Bilgi Takımı Eğitim ve Danışmanlık

Eğitim  

www.sedasayanmarketing.com/

Bilgi Takımı Eğitim ve Danışmanlık hakkında:

2008 yılında faaliyete geçen SEDA SAYAN PAZARLAMA A.Ş. şu anda Türkiye’de çalışmalarını yürüten ve ilgilendiği ve yürüttüğü çalışmalar nedeniyle en hızlı büyüyen ve yaygın halde çalışacak olan PAZARLAMA AĞIDIR. Bu pazarlama sisteminin en önemli farklılıkları yaygın bir şekilde BAYİLİKLER aracılığıyla yapılanması, internet dünyasında yer alması ve alışveriş merkezlerinde de konumlanmasıdır. Müşterilerine bir tek temsilcileri aracılığıyla satış yapmakta ve temsilcilerine de ürün taşıtmamaktadır. Temsilcileri 1 defaya mahsus olmak üzere bir temsilci lisans numarası edinmekteler ve bu lisans numarası sayesinde satış ve organizasyon gelirleri elde etmektedirler.

Daha önce NETWORK pazarlama ağlarında bulunan adaylar başkalarının kazançlarını alkışlayanlar ve kendileri için çok kazananlar arasındaki farkın önemini bilirler. SEDA SAYAN PAZARLAMA A.Ş. sizlere uzun süreler için karlı bir kariyer sunmaktadır. Kendi yaygın işinizi kurarak geniş bir müşteri portföyünden gelirler elde edebileceğinizi işinizi kurmak için yapmanız gereken harekete geçmek ve toplantılarımıza katılarak sorularınızın cevaplarını almaktır.

Hedeflerinize ulaşmak için gereken bütün eğitimleri çok kısa sürede edinecek, çocuklarınıza miras bırakabileceğiniz bir işi kurmuş olacaksınız.

Bilgi Takımı Eğitim ve Danışmanlık İş İlanları

Bilgi Takımı Eğitim ve Danışmanlık firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!