Otosoylu

Otomotiv  

www.soyluusta.com

Otosoylu hakkında:

Türkiye’de otomotiv sektöründe 49 yıldır hizmet vermekte olan şirketler grubuyuz. Türkiye genelinde servis ağı zinciri olan OTOSOYLU OTOMOTİV SANAYİ ve TİCARET A.Ş, Operasyonel oto kiralama yapan AFFİKS OTOMOTİV ORGANİZASYON SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. Yedek parça ithalatı yapan OTOSOYLU OTOMOTİV SANAYİ ve TİCARET LTD.ŞTİ. ve Türkiye geneline yedek parça dağıtımı yapan USTA OTOMOTİV LTD.ŞTİ olmak üzere dört büyük şirketten oluşan şirketler grubuyuz.

OTOSOYLU OTOMOTİV SANAYİ ve TİCARET A.Ş bünyesinde, Türkiye’deki sigortacılık sektörünün % 60 payına sahip sigorta şirketleriyle sözleşmeli olarak çalışmaktayız. Türkiye geneli servis ağımızda, bu sigorta şirketlerinin ve birçok uluslararası şirketin araçlarının bakım ve onarımını üstlenmekteyiz. Bakım ve onarım sorumluluğunu üstlendiğimiz araçların, servislerde yapılan tüm kalite kontrol incelemeleri, franchising çalışmaları ve yedek parça teminleri tarafımızdan yapılmaktadır.

Ayriyeten, USTA OTOMOTİV LTD.ŞTİ bünyesinde sigorta şirketlerimizle olan diğer anlaşmalarımız gereği tüm Türkiye genelinde başka servislere giden araçlarında yedek parçaları tarafımızdan ulaştırılmaktadır.

OTOSOYLU OTOMOTİV SANAYİ ve TİCARET LTD.ŞTİ. bünyesinde de dünyanın farklı ülkelerinden yedek parça lojistik ve ithalatı yapılarak, grup şirketlerine temini sağlanmaktadır.

AFFİKS OTOMOTİV ORGANİZASYON SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. şirketimiz ile Ülkemizde bulunan kurumsal şirketlere, 700 aracı ile operasyonel kiralama hizmet vermekteyiz.

Otosoylu İş İlanları