyi, sektörün ihtiyaçlarını önceden tespit etmek, yenilikleri yakından takip etmek ve son teknoloji ürünleri pazara kazandırmaktadır. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı satış ve servis çözümleri, İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir’deki ofisleri ve ülke geneline yayılmış bayi ağı ile Türkiye’nin her yerinde hizmettedir. Kyocera doküman çözümleri ürünleri her ölçekteki ofisler için gelişmiş, çevre dostu renkli dahil olmak üzere çok fonksiyonlu ürünlerle, sayfa yazıcılar arasında değişen toplam belge çözümleri sunmaktadır. İstanbul'da görevlendirilmek üzere Teknik Servis Müşteri Temsilcisi aramaktayız. Müşterilerin arıza bildirimlerinin telefonda kaydının alınması, Arıza Bildirimlerinin Teknik Servis ile paylaşılması ve Teknisyenlerin Yönlendirilmesi, Teknik servis raporlarının sisteme girişlerinin yapılması, Tekliflerin oluşturulup bunların takibinin yapılması. Bakım anlaşmaları için müşterilere sözleşme ve teklif gönderilmesi,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün, Telefonda iletişimi kuvvetli, Telefon trafiğini yürütebilecek, MS office programlarına hakim, Çözüm üretebilen, dinamik, Takım çalışmasına yatkın, Raporlama becerileri gelişmiş,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması     DENTRAM DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİ LEVENT ŞUBESİNE DENEYİMLİ HASTA DANIŞMANI ARIYORUZ.      

  Aranan Nitelikler - Dr. Organizer veya randevu takip bilgisayar sistemi kullanabilen - MS Office(Word, excel, powerpoint) programlarına hakim - Sağlık sektöründe Hasta danışmanlığı veya resepsiyon görevi yapmış - İletişim becerisi kuvvetli,işe hakim ve istekli - Nakit akışı,bankacılık işlemlerine hakim, - Fatura Kesimi, Pos cihazı, anlaşmalı kurum işlemlerini bilen - Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, - Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, - Ekip çalışmasına yatkın,  

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Diş Teknik Sekreteri, Sekreter, Tıp Sekreteri

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN - Asistanlık görevlerini yerine getirecek, - İş organizasyonlarını gerçekleştirecek, - Yönetim Kurulunu asiste edecek,

  Aranan Nitelikler - 30 - 35 yaşlar aralığında, - Minimum Ön Lisans mezunu, - MS Office programlarına hakim ve iyi derecede kullanabilen, - Yönetim Asistanlığı alanında tecrübeli, - Zeki, pratik ve çabuk öğrenebilen, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, - Bayan, ' YÖNETİM ASİSTANI ' aranmaktadır.   www.maviyakaik.com  

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Resepsiyonist, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması Demetevlerde Eğitim Kurumlarımıza Halkla ilişkiler personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Sekreter

 • PROKOM KOMPANSATÖR İstanbul Anadolu 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Üretim alanında faaliyet gösteren firmamız için belirtilen niteliklere sahip sekreter arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İlgili meslek okulu ya da lise mezunu MS. OFFICE programlarını aktif kullanabilen Yoğun telefon ve faks trafiğini yönetebilecek, aksaksız ve amacına uygun işleyişini sağlayabilecek Büro makinalarını (Faks, yazıcı gibi) aktif kullanabilen Diksiyonu düzgün, güleryüzlü, dinamik Dış görünümüne özen gösteren Dikkatli, titiz ve düzenli çalışmayı alışkanlık edinmiş Ekip çalışmasına yatkın İnsan ilişkileri kuvvetli Uzun süreli çalışmayı hedefleyen Kartal, Pendik, Tuzla bölgesinde ikamet eden En az 2 yıl deneyimli sekreter alınacaktır.  

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Memur, Operatör, Sekreter

 • İş Açıklaması Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Sektöründe Ülkemizin Yüz Ak'ı olan Merkezimizde Kurucu Makaminda Görevlendirilmek uzere Yönetici Asistanı/ sekreteri alınacaktır. • Kurucunun iş gündemi doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak, ajandasını takip etmek, koordinasyonu sağlamak ve raporlama yapmak • Kurucunun programı doğrultusunda tüm toplantı ve görüşmelerini mevcut plan dahilinde düzenlemek, ilgili kişileri bilgilendirmek ve organizasyonu sağlamak, • Kurucunun şirket içi - şirket dışı iletişim ve koordinasyonunu sağlamak, • Kurucun talep ettiği konular ile ilgili araştırma yapmak, bilgi toplamak ve sorumlu olduğu tüm iş konularında zamanında çözümlemek, raporlamaların yapılmasına ve sunumların hazırlanmasını saglamak, • İşin gerektirdiği belge ve doküman akışının yönetilmesini sağlamak

  Aranan Nitelikler • Tercihen Üniversitelerin veya Y.Okullarin ilgili bölümlerinden mezun • Yönetici Asistanlığı/Sekreterliği konusunda en az 1 yıl deneyimli, • MS Office programlarına hakim ve iyi düzeyde Word, Excel ve PowerPoint uygulamalarını kullanabilen, • Analiz, planlama, iş takibi, organizasyon becerilerine sahip, • Temsil yeteneği olan, • Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, • Sözlü ve yazılı iletişimi iyi • 30 yaşını aşmamış, • Tercihen sigara kullanmayan • Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, • Beylikduzu veya yakin ilcelerde ikamet eden, • Meslegini severek icra edebilecek • Düzenli ve disiplinli calismayi ilke edinmis • Sonuc odaklı ve zamanında is yapmayi ilke edinmiş • Bayan yoneyici asistani araniyor. NOT:ADAYLARIN DIKKATINE, belirtilen niteliklere uygun olmayan beylikduzu ve yakin ilcelerde (buyukcekmece avcilar esenyurt) ikamet etmeyen adaylarin basvurulari dikkate alinmamaktadir.

  Sektör: Eğitim, Rehabilitasyon

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Asistan

 • İş Açıklaması Kuruluşumuzun ön bürosunda, büro yönetimi ve sekreterlik alanında bizlere hizmet verecek, diksiyonu düzgün, sorumluluk alabilecek ve üzerine aldığı işi sonuna kadar taşıyabilecek sekreterya görevi için arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Sorumluluk sahibi - Büro Yönetimi mezunu (tercihen) - Diksiyon eğitimli - Ofis dışına gidecek arkadaşların iş akışlarını yapabilecek nitelikte organizasyon yeteneğine sahip - Tam zamanlı - Seyahat engeli bulunmayan

  Sektör: Diğer, Sigortacılık, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Yönetici

 • World Lojistik İstanbul Anadolu 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Ofisin genel düzenini sağlamak, Telefon trafiğini yönetmek ve ilgili kişilere aktarmak, Kargo ve her türlü gönderimleri, teslimatları organize etmek Gelen misafirleri karşılama ve gerekli ağırlama işlerinin takibi

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe bilgisine hakim, Meslek Yüksekokulu , lise veya dengi okullardan mezun, Sekreterlik ve ofis yönetiminde en az 2 yıl deneyimli, Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, iş takibi güçlü, güleryüzlü,

  Sektör: İthalat/İhracat, Lojistik

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Ofis Elemanı, Sekreter

 • YILDIZ MEKATRONİK SİSTEMLERİ İstanbul Avrupa 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması  Konu ile ilgili yüksek okul veya üniversite mezunu   Minimum 2 sene iş deneyimine sahip,   Firmamızın telefon trafiğini ve dosyalama sistemini yönetecek ve tüm üçüncü şahıslara  karşı (telefon görüşmeleri, ofise gelen misafirler vs. ) firmayı en iyi şekilde temsil  edebilecek   Şirket Müdürüne ve Gelen Misafirlere ikram yapabilecek  Pratik çözümler üretebilme becerisine sahip,  Gelen ve giden evrak takibini yapabilecek,  Presentable, dış görünümüne önem veren,   Ofis uygulamalarında deneyimli (Word, Excel, Outlook, Powerpoint, vs.)   Tercihen Ön muhasebe bilgisine sahip ve   Sosyal ilişkileri gelişmiş, iyi ilişkiler kurabilecek yapıda,    Araştırmacı, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık yapıda,   Sağlık sorunları olmayan,   Avrupa Yakasında Eenyurt bölgesinde ikamet eden, Çalışma arkadaşı aramaktayız.   

  Aranan Nitelikler Dış görünümüne özen gösteren, fit, diksiyonu düzgün Güler yüzlü, insan ilişkilerinde başarılı Dinamik , proaktif Ön muhasebe konusunda tecrübeli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Ofisin temizliğine ve düzenine önem veren Sorumluluk sahibi Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek 20-35 yaş aralığında Tam zamanlı

  Sektör: Otomasyon

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren kurumumuz bünyesinde değerlendirilmek üzere; Telefon trafiğini yönetebilecek, Karşılama süreç bilgisine sahip, Raporlama ve dosyalama becerisi olan,

  Aranan Nitelikler Tercihen lisans ya da ön lisans mezunu, Dış görünüşüne önem veren, En az orta seviyede Office programlarına hakim, Detaylara dikkat eden,çözüm odaklı, İletişim ve organizasyon yönü kuvvetli, Yetenekli, işe istekli ve inisiyatif alabilen, Motivasyonu güçlü, Samsun'da ikamet eden veya edebilecek olan, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Diğer, Otomotiv, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist, Danışma Memurluğu

 • İş Açıklaması Yöneticinin ajanda, toplantı, seyahat organizasyonlarını yapmak, Telefon trafiğini düzenlemek, Bağlı bulunacağı yöneticinin, yazışma, raporlama, dosyalama vb. işleri yürütmek. Yöneticinin günlük iş akışındaki tüm planlamaya hakim olmak, Yöneticinin iş programının tamamını asiste etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Min. 3 sene benzer pozsiyonda çalışmış, iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Planlama ve organizasyon yetkinliğine sahip, Sorumluluk alabilen, Takipçi ve sonuç odaklı çalışan, İstanbul-Anadolu yakasında ikamet eden.  

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter

 • İş Açıklaması İstanbul Avrupa yakasındaki firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı arayışımız var.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen Ön Muhasebeden anlayan, Avrupa Yakasında ikamet eden, Bayan

  Sektör: Kimya, Diğer

  Pozisyon: Görevli, Sekreter

 • TÜZÜN Ankara 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması TÜZÜN GİYİM SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ 'NE "SEKRETER" ARANMAKTADIR. •Firma  içi ve dışı tüm telefon trafiğini etkin bir şekilde yönetmek, •Gelen misafirleri karşılamak ve yönlendirmek, •Gelen-giden evrak ve kargo takibini yapmak, •Gelen telefon, ziyaretçi, evrak vb ile ilgili zamanında ve etkin bilgi akışı ve raporlama sağlamak, •Randevu, seyahat, toplantı vb etkinliklerin organizasyonu yapmak

  Aranan Nitelikler •En az Lise Mezunu ve 2 yıl deneyimli, •İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim yeteneği yüksek ve güleryüzlü, •İş konusunda dikkatli, disiplinli ve sorumluluk sahibi, •Diksiyonu düzgün, Türkçeyi etkin bir şekilde kullanan ses tonu düzgün, •Dış görünümüne önem veren, Prezantbl , •Ofis kültürüne sahip ve ekip ruhuna uygun, •Bilgisayar becerileri yüksek ve MS Office programlarına hakim,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Yönetici Asistanı alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler Genç, dinamik, Diksiyonu düzgün Bayan Seyahat engeli olmayan Aktif araç kullanabilen NOT: İLGİLİ POZİSYON İÇİN DOLGUN MAAŞ VERİLECEKTİR. 

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • Tercümentral İstanbul Anadolu 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Ön muhasebe bilgisi olan, Word, Excel, Outlook vb. ofis programlarını kullanabilen (en önemli ve öncelikli kriterimiz) Telefon ve e-posta trafiğini etkin bir şekilde yönetmek ve ilgili tercümanlara yönlendirmek, Gelen misafirleri, telefonları, evrakları karşılamak ve yönlendirmek, Yöneticilerinin talimatlarını yerine getirmek, günlük işlerinde destek olmak, Fatura takibi yapma ve alacaklar ile ilgili olarak müşteriler ile görüşme yapmak, Kargo takibini yapmak Sgk İşlemlerini Takip Etmek Borç/ Alacak Tablosu Hazırlanması (Haftalık& Aylik),  Günlük temizlik ve çay/kahve servisinin yapılması

  Aranan Nitelikler Lise mezunu tercihen Üniversite mezunu ve en az 2 yıl deneyimli Uzun vadeli çalışmayı kendine hedef edinmiş, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Gelen misafirlerin güler yüz ile karşılanması, Tüm ofis araçlarının düzenli kullanılması Çalışma saatlerine dikkat eden disiplinli, Dış görünümüne önem veren, Prezantbl Ümraniye ve çevresinde ikamet eden 22-45 yaşları arası BAYAN personel arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Tercüme Hizmetleri

  Pozisyon: Sorumlu, Sekreter, Ofis Elemanı, Görevli, Eleman

 • Toker Bebe Ankara 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Tesise gelen üye ve misafirleri güleryüzlü bir şekilde karşılmak Tesisin iletişim merkezi olarak gelen telefonları doğru bir şekilde yönlendirmek Üyelerden gelen öneri, istek ve şikayetleri ilgili birimlere bildirmek

  Aranan Nitelikler Dış görünümüne özen gösteren, fit, diksiyonu düzgün Güler yüzlü, insan ilişkilerinde başarılı Dinamik , proaktif Ön muhasebe konusunda tecrübeli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Ofisin temizliğine ve düzenine önem veren Sorumluluk sahibi Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek 20-35 yaş aralığında Tam zamanlı

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Sekreter

/
6

İş Habercisi - Sekreter İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?