Club Areena

Eğlence  

www.clubareena.com.tr/

Club Areena hakkında:

Marmaris denildiği zaman akla ilk gelen şey eğlence sektörü ve özellikle de gece hayatıdır. Marmaris’in gece hayatında da tüm zamanlarda adından en çok söz ettiren gece kulübü Club Areena’dır.

Club Areena, yaklaşık on beş yıl önce (2004 senesinde), Kamil Issı tarafından Marmaris’in göbeğine kurulmuş, gözde bir gece kulübüdür. Kurulduğu zamandan şimdiki zamana değin, zaman içerisinde birçok insanın eğlence için buluşma merkezi haline gelen Club Areena, Marmaris’in en büyük açık hava diskolarından biridir. Aynı zamanda Marmaris’in en büyük gece kulüplerinden biri olan Club Areena, Ege bölgesinde ve Marmaris’te eğlence sektörüne özellikle son beş yıldır sunduğu kesintisiz ve eşsiz hizmet ile adından sıkça söz ettirmektedir. Her sezon yerli ve yabancı yıldızları kendi sahnesinde ağırlayan Club Areena, her yıl eğlence hizmeti alanında yapmış olduğu yeniliklerle, yerli ve yabancı turistlerin de ilgisini üzerinde tutmayı sürekli başarıyor.

Club Areena, kurulduğu günden bu güne kadar, müşterilerine sunmuş olduğu yüksek teknoloji ile konforu ve sınırsız eğlenceyi sağlayarak, müşterilerinden tam not alıyor, böylelikle en çok tercih edilen kulüpler arasında birinci olarak kalmayı sürdürüyor.

3000 kişilik kapasitesi bulunan Club Areena, kapılarını akşam saat 22:00’da açmakta olup, gece saat 03:30 da çılgın bir köpük partisiyle kapılarını kapatmaktadır. Club Areena’nın kapıları haftanın yedi günü sınırsız eğlence, gösteriler, konserler için açıktır.

Club Areena, kuralları gereği içerisine eşsiz giriş kabul etmez, bu sayede oluşabilecek muhtemel karışıklıkları önlemiş olur. Kulübe girişler ücretsizdir.

İçerisinde mevcut olan üç yüzü aşkın güvenlik kamerası ile Club Areena, sınırsız eğlencenin yanında müşterilerinin güvenliğini de sağlamış oluyor. Bunun yanında özel güvenlikler ile müşterileri memnuniyeti sağlaması dolayısıyla da en çok tercih edilme sebebidir.

Müşteri hizmeti bağlamında sunulan özel alev şovları ve genellikle kapanışta yapılan köpük partileri ile de müşterilerinin beğenisi kazanıyor.

Club Areena İş İlanları