Ekur Et

Ekur Et
Ekur Et İK'nın Yıldızı IK'nın Yıldızı
Firmayı Şikayet Et
Ekur Et İş İlanı Ara

Ekur Et İş İlanları

Ekur Et firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

Ekur Et Hakkında

Ekur Et Entegre, Türkiye’deki hızlı servis restoran sektörünün pazar lideri TFI (TAB Gıda Yatırımları) şirketinin bünyesinde yer almaktadır. TFI, dünya çapında 3.100'den fazla restoranla faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirket, büyüyen iş kapasitesi ve buna paralel olarak artan ihtiyaçları karşılamak amacıyla kendi ürünlerini üretme kararı almıştır. Bu doğrultuda, kaynağı belirlenmiş, üstün kalitede, güvenilir gıda sunabilme yeteneğine sahip üretim tesislerini kurmuştur.

2016 yılında faaliyete geçen Ekur Et Entegre tesisi, Türkiye’nin en büyük hızlı servis restoran zincirleri arasında olan Burger King®, Arby’s®, Usta Dönerci®, Usta Pideci®, Sbarro® ve Subway® restoranlarının kırmızı et ürünlerini üretmektedir. Kesimden paketlemeye kadar tamamıyla entegre bir üretim sistemi özelliğindeki Ekur Et Entegre’de üst seviye kalite ve hijyen standartlarında taze et ürünleri, MAP paket ürünler, ileri işlem şarküteri ürünleri ve dondurulmuş et ürünleri üretilip tüketiciye sunulmaktadır.

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: Yok Cumartesi: Yok Pazar: Yok

Ekur Et İş Başvurusu

Ekur Et, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Ekur Et firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Ekur Et ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Ekur Et iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Ekur Et iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver