City Lojistik

Lojistik  

www.citylojistik.com

City Lojistik hakkında:

City Logistics & Courier Taşımacılık Hizmetleri A.Ş. Ağustos 1999 yılında kurularak lojistik faaliyetlerine başlamıştır. O dönemde hızla gelişen müşteri ihtiyaçları paralelinde;
• Depolama,
• Şehiriçi ve Şehirlerarası Dağıtım Hizmetleri,
• Otomotiv Yedek Parça Dağıtım Hizmetleri,
• Tehlikeli Madde Taşımacılığı (ADR),
• Parsiyel Taşımacılık Hizmetleri,
• Geri Dönüşüm Lojistiği alanlarında hizmet vermeye başlamıştır.
İşletmeler lojistik hizmet ihtiyaçlarında, kendilerine özel bir sistemin kurulmasını, sağlanmasını beklemekte ancak gerçekte mevcut hizmet sağlayıcılarının sistemlerine uyum sağlamak zorunda kalmaktadır. İşte bu noktada, müşterilerinin lojistik hizmet beklentilerini en üst seviyede karşılayabilecek özel çözümler sunabilmek amacıyla City Logistics & Courier kurulmuştur.
Son yıllara kadar ağırlıklı olarak otomotiv yedek parça dağıtım hizmeti veren City Logistics & Courier, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ADR taşımacılığında personel ve araç yatırımları ile birlikte hizmet çeşidini ve müşteri portföyünü arttırmıştır.
Otomotiv yedek parça dağıtım hizmetini butik lojistik anlayışı çerçevesinde, her gün Bursa, İzmir, Ankara ve Antalya bölgesine gece ve gündüz teslimatları ile, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ise sabah ve öğlen çıkış yapan araçlarla gün boyunca dağıtım hizmeti vermektedir.
Tehlikeli Madde Taşımacılığı (ADR) hizmetiyle Sınıf 1 ila Sınıf 9 arasındaki tüm tehlikeli maddeleri taşımaya yetkin firma olarak Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen firmalarına hizmet vermektedir. Radyoaktif madde taşımacılığında ise Türkiye’nin ilk ve tek lojistik firmasıdır.
City Logistics & Courier, TSE’den ADR EX/II onaylı araçları ile patlayıcı madde taşımacılığında sorunsuz bir hizmet sunmaktadır.
Geri Dönüşüm Lojistiği hizmeti ile ters lojistik faaliyetleri de yürüten City Logistics & Courier, toplanan ürünlerin imha ve geri dönüşüm proseslerini de yürüterek tek elden hizmet anlayışıyla müşterilerine çözüm odaklı bir hizmet vermektedir.
Hizmet ağını Türkiye’nin tüm bölgelerine yaymayı hedefleyen City Logistics & Courier, personel ve araç yatırımlarına devam ederek butik hizmet almak isteyen firmaları müşteri portföyüne katmaya devam etmekte birlikte artan iş potansiyeline karşın, hizmet kalitesinden asla ödün vermemektedir.

City Lojistik İş İlanları

City Lojistik firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!