Weleda Türkiye

Sağlık/Hastane  

www.weleda.com.tr

Weleda Türkiye hakkında:

Weleda Hakkında

Weleda 1921 yılında İsviçre’de, doğal kozmetik ve ilaç formülleri geliştiren bir laboratuvarda kurulmuştur. Dünyanın en büyük organik ve doğal kozmetik üreticisi Weleda, Kendi bahçelerinde özenle yetiştirilen bitkilerle, doğanın iyileştirici gücünden ilham alarak ürünlerini geliştirmiştir.

Organik kozmetiğin öncü markası

Weleda 5 kıtada 50’den fazla ülkede ve 20 farklı şirketle hizmet vermektedir. Weleda dünya çapında 35.000 futbol sahası eş değerinde, 248 km2’lik bir alanda organik tarım alanında kendi ürünlerini yetiştiriyor. Weleda 23 hektar alanda 1000 civarında kuş türü ve 30’dan fazla yabani arı türü yetişen, 1000’den fazla bitki türüne ev sahipliği yapan, Avrupa’nın en büyük tıbbi bitki bahçelerinde kendi hammaddelerini yetiştirmektedir. Weleda’nın kullandığı tüm bitkisel içeriklerin (2.000 tondan fazla) yaklaşık % 81’i organiktir.

İnsan ve Doğa ile uyum içinde

Tüm Weleda ürünleri %100 Sertifikalı Organik ve Doğal Kozmetik, sentetik kimyasallar ve petrokimyasal türevleri içermez. Etken maddeleri bitkilerden elde edilir. Çevre Dostu üretim süreçleri, geri dönüştürülebilir ambalaj kullanımı ve dünyanın sayılı etik biyolojik ticaret yapan kozmetik firmalarından birisi olmasıyla çevreye olan etkisini minimumda tutmaya çalışmaktadır.

Weleda Türkiye İş İlanları

Weleda Türkiye firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!