İntermak Teknoloji Sistemleri

Bilgisayar / BT / Internet  

www.inter-mak.com.tr

İntermak Teknoloji Sistemleri hakkında:

Firmamız 1996 yılında fotokopi sistemleri ve yazıcı konusunda uzun yıllar hizmet veren tecrübeli, müşteri ile birebir iletişim kuran ve müşteri beklentilerini iyi çözebilmiş bir ekip tarafından kurulmuştur.
Çalışanlarımızın iş ciddiyeti, hizmetteki titizliği ve iletişim kurmadaki başarısı hem yüksek oranda müşteri memnuniyeti hem de yeni müşteri katılımının büyük bir kısmının hizmet verdiğimiz firmaların referansları doğrultusunda olmasını sağlamıştır.
İntermak çalışmalarında güven, ciddiyet, sürat ve sorumluluk kavramlarını ön planda tutarak beraberinde müşterisine maksimum ekonomiyi sağlamayı kendine amaç edinmiştir.
Kalite Politikamız Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde, hizmetlerde belirlenen ihtiyaçları karşılamada ve çözüm üretmede müşterimize önce kalite sonrasında ekonomi sağlamak.
Satış öncesi ve sonrası danışmanlık hizmetleri ile bakım onarım, teknik servis hizmetleri konusunda çözüm odaklı çalışmak.
İnsana yatırımın önemini göz ardı etmeksizin teknolojiyi yakından takip edip bunu bilgi ve deneyimlerimize katarak hem çalışanların hem de kurumun verimliliğini en üst düzeye çıkarmak.
Misyonumuz Müşterilerimize yüksek kalitede destek ve hizmet sunmak.
Ekip çalışmasını ön planda tutarak bulunduğumuz sektörde en iyi olmak ve marka yaratmak.
Vizyonumuz Uzman kadromuzla kalite odaklı hizmet sunarak alanında en iyi olmak.
Türkiye’de, ofis dokümantasyonu alanında, sunulan hizmet ve ürün çeşitliliği açısından geldiğimiz kilit noktada birçok çözüm odaklı projenin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz.

İntermak Teknoloji Sistemleri İş İlanları

İntermak Teknoloji Sistemleri firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!