Sumak Pompa

Kariyer & Eleman İş İlanları

Sumak Pompa İş İlanları

Sumak Pompa firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

Sumak Pompa Hakkında

1992 yılında su pompaları imalatı yapmak üzere kurulmuş olan Sumak Pompa, günümüze geldiğinde 21.500 m² kapalı alanda ana ürün grupları, pompa çeşidi olarak su pompaları, dalgıç pompalar, yangın pompaları, su motorları, santrifüj pompalar, hidroforlar, paslanmaz pompalar ve akuple olarak elektrik motorları ile elektrik panoları konusunda tasarım, üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası destek faaliyetlerini gösteren yüzde yüz Türk sermayeli bir şirkettir. Ayrıca 2018 yılı itibari ile SUMAK POMPA A.Ş. unvanına geçiş yaparak kurumsal kimlik kazanmıştır. Konusunda yetkin mühendis, tekniker, teknisyen kadrosu ve toplamda 185 çalışanı ile Sumak Pompa ürünlerin tamamını özgün olarak kendi bünyesinde üretmektedir.

Türkiye’deki pompa sektörünün gelişiminin her aşamasında yer alan Sumak Pompa, dünya çapındaki teknolojik gelişmeleri de takip ederek uygulamaya almakta ve ihtiyaçlara yönelik olarak geliştirdiği ürünlerin çeşidini 1050′ ye, yıllık adedini 135.000’e yükseltmiş ve ihracatını 65 ülkeye taşımıştır.

Sumak Pompa, su ve elektrik zıt ikilisini bir arada çalıştırmanın zorluğu ve hassasiyeti bilinciyle uluslararası yönetmelik ve standartlara uygun olarak ürettiği ürünlerini TSE-TSEK-CE kalite belgeleri ile belgelenmiştir. Tamamı Sumak Pompa’nın güvencesi altında olan ürün grupları yerli pazarda 880 adet satış noktası ve 175 adet yetkili servis ağı ile müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. TSE-ISO-EN 9008 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahip olan Sumak Pompa, yerli pompa pazarındaki ilk 3 firma arasında yer almak, en fazla ihracat yapan ve en bilinir ilk 5 firma arasında yer almak vizyonuyla yoluna devam ederken, yapmış olduğu alt yapı ve AR-GE çalışmaları ile şirket misyonunu üst seviyeye taşıyarak, çevreye duyarlı ürünleri ve dürüst, saygılı, kaliteli hizmet politikası ile müşteri memnuniyetinin sürekli olarak sağlanmasını hedeflemektedir.

Saygılarımızla

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:30 - 18:30 Cumartesi: Belirtilmemiş Pazar: Belirtilmemiş
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim