Realistate Sahil

Gayrimenkul  

www.realistate.com.tr

Realistate Sahil hakkında:

RE/MAX'in çalışma konsepti 1973 yılında, o zamanlar 20'li yaşlarında olan ve Denver, Colorado'da Gayrimenkul Danışmanlığı yapan Dave ve Gail Liniger tarafından geliştirilmiştir. Dave ve Gail Liniger, "Real Estate Maximums" ( Gayrimenkulde Maksimumlar ) ifadesini kısaltarak adını koydukları RE/MAX'i, profesyonel Gayrimenkul Danışmanlarını, geliştirmeye teşvik edecek bir sistem olarak kurmuştur. 2004 yılının Aralık ayında dünya çapında RE/MAX International şemsiyesi altında çalışan Gayrimenkul Danışmanı sayısı 100.000'i aşmıştır.

1997 yılının sonlarında 23 yaşında dünyadaki en genç Bölge Direktörü olan Murat Goldştayn; Türkiye, K.K.T.C. ve Türkiye Cumhuriyetleri master franchise’ını alarak ülkemizde yeni iş kurmak isteyenlere muhteşem fırsatlar sunmaya başladı. RE/MAX Türkiye kısa süre içinde büyüyerek bir piyasa liderine dönüştü. Bugün RE/MAX Türkiye'nin 180'i aşkın bağımsız franchise ofisi vardır ve bu ofislerde 1.200'ün üzerinde Gayrimenkul Danışmanı müşterilerimize kaliteli, profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Sahil Gayrimenkul Pazarlama Ltd Şti eylül 2005 yılında Tevfik ve Ayşe Göçen tarafından Beylerbeyi Yalı boyu caddesinde İstanbul Anadolu Yakası Boğaz Hattında hizmet vermek üzere kuruldu. Remax Türkiye den alınan franchise hakkıyla günümüze kadar; Re/max Sahil bir çok başarılı satışlar yaparak hızla büyümesine devam etmektedir.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 09:00-18:00
    • Cumartesi: 09:00-18:00
    • Pazar: 00:00-00:00

Realistate Sahil İş İlanları

Realistate Sahil firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!