Grup ASM Endüstriyel Motor

Kariyer & Eleman İş İlanları
Grup ASM Endüstriyel Motor

Grup ASM Endüstriyel Motor

www.grupoto.com

Grup ASM Endüstriyel Motor İş İlanları

Grup ASM Endüstriyel Motor firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

Grup ASM Endüstriyel Motor Hakkında

DEUTZ Servisi & GRUP Otomotiv Ltd. Şti. olarak 1988 yılından bu güne dek ülkemizde inşaat, madencilik, taşımacılık, denizcilik, liman içi hizmet gibi ekonomimizin can damarını teşkil eden sektörler ile TSK gibi ülke güvenliğinin sağlanmasında hizmet eden gerek resmi ve gerekse özel sektör işletmelerine hizmet veren ve onların can damarı sayılan DEUTZ & MWM Dizel ve Gaz motorlarının satış sonrası hizmetlerini MWM Gmbh grubunda, Türkiye dahilinde tek yetkili, DEUTZ AG grubunda bölge servisi olarak Satış, Servis ve Yedek parça olarak hizmetlerini sürdürmekteyiz.

www.grupoto.com

            Firmamız ayrıca uzun yıllardır üretimini yaptığı DEUTZ 912 tip motor bileşenlerinin dış pazarlarda ki müşterilerinin talepleri doğrultusunda, başta Cezayir olmak üzere çeşitli Avrupa ülkelerine ihracatını yapmaktadır.

Cezayir’de DEUTZ patenti ile üretim yapan EPE / SPA / EMO Firmasının ana tedarikçilerinden biri olmaktan gurur duymaktayız.

www.asmpm.com  

            Firmamız faaliyetlerine 2013 yılı itibari ile Grup Asm Endüstriyel Mot. Otom. Mak. San. Tic. Ltd. Şti olarak devam etmekte olup, aynı çatı altında 2015 yılı itibari ile faaliyet konularına bir yenisini daha eklemiştir.

            ATEX 94/9/EC yönetmeliği ( muhtemel patlayıcı ortamlarda  kullanılması amaçlanan teçhizat ve  koruyucu sistemlerle ilgili direktif ) kapsamında riskli ortamlarda çalışan her türlü elektrikli, hidrolik veya pnömatik sistemlerin exproof dönüşümünü gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca patlama riski olan ortamlarda çalışan elektrikli veya dizel forklift, istif makinesi, Reach Truck, trans palet, yükleyici, kırıcı delici gibi ağır, hafif ve orta derecedeki iş makinelerinin exproof dönüşümünü gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca, Dünyanın en önde gelen üreticilerinden İsviçre kökenli MEIDINGER A.G’ nin ATEX standartlarında üretimi olan Bio gaz ve doğal gaz Blower’larının Türkiye distribütörü olmaktan gururluyuz.

www.grup-ex.com

            2018 yılı itibariyle sektördeki faaliyetlerimizi A.Ş olarak devam ettirmekteyiz. Yıllardır ahlak ve dürüstlüğü temel ilke olarak benimsemiş ve İnsanlık değerlerinden taviz vermeden siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kuruluşumuzun 30. Yılını iftiharla taşıyoruz. 

            Güvenliğini koşulsuz müşteri memnuniyetine dayandıran anlayışla çalışmalarımızı sürdürmekte ve bu konudaki ihtiyaçlarınızı zamanında ve yüksek kalitede karşılayabilmek gururla taşıdığımız felsefemizdir.

 

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 10 Mavi Yaka 10 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:00 - 17:30 Cumartesi: Belirtilmemiş Pazar: Belirtilmemiş
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim