Özgün Kimya

Kimya  

www.ozgunkimya.com

Özgün Kimya hakkında:

Laboratuar kurulum ve işletimi alanında faaliyet gösteren Özgün Kimya A.Ş, 1990 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren amacı müşteri memnuniyeti ile kaliteli hizmet ve servis olan firmamız, biyomedikal sektördeki saygın yerini hızla kazanmıştır.

Özgün Kimya A.Ş,

- Satış – Pazarlama
- Satış Sonrası Servis (Uygulama ve Teknik Servis Elemanları)
- Lojistik
- Muhasebe
- Depo
- Sevkiyat

bölümlerinden oluşan 88 kişilik geniş bir kadroya sahiptir.

Roche Diagnostics İstanbul Ana Bayisi olan Özgün Kimya A.Ş, aynı zamanda Becton Dickenson Vacutainer Sistem ve Flow Cytometry, Opti Medical Systems (Osmetech) OPTI CCA Kan Gazı Analizörü ve M.U.T HCTS2000 Tüp Dağıtım Sistemlerinin Türkiye Distribütörlüğü’nü yürütmektedir.

Özgün Kimya A.Ş, aynı zamanda Kan Bankalarına ve Hematoloji Servislerine (Kan Torbaları, Kan Gruplama Sistemleri , Kan Sayım Cihazları ile ) farklı Satış – Pazarlama ve Satış Sonrası Servis Ekibiyle hizmet vermektedir.

Yukarıda belirtilen faaliyetler ayrı kadrolar ile Ege Bölgesi’nde “Bioteknik Cihazlar Tıbbi Gereçler Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti” , Akdeniz Bölgesi’nde ise “Modüler Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.” firmalarımız tarafından yürütülmektedir.

Özgün Kimya İş İlanları