Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Sekreter İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Sekreter
 • İş AçıklamasıTesis & Güvenlik Departmanımızda görevlendirilecek olup, Santrale gelecek çağrıları cevaplaması ve gerekli yönlendirmeleri yapması, Yurtiçi ve yurtdışı telefon, faks ve posta gönderi trafiğini yönlendirmesi, Kargo ve kuryelerin takibini yapılması, İdari İşler Departmanı için her türlü operasyonel desteği vermesi, Firmaya gelen misafirleri karşılamak ve gerekli kişilere yönlendirmesi, süreçlerinde görev alacak “Danışma Personeli" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerLise veya konusu ile ilgili MYO mezunu (Büro Yönetimi, Sekreterlik), En az orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, MS Office uygulamalarına hakim Diksiyonu düzgün, güleryüzlü, görünüşüne özen gösteren İletişim ve organizasyon becerisi yüksek 35 yaşını aşmamış İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden Bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Sekreter, Danışma Memurluğu

 • İş AçıklamasıKartal ve Maltepe civarında oturan 17 ile 35 yaş arası ofis içinde telefonlara bakıcak bayan sekreter aranıyor. iletişim numaralarımız: 0216-305-72-45 0216-305-72-46 0534-853-82-16 0546-256-15-40 0553-946-30-06

  Aranan Nitelikler17 ile 35 yaş arası Diksiyonu düzgün Ofis ortamında çalışıcak

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Sekreter, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıOfis Ortamında Çalışacak 25 - 35 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler* 25 - 35 Yaş Arası * Halkla İlişkileri Kuvvetli

  Sektör: Denizcilik, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Sekreter

 • CEVİZOĞLU MAĞAZACILIKİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıHADIMKÖYDE BULUNAN FABRİKAMIZA SEKRETER ALINACAKTIR. E-5 Servisimiz Çağlayan- Edirnekapı – Şirinevler – Avcılar – Esenyurt – Avcılar – Esenyurt – Hadımköy güzergahı. E-6 Servisimiz Çağlayan – Hadımköy Çevreyolunu kullanmaktadır.

  Aranan NiteliklerPrezantabl Güleryüzlü, İletişim becerileri yüksek, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerilerini iyi kullanabilen, Öğrenmeye istekli, sonuç odaklı çalışan, Ziyaretçi karşılayacak ve yönlendirme yapacak, MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen beylikdüzü-avcılar ikamet eden kişiler tercih sebebidir. Şirketimiz Hadımköy’de olup Servis imkanımız vardır.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Sekreter

 • İş AçıklamasıMerkez ofisimizde görevlendirilmek üzere Ofis Asistanı aramaktayız,

  Aranan NiteliklerTercihen MYO ya da üniversite mezunu, En az 2 yıl ofis asistanlık tecrübesi olan, Telefon santrali kullanımına hakim, MS Office uygulamalarını ve ofis araçlarını etkin olarak kullanabilen, İyi derecede ingilizce bilen, Düzenli çalışmayı seven, titiz, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Tercihen Levent – Maslak - Sarıyer ve civarında ikamet eden, Bayan,

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Resepsiyonist, Ofis Elemanı

 • Global Kurumsal Hizmetlerİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTurkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, satışla ilgili sözleşmelerin takibini gerçekleştirerek, satışı yapılan ürün ve hizmetlerin kurulum ve arızalarının çözümlenmesi için abonelerden randevu alarak ilgili ekiplerin yönlendirilmesinden sorumlu olacak, OPERASYON ELEMANI aramaktayız

  Aranan NiteliklerEn az Lise, tercihen MYO/Üniversite mezunu Müşteri odaklı çalışarak, problem çözme becerisine sahip Satış ve Teknik ekip ile koordineli çalışabilecek İş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek MS Office uygulamalarına hakim

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı, Eleman, Sorumlu, Asistan

 • Firma Adı GizliAntalya 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıŞirket bünyesindeki telefonları cevaplamayı, gelen aramaları ilgili birimlere yönlendirmeyi, gelen evrakların (kargo/posta vb.) teslim alınmasını ve ilgili departmana iletilmesini, departman yöneticilerinin yazılı/sözlü iletişim trafiğini yürütmeyi, seyahat organizasyonlarını yapmayı, şirkete gelen misafirlerin ön ağırlamasını ve yönlendirmesini yapmayı kapsamaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümünden mezunu, Antalya'da ikamet eden , Microsoft Office (Word,Excel,Powerpoint) programlarını hızlı ve etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Çalışkan, dikkatli, güler yüzlü, Planlı çalışabilen, etkin iş takibi yapabilen, İletişim yönü kuvvetli, diksiyonu düzgün, pratik ve sonuç odaklı.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Sekreter

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıBAĞCILARDA BULUNAN SÜRÜCÜ KURSUMUZDA ÇALIŞMAK ÜZERE; - DİKSİYONU DÜZGÜN - İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK - GÜLERYÜZLÜ VE İLETİŞİMİ GÜÇLÜ - EN AZ LİSE MEZUNU - DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN - GELEN SÜRÜCÜ ADAYLARININ KAYITLARINA ALINMASI -TELEFONLARI İLGİLİ KİŞİLERE YÖNLENDİRECEK VE ÖN MUHASEBE BİLGİSİ OLAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR. ÇALIŞMA SAATLERİ: HAFTA İÇİ-HAFTA SONU; 09.00-19.00 Hafta içi bir gün izin

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Sekreter

 • Dila Hotelİstanbul Anadolu 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıKadıköy'de bulunan 4 yıldızlı Otelimize belirtilen niteliklerde Resepsiyonist alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİyi derecede İngilizce bilen, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, iletişim yönü kuvvetli, Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilen, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, problem çözme yeteneği olan, dinamik ve uyumlu, Vardiyalı çalışma konusunda engeli olmayan.

  Sektör: Turizm, Otelcilik

  Pozisyon: Resepsiyonist, Sekreter, Danışman, Danışma Memurluğu, Eleman

 • İş AçıklamasıZincir mağazalarımızda aktif olarak görevlendirilmek üzere; elektronik ve beyaz eşya ürün tanıtımında, satışa destek sağlayabilecek ayrıca personel yönetimi konusunda deneyimli bay yönetici asistanları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerElektronik ürün bilgisine sahip olan ve satış konusunda deneyimli Sorumluluk bilinci yüksek Liderlik ruhuna sahip Takım çalışmasına yatkın İkna kabiliyeti yüksek, insan ilişkilerinde başarılı Pozitif düşünebilen Tercihen üniversite mezunu Tercihen BAY adaylar.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter

 • Alen Alarko Enerji Ticaret İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıALARKO Şirketler Topluluğu Enerji Grubuna bağlı Alen Alarko Enerji Ticaret A.Ş.'de görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip 'DEPARTMAN SEKRETERİ' aranmaktadır. Günlük ofis, telefon ve toplantı trafiğinin yönetilmesini sağlamak, Bankalarla iletişimde, finansman bölümüne yardım etmek, Banka talimatları hazırlamak, Kurumlarla yapılan yazışmaları mevcut şablonlar çerçevesinde takip etmek ve hazırlamak, Doküman yönetimi programını verilen yetkiler dahilinde kullanmak, Prosedürler çerçevesinde tamamlanması gereken imzaları takip etmek.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okullarının ve liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Ön büro ve sekreterlik konusunda minimum 2 yıl deneyim sahibi, Doküman kontrolü konusunda tecrübeli, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerileri yüksek, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü ve sonuç odaklı, Temsil yeteneği yüksek ve diksiyonu düzgün, MS Ofis Programlarını etkin şekilde kullanabilen.

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Sekreter

 • Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 25 Mayıs 2017

  İş Açıklaması1) Telefon mesajlarını not almak, ilgili kişilere zamanında, doğru olarak iletmek 2) Gelen müşteri ve ziyaretçileri karşılamak ilgili birime yönlendirmek 3)İş seyahatleri için seyahat planını takip etmek ve iş randevularını planlayarak ilgili yöneticileri bilgilendirmek. 4)Yazışmalar ve raporların bilgisayar kaydını düzenli olarak yapmak 5) Faaliyetleriyle ilgili her türlü kayıt ve işlemi tam, doğru ve zamanında yapmak, belgeleri dosyalamak,kullanıma hazır bulundurmak. 6) İş görüşmesi yapmak üzere gelenlere İş Başvuru Formu’nu eksiksiz doldurtmak, formu kontrol etmek ve İnsan Kaynakları Sorumlusu’na ulaştırmak. 7)Gelen/Giden tüm evraklarla ilgili kayıtları tutmak ve dosyalama işlemlerini yerine getirmek. 8) Kargo ve Postadan gelen paketleri almak ve göndermek ve kayıtların tutulması 9)Telefonlara düzgün ve anlaşılabilir bir konuşma ile cevap vermek. 10)Yöneticisi tarafından verilen diğer görevleri yerine getirmek. 11)Toplantı öncesi ve sonrası toplantı salonunun düzeninin sağlanması ve takibi 12)Firma ziyartine gelen konuklara çay/kahve v.s ikramların titizlikle yapılması 13)Firma içi organizasyonlarda gerekli düzenin sağlanması

  Aranan Nitelikler1. prezentable 2. diksiyonu düzgün 3. kesinlikle sigara içmeyen 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. kendine ve çevresine itinalı 6.titiz 7.bakımlı 8.İyi derecede Excell kullanabilen 9.İyi derecede Outlook kullanabilen. 10.mesaiye engel durumu olmayan 11.25-35 yaş arası bayan takım arkadaşı arıyoruz... NOT:İŞYERİMİZ YAKACIK/KARTAL dadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sekreter, Asistan, Görevli, Eleman, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıGünlük mağaza telefon trafiğini yönetmek Gelen giden mailleri kontrol etmek Gelen müşterilerle ilk irtibatı sağlamak ,ilgili müşteri temsilcisine yönlendirmek Yönetimin ve bağlı olduğu yöneticisinin istemiş olduğu günlük raporları hazırlamak

  Aranan NiteliklerLise mezunu Türkçe diksiyonu düzgün Bilgisayara vakıf Avrupa yakasında ikamet eden Sigara kullanmayan Bayan Tercihen İngilizce ve Arapça bilen

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sekreter, Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Görevli

 • HOUZZ GAYRİMENKUL YATIRIMİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıFirmamız 10 yıldır dünyanın lider markası Realty World Akya Gayrimenkul Etiler ofisi olarak hizmet vermekteydi, 01.10.2016 tarihi itibariyle almış olduğumuz kurumsal eğitimler ve hizmetler doğrultusunda kendi markamız olan Houzz Gayrimenkul Yatırım ve Danışmanlık firmamızı kurmuş bulunmaktayız. 1. Telefon trafiğini yönetecek ve ilgili kişilere iletecek 2. Ofisimizin ön muhasebesini tutacak ve evrakları muhasebecimize eksiksiz teslim edecek, 3. Gelen ziyaretçi ve müşterilerin karşılanması ,ağırlanması ofiste yetkililer olmadığında taleplerin alınması, gayrimenkul danışmanlarına iletilmesi 4. Portföylerin giriş ve çıkışların yapılması, 5. Ofisimize gelen müşterilerimizin ikramlarının yapacak, 6. Ofis ile ilgili ödemeleri organize edip firma sahiplerine iletecek, 7. Bankalara talimat yazıları hazırlayacak, takım arkadaşı arıyoruz..

  Aranan Nitelikler1. Yüksek okul veya Üniversite mezunu 2. Minimum 3 yıllık asistanlık görevini yürütmüş 3. MS Office uygulamalarını ve ofis araçlarını etkin olarak kullanabilen 4. Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü 25-35 yaşları arasındaki adayların 5. Tercihen konuşma ve yazma seviyesinde İngilizce bilen 6. Dış görünümüne daima özen gösteren 7. Düzenli ve dikkatli ve detaylara önem veren 8. İstanbul Avrupa yakasında oturan tercihen Beşiktaş, Şişli civarında

  Sektör: Gayrimenkul, Hizmet / İşletme Servisi, İnşaat

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sekreter, Yönetici Sekreteri

 • LAVA METAL DÖKÜM SAN.TİC. A.Ş.İstanbul Anadolu 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıOfis sekreteryası konusunda referanslı tecrübeli İş takibi yapabilecek, dinamik, çalışkan, sorumluluk alabilen Telefonları karşılama yönlendirme Adayların ticaret lisesi mezunu- tercihen yüksekokul mezunu olması Bilgisayar ve ofis aletlerini iyi kullanan 24-35 yaşları arasında Bay veya bayan ayırımı yoktur.adayların tercihen İstanbul-Anadolu yakasında oturması tercih sebebidir.( ofis Sancaktepe- yenidoğan )

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Sekreter

 • İş AçıklamasıÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İyi derecede yazılı&sözlü İngilizce ve Fransızca dil bilgisine sahip Benzer bir işte en az 5 yıl deneyim sahibi MS Office programlarına hakim Raporlama ve sunum yapma konusunda yetkin Yazılı ve sözlü iletişim becerilerinde yetkin Prezentable

  Aranan NiteliklerGenel Müdür Ajandasını takip etmek, Seyahat programlarını düzenlemek, Seyahatlerine katılmak,toplantı notları ve dokümanlarını organize etmek, Genel Müdürün özel randevu ve toplantı trafiğini organize etmek, Kişi, Genel Müdüre direkt bağlı olarak çalışacaktır. MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi yüksek Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adaylar. Çalışma Yeri Bahçelievler dir. ( CUMARTESİ GÜNÜ ÇALIŞMA GÜNÜDÜR )

  Sektör: Danışmanlık, Dış Ticaret, Hizmet / İşletme Servisi, Holding, Turizm, Ajans

  Pozisyon: Asistan, Resepsiyonist, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri, Yönetim Sekreteri

 • TORCH CONSULTANCYİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıİŞ TANIMI • Ofisin genel düzenini sağlamak • Gelen ve giden kargo, posta benzeri evrakların takibi, ilgili bölümlere iletilmesi • İç ve dış telefon trafiğini yönetmek • Gelen misafirleri karşılamak ve görüşmelerini organize etmek, ilgili kişiye yönlendirmek • Ofis içi işleyişe yardımcı olmak • Birimler arası iletişimi sağlayacak, idari işlerde destek sağlayacak organizasyon ve yazışmaları yürütmek • Günlük ajanda oluşturmak, toplantı ve randevu takibini sağlamak • Genel olarak gelen misafirlerin karşılanması • Telefonların cevaplanması • Ofise gelen ve ofisten giden belgelerin alımı ve gönderilmesi • Toplantılarda çay servisi yapılması • Ortaklara gün içerisinde çay/kahve servisi yapılması

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER TORCH Consultancy, Türkiye genelinde insan kaynakları danışmanlığı hizmetleri vermektedir. Yerli ve uluslararası firmaların pazarlama, satış, finans, risk, IT, denetim ve yönetim alanlarında her biri 20 yıldan uzun süre çalışmış profesyoneller tarafından kurulan şirketimiz, bünyesinde barındırdığı bu birikimi şirketler ve bireylerin ortak faydaları doğrultusunda kullanmaktadır. Hizmetlerimiz: • Yönetici ve çalışan seçme / yerleştirme, • Eğitim danışmanlığı, • Yönetim danışmanlığı -------------------------------------------------------------------------- POZİSYON: SEKRETER Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Gümüşsuyu Beyoğlu’nda bulunan Hukuk Bürosu’nda görevlendirilmek üzere Sekreter istihdam edilecektir. • En az Lise mezunu • Ofis düzenini sağlayabilecek, • Sorumluluk almaktan çekinmeyen • Sistemli, düzenli çalışma ve organizasyon yeteneğine sahip • Prezantabl, diksiyonu düzgün, güler yüzlü • İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli • Telefon trafiğini yürütebilecek • Her türlü evrak akışını takip edebilecek • İngilizce bilgisine sahip • Bağlı olduğu yöneticiye destek verebilecek

  Sektör: İnsan Kaynakları, Hukuk, Danışmanlık

  Pozisyon: Sekreter

 • Temas Tanıtım ve Organizasyonİstanbul Anadolu 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAkasya Avm’de yeni açılacak olan Spor Merkezi’nde görevlendirilmek üzere, Gelen misafirlerin güleryüz ile karşılanıp yönlendirilmesini sağlayacak, Telefon trafiğini yönetip, üyelerin sorularını yanıtlayabilecek, Üyeleri isimleri ile selamlayarak ve beklendikleri hissi vererek sıcak bir hoş geldiniz karşılaması yapmak gibi görevleri memnuniyetle üstlenebilecek, Misafirlerin özel istekleri var ise; bunları giriş esnasında kayıt altına alıp ilgili bölümlere ileterek takip edebilecek,

  Aranan NiteliklerDiksiyonu düzgün ve akıcı konuşma özelliğine sahip Tercihen salon sporu yapan ya da bu sektörde tecrube sahibi, İletişimi kuvvetli, Dış görünümüne ,kişisel bakımına özen gösteren Güleryüzlü ve Prezentabl Anadolu yakasında ikamet eden Bayan Misafir İlişkileri Sorumlusu / Resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır..

  Sektör: Ajans, Spor

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist, Hostes, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • Tan Boyaİstanbul Avrupa 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMevcut iş konumuz otomotiv hasar servisi üzerinedir. Mevcut yapımız içinde kişinin sorumluluk alması kalıcı uzun vadeli bakması kendi ekonomisi acısında da çok verimli olacaktır. Servisimiz İkitelli bölgesindedir.

  Aranan NiteliklerKişinin düzgün diksiyona,konuşkan, girgin,olayları hızlı kavrama yeteneğine sahip,çağdaş düşünce yapısına sahip,kendine özen gösteren ,tercihen ön muhasebe konusunda bilgi birikimi olan idari işlerde sorumluluk alabilecek bir yapıda olması dikkate alınacaktır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter

 • İş Açıklamasıİngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları'nın İstanbul Soğanlık temsilciliğinde görev alacak; ÖN BÜRO PERSONELİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- Üniversite Mezunu (2 veya 4 Yıllık), - MS Office ve dengi bilgisayar programlarını kullanabilen, - Tercihen daha önce eğitim sektöründe satış pozisyonunda çalışmış, - Takım çalışmasına uyumlu, - Diksiyonu düzgün, - Akıcı diyalog kurabilen, - Dış görünüşüne özen gösteren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Problem çözme/Karşılama yetisine sahip,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Sekreter

 • İş AçıklamasıRusça Bilen Yönetici Asistanı Arayışımız Bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÇok iyi derecede Rusça bilen, Office programlarına hakim, Seyehat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli,

  Sektör: Leasing/Finansal Kiralama, Turizm, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Adayı

 • İş AçıklamasıOfisin tertip ve temizliğini sağlamak Santral, telefonlara bakmak Misafirlerimizi güler yüzle ağırlamak Çalışan ve misafirlerimizin çay, kahve ve diğer ikramlarını yapmak Müşteri dosyalarının hazırlanması Gerektiğinde alışverişi yapmak, sipariş vermek

  Aranan NiteliklerDürüst, güvenilir, çalışkan, işine bağlı, İnsan ilişkilerinde olumlu ve güler yüzlü İletişimi güçlü, Türkçesi düzgün Temiz, tertipli, hijyene önem veren, özenli iş yapan, Mümkünse tek vasıta ile ulaşım yapabilecek mesafede oturan Bayan Personel alınacaktır

  Sektör: Tercüme Hizmetleri

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Çaycı, Sekreter, Temizlikçi, Hizmetli

 • Ateş İnşaat Sanayi Taahhüt Ticaretİstanbul Avrupa 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıEn az lise, tercihen üniversite mezunu, 2-10 yıl tecrübeli, Yurtiçi ve yurtdışı telefon trafiğini yönlendirebilecek, İyi derecede İngilizce bilen, Sekreterlik işleri yapacak, Bilgisayar kullanabilen, Fax, kargo, kurye işlemlerini yönlendirebilecek, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Problem çözme becerisi gelişmiş, Dinamik, takım çalışmasına uyumlu,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Sekreter

 • Yılmaz Makinaİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMüşterilerimizden şirketimiz için gerekli data bilgilerini almak, Müşterilerden şirketimiz ile ilgili geri bildirimler almak , talep ve şikayetlerine hızlı ve doğru çözümler bulmak

  Aranan NiteliklerEn az lise, tercihen üniversite mezunu, 2-10 yıl tecrübeli, Yurtiçi ve yurtdışı seyehat engeli olmayan, Yurtiçi ve yurtdışı telefon trafiğini yönlendirebilecek, İyi derecede İngilizce bilen, Sekreterlik işleri yapacak, Bilgisayar kullanabilen, Fax, kargo, kurye işlemlerini yönlendirebilecek, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Problem çözme becerisi gelişmiş, Gerektiğinde çay kahve servisi yapacak, Dinamik, takım çalışmasına uyumlu, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Tercihen 25 yaşını geçmemiş, Hadımköy-Beylikdüzü-Acılar ve civarlarında ikamet eden,

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Sekreter

 • Avrasya Hospitalİstanbul Avrupa 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıHastanemizin prensipleri doğrultusunda, sağlık hizmetlerinden faydalanmaya gelen hastalara yüksek kalitede hizmet sunulması için; Gelen çağrıları kaliteli hizmet anlayışı ile karşılamak. Gelen tüm telefon iletişimini doğru, hızlı ve etkin bir şekilde koordinasyonu sağlayacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerAvrasya Hastanesi Zeytinburnu Şubesinde çalıştırılmak üzere; En az lise mezunu, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek, MS Office programlarına hakim, Benzer pozisyonda en az 1 yıl çalışmış, Santral sistemlerini kullanmış, Yoğun telefon trafiğini yönetebilecek, Planlama ve organizasyon yeteneği olan, dikkatli Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Telefonda hizmet vermekten keyif alacak, Gelişim ve yeniliklere açık, Takım çalışmasına yatkın, "Santral Görevlisi" aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Sekreter

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleriİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTelefon trafiğini ve genel ofis düzenini yönetmek Rutin evrak işlerini düzenlemek, dosyalama ve arşivlemek Ofis içi bilgi alışverişini sağlamak Gelen ziyaretçileri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek

  Aranan NiteliklerResepsiyon, Sekreterlik konusunda 2 yıl deneyimli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi yüksek Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adaylar. Çalışma Yeri Bahçelievlerdir. CUMARTESİ GÜNÜ ÇALIŞMA VARDIR

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist, Operatör

 • İş Açıklamasıİstanbul,Ümraniye -Dudullu bölgesindeki okulumuzda görevlendirilecek, eğitim sektöründe hizmet veren kurumumuzun, ön büro iş akışını yürütecek,veli karşılama, bilgilendirme ve yönlendirme yapabilecek yönetici asistanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Presantable. hayat dolu ve diksiyonu düzgün, • Eğitim Kurumlarının idari işlerine hakim, • Office programlarına hakim ve telefon, fax ve e-mail trafiğini idare edebilecek, • İletişim ve problem çözme becerileri yüksek, • Ekip çalışmasına yatkın, • Mesleki alanda deneyimli, • Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri, Sekreter, Ofis Elemanı

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’nin önde gelen sitesinde, yönetim ofisinde çalışmak üzere takım arkadaşları arıyoruz. Telefon, e-mail, fax trafiğininin doğru ve etkin olarak yönetilmesi, ilgili birimlere aktarılması, Ofise gelen kişilerin karşılanması, bilgilendirilmesi ve ilgili birimlere yönlendirmesi, Ofisin genel düzeni ve temizliği için gerekli koordinasyonun sağlanması, Tüm dosyalama, arşiv ve dokümantasyon işlemlerini takip edilmesi ve düzen içinde tutulmasının sağlanması, Konut sakini istek, şikâyet ve çözümü ile ilgili işlemlerinin yürütülmesi ve ilgili birimlere yönlendirilmesi, Kurye yönlendirmelerinin organize edilmesi, Gelen fatura, resmi evrak ve diğer dokümanların kayıtlarının alınması ve ilgili birimlere dağıtılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ön lisans veya lisans bölümlerinden mezun, Tercihen ön- büro yönetimi konusunda eğitim almış, Ofis iç ve dış telefon trafiğini yönetebilecek, Santral ve ön-büro yönetimi konusunda en az 3 sene iş tecrübesi olan, Diksiyonu düzgün Çözüm odaklı, hızlı aksiyon alabilen, İnsan ilişkileri, iletişimi ve koordinasyon becerisi yüksek, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Gelen-giden evrak takibini ve dağıtımını yapabilecek, MS Office programlarını kullanabilen, Sorumluluk sahibi, iletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın, Takip yeteneği güçlü, kendisini ve yaptığı işi geliştirmeyi seven Güler yüzlü ve görünümüne her zaman özen gösteren, Kağıthane, Göktürk, Eyüp ve Kemerburgaz çevresinde ikamet eden.

  Sektör: Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Asistan, Sekreter, Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sorumlu

 • Devissoİstanbul Anadolu 26 Mayıs 2017

  İş Açıklaması*Ofis içerisinde operasyonel alanlarda faaliyet gösterecek *Sosyal Medya Paylaşımları yapmak *İlgili veri tabanımızdan kişileri arayarak eğitimler düzenlemek *Satış mühendislerinin randevularının organizasyonu ve satış destek *Ofis içerisindeki düzen ve tertipten sorumlu olacak

  Aranan NiteliklerHayal Gücü Yüksek Bilginin Enerjisi olduğuna inanan Beyni geleceğin bilincini yaratabilen ve bu bilinci kullanabilen Farkındalıklarını geliştirmek isteyen Özgüvene değil ,varlığının anlamına güvenecek Dünyayı değil Evreni okumayı seven En hızlı öğrenme teknikleri ile kendini geliştirmek isteyen Ms Office programlarını kullanabilen Telefon ile konuşma konusunda sorunu olmayan Sosyal Medyayı etkin olarak kullanabiliecek

  Sektör: Eğlence, Turizm, Catering

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı, Bilgisayar Programcısı, Tekniker, Grafiker

 • Tuna Çelikİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıSİLİVRİ'DE BULUNAN ÜRETİM TESİSLERİMİZDE GÖREV YAPMAK ÜZERE ; ŞİRKET TELEFON SANTRALİNİN YÖNLENDİRİLMESİ.. ÜST YÖNETİM MİSAFİRLERİNİN AĞIRLANMASI , İKRAM VE SERVİS HİZMETLERİNİN YAPILMASI.. İDARİ İŞLER DEPARTMANINA DESTEK VERİLMESİ .. KARGO VE GÖNDERİLERİN TAKİBİNİN YAPILMASI.. GÖREV TANIMI DAHİLİNDEKİ KONULARDA GEREKLİ RAPORLAMALARIN YAPILMASI..

  Aranan NiteliklerEN AZ LİSE MEZUNU ŞİRKET SANTRAL OPERATÖRLÜĞÜ VE SEKTERELİK POZİSYONUNDA DENEYİMLİ İLETİŞİM YÖNÜ GÜÇLÜ PREZANTASYONU VE KENDİNİ İFADE ETME YÖNÜ GELİŞMİŞ MS OFFICE PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN SİLİVRİ VE CİVARINDA İKAMET EDEN 25-35 YAŞ ARASI BAYAN SEKRETER

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Sekreter

İş Habercisi - Sekreter İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Yönetici Sekreteri Nedir ?

Yönetici sekreteri, kariyeri süresince yöneticisinin telefon görüşmeleriyle ilgilenen , toplantılarını ve çalışma programlarını düzenleyen , gerektiğinde dosya ve arşiv düzenlemesi yapabilen kişidir. İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.