Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Group 4 Securitas Güvenlik Hiz. A.Ş.

Savunma/Güvenlik  

www.group4.com.tr/

Group 4 Securitas Güvenlik Hiz. A.Ş. hakkında:

Türkiye’ nin yabanci ortakli ve önde gelen güvenlik sirketi, GROUP4 SECURITAS, 1200 kisilik güvenlik ekibinden ve seçilmis yönetim takimindan kurulu kadrosu ile 8 ilimizde, Türkiye'nin ve dünyanin önde gelen isimlerini içeren müsterilerimizin 150’nin üzerindeki isyerinde, Elemanli Güvenlik Hizmeti,Güvenlik Sistemleri,Gece Devriyesi,Geçici güvenlik hizmetleri ve Güvenlik Danismanligi alanlarinda TOPLAM GÜVENLIK ÇÖZÜMLERI sunmaktadir.

GROUP4 Securitas, 80 ülkede 215.000'in üzerinde güvenlik personeli ile dünyanin önde gelen güvenlik sirketlerinden biri olan GROUP4 FALCK (International) BV ailesinin bir üyesi olma gururunu tasimaktadir. GROUP4 FALCK (International) BV' nin diger ana faaliyet alanlari Güvenlik Sistemleri Üretimi, Para Tasimaciligi, Itfaiye Hizmeti, Hapishane Isletmeciligi, Ambulans Hizmetleri ve alarm gözlemleme merkezi hizmetleri sayilabilir.

GROUP4 TECHNOLOGY 1970 yilinda Avrupa'da ilk kartli geçis sistemini üretmistir ve 30 yilin vermis oldugu tecrübe ve deneyimi teknolojik gelismelerle ürünlerine yansitip kartli geçis kontrol sistem pazarinda büyük bir paya sahip olmustur. Kartli geçis kontrol sistemlerimiz yalnizca binlerce ticari müsterinin ürünü olmayip, Pentagon ve Avrupa Ekonomik Toplulugu gibi resmi kurumlarin da tercihi olmustur.

Elemanli Güvenlik Hizmetleri

1200’ün üzerinde Güvenlik Elemanlarimiz güç santralinden fabrikaya, müzeden is merkezine kadar çesitli tipte isyerinin giris kontrolünden devriye turuna, teknik kontrollerden güvenlik sistemleri operatörlügüne kadar degisen Güvenlik Hizmetleri'ni basari ve güvenle yerine getirmektedirler.

Iki asamali yetenek testleriyle desteklenen seçme yöntemimizle belirlenen Güvenlik memuru adaylari egitim sonunda yapilan sinavda basarili olduklari takdirde Güvenlik memuru olarak Group4 üniformasi giymeye hak kazanirlar.

Operasyonumuz Bölge Müdürlükleri'ne rapor eden Saha Yöneticileri tarafindan yönetilir. Gerek Saha Yöneticileri gerekse Gece Devriyesi tarafindan yapilan kontrollerle hizmet kalitesi sürekli gözlenir ve denetlenir.

Group4 operasyonlarini Bölge Müdürlükleri seklinde sunarak, Bölge Müdürleri, Saha Yöneticileri, Operasyon Sefleri ve Gece Devriyeleri tarafindan yapilan kontroller ile hizmet kalitesi sürekli gözlenir ve denetlenir.

Geçici Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik ihtiyacinizin arttigi özel toplantilar, açilislar, konferanslar, toplu geziler, konser ve sergi gibi organizasyonlarinizda davetsiz misafirlere ya da istenmeyen maddelere karsi katilimcilarin davetiye ve giris kontrollerinin yapilmasi, konuk yönlendirme, kalabalik kontrolü, alan sinirlama, sergilenen malzeme veya eserlerin gözetimi hizmetinde görev yapacak güvenlik egitimi almis personel saat bazinda hizmet verebilir.

Üst düzey konuklarin refakati, karsilama ve transferleri gibi konularda veya organizasyonumuzun güvenlik irtibat sorumlusu olarak gerektiginde yabanci dil bilen eleman temin edilebilir.

Gece Devriyesi Hizmeti

Group4 Gece Devriyesi'nin güvenlik ekibi denetim ve kontrolü konusunda uzman personeli, mesai saatleri disinda ve tatil günlerinde, tesislerinize habersiz ziyaretler yapar. Bu ziyaretlerin amaci güvenlik talimatlarinizin gerektigi gibi yerine getirilip getirilmediginin kontrolü oldugu kadar güvenlik ekibinizin de emniyette oldugundan emin olmaktir. Ziyaret sonuçlari takip eden ilk is günü tarafiniza raporlanir, derhal müdahale edilmesi gereken durumlar ise seçeceginiz güvenlik sorumlunuza derhal bildirilir. Bunun yani sira müsterilerimizden merkezi gözlem istasyonumuza gelecek alarmlara günün 24 saati Devriye ekibimiz tarafindan müdahalesi saglanir. Ilgili noktalara haber verilir.

Güvenlik Danismanligi

Kadrolu ya da sözlesmeli olarak sagladiginiz Güvenlik hizmetinin olusturulma asamasindan baslayarak fiziki güvenlik ve yangin koruma tedbir ve prosedürlerinin incelenmesi güvenlik ve yangin analizlerinin yapilmasi, güvenlik ekibi çalisma plani ve kadro seviyelerinin belirlenmesi, ekip kurulmasinda ve gerektiginde personel seçimi ve adaylarin temel güvenlik konularinda bilgilendirilmesi tarafimizdan üstlenilir. Yapilan habersiz denetim ve senaryolu sinamalar ile güvenlik ekibinin etkinligi ve egitimin yeterliligi ölçülür. Gereken tazeleme seminerleri planlanir ve icra edilir.

Bunun yani sira mevcut ekibiniz için temel güvenlik, ileri güvenlik ve hizmet gelistirme seminerleri ile çalisanlariniz için genel güvenlik, yangin önleme ve müdahale seminerleri planlanir ve uzman egitimcilerimiz tarafindan icra edilir.

Egitim

Group 4 programlari profesyonel egitimcilerimiz tarafindan hazirlanmistir. Iki asamali olan temel güvenlik egitimi ve görev basi egitimi disinda mevcut güvenlik personelimize;

  • Psikoloji
  • Kisisel gelisim ve beden dili
  • Yangin
  • Ilk yardim
  • Bomba, sabotaj, terörizm egitimleri verilir.

Group 4 Securitas Güvenlik Hiz. A.Ş. İş İlanları

Group 4 Securitas Güvenlik Hiz. A.Ş. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!