Güner Gayrimenkul

Gayrimenkul  

www.gunergayrimenkul.com

Güner Gayrimenkul hakkında:

TRABZON 2000 yılında kurulmuş olan firmamız yeniklerin öncüsü olmuştur. tüm müşterilerilerimize en iyi hizmeti kusursuz biçimde yerine getirmeye çalışmaktadır. Bizim amacımız müşterilerimize en en iyi yatırımı yaptırmak ve kazandırmaktır.Şirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir potföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.

Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız.

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için çabalıyoruz.
Hayallerinizdeki, tam da aklınızdaki emlakları size sunabilmek için çağrılarınızı bekliyoruz.gayrimenkul sektöründe kazandığı tecrübe ile geliştirip uyguladığı yönetim ve çalışma anlayışıyla mutlak müşteri memnuniyeti kazanmayı ilke edinmiştir. Şirketimiz çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde değişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri “şirket kültürü” olarak benimsemiştir ve başarısının sırrının bu değerleri yönetmekten geçtiğini bilerek hizmetlerine devam etmektedir.çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler

MİSYONUMUZ

Misyonumuz emlak sektöründe verilen tüm hizmetlerin kalitesini yükselterek müşterilerimize hem alış hem de satış konusunda en iyi hizmeti sağlamaktır.Bundan dolaydır ki hep yenilikçi olmaya özen gösteriyoruz.

-Gayrimenkul danışmanlığı alanında eğitimli personelimiz ile müşterilerimizin beklentilerini en üst düzey standartlarda karşılamak.

-Yerelden ulusala büyüyen portföyümüzü en geniş kitlelere ulaştırmak.

-Güven ve kalite önceliği ile müşterilerimize entegre çözümler sunmak.

-Sektördeki tecrübe ve uzmanlığımız ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

-Güven veren, mesleğine saygı duyan, sürekli eğitim ve teknolojik gelişmelere açık gayrimenkul danışmanları yetiştirmek.

-Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve müşterilerimizin hizmetine sunmak.

-Farklı, yenilikçi ve güvenilir marka haline gelmek.

-Her zaman, her koşulda tüm müşterilerimizin olumlu referansını kazanmak,

VİZYONUMUZ

Gayrimenkul alış, satış ve kiralama konularında müşterilerimizin çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz .Bu noktada hedefimiz doğru yatırımı yaptırmaktır. DEĞERLERİMİZ

-Güven,

– Mükemmeliyet,

– Memnuniyet,

– Kaliteli hizmet,

-Gelişim.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 09:00-18:00
    • Cumartesi: 09:00-18:00
    • Pazar Yok
  • Sosyal ve Yan Haklar
    •  Araç (pozisyona bağlı)

Güner Gayrimenkul İş İlanları

Güner Gayrimenkul firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!