Opal Tüketim Malları

Opal Tüketim Malları
Opal Tüketim Malları www.opalgida.comdefault.aspx
Firmayı Şikayet Et
Opal Tüketim Malları İş İlanı Ara

Opal Tüketim Malları Hakkında

Opal dağıtım ağını kurmaya 2000 yılında başladı. Uzun yıllar karma ürünlerle dağıtıma devam eden Opal, 2008 yılında “hızlı tüketim malları” ve “ atıştırmalık ürünler” alanında özelleşmeşe ve uzmanlaşmaya karar verdi. Distribitörlüğünü yaptığı markaları büyütmek için çalışan Opal, dağıtım ağını, araçlarını, alt yapısını ve ekibini markaya özel kurmaya başladı.

2010 yılında Peyman’la anlaşan Opal markanın İzmir bölgesindeki başarısında önemli bir rol oynadı. Opal hala Peyman, Monster ve Pringles'ın İzmir’deki tek yetkili dağıtıcısıdır. Opal, sektöründeki tüm teknik gelişmeleri yakından izleyerek en hızlı dağıtım yöntemlerini uygulamaya devam etmektedir. Opal’de tüm iş süreçleri online olarak işlemektedir.

Opal dağıtım sistemiyle; seçilmiş markalara ait ürünleri,  her markaya özelleşmiş altyapısıyla ve güleryüzlü kadrosuyla  3000'den fazla müşteriye ulaştırmaktadır.

Gelişen teknolojiyi  takip eden ve yatırımlarını cömertçe yapan Opal, teslimat sürelerini minimize ederek marka prestijini arttırmak için çalışmaktadır.

Teknoloji; Evet

Sistem; Evet

Ama en önemlisi: İNSAN

İnsani temas her şeyden önce gelir, çok iyi biliyoruz. Personelimiz sürekli eğitilerek, bayiilerle en sağlıklı ilişkileri geliştirmeleri için teşvik edilmektedirler. Böyle olunca çok daha uzun soluklu, güçlü ilişkiler kurarız. Bizce insan her şeyin anahtarıdır. Satışta ve dağıtımda başarının en önemli unsurudur.

Opal Tüketim Malları İş Başvurusu

Opal Tüketim Malları, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Opal Tüketim Malları firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Opal Tüketim Malları ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Opal Tüketim Malları iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Opal Tüketim Malları iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver