Dönemsel Proje Elemanı İş İlanları

Hepsini Temizle
Dönemsel Proje Elemanı
  • İş AçıklamasıGENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Kiğılı olarak, yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonumuz ve dünya standartlarındaki koleksiyonlarımız ile her zaman vazgeçilmez olmayı sürdürüyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti amacıyla çalışıyor, başarımızı bugün Türkiye sınırlarının ötesine taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz. Markamızın gücü müşterilerimizin bize duyduğu güvenin eseridir. Yürüdüğümüz bu yolda hedeflerimize ortak olup bizimle iz bırakmaya var mısınız? Hemen başvurun, gelin siz de aramıza katılın, biz buradayız! Adapazarı Adacenter Pop Up mağazamız için ekibimize güç katacak Dönemsel Satış Danışmanı takım arkadaşları arıyoruz. İŞ TANIMI Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik birebir hizmet vererek, mağaza içerisinde Kiğılı deneyimini başarıyla yaşatmak ve yansıtmak, Satış hedeflerini gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, mağaza düzenini sağlamak.
    Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Erkek giyim sektöründe deneyim sahibi, Lüks mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, İkna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü, pozitif, insan ilişkilerinde başarılı, Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak, Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli ve bu alanda kariyer hedefi olan, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Adapazarı'nda ikamet eden.

    Sektör: Deri/Ayakkabı, Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

    Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı, Mağaza Satış Elemanı, Mağaza Satış Temsilcisi, Satış Danışmanı, Satış Destek Elemanı, Satış Destek Görevlisi, Dönemsel Eleman, Dönemsel Proje Elemanı, Mağaza Satış Personeli, Satış Elemanı

İş Habercisi - Dönemsel Proje Elemanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?