Veznedar İş İlanları

Hepsini Temizle
Veznedar
 • İş Açıklaması 35 yıllık kurumsal deneyimi ile "Önce İnsan” diyerek yola çıkan ŞENGÜLLER AŞ’ nin çalışanı olmanın farkını yaşamaya bekliyoruz! Turkcell iş ortağı konumunda faaliyet gösteren şirketimiz için aşağıdaki özelliklerde İstanbul Avrupa yakasındaki Çeliktepe "Turkcell İletişim Merkezi" mağazamızda Vezne Sorumlusu olarak görev alacak genç, dinamik ve perakendecilik sektöründe kariyer hedefleyen adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe kasa ve satış yönetimi deneyimi olan ya da bu alanda kendini geliştirmeye istekli, Ön muhasebe bilgisi olan, Tercihen Turkcell Maya ekranlarını bilen, Satış ve hedef odaklı, Asgari lise mezunu, Bilgisayar kullanımına hakim olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20-30 yaş aralığında, İstanbul Avrupa yakası Çeliktepe'de ya da Çeliktepe'ye yakın bölgelerde ikamet eden, Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Veznedar, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • Şengüller İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması 35 yıllık kurumsal deneyimi ile "Önce İnsan” diyerek yola çıkan ŞENGÜLLER AŞ’ nin çalışanı olmanın farkını yaşamaya bekliyoruz! Turkcell iş ortağı konumunda faaliyet gösteren şirketimiz için aşağıdaki özelliklerde İstanbul Anadolu yakasında bulunan BAHARİYE "Turkcell İletişim Merkezi" mağazamız için Vezne Sorumlusu olarak görev alacak genç, dinamik ve perakendecilik sektöründe kariyer hedefleyen adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe kasa ve satış yönetimi deneyimi olan ya da bu alanda kendini geliştirmeye istekli, Satış Odaklı, Genel Ön Muhasebe bilgisi olan, Asgari lise mezunu, Bilgisayar kullanımına hakim olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20-30 yaş aralığında, Askerlikle ilişkisi bulunmayan ya da en az 2 yıl tecilli, İstanbul Anadolu yakası Kadıköy da ya da Kadıköy' e yakın ikamet eden, Bay-Bayan adayların başvurularını bekliyoruz..

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Telekomünikasyon ve Network, Diğer

  Pozisyon: Danışman, Veznedar, Kasiyer

 • İnkılâp Kitabevi İstanbul Avrupa 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması Günlük nakit akışını organize etmek ve gerekli raporlamaları sunmak Çek ve senet işlemlerinin takibi (tahsil, ciro, keşide, teminat, iade, ödeme vb.) Tüm ödeme ve tahsilat prosedürlerinin takibi Tüm banka talimatlarının hazırlanması ve gerçekleştirilmesi Finans raporlarının hazırlanması

  Aranan Nitelikler 25-30 Yaş arası, Üniversitelerin İşletme, Finans vb. bölümlerinden mezun, Finans ve Muhasebe alanında en az 5 yıl deneyimli, Nebim V3 programını kullanabilen, Özellikle Excel iyi derecede olmak üzere Ms Office programlarına hakim, Tahsilat yönetim süreci konusunda tecrübeli Nakit Akış vb. finansal tablo ve raporları hazırlayabilen, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, Dikkatli, düzenli ve disiplinli çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Bay Finans Uzmanı aramaktayız.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Veznedar, Uzman, Sorumlu, Finansal Analist

 • Eslife Sağlık Grubu İstanbul Avrupa 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması Eslife Sağlık Grubu'na bağlı Eslife Esenyurt Hastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere Vezne/ Kasa Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. Vezne işlemlerinin sorunsuz yürütülmesini sağlamak. Hastane fiyatlama ve ilaç bilgisine sahip olmak. Bizmed programında aktik kullanmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Sağlık sektöründe en az 2 yıl kasa/vezne deneyimi olan, Hasta kabul birimleri konusunda bilgi sahibi, Tıbbi terminoloji ve sigorta terminolojisi bilgisine sahip, Bizmed programını bilen, Analitik düşünebilen ve iletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposuna, esnek çalışma saatlerine uyumlu, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Kendine güvenen ve iletişimi iyi, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Kasiyer, Veznedar

 • Dora Hospital İstanbul Avrupa 20 Eylül 2016

  İş Açıklaması Avrupa yakasında faaliyet gösteren hastanemize;

  Aranan Nitelikler * En az lise, tercihen üniversite mezunu,  * Özel hastanelerde benzer pozisyonda 1-2 sene deneyimli,  * Sorumluluk sahibi, temsil ve ikna yeteneği kuvvetli, * Gece Vardiyasında çalışabilecek, * Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip,  * Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip,  * Hızlı ve Dinamik,  * Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,  Gece Hasta Kabul ve Vezne Elamanı Aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Veznedar, Eleman

 • İş Açıklaması İstanbul’un yeni finans ve yerleşim merkezi Ümraniye’de halk sağlığını koruyan, en uygun koşullarda en kaliteli şekilde sağlık hizmeti sunan ve tıbbi kadrosunu konusunda uzman hekimlerden oluşan Sur Hastanemizde görevlendirilmek üzere; "Gece Hasta Kabul Kayıt -Vezne Personeli" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen üniversitenin ilgi bölümlerinden mezun, Özel hastanelerde benzer pozisyonlarda deneyimli, Ms Office ve Hastane Otomasyon programlarına hakim, Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme yeteneğine sahip güleryüzlü, Anadolu Yakası'nda tercihen Ümraniye çevresinde ikamet eden Dönüşümlü olarak Gece Vardiyası'nda çalışabilecek

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Danışman, Veznedar

İş Habercisi - Veznedar İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Veznedar Nedir ?

Veznedar, kariyeri süresince ödeme işlemleri ile ilgilenen ve bunları gerekli defterlere kaydeden kişidir.İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.