Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Şef Yardımcısı İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Şef Yardımcısı
 • İş Açıklaması"Hem kahve hem pasta olsun, bir de her hafta değişen onlarca ürün olsun" diyorsanız, El havlusundan çocuk ayakkabısına, bisiklet pompasından maydanoz makasına, binbir çeşit ürün uzmanlığına heyecan duyuyorsanız, Kurumsal dünyada amatör bir ruhla çalışmayı istiyorsanız, Hızla büyüyen organizasyonumuzun İstanbul Anadolu Yakası'nda Canpark mağazasında görev almak isteyen YETİŞTİRİLMEK üzere "Mağaza Yöneticisi Yardımcısı Adayları"nın başvurularını bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerMağazacılığı, kahveyi ve müşteri odaklı çalışmayı seven En az lise, tercihen yüksekokul ya da üniversite mezunu Mağazacılık alanında, 2 yılı yönetici yardımcısı olmak üzere, min. 5 yıl tecrübe sahibi İletişim becerileri güçlü, ekip yönetimi ve liderlik becerileri gelişmiş Yoğun ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Esnek çalışma saatlerinden keyif alan Planlama ve organizasyon konularında güçlü, analitik ve çözüm odaklı MS Office uygulamalarına hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman, Yönetici Adayı, Şef Yardımcısı, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • Aşçı

  Panayır Gıdaİstanbul Anadolu 8 Aralık 2017

  İş Açıklaması· Mönüde yer alan servislerin şirket standartları ve hijyen kuralları çerçevesinde ön hazırlık ve üretim sürecini gerçekleştirmek, · Kendi çalışma alanının temizlik ve düzeninden sorumlu olmaktır.

  Aranan NiteliklerOtelcilik veya Alakart Restoran sektöründe minimum 5 yıl deneyimli, Tercihen MYO veya Meslek Liselerinin Aşçılık Bölümünden mezun, Dinamik ve yaratıcı yönü kuvvetli olan, Kişisel temizliğine önem veren ve işin gerektirdiği hijyeni sağlayabilen, Sıcak Soğuk, Alakart deneyimi olan, En az 100 kişiye yemek yapmış İnsan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, İşini severek yapan, güler yüzlü, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Ateşhir'e ulaşımında sorun olmayan, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman Yard, Şef Yardımcısı, Ahçı/Aşçı, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSuadiye Mağazamızın kafe bölümünde Şef Garson olarak görev alacak

  Aranan NiteliklerDeneyimli Şube ve Genel Merkez Arasındaki Koordinasyonu Sağlamak Esnek Çalışma Saatlerine Uyumlu Baristalık Yapmış Kahve Konusunda Deneyimli 25-40 Yaş Arasında Bay / Bayan

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Şef Yardımcısı, Yetkili Yardımcısı, Şef Garson

 • İş AçıklamasıFirmamız likit gıda maddeleri üretim prosesleriyle ilgili paslanmaz çelik tank, makine ve ekipman üretimi yapmakta ve değişik gıda sektörleri için yurtiçi ve yurtdışında komple tesisler kurmaktadır. Firmamız müşteri talepleri doğrultusunda proje bazında çalıştığından, gelen taleplere göre makine mühendisleri projelendirme ve teklif hazırlama işleriyle ilgili , bilgisayar ortamında , çalışmalar yürütür ve müşteriler tarafından onaylanarak siparişleri geçilen ürünlerle ilgili üretim çizimleri tamamlanarak imalata aktarılır ve akabinde de üretim kontrol ve takibi yapılır.

  Aranan NiteliklerMakina Mühendisi ve Makine Teknikeri olmak, Askerliğini tamamlamış olmak En az 5 yıl iş tecrübesine sahip olmak. Autocad teknik çizim programını 2 boyutlu olarak üst düzeyde kullanıyor olmak. Solidworks teknik çizim programını 2 ve 3 boyutlu olarak üst düzeyde kullanıyor olmak. İyi düzeyde İngilizce konuşma ve yazma seviyesine sahip olmak. Mıcrosoft Offıce programlarından excel ve word’ü üst düzeyde kullanıyor olmak. B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek. NOT: Bayraklı,Menemen,Çiğli Karşıyaka civarında ikamet eden.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Mühendis, Yetkili, Uzman, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • Satış Mühendisi

  İnci EnerjiDenizli 7 Aralık 2017

  İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Pazarlama Departmanında '' SATIŞ MÜHENDİSİ '' alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği,İklimlendirme Mühendisliği, Kimya Mühendisliği veya Kimya bölümlerinden mezun, Isıtma-soğutma ve iklimlendirme sektörlerinde az 2 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Problem çözme yeteneğine sahip, yeniliklere açık, üretken, çözüm odaklı, Diksiyonu düzgün, İletişim becerileri gelişmiş ve ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmalarına yatkın, Satış sektöründe kariyer hedefleyen ekip arkadaşları alınacaktır. ### NOT: Resimsiz cv gönderenlerin cv'si dikkate alınmayacaktır. ### ### NOT: Sadece www.secretcv.com üzerinden yapılan başvurular değerlendirmeye alınacaktır. ###

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıDinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyüyen İNCİ ENERJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.' nin DENİZLİ MERKEZ OFİS ve DENİZLİ BULDAN ŞUBElerinde görevlendirmek üzere 2 FARKLI '' MUHASEBE TAKIM ELEMANI '' alınacaktır. ### NOT: BULDAN ŞUBEMİZ İÇİN : 35 Yaşını Aşmamış, Askerliğini Tamamlamış, BAY ADAY istihdam edilecektir. ###

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ya da en az Ticaret Lisesi Mezunu, Muhasebe alanında en az 4 yıl iş deneyimine sahip, Cari Hesap, Çek-Senet, firma mutabakatları, banka vb. konularına hakim, Netsis Muhasebe programını kullanabilen, İnsan ilişkileri ve takım çalışmalarında başarılı, İşin gerektirdiği dikkat, özen ve disipline sahip. ### NOT: Resimsiz cv gönderenlerin cv'si dikkate alınmayacaktır. ### ### NOT: Sadece www.secretcv.com üzerinden yapılan başvurular değerlendirmeye alınacaktır. ###

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıTekstil sektöründe üretimini yapmış olduğumuz makinaların Mekanik Montaj ve Üretim bölümünde çalışacak '' MEKANİK MONTAJ ELEMANLARI '' alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Meslek Yüksek okulu veya Meslek Lisesi (Makine, Torna, Tesfiye, Metal İşleri, Motor, Otomotiv, Mekatronik, vb.) ilgili bölümlerden mezun, Tercihen makine üretiminde ve montaj alanında en az 3 sene çalışmış olan, Takım çalışmasına yatkın, kendini motive edebilen ve iyi bir iletişimci, Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış, Analitik düşünce yapısına sahip ve gelişmeye açık, Mesai saatlerine itina ile uyulacak ve gerektiğinde fazla mesai yapılabilecek , Aktif araç kullanan, Referans gösterebilecek, Sabah 08:00 Akşam 18:00 saatleri arası çalışacak.

  Sektör: Makine, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Şef Yardımcısı, Şef / Amir, Eleman

 • Gıda Teknikeri/Proje Yöneticisi

  Sefam Turizm Cateringİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 10 Aralık 2017

  İş AçıklamasıGıda sektöründe faaliyet gösteren firmamıza"GIDA TEKNİKERİ" aranmaktadır. Sorumlu olduğu merkez mutfakta üretime hazırlık, üretim faaliyetlerinin, hijyen, HACCP ve kalite güvence kuralları çerçevesinde gerçekleşmesini sağlamak, Ekip çalışmasına uyum sağlamak, Sorumlu olduğu görev alanındaki gelişmeleri raporlamak, Kendisine bağlı personeli sevk ve idare etmek.

  Aranan NiteliklerEn az 2 yıllık Meslek Yüksek Okulu (Gıda Teknikerliği bölümü) ve/veya üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun Yiyecek – İçecek sektöründeki çalışma koşullarına uyum sağlayabilen (1-2 yıl deneyimli)Prosedürler, kurallar ve talimatlar doğrultusunda gözlem ve takip yapabilen Ofis programlarını (Word, Excel vb) kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı Erkek adaylar için Askerliğini yapmış

  Sektör: Catering, Gıda, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Tekniker, Yetkili

 • İş AçıklamasıUluslararası taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamıza '' PAZARLAMA ve SATIŞ SORUMLUSU '' alınacaktır.

  Aranan NiteliklerUluslarası nakliye alanında, pazarlama konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Gümrüklü antrepo ve lojistik faaliyetleri hizmetlerinin pazarlanması, Müşteri portföyüne sahip, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Çalışkan, Takip yeteneği kuvvetli, BAY/BAYAN.

  Sektör: Diğer, Lojistik

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıSektöründe lider üretim firmamıza tecrübeli '' TECRÜBELİ ÜRETİM MÜHENDİSİ '' alınacaktır . İŞİN TANIMI: Üretim faaliyetlerinin her aşamasını denetlemek, Ürünlerin kalite standartlarına uygun olarak üretilmesini ve geliştirilmesini sağlamak, Üretim ile ilgili faaliyetler konusunda üst yönetime rapor sunmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, Üretim faaliyetleri konusunda en az 3 Yıl tecrübeli, Tercihen Plastik – kompozit malzemelerle çalışmış, CTP ve laminasyon üretim teknikleri konusunda bilgi sahibi, Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip , AutoCAd ,MS Office programlarını iyi derecede kullanan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış , Tercihen İzmir’in Çiğli,Karşıyaka,Bornova,Bayraklı, yerleşim yerlerinde ikamet eden.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Uzman, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklaması1995 yılından beri faaliyet gösteren Çarşım Alışveriş Merkezleri, bugün İstanbul'da 3 ayrı bölgedeki mağazaları ile kendi segmentinde ilk akla gelen marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Hedefimiz; dinamik, keyifli, sürekli kendini geliştiren perakendecilik anlayışı ve her aşamada yüksek kalite bilinci ile müşterilerimize en mükemmel hizmeti sunmaktır. Elektronik / Beyaz Eşya / Bilgisayar/ Küçük Ev Aletleri/ Spor Aletleri /Mobilya/ Mobilya aksesuarı / Halı /Ev tekstili /Porselen / Züccaciye / Kozmetik / Kişisel Bakım / Ziynet Eşyaları / Giyim ve Tekstil'' Eğer siz de sürekli büyüyen ailemizin bir parçası olmak istiyorsanız."Kozmetik Ürün Kategori Yöneticisi ‘’ pozisyonumuza için başvuruda bulunabilirsiniz;

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satın Alma konusunda en az 5 yıl deneyimli (Tercihen Kozmetik sektörü deneyimli) Planlama ve organizasyon yetenekleri gelişmiş, analiz ve raporlama becerisine sahip Sipariş takip ve zamanında teslimat sürecinin koordinasyonu ve raporlanması, Envanter seviyelerinin düzenli takibi ve raporlanması, Firmanın stok hareketlerini takip ve koordine etmek, Satın Alma süreçlerinin iyileştirilmesine yönelik projelerde aktif görev alması Sorumlu olunan ürün kategorisinde anlaşmalara bağlı tedarikçi sözleşmelerinin takibini, haftalık ve aylık raporlarını oluşturacak Yapılacak olan alımlarla ile ilgili fiyat belirleme çalışmalarının yapılması, firmalardan alınan tekliflerin analizlerini incelenmesi ve değerlendirilmesi Uygun bulunan kaynaklardan gerekli dökümanların sağlanıp incelenmesi , numune tedarik sürecinin yürütülmesi ve kaynağın onaylatılmasına kadar olan süreçte ilgili departmanlarla koordineli iş takibinin yapılması Optimum fiyat-kalite sürdürülebilirlik dengesini yakalayan alternatifler yaratarak,satınalma süreçlerinde verimliliği ve şirket karlılığını artırmak, Liderlik becerileri güçlü, ekip yönetimi ve denetleme konularında yetenekli. Piyasaların güncel durumlarını ve ekonomi şartlarını yakından takip eden. Rekabetin ve rakip fiyatlarının takip edilerek, hedef karlıklara ve rekabete uygun satış fiyatlarının konumlandırılmasının sağlanması. Ürün maliyetlerinin takibinde ve ilgili bütçeler ve nakit yönetiminde aktif rol alınması. Etkin zaman yönetimi olan ve sonuç odaklı çalışan Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü veya Büyükçekmece de ikamet eden

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Kozmetik

  Pozisyon: Yetkili, Eleman, Görevli, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSektöründe lider üretim firmamıza tecrübeli '' ÜRETİM MÜHENDİSİ '' alınacaktır . Üretim faaliyetlerinin her aşamasını denetlemek, Üretim planlamasına katkıda bulunmak, Ürünlerin kalite standartlarına uygun olarak üretilmesini ve geliştirilmesini sağlamak, Kalite bilincinin oluşturulmasına katkıda bulunmak, Üretim ile ilgili faaliyetler konusunda üst yönetime rapor sunmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ,Endüstri Mühendisliği,Kimya,Makine bölümünden mezun, Üretim faaliyetleri konusunda en az 2 Yıl tecrübeli, Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip , MS Office programlarını ve Netsis Fusion ‘ı iyi derecede kullanan, Erkek,Askerlik görevini tamamlamış , Vardiyalı çalışabilecek , Tercihen İzmir’in Bornova,Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli yerleşim yerlerinde ikamet eden, Takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman, Şef Yardımcısı, Şef / Amir, Sorumlu, Mühendis

 • İş AçıklamasıWe are looking for Accounting Representative for our Manufacturing Plant in Çiğli. Candidates are expected to have the following qualifications and skills; Keeping daily accounting records, Invoice control, registration and realization of transactions, Cash flow control and follow-up of financial processes, Bank accounting records and bank transactions.

  Aranan NiteliklerAt least high school degree or preferably university degree Minimum 2 years of experience in accounting Knowledge about at least one accounting program Knowledge of MS Office applications Preferably good command of English Analytical thinking and problem solving competencies Effective communication and team working attitude No military obligation for male candidates

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı, Uzman Yard, Uzman, Şef Yardımcısı, Sorumlu

 • İş Açıklaması1995 yılından beri faaliyet gösteren Çarşım Alışveriş Merkezleri, bugün İstanbul'da 3 ayrı bölgedeki mağazaları ile kendi segmentinde ilk akla gelen marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Hedefimiz; dinamik, keyifli, sürekli kendini geliştiren perakendecilik anlayışı ve her aşamada yüksek kalite bilinci ile müşterilerimize en mükemmel hizmeti sunmaktır. Elektronik / Beyaz Eşya / Bilgisayar/ Küçük Ev Aletleri/ Spor Aletleri /Mobilya/ Mobilya aksesuarı / Halı /Ev tekstili /Porselen / Züccaciye / Kozmetik / Kişisel Bakım / Ziynet Eşyaları / Giyim ve Tekstil'' Eğer siz de sürekli büyüyen ailemizin bir parçası olmak istiyorsanız."Kozmetik Satınalma Sorumlusu ‘’ pozisyonumuza için başvuruda bulunabilirsiniz;

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satın Alma konusunda en az 5 yıl deneyimli (Tercihen Kimya, Kozmetik sektörü deneyimli) Planlama ve organizasyon yetenekleri gelişmiş, analiz ve raporlama becerisine sahip Sipariş takip ve zamanında teslimat sürecinin koordinasyonu ve raporlanması, Envanter seviyelerinin düzenli takibi ve raporlanması, Firmanın stok hareketlerini takip ve koordine etmek, Satın Alma süreçlerinin iyileştirilmesine yönelik projelerde aktif görev alması Sorumlu olunan ürün kategorisinde anlaşmalara bağlı tedarikçi sözleşmelerinin takibini, haftalık ve aylık raporlarını oluşturacak Yapılacak olan alımlarla ile ilgili fiyat belirleme çalışmalarının yapılması, firmalardan alınan tekliflerin analizlerini incelenmesi ve değerlendirilmesi Uygun bulunan kaynaklardan gerekli dökümanların sağlanıp incelenmesi , numune tedarik sürecinin yürütülmesi ve kaynağın onaylatılmasına kadar olan süreçte ilgili departmanlarla koordineli iş takibinin yapılması Optimum fiyat-kalite sürdürülebilirlik dengesini yakalayan alternatifler yaratarak,satınalma süreçlerinde verimliliği ve şirket karlılığını artırmak, Liderlik becerileri güçlü, ekip yönetimi ve denetleme konularında yetenekli. Piyasaların güncel durumlarını ve ekonomi şartlarını yakından takip eden. Rekabetin ve rakip fiyatlarının takip edilerek, hedef karlıklara ve rekabete uygun satış fiyatlarının konumlandırılmasının sağlanması. Ürün maliyetlerinin takibinde ve ilgili bütçeler ve nakit yönetiminde aktif rol alınması. Etkin zaman yönetimi olan ve sonuç odaklı çalışan Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü veya Büyükçekmece de ikamet eden

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Kozmetik

  Pozisyon: Yetkili, Eleman, Görevli, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • Supervisor

  Ekom Tanıtım 8 Aralık 2017

  İş AçıklamasıFMCG sektöründe lider içecek markasında görevlendirilmek üzere, Kendisine bağlı ekibin route koordinasyonunun yapılması, Sahadan toplanan verilerin raporlanması, Ekibinin sahaya, satış hedeflerine yönlendirilmesi ve gelişim süreçlerinin takip edilmesi, Markayı ve şirketi satış noktalarında en iyi şekilde temsil edilmesi sorumluluklarını üstlenecek Supervisor aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversite mezunu, Tercihen ilgili sektörde benzer pozisyonda, ekip yönetiminde en az 3 sene deneyimi olan, MS Office programlarını (özellikle Excel) iyi seviyede kullanabilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış veya tecilli, Çözüm odaklı, analitik bakış açısına sahip, ilişki yönetimi güçlü, planlama ve organize etme yeteneği yüksek İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden/edebilecek, adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Hızlı Tüketim Malları, Gıda

  Pozisyon: Süpervizör, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman, Yetkili

 • İş AçıklamasıSatış arttırıcı pazarlama teknikleri belirlemek ve uygulamak Yurtiçi potansiyel müşterileri tespit etmek, müşteri portföyünün genişlemesini sağlamak, Pazar araştırmaları yaparak, yeni satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi için gerekenleri yerine getirmek, Müşteri odaklı pazarlama, satış hedef ve stratejileri oluşturmak, Rakip aktiviteleri takip etmek ve raporlamak.

  Aranan NiteliklerYaratıcı fikirler üretebilen, dijital strateji ve konsept geliştirebilen Metin ve içerik üretme konusunda yetkin Çözüm üreten, analitik düşünebilen, zamanı etkin kullanan, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın Pazarlama dünyasındaki trendleri yakından takip eden Sosyal medyayı aktif olarak kullanan, takip eden ve araştırmayı seven Yoğun çalışma temposu altında hızlı düşünebilecek ve aksiyon alabilecek.

  Sektör: Demir-Çelik, Reklamcılık

  Pozisyon: Sorumlu, Eleman, Uzman, Uzman Yard, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıİZMİR / AYRANCILAR - PANCAR da faaliyet gösteren firmamızın Türkiye de yeni piyasaya çıkacak ve rakibi olmayan plastik panellerinin satış organizasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip '' PAZARLAMA YETKİLİSİ '' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, B sınıfı sürücü ehliyeti bulunan ve aktif araç kullanabilen, Yurt içi ve Yurt dışı seyahat edebilecek, Tercihen İngilizce bilen, Pazarlama alanında iş tecrübesi bulunan, Satış-pazarlama organizasyonunu gerçekleştirebilecek, Pazar araştırma faaliyetlerini yürütebilecek, Hedef odaklı çalışabilen ve belirlenen hedefler doğrultusunda satış faaliyetlerini gerçekleştirebilecek, tercihen bayan takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, İnşaat, Plastik

  Pozisyon: Şef / Amir, Yetkili, Şef Yardımcısı, Yetkili Yardımcısı

 • Muhasebe Elemanı

  İmsan Elektrikİstanbul Avrupa 10 Aralık 2017

  İş AçıklamasıGünlük kasa, banka, çek-senet, kredi kartı, masraf v.b. muhasebe kayıtlarının yapılması, Mal ve hizmet alım, satış, satış iade faturalarının girişini ve muhasebeleştirmesinin yapılması, BA/BS ve cari hesap mutabakatının yapılması, Resmi ve Özel Kurumlarda şirket muhasebe işlemlerinin takibinin yapılması, SGK giriş/çıkış ve puantaj işlemlerinin yapılması.

  Aranan NiteliklerMYO, ön lisans veya üniversite mezunu, En az 3 yıl profesyonel mesleki deneyimi olan, LOGO yazılımlarını aktif olarak kullanan, tercihen son işinde LOGO TIGER kullanmış, ​E-Fatura, e-defter konusunda deneyimli, MS Office yazılımlarını iyi derecede kullanabilen, Genel muhasebe ve işleyişine hakim, İş konusunda titiz, disiplinli, düzenli ve güvenilir, İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın, pozitif davranan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, İnşaat

  Pozisyon: Şef Yardımcısı

 • Makina Mühendisi

  Eryapı Metalİzmir 29 Kasım 2017

  İş AçıklamasıPınarbaşı’nda faaliyet gösteren fabrikamızda görev alabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip ‘’ MAKİNA MÜHENDİSİ ’’ personeller alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,(3 boyutlu program, photoshap vs) Autocad, Solidworks programını iyi seviyede kullanabilen, Sitemli, dikkatli, ve titiz çalışma yeteneğine sahip, İnsan ilişkileri ve takım çalışması yeteneğine sahip, Buca, Bornova veya Karabağlar ve civarında ikamet eden, Askerlik hizmeti tamamlanmış erkek adaylar, BAY.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıFirmamızda çalışacak ve aşağıdaki niteliklere sahip '' PROJE SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerSolid works ve auto cad programlarını iyi kullanabilen, Proje sorumluluğunu alabilecek, Tedarik yöntemlerine haiz, Malzeme bilgisi olan, Sheet metal, saç açınımlarında bilgisi olan, Teknik resime hakim, Makine teknik resim ve konstrüksiyon konusunda en az 2 yıllık deneyime sahip, Ms Office programlarına hakim, Sac metal sektöründe çalışmış, Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu, Bay adaylar için Askerliğini yapmış, Tercihen yabancı dil bilen.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu, Mühendis, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Yetkili

 • Sevkiyat Takip Sorumlusu

  GÜRSA OLUKLU MUKAVVAİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş Açıklaması-Araçlarımızın nakliye doluluk oranlarını takip etmek,raporlamak, -Müşterilerden gelen telefon taleplerine cevap vermek ve araçları takip etmek, -Müşterilerden alınacak iade paletlerin sistem üzerinden takip edilmesi, -Belirli aralıklarla sahada iade gelen paletlerin kontrolü,sayımı, -İade gelen paletlerin irsaliyelerinin kontrolü ve imzaya çıkarılması, -Araç günlük sevkiyatların raporlanması ve bilgisayara kaydedilmesi, -Şöför aylık performans takibi ve prim hesaplaması kaydı, -Prim hesap tablolarının oluşturularak İnsan Kaynakları bölümüne verilmesi, -Araç tamir bakım takibi, bakım için teklif ve randevu alınması, -Tüm araçların arventodan takip edilerek raporlanması, -Araç yakıt giderlerinin ay sonu raporlanması, -Araç muayene sürelerinin takibi ve randevularının alınması, -İhtiyaç halinde konfeksiyon bölümü palet etiketi alınması, -Günlük,haftalık ve aylık olarak sevk edilen ürünlerin bakiyelerinin kontrolü ve düzeltilmesi, -Sevkiyat amirine koordinasyonda yardım edilmesi,

  Aranan Nitelikler* M.Y.O veya Lisans Mezunu, * Sevkiyat Takip Konusunda en az 3 yıl tecrübeli, * Office ve paket programları kullanabilen, * Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, * Kıraç, Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar lokasyonlarında ikamet eden, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay çalışma arkaşı aramaktayız.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Şef Yardımcısı

 • İş Açıklamasıİstanbul ' un en eski ve köklü pastanelerinden biri olan firmamıza usta, yardımcı ve yetiştirilmek üzere çırak arıyoruz. Ekmek, Pasta, Kurabiye, Hamur, Börek usta, yardımcı, çırak.

  Aranan Nitelikler18-45 yaşları arasında, Hijyen ve kalite konsunda tecrübe ve bilgi sahibi, A dan Z ye tüm pastane ürünleri hakkında ilgi ve bilgi sahibi Vizyon sahibi, yaratıcı ve hedefleri olan, Pastanecilik alanında kariyer hedefleyen, Mesleğini yaşam tarzı olarak benimsemiş, İşine öncelik verecek ve yoğun iş temposuna uyum sağlayacak,

  Sektör: Gıda, Restorancılık

  Pozisyon: Şef Yardımcısı, Ustabaşı, Pasta ustası

 • İş AçıklamasıŞirketin muhasebe bölümünün, genel kabul görmüş muhasebe kuralları ve yasal mevzuat içerisinde, tüm işlevlerinin yerine getirilmesinin sağlanması, Muhasebe biriminde kendisine bağlı ekibinin işlemlerinin kontrol edilmesi, yönlendirilmesi, iş akışlarının takip ve analizlerinin yapılması, Mali tablo analizlerinin gerçekleştirilmesi, Türk Vergi Kanunları çerçevesinde tüm mali ve vergisel yükümlülüklerinin yerine getirilmesi, Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, Sosyal Güvenlik Hukuku ve diğer mali mevzuat değişikliklerin düzenli takip edilerek şirket uygulamalarına adapte edilmesi, Maliyet muhasebesi analizlerinin ve raporlamalarının yapılması; şirketin maliyet, masraf ve kar merkezi muhasebesi uygulamalarının yönetilmesi ve denetlenmesi, Yasal mevzuata uygun şekilde resmi beyanname, rapor ve listelerin hazırlanması, vergi ve harçların ödenmesinin sağlanması.

  Aranan Nitelikler• Üniversite mezunu (Tercihen İşletme, iktisat, Maliye, Kamu Yönetimi veya Muhasebe Eğitimi almış), • S.M.M.M Belgeli veya Stajyeri, • En az 8 yıllık Muhasebe, bunun 2 yılı sorumluluk deneyimi olan, • Gelir Tablosu, Bilanço düzenleyebilen, • Dönemsel ve dönem sonu işlemlerini bilen, • Tekdüzen hesap planına hakim, • Vergi mevzuatı konusunda deneyimli, • E-defter ve e-fatura uygulamalarına hakim, • Resmi Bildirge ve Beyannameleri Düzenleyebilen, (KDV, Muhtasar, Damga Vergisi, KDV2, Ba-Bs, Geçici Vergi, Kurumlar Vergisi) • Sorgulayan, araştıran analitik düşünebilme ve raporlama yeteneğine sahip, • Dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, ekip çalışmasına yatkın, • İş takibinde disiplinli, çözüm ve sonuç odaklı, • Muhasebe Süreçlerini Ekibiyle birlikte yönetecek, • Askerlik görevini tamamlamış, (Erkek adaylar için) • MS Office (Excel Bilgisi olan) ve internet uygulamaları bilgisine sahip,

  Sektör: Mali Müşavirlik, Mali Denetim-Vergi, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Şef Yardımcısı, Müşavir, Eleman

 • İş AçıklamasıHazır beton üretimi yapan YARBAY BETON şirketimizde görev alacak '' PAZARLAMA&SATIŞ TEMSİLCİSİ '' alınacaktır. Müşteri ihtiyaçlarını analiz edip, gerekli çalışmaları koordine etmek, Hazır beton satışı için yeni müşteriler bulunması amacıyla araştırma yapmak, Mevcut müşteri ilişkilerinin yürütülmesini sağlamak, Yeni satışlar için pazar araştırması yapmak, raporlamak, Sektörel gelişimleri takip etmek.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, 25 – 35 yaşları arasında, Tercihen en az 1 yıl hazır beton sektöründe deneyimli, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti ve karar alma yeteneği yüksek, ekip çalışması ve işbirliğine yatkın, disiplinli, hırslı, enerjik, prezantabl takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda '' DIŞ TİCARET SORUMLUSU '' alınacaktır.

  Aranan NiteliklerDış Ticaret, Uluslarası Ticaret, İşletme, İktisat alanında yüksekokul veya üniversite mezunu, İleri derecede İngilizce bilen (okuma, konuşma, yazma) ve çeviri yapabilecek (2.dil tercih sebebidir), Dış Ticaret alanında en az 2 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olan, Sürücü belgesine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan, Microsoft office programlarına ve power point programlarına hakim (İyi derecede excel bilgisi olan)

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • Şef Yardımcısı

  Vatan Bilgisayarİstanbul Avrupa 10 Aralık 2017

  İş Açıklaması· Sayısı hızla artan mağazalarımızda yer alan ekipleri motive ederek, satış hedeflerine koşturabilecek, · Satışı arttırmaya yönelik çözüm önerileri ve projeler sunabilecek, · İletişim yeteneğini ve enerjisini satışa dönüştürebilecek, · Mağaza süreçlerinin kalite ve hizmet standartlarına uygunluğunu sağlayabilecek, · Eğitim olanaklarıyla kariyer basamaklarını daha donanımlı olarak çıkabilecek ŞEF, ŞEF YARDIMCISI VE SUPERVISOR'lar ARIYORUZ.

  Aranan NiteliklerTeknoloji perakendeciliğinin öncü firması Vatan Bilgisayar yeni yöneticiler arıyor! Adayların; · Tercihen Teknoloji perakendeciliği geçmişine sahip olmaları, · Satış / perakende / mağazacılık alanlarında en az 3 yıl, yönetsel alanda 1 yıllık deneyime sahip olmaları, · Tercihen MYO ya da lisans mezunu olmaları, · Erkek adayların, askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Şef Yardımcısı, Şef / Amir

 • İş AçıklamasıKasa kayıtlarının ve mutabakatlarının yapılması, Müşteri ve Satıcı Cari hesap kayıtları ile mutabakatların takibi, Fatura ve İrsaliye kontrolleri ve sistem kayıtları, Depo ve mağaza stok kontrolleri ve BA-BS mutabakat işlemleri, Banka, çek işlemlerinin kaydı ve mutabakatı, Genel muhasebe için verilerin hazırlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversite ya da Yüksekokulların ilgili bölümünden (İşletme, Muhasebe vb.) mezun olan, Ön muhasebe konusunda en az 3 yıl tecrübeli (Tercihen Marketçilik sektöründe çalışmış), Muhasebe ve Tek Düzen Hesap Planına vakıf, MS Office ve Netsis Muhasebe Programını iyi derecede kullanabilen, Dikkatli, özverili ve ekip çalışmasına uygun, İş, evrak, dosya takibi ve çalışma düzeni konularında titiz, Tercihen 30 yaşını aşmamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıFİRMAMIZ İÇİN BELİRTİLEN NİTELİKLER DOĞRULTUSUNDA '' MUHASEBE ELEMANI '' ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerEN AZ LİSE TERCİHEN YÜKSEKOKUL MEZUNU E-FATURA TECRÜBESİ OLAN, GENEL MUHASEBE BİLGİSİNE SAHİP NETSİS VE OFİS PROGRAMLARINI KULLANABİLEN YEŞİLOVA, ÇAMDİBİ, BORNOVA, KARŞIYAKA VE ÜÇKUYULAR ‘DA OTURAN.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • Saha Elemanı

  NWG ServicesTekirdağ 20 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıÇerkezköy'de yer alan firmamızda çalışmak üzere, - Çerkezköy,Çorlu,Saray da ikamet eden , - 3 vardiya çalışabilecek , - Askerlik ile ilişiği bulunmayan, - 35 yaşını aşmamış, - B sınıfı sürücü belgesi olan, - MS Office programlarını kullanabilen, - Bay

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Uzman, Şef Yardımcısı, Şef / Amir

 • İş AçıklamasıCoffee Mania Genel Merkezde görev alacak Mali işler personeli alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİlgili lisans yada ön lisans bölümünden mezun En az 3 yıl iş tecrübesi olan genel muhasebe konusuna ve netsis'e hakim Kendine güvenen İletişimi güçlü Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış Ekip arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Eleman, Uzman Yard, Şef Yardımcısı

İş Habercisi - Şef Yardımcısı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?