Eraslan Çiftliği

Gıda  

www.eraslanciftligi.com/tr/

Eraslan Çiftliği hakkında:

ERASLAN ÇİFTLİĞİ 1988 yılında Ege’nin güzide kenti İzmir’in en güzel ilçelerinden birisi olan Cumaovası (Menderes) Dereköy’de İsmet ERASLAN tarafından kurulmuştur. 1988 yılından 2013 yılına kadar İsmet ERASLAN ve ailesi ERASLAN ÇİFTLİĞİ’ne emeklerini harcamış ve bugün ki haline birlikte getirmişlerdir. İsmet ERASLAN’ın 2013 yılında vefatı üzerine çiftliğin büyük sorumluluğunu oğlu Tarık ERASLAN ele almış ve ERASLAN ÇİFTLİĞİ’nin büyümesinde büyük adımlar atmıştır.

İzmir Havaalanı’na sadece 8 km uzaklıktaki gizli bir cennet olan Dereköy arazisi üzerinde kurulan ERASLAN ÇİFTLİĞİ içerisinde 150 -200 adet meyve ağacı vardır. Küçükbaş hayvancılık ve kanatlı hayvancılığın temellerinin atıldığı bu çiftliğin ilk günlerinde aile ve eş - dost için yetiştirilen meyve, sebzeler ve hayvanlar, bugün ülkenin tüm pazarına sunulmaktadır. Ve bugün küçükbaş hayvancılık ve kanatlı hayvancılık yanında büyükbaş hayvan besiciliğinde de ERASLAN ÇİFTLİĞİ işinin eri olmuştur.

ERASLAN ÇİFTLİĞİ kurulduğu ilk günden bu güne kadar üretmeyi, hatta en iyisini üretmeyi hedeflemiş ve en iyisini üretmeyi de başarmıştır.

Tabiatın en güzel renklerini içinde barındıran ERASLAN ÇİFTLİĞİ’nde yumurtası, günlük doğal inek sütü, yoğurt ve tereyağı üretilmekte olup isteğe bağlı köy tavuğu, koyun ve dana kesimi de yapılmaktadır.

ERASLAN ÇİFTLİĞİ olarak kendi soframıza koyabildiğimiz ürünleri tüm dostlarımızın sofralarına da erişilebilir fiyatlarla ulaştırmak misyonunu daima taşımaktayız. İşimizi yaparken gönül rahatlığı ile yapmaktayız. Sağlıklı, leziz, katkısız el ve ev yapımı doğal ürünlerimiz ERASLAN ÇİFTLİĞİ’nden sofralarınıza geliyor ve gelmeye de daima devam edecektir.

Doğayı doyasıya yaşayıp huzur ve mutluluğu paylaşarak çoğaltmak için sizleri de çiftliğimize bekliyoruz.

Eraslan Çiftliği İş İlanları

Eraslan Çiftliği firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!