Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Şef Yardımcısı İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Şef Yardımcısı
 • İş Açıklaması"Hem kahve hem pasta olsun, bir de her hafta değişen onlarca ürün olsun" diyorsanız, El havlusundan çocuk ayakkabısına, bisiklet pompasından maydanoz makasına, binbir çeşit ürün uzmanlığına heyecan duyuyorsanız, Kurumsal dünyada amatör bir ruhla çalışmayı istiyorsanız, Hızla büyüyen organizasyonumuzun İstanbul Avrupa Yakası'nda İstinyepark mağazasında görev almak isteyen " YETİŞTİRİLMEK" üzere "Mağaza Yöneticisi Yardımcısı Adayları"nın başvurularını bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerMağazacılığı, kahveyi ve müşteri odaklı çalışmayı seven En az lise, tercihen yüksekokul ya da üniversite mezunu Mağazacılık alanında, 2 yılı yönetici yardımcısı olmak üzere, min. 5 yıl tecrübe sahibi İletişim becerileri güçlü, ekip yönetimi ve liderlik becerileri gelişmiş Yoğun ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Esnek çalışma saatlerinden keyif alan Planlama ve organizasyon konularında güçlü, analitik ve çözüm odaklı MS Office uygulamalarına hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şef / Amir, Müdür Yardımcısı, Uzman Yard, Yardımcı, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıElektrik veya mekatronik mühendisi / teknisyeni olmak. Tiaportal programını ileri derecede bilmek. Hidrolik ve pnömatik bilgisi olan. Elektrik bilgisi ileri seviyede olan. Elektrik proje çizebilen,malzeme seçimi yapabilecek ( eplan veya autocad bilen ) Scada tasarımı yapabilen. S7200, S71200, S71500, S7300 PLC programlarını ve HMI ekran tasarımı yapabilen. Sürücü sistemlerine hakim olan. İngilizce bilen. Karşıyaka, Bornova, Buca, Çiğli ,Kemalpaşa ,Turgutlu da ikamet eden.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Yetkili

 • Sevkiyat Sorumlusu

  İnci EnerjiDenizli 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıAraştırma, planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, Sözlü iletişim yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, MS Office programlarına hakim, B sınıf sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen üniversitenin Lojistik bölümünden mezun, Denizli’de ikamet eden takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıEndüstriyel mutfak sektöründe çalışacak, Autocad çiziminden anlayan tecrübeli veya yetiştirilmek üzere en az 2 yıllık yüksekokul veya üniversite mezunu bay eleman alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAskerlik ile ilişiği olamayan, Oto ehliyetli, Satış konusunda tecrübeli, Seyahat engeli bulunmayan, Buca, Gaziemir, Karabağlar, Konak ilçelerinde ikamet edenler tercihimizdir.

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Şef / Amir, Yetkili, Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıTEKSTIL YAN SANAYINDE URETIM YAPAN FIRMAMIZIN URETIM PLANLAMASINI ORGANIZE EDECEK VE TAKIBINI YAPACAK CALISMA ARKADASLARIMIZI ARIYORUZ.

  Aranan NiteliklerIYI DERECEDE BILGISAYAR VE OFFICE PROGRAMLARI BILGISI CALISMAKTAN YILMAYAN , ENERJIK ANALITIK COZUM YETENEGI SOSYAL ILISKILERI GUCLU TAKIPCI VE SORUMLULUK SAHIBI

  Sektör: Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Şef / Amir, Müdür Yardımcısı, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Eleman

 • İş AçıklamasıSatış arttırıcı pazarlama teknikleri belirlemek ve uygulamak Yurtiçi potansiyel müşterileri tespit etmek, müşteri portföyünün genişlemesini sağlamak, Pazar araştırmaları yaparak, yeni satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi için gerekenleri yerine getirmek, Müşteri odaklı pazarlama, satış hedef ve stratejileri oluşturmak, Rakip aktiviteleri takip etmek ve raporlamak.

  Aranan NiteliklerYaratıcı fikirler üretebilen, dijital strateji ve konsept geliştirebilen Metin ve içerik üretme konusunda yetkin Çözüm üreten, analitik düşünebilen, zamanı etkin kullanan, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın Pazarlama dünyasındaki trendleri yakından takip eden Sosyal medyayı aktif olarak kullanan, takip eden ve araştırmayı seven Yoğun çalışma temposu altında hızlı düşünebilecek ve aksiyon alabilecek

  Sektör: Demir-Çelik, Reklamcılık

  Pozisyon: Sorumlu, Eleman, Uzman, Uzman Yard, Şef Yardımcısı

 • Teknik Ofis Şefi

  Askaya Mühendislikİzmir 23 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİzmir genelinde Firmamız taahhütü altında bulunan inşaat ince işler Projelerini Yönetmek üzere, '' İNŞAAT MÜHENDİSİ – MİMAR-TEKNİKER ‘’ TEKNİK OFİS ŞEFİ’’ aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat mühendisliği, mimarlık,Teknikerlik bölümlerinden mezun, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Maliyet kontrolü disiplinine hâkim, Ofis ve saha ile koordineli çalışabilecek, Şantiyelerin teknik ofisi ile merkez ofis ve proje koordinatörlüğü arasında her türlü teknik konuda yürütme ve koordinasyonu üst düzey seviyede sağlayabilecek, Projelerimizin teknik kapsamdaki işlerinin iş programına göre saha, malzeme, işçilik,teknik eleman planlamasını,yönetimini ve kontrolünü yapabilecek, İmalat akışını kontrol edip raporlamalarını yapabilecek, İmalatların sürekliliği açısından proje malzemeleri, sarf malzemeleri ve ekipman ihtiyaçlarının zamanında belirlenerek, siparişlerin açılmasını ve takibini yürütebilecek, Alt yüklenici tekliflerinin alınması, Müşteri Fiyat tekliflerinin hazırlanması ,ve sözleşmeye hazır hale getirilmesinden sorumlu olabilecek, İş programının güncellenmesi, revizyonu ve ilerleme takibinin yapılmasını sağlayabilecek, Büyük ölçekli projelerde veya benzer pozisyonda Minumum 7-10 yıl saha ve teknik ofis deneyimi olan, Sözleşme, metraj, hakediş,Kesin Hakediş, Analiz,teklif,imalat, işveren yazışmaları, iş programı, bütçe, nakit akış, satınalma süreçlerinde ve personel yönetiminde deneyim sahibi, Analitik düşünebilen, sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Sonuç odaklı ve hızlı aksiyon alabilen. İzmir de ikamet eden Bay /bayan

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıAnkara bölgesinde görevlendirilmek üzere, inşaat ve mekanik firmaların üstlendiği kamu ve özel projeleri tespit etmek, ürün ve hizmet gamı çerçevesinde,mekanik tesisat otomasyon sistem ve sistem ürünlerinin satışını yapacak satış mühendisi aranmaktadır. İnşaat firmaları, müşavir firmalar ve denetleme kurumlarını periyodik ziyaret ederek satış fırsatlarını belirlemek. Firmanın hizmet ve ürün gamının tanıtımını yapmak. Hazırlanan tekliflerin satışa dönüşmesini sağlamak.

  Aranan NiteliklerTercihen benzer sektörde 3 yıl tecrube sahibi olan, Bay elemanlar için Askerlik hizmetini tamamlamış, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Autocad programını bilen

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Bölge Sorumlusu, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİstanbul/İçerenköy’de bulunan Mali Müşavirlik Ofisimize Çalışma arkadaşları arıyoruz Sorumlu olacağı mükelleflerin bütün muhasebe süreçlerinin yasal prosedürlere uygun olarak gerçekleştirilmesi, Tekdüzen hesap planına uygun kayıtların yapılması, Muhtasar, KDV, Damga vergisi, Geçici ve Kurumlar vergisi beyannamelerinin düzenlenmesi, SGK işlemleri ve bordro tahakkuku işlemlerinin yapılması, Dönem sonu işlemlerinin uygulanması.

  Aranan NiteliklerEn az 3-5 yıl muhasebe ofisi tecrübeli Mali müşavir belgeli Vergi mevzuatı, genel muhasebe, işlerine hâkim SGK iş ve işlemlerine hâkim Mikro programını bilen Dinamik, sorumluluk sahibi, sabırlı iletişim ve organizasyon becerisi gelişmiş Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Referans verebilecek bay/bayan arkadaşlar arıyoruz.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik, Danışmanlık

  Pozisyon: Sorumlu, Şef Yardımcısı, Uzman, Ofis Elemanı, Müdür

 • İş AçıklamasıFirmamızın proses kalite kontrol süreçlerini yürütecek deneyimli Proses Kalite Kontrol Sorumlusu arıyoruz.

  Aranan NiteliklerFirmamızın Kalite Yönetim Müdürlüğü’ne bağlı olarak görev almak üzere proses kalite kontrol faaliyetlerini gerçekleştirebilecek, Meslek Yüksek Okulu ve/veya Endüstri Meslek Lisesi mezunu (Tercihen Metal, Makine, v.b mezunu) Proses kalite kontrol faaliyetlerini yürütecek Ölçü aletlerine hâkim (kumpas, mikrometre, mihengir vb.) ve Teknik resim okumasını bilen, Analiz etme ve raporlama becerisi kuvvetli, Vardiyalı ve esnek çalışma sisteminde çalışabilecek, İletişim gücü yüksek, özgüven ve sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı çalışabilen, Microsoft Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen, Çalışkan, hevesli, dürüst ve yoğun tempoda çalışacak, Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış, Bay/ Bayan adaylar aranmaktadır.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıAnkara Etlik Entegre Sağlık Kampüsü Şantiyesinde görevlendirmek üzere bay/bayan makine mühendisi aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az 3 yıl şantiye tecrübesine sahip Orta derece İngilizce bilen Hakediş hazırlanması , shop-drawing , ekip yönetimi konularında tecrübeli Autocad tecrübesine sahip Ankara’da ikamet eden Askerlik sorunu olmayan

  Sektör: Sağlık/Hastane, İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Sorumlu, Yetkili

 • Yedek Parça Personeli

  Özmutlubaş Otomotivİzmir, Denizli 23 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıAna firma kalite politikası ve hedefleri doğrultusunda çalışarak, fiili olarak yedek parça satışında bulunmak, Yedek parça pazar araştırmasında bulunmak, Yedek parça deposu stoklarını ve düzenini takip etmek, Müşteri yedek parça ihtiyaçlarını belirlemek, Depo sevkiyatlarının takibini sağlamak, Diğer bayilerin satışlarını takip ederek müşteri ihtiyaçlarına göre strateji oluşturmak ve gerekli raporları hazırlayarak servis müdürüne sunmak.

  Aranan NiteliklerTercihen Renault Trucks ve Volvo Trucks markalarında veya ağır vasıta sektöründe deneyimli, Meslek Lisesi-M.Y.O ilgili bölümlerinden mezun veya M.Y.O Otomotiv bölümü mezunu, Askerlik görevini tamamlamış , En az 3 yıl yetkili servis ve otomotiv veya yedek parça tecrübesi olan, Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına önem veren, En az B sınıfı ehliyete sahip, MS Office ve bilgisayar bilgisine sahip, 25-35 yaş arağında.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıVolvo Trucks ve Renault Trucks markalarının kalite politikası ve hedefleri doğrultusunda çalışmak, garanti kapsamındaki araçlarda meydana gelen arızalarda ilgili parçaların garanti prosedürüne uygun olarak değiştirilmesini sağlamak, Garanti prosedürünün gerektirdiği evrakları hazırlamak ve bu evrakların ilgili siteme girişini sağlamak, Değişen parçaların garanti odasında arşiv talimatında belirtilen sürelerde saklanmasını sağlamak, Ana firmalar tarafından yapılan garanti denetimlerinde istenen tüm evrak ve belgeleri hazır bulundurarak gerektiğinde ibraz etmek, İç tetkik sonuçlarının takibini yapmak ve düzeltici faaliyetlerin gerçekleştirilmesini sağlamak.

  Aranan NiteliklerTercihen Renault Trucks ve Volvo Trucks markalarında veya ağır vasıta sektöründe deneyimli, Üniversite mezunu, meslek Lisesi- M.Y.O ilgili bölümlerinden mezun veya M.Y.O Otomotiv bölümü mezunu, Askerlik görevini tamamlamış , En az 3 yıl Yetkili Servis ve otomotiv veya yedek parça tecrübesi olan, Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına önem veren, En az B sınıfı ehliyete sahip, MS Office ve bilgisayar bilgisine sahip, 25-35 yaş arağında.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Danışman, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıKarayolu ile ağırlıklı olarak İtalya'ya yapılan ihracat parsiyel ve komple taşımalarının planlamasına yardımcı olmak,parsiyel yük ile komple ve parsiyel araç dispozisyonu yapmak, gümrükçülerle ve müşterilerle iletişim ve koordinasyonu sağlamak,ihracat taşımaları ile ilgili operasyonel ve dökümantasyon sürecini başından sonuna kadar takip etmek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden(tercihen Lojistik) mezun olmak, En az 2 yıl Karayolu Taşımacılığı ihracat operasyon işinde deneyimli olmak, Acentelerle iletişimi sağlayacak derecede İngilizce konuşma ve yazma bilmek, Dinamik,pratik,zeki ve proaktif olmak, İnsan ilişkileri güçlü olmak, Esnek çalışma saatlerine uygun olmak, Çalışmayı sevmek ve yaşam tarzının bir parçası olarak benimsemiş olmak, 38yaşını aşmamış olmak, Ekip çalışmasına yatkın olmak,kendisi ve çevresi ile barışık olmak, İşyeri Beylikdüzü'ndedir.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklaması2001 yılında İzmir’de kurulan şirketimiz, uluslararası kara nakliyesi ve Ro-Ro acenteliği yapmaktadır. Kara nakliyesi olarak çalıştığımız ülkeler İngiltere, İrlanda, Belçika ve Hollanda’dır. Dover'de gümrükleme Ro-Ro seferlerimiz İngiltere<>Fransa, İngiltere<>İrlanda ve Avrupa’nın bütün limanlarına olmaktadır. Uluslararası taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız için aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda GENEL MUHASEBE UZMANI alınacaktır. Beyanname –muhtasar BA-BS formları hazırlamak SGK –BODRO hazırlama , E-fatura – E-defter gönderme – BDP programını kullanabilme Tüm genel muhasebe kayıtlarının yapılması Geçici ve kurumlar beyannamesi, açılış ve kapanış kayıtlarının yapılması Gelen fatura, fiş ve benzeri diğer evrakların tek düzen hesap planına göre kayıtlanması, KDV iadesi dosya hazırlanması ve iş takibi yapılması Hesap kontrollerinin yapılması, Müşteri mutabakatlarının sağlanması.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin İktisat, İşletme veya ilgili bölümlerinden mezun Genel muhasebe konusunda uzman bilgiye sahip En az 5 ıl Genel muhasebe konusunda deneyimi olan MS Office ve NETSIS programlarını ileri derecede kullanabilen, Netsis İnsan Kaynakları modulunu kullanabilen. Bodro hazırlama İşe giriş çıkış yapbilme özlük dosyası hazırlama Uluslararası Nakliye de Kdv dosyası hazırlayabilen, (KDV listeleri Mizan Muavin) Analiz ve raporlama becerisine sahip İzmir’de Karşıyaka-Çiğli bölgesinde veya yakınında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay/Bayan.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • Endüstri Mühendisi

  Sepici Holdingİzmir 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÜretim süreçleri ile ilgili verimlilik çalışmalarını analiz edip yorumlayabilecek Tercihen ERP çalışmaları konusunda deneyim sahibi Toplam ekipman verimliliği (OEE), Metot zaman ölçümü/etüdü (MTM), Yalın imalat yöntemleri konularında bilgi ve deneyim sahibi Üretim ekiplerinin gelişim alanlarının tespit edilmesi ve gelişim faaliyetlerinin planlanması. Sürekli iyileştirme projelerine liderlik edebilecek Proje yönetim sistematiği konusunda bilgi ve deneyim sahibi Hata türü ve etkileri analizi (FMEA/PFMEA) çalışmalarında bilgi ve deneyim sahibi, Liderlik özelliği olan, gerektiğinde mavi yakalı personeli sevk ve idare edebilecek olan Autocad kullanabilen, (iyi derecede 3D katı modelleme (Solidworks) kullanımı tercih sebebi) Sonuç odaklı Analitik düşünebilen, çözüm üretebilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek - Bayan Askerliğini tamamlamış. Tercihen İngilizce bilen En az 2 yıl tecrübeli İzmir’de ikamet eden Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Yetkili

 • İş AçıklamasıKurulduğu günden bugüne itibar gören, kaliteli, güvenilir teleferikürünleri ve farklılık yaratan hizmet anlayışı ile teleferik sektörünün saygın ve yenilikçisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 2015 başında hizmete açılan Manisa Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikası ile üretim kapasitesini ve kalite anlayışını arttırarak istikrarlı büyümesini sürdürmeye emin adımlarla devam etmektedir. Manisa Fabrikasında görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun Tercihen üretim sektöründe en az -3 yıl deneyimli İyi derecede İngilizce bilen Microsoft Office, Autocad, Solid programlarına hâkim Dinamik çalışma ortamlarına uyum sağlayabilecek Analitik düşünceye sahip İletişim becerileri güçlü Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış Yeni Projelerde ürün fiyatlandırması,maliyet analizi yapılması, Yeni ürün devreye alma sürecinin takibi ve yeni projelerin zaman planına uygun yürütülmesi, Prototip sevkiyatlarının takibi, Devam eden projelerle ilgili müşteri özel isteklerine bağlı dökümanların hazırlanması, Ürüne ait kontrol planı,iş akış şeması FMEA çalışmalrında ekip üyesi olması, Yeni ürünlerle ilgili talimat ve formları oluşturulması, Müşteri şartnamelerinin takibi, 3 - 7 yıl tecrübeli adaylar Fabrika: Manisa Muradiye Sanayi bölgesi.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı

 • Tekstil Mühendisi

  Kostüm Giyimİzmir 11 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİzmir, Gaziemir-Sarnıç’ta bulunan ve tekstil sektöründe hizmet veren 100% yerli sermayeli firmamızda görevlendirmek üzere “Tekstil Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, İş etüdü ve standart zaman konularına vakıf, Üretimde kişisel ve bant bazlı verimliliği takip edebilecek, Kişisel ve bant bazlı verimleri analiz edip, sebeplerini ortaya koyabilip, verimliliği yükseltmek için çözümler geliştirebilecek, Benzer bir görevde 2 yıl çalışmış, Girişken, takipçi, gelişime açık ve insan ilişkilerinde başarılı, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, İzmir ilinde ikamet eden takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman

 • İş AçıklamasıMEKANİK GRUP ŞEFİ : 10-15 YIL TECRÜBELİ Sorumlu olduğu yapıya ait mekanik imalatlar için gerekli olan sevk, idare, yönetim ve yönlendirme, koordinasyonun kurulması, bu doğrultuda her türlü takibin yapılması ve raporlanması, Mekanik İmalatlar iş programlarının yapılması, yaptırılması ve takip edilmesi, Diğer disiplinlerle gerekli iletişim ve koordinasyonun kurulması, Taşeronların yapmış olduğu imalatların saha kontrollerinin yapılması, Günlük, haftalık, aylık raporlamaların yapılması, yaptırılması ve takip edilmesi, Test ve devreye alma işleri için gerekli altyapının ve koordinasyonun kurulması, İş bitimi devir teslimlerinin yapılması ve takip edilmesi, Hakedişlerin ilgili birimler ile iş birliği yaparak oluşturulmasına sağlayabilecek, HARİTA GRUP ŞEFİ : 8-10 YIL TECRÜBELİ Altyapı, hafriyat, kaba inşaat, peyzaj v.b. imalatların ölçülendirme ve tatbik koordinasyonunun sağlanması, Kot, kübaj hesaplarının yapılması, Mesleki ölçüm cihazlarının yetkin bir şekilde kullanılması, Taşeronların yapmış olduğu imalatların saha kontrollerinin yapılması, Günlük, haftalık, aylık raporlamaların yapılması, yaptırılması ve takip edilmesi, Hakedişlerin ilgili birimler ile iş birliği yaparak oluşturulmasına sağlayabilecek, DİZAYN OFİS ŞEFİ : 5-8 YIL TECRÜBELİ Sorumlu olduğu projenin stratejilerine bağlı kalarak; projedeki görev ve sorumluluğu altındaki faaliyetleri onaylanan bütçe ve planlamalara uygun olarak yürütmek ve projenin zamanında bitirilmesini kendi görevi kapsamında sağlamak, Projelerin iş programına uygun zamanlarda, saha mühendislerine, saha mimarlarına ve alt yüklenicilere ulaştırılması, revize proje dağıtım süreçlerinin organizasyonu, Mimari projenin diğer disiplinlerdeki projelerle çakıştırılması, eksikliklerin proje üzerinde zamanında tespiti ve raporlanması, İmalat sırasında, sahada ihtiyaç duyulacak ilave detay çizimlerin tasarlanması, hazırlatılması ve Dizayn koordinatörüne sunulması, Uygulama projelerinin çizim süreçlerinde uygun malzeme seçimi ve seçilen malzemeye ilişkin detay çizimlerinin yaptırılması, SATINALMA ŞEFİ : 5-8 YIL TECRÜBELİ Satın alınacak inşaat malzemelerinin piyasa araştırmalarının yapılması, Alınan tekliflere göre teklif değerlendirme tabloları hazırlayarak onaya sunulması, Firmalarla sözleşme görüşmeleri yapılması, sözleşme hazırlanması, Tedarikçi firma atölye-fabrika ziyaretlerinin yapılması ve raporlanması, Merkez ile şantiye arasındaki koordinasyonunun sağlanması ve gerekli raporların hazırlanması, KABA İŞLER SAHA ELEMANI : 5-8 YIL TECRÜBELİ İş programı doğrultusunda üstlenilen inşaat üretiminin zamanında, eksiksiz ve belirlenen kaliteye uygun olarak gerçekleştirilmesi, Kaba İnşaat İşleri ve Yapısal Çelik İmalatlarının takibi, İmalatların kalite kontrolünün yapılması, Malzeme, işçi ve personel, taşeron ihtiyaçlarının önceden tespit edilerek ilgili birimlere bildirilmesi, İş güvenliği yönetmelik ve talimatlarına uygun çalışılmasının sağlanması, Saha imalatlarının İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına uygun olarak yürütülmesi, İNCE İŞLER SAHA ELEMANI : 5-8 YIL TECRÜBELİ İnce imalatların, elektrik ve mekanik imalatlar ile koordinasyonunun sağlanması, İmalatların teknik şartname, proje ve iş planına uygunluğunun takibinin yapılması, İmalatların yapım yönetimine uygunluğunun sağlanması, Gerektiğinde bölgesel iş programı ve yapım yöntemi için ön çalışmanın yapılması, Shop drawing kontrolü ve gerektiğinde nokta detaylar için AutoCAD ortamında hızlıca alacak, detay, çizim bilgisine sahip olması, Proje açısından iş akış şemasını oluşturarak, süreci kontrol edebilcek, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik olması, Günlük, haftalık, aylık raporlamaların yapılması, yaptırılması ve takip edilmesi, Hakedişlerin ilgili birimler ile iş birliği yaparak oluşturulmasına sağlayabilecek, SAHA TEKNİKERLERİ : KABA İŞLER SAHA TEKNİKERİ : 2 KİŞİ İNCE İŞLER SAHA TEKNİKERİ : 1 KİŞİ ELEKTRİK İŞLERİ SAHA TEKNİKERİ : 1 KİŞİ MEKANİK İMALATLAR SAHA TEKNİKERİ : 1 KİŞİ HARİTA ALET OPERATÖRÜ : 2 KİŞİ DİZAYN OFİS TEKNİK RESSAMI : 1 KİŞİ DÖKÜMANTASYON ELEMANI KAMP AMİRİ HİZMETLİ

  Aranan NiteliklerMEKANİK GRUP ŞEFİ : 10-15 YIL TECRÜBELİ Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, İnşaat sektöründe en az 10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İzmir’de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, HARİTA GRUP ŞEFİ : 8-10 YIL TECRÜBELİ Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümlerinden mezun, İnşaat sektöründe en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office, Autocad, Netcad, Netprove programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İzmir’de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, DİZAYN OFİS ŞEFİ : 5-8 YIL TECRÜBELİ Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde (Spor Kompleksi, Havalimanı, Otel, AVM Projeleri) 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office, Autocad, 3Dmax, Photoshop programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İzmir’de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, SATINALMA ŞEFİ : 5-8 YIL TECRÜBELİ Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satınalma konusunda 5-8 yıl tecrübesi bulunan, Orta düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan, MS Office programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İzmir’de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, KABA İŞLER SAHA ELEMANI : 5-8 YIL TECRÜBELİ Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Geniş saha ve çoklu bloklarda çalışmaya yatkın, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde an az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Betonarme ve Yapısal Çelik imalatlarını kontrol edebilen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İzmir’de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İNCE İŞLER SAHA ELEMANI : 5-8 YIL TECRÜBELİ Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen malzeme bilgisi olan ve üstyapı (Spor Kompleksi, Otel, AVM) tecrübesi bulunan, İyi düzeyde Ms Office, AutoCAD programlarına hakim, Yapının ince işlerini kontrol edebilecek, İzmir’de ikamet eden/edebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Mimar, Şef / Amir, Eleman, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıİstinyePark AVM Nike mağazamızda görevlendirilmek üzere Part Time / Full Time çalışacak "Mağaza Depo Elemanı" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMağazacılık sektöründe depo sorumlusu pozisyonunda deneyimli, En az lise mezunu, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Spor giyim sektörüne ve spora ilgi duyan, Tercihen Ms Office (Word, Excel) programlarına hakim, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), Not: Cv'lerin fotoğraflı olması tercih sebebidir.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Görevli, Yetkili Yardımcısı, Eleman, Şef Yardımcısı, Sorumlu

 • İş AçıklamasıSürekli büyüyen ve gelişen organizasyonumuzun dinamik ekiplerine katılmak üzere; sürekli öğrenme yolu ile potansiyelini ortaya çıkarmayı ilke edinmiş, pozitif yaklaşım ile kurum kültürüne uyum sağlayabilecek “Kalite Yöneticisi” çalışma arkadaşı arıyoruz. Personele, Kalite Yönetim Sistemleri ile ilgili eğitimleri vermek, Müşteri Bilincinin ve Kalite Bilincinin yaygınlaştırılmasını sağlamak, İç denetim, yan sanayi denetimi ve süreç denetimi ekibinde bulunmak, Müşteri ve dış denetimlerde ekibe liderlik etmek. Kalite maliyetleri değerlendirme raporlarını hazırlamak, Sürekli iyileştirme ve problem çözme tekniklerini uygulamaya almak, Yönetimin gözden geçirme toplantılarına katılmak ve raporlamak, Yeni oluşacak üretim operasyonları veya faaliyetler için gerekli dokümantasyonu hazırlanmasını sağlamak 5 - 15 yıl tecrübeli adaylar

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ,Endüstri , Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Otomotiv , Makine imalatı sektöründe kalite bölümlerinde en az 5 yıllık deneyime sahip, ISO 9001 , ISO TS 16949 iç denetçi sertifikasına sahip ISO 9001,OHSAS 18001, ÇEVRE 14001 ve ISO TS 16949 kalite sistemi MSA, FMEA, APQP ve PPAP metotları konusunda bilgi sahibi, MS Office programlarına hakim, İletişim kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı, Analitik düşünme becerisine sahip olan, araştırmacı

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıNetsis kullanan Minimum 2 yıl satın alma tecrübesi olan 30-35 yaş aralığında Tercihen Turgutlu, Kemalpaşa, Bornova'da ikamet eden Önlisans veya lisans mezunu Askerlik yapmış bay adaylar alınacaktır

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Şef Yardımcısı, Eleman, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıMey İçki, 3.5 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 9 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Ciroc, Ketel One, Johnnie Walker, J&B, Baileys, Gordon’s , Zacapa, Don Julio ve Kayra Şarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır.Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyor. Deponun genel işleyişini ve düzenini sağlamak Depo stoklarının takibini yapmak Ürünlerin sevkiyata hazırlık ve sevk aşamalarının koordinasyonunu sağlamak Sevk edilecek ürünlerin nitelik ve nicelik olarak doğruluğunu sağlamak, kontrollerini yapmak İade gelen ürünlerin kontrollerinden sorumlu olmak Stokların sayımlarını yapmak, sayım sonuçlarını raporlamak İyileştirme ve çözüm önerileri geliştirmek, verilen sorumlulukları yerine getirmek

  Aranan NiteliklerAlaşehir'de ikamet edecek; Tercihen üniversite mezunu Depo ve ekip yönetiminde tecrübeli, Analitik, insan ilişkilerinde başarılı, Aktif araç kullanabilen,ehliyet sahibi MS Office ve tercihen SAP uygulamalarına hakim Vardiyalı ve yoğun çalışma düzenine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Şef / Amir, Müdür Yardımcısı, Yetkili, Şef Yardımcısı, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıGüç Aktarma ve Otomasyon Teknolojileri alanında faaliyet gösteren firmamızın,İzmir Çiğli lokasyonunda görevlendirilmek üzere; Kalite Sorumlusu (QC,QA) aramaktayız. Montaj ve boyahane işlemlerinin doğru, verimli ve kalite standartlarına uygun yapılıp yapılmadığının kontrolü, denetimi ve eksik olan noktalarda iyileştirme aksiyonlarının alınması Genel Merkez tarafından belirlenen kalite güvence (QA) ilişkin politika ve prosedürlerinin Türkiyede’ki firmamız üzerinde uygulanmasının sağlanması ve takibi, gerekli olduğu takdirde Genel Merkez tarafından yapılan değişikliklere bağlı olarak, ilgili değişiklilerin şirket bünyesinde güncellemelerinin yapılması Performans göstergelerinin (KPI) daimi yönetimi, kontrolü ve belirlenen hedefler doğrultusunda gerekli aksiyonların alınması Kalite kapsamında makine ve boyama ve diğer fason yada iç süreçlerin iyileştirilmesi Tedarik edilen ürünlerin giriş kalite kontrollerinin yapılması, bunlara ilişkin prosedürlerin oluşturulması, takibi Yan sanayicilerin kalite hedeflerinin oluşturulması, denetlenmesi İş ve İşçi Güvenliği tedbirlerinin uygulanması ve takibi, gerekli önlemlerin alınması , iyileştirmelerin yapılması Satış sonrası kalite süreçlerinin yönetilmesi İş ve iş güvenliği yönetmeliği kapsamında şirket süreçlerinin yönetilmesi Genel Merkez’e kalite süreçleri hakkında raporlamaların yapılması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik fakültelerinden tercihen Makina/End. Mühendisliklerinden mezun İyi derecede ingilizce bilen (okuma-yazma-konuşma) ISO9001, OHSAS10001, ISO14001 ve isg bakımından deneyimli Kalite kontrol faaliyetlerinde bulunmuş Müşteri şikayetleri yönetimini bilen APQP,PPAP,MSA,SPC konularında bilgi sahibi Analitik düşünce yapısına sahip ve hedef odaklı, Tercihen mekanik sektöründe çalışmış olan, Planlama ve koordinasyon yeteneği olan, sunum ve raporlama konularında tecrübeli, Başarılı insan ilişkileri ve güçlü iletişim becerileri olan, Öğrenmeye açık, gelişime ve değişime önem veren, İşine saygıyı, kendisine saygı olarak kabul eden, Prezentabl, diksiyonu düzgün, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Şef Yardımcısı, Şef / Amir

 • İş AçıklamasıHazır beton üretimi yapan YARBAY BETON şirketimizde görev alacak Pazarlama & Satış Temsilcisi alınacaktır. Müşteri ihtiyaçlarını analiz edip, gerekli çalışmaları koordine etmek, Hazır beton satışı için yeni müşteriler bulunması amacıyla araştırma yapmak, Mevcut müşteri ilişkilerinin yürütülmesini sağlamak, Yeni satışlar için pazar araştırması yapmak, raporlamak, Sektörel gelişimleri takip etmek.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, 25 – 35 yaşları arasında, Tercihen en az 1 yıl hazır beton sektöründe deneyimli, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti ve karar alma yeteneği yüksek, ekip çalışması ve işbirliğine yatkın, disiplinli, hırslı, enerjik, prezantabl takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklamasıİzmir Kemalpaşa’da faaliyet gösteren fabrikamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ‘ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ’ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerOtomatik kumanda sistemi ve panodan iyi anlayan, .Temel elektrik, özellikle elektrik kumanda, proses otomasyon ve PLC uygulama deneyimi olan, RFID , sensör sistemleri hakkında bilgi sahibi ve uygulama tecrübesi olan Programlama tecrübesine sahip (Otomasyon Yazılım) Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendislik bölümlerinden mezun,((Elektrik, Elektrik ve Elektronik, Endüstriyel Otomasyon bölümlerinden mezun) Minimum 3 yıl deneyimli, Elektrik çizim programlarına hakim,(Autocad – Solidworks) Ms Office Programlarını iyi derece kullanabilen, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, öğrenmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın, Enerjik işini sahiplenen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmirde ikamet eden / Bornova – Bayraklı – Ulucak – Kemalpaşa güzergahlarına servisimiz mevcuttur. Bay / Bayan

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Yetkili, Sorumlu

 • Lojistik ve Depo Amiri

  Çağ Plastikİzmir 20 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıDeponun genel işleyişini ve düzenini sağlamak Depo stoklarının takibini yapmak Ürünlerin sevkiyata hazırlık ve sevk aşamalarının koordinasyonunu sağlamak Sevk edilecek ürünlerin nitelik ve nicelik olarak doğruluğunu sağlamak, kontrollerini yapmak İade gelen ürünlerin kontrollerinden sorumlu olmak Stokların sayımlarını yapmak, sayım sonuçlarını raporlamak İyileştirme ve çözüm önerileri geliştirmek, verilen sorumlulukları yerine getirmek Yarı mamul depo ve depolama konularında minimun 2 yıl tecrübeli, Depo düzeni, stok kontrolü ve takibi konusunda tecrübeli, Depolama gelen-giden ürün takiplerini yapabilecek, Malzemelerin Depoya ve sisteme girişi, Malzemelerin ihracatı için araç yükleme, Tercihen Paletleme ve ihracat yüklemesi konularında tecrübeli (Container yükleme vs.. ) Genel depo düzeninin sağlanması. Üretim sektöründe deneyimli , İş disiplini yüksek, sorumluluk sahibi.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite mezunu (2 yıllık veya 4 yıllık. Bu konuda esneğiz) Depo ve ekip yönetiminde tecrübeli, Analitik, insan ilişkilerinde başarılı, Tercihen Forklift ehliyeti olan, Aktif araç kullanabilen, ehliyet sahibi MS Office ve tercihen SAP uygulamalarına hakim (Tercihen NETSİS kullanmayı bilen. Veya herhangi bir ERP yada SAP sistemi kullanmayı bilen.) Vardiyalı ve yoğun çalışma düzenine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan Tercihen Evli Minimum 25 Maksimum 40 yaş aralığında, Tercihen: Karabağlar – Gaziemir – Ayrancılar veya Torbalı Mevkiin de yaşayan, Tercihen İngilizce bilen.

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSolid works ve auto cad programlarını iyi kullanabilen Proje sorumluluğunu alabilecek Tedarik yöntemlerine haiz Malzeme bilgisi olan Sheet metal, saç açınımlarında bilgisi olan Teknik resime hakim Makine teknik resim ve konstrüksiyon konusunda en az 2 yıllık deneyime sahip Ms Office programlarına hakim Sac metal sektöründe çalışmış Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu Bay adaylar için Askerliğini yapmış, tercihen yabancı dil bilen

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu, Mühendis, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Yetkili

 • İş AçıklamasıBAY ŞEHİR OTELLERİNDE EN AZ 4- 5 YIL OLAN TERCİHEN DAHA ÖNCESİNDE GECE MÜDÜRLÜĞÜ YAPMIŞ AKICI DERECEDE İNGİLİZCE KONUŞABİLEN VE YAZABİLEN TERCİHEN ONQ BİLGİSİNE SAHİP DİKSİYONU DÜZGÜN DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖNEM VEREN SORUMLULUK SAHİBİ GÜLERYÜZLÜ TAKIM ÇALIŞMASINDA YATKIN MİSAFİR MEMNUNİYETİ VE ÇÖZÜM ODAKLİ ÇALIŞABİLEN VARDİYALI ÇALIŞMA SİSTEMİNE UYABİLEN ERKEK ADAYLAR İÇİN TERECİHEN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ VEYE AN AZ 2 YIL TECİL ETTİRİLMİŞ EHLİYETİ OLAN GECE VARDİYASINDA ÇALIŞABİLEN

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Yetkili, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Solidworks programını etkin olarak kullanabilen, İşini ve kendini geliştirme konusunda isteklilik, Takım çalışmasına yatkın olma, İlişkilerinde pozitif yaklaşım sergileme, Tercihen Karşıyaka, Bornova, Bayraklı, Kemalpaşa, Turgutlu güzergahlarında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Tercihen yeni mezun veya 1-2 sene deneyimli yetiştirilmek üzere Bay, Makine Mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı

İş Habercisi - Şef Yardımcısı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?