Boya Usta Yardımcısı İş İlanları

1 İş İlanı Listelendi
Hepsini Temizle Boya Usta Yardımcısı
Boya Ve Alçı Ustası Medipol Mega Üniversite Hastanesi İstanbul Avrupa İlan Tarihi: 3 gün önce İK'nın Yıldızı IK'nın Yıldızı
İş Açıklaması

Birçok ilklerin yaşandığı Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bir Üniversite Hastanesi olmasının yanı sıra bünyesinde bulunan Genel, Onkoloji, Kalp-Damar Cerrahisi ve Diş Hastaneleri ile Türkiye’nin en fazla branş sayısına sahip hastanesi olma özelliğini de taşımaktadır.
Medipol Üniversitesi Hastanesi/Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, sahip olduğu güçlü hekim ve akademik kadro, iyileştiren hastane mimarisi, akıllı bina teknolojisi ve ileri tıbbi donanımı ile hem ulusal hem de uluslararası alanda önemli bir referans merkezidir.
Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu’nun Türkiye' deki haklı gururu olan Medipol Mega Hastaneler Kompleksi tüm dünyadan hasta kabul edebilen, hem hizmet hem de akademik JCI akreditasyonu almış, bebek dostu bir sağlık kompleksidir.

İnsanın en önemli değerlerinden biri olan Sağlık'a, en ileri teknolojiyi kullanarak, bütüncül kalite anlayışı ile geniş kitlelere saygıdeğer bir hizmet vermek isteyen çalışma arkadaşlarını aramızda görmek istiyoruz.

İnsanın en önemli değerlerinden biri olan Sağlık'a, en ileri teknolojiyi kullanarak, bütüncül kalite anlayışı ile geniş kitlelere saygıdeğer bir hizmet vermek isteyen Medipol Mega Hastaneler Kompleksi'nde görevlendirilmek üzere "Boyacı" adaylarının başvurularını bekliyoruz.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar
  • Erkek adaylarımız için askerlik hizmetini tamamlamış,
  • Vardiyalı sistemde çalışabilecek,
  • Ekip çalışmasına uyumlu,
  • Epoksi boya ve çok katlı boya uygulamalarında tecrübeli,
  • Metre, kumpas ve boya kalınlık ölçme cihazını kullanabilen,
  • En az 3 yıl şantiye ve hastane, otel vb. tesislerde tamir bakım işlerinde tecrübe sahibi,
  • Her türlü boya ve alçı sıva uygulamalarında tercrübesi olan,

Medipol Üniversitesi Hastanesi/Medipol Mega Hastaneler Kompleksi’nde görevlendirilmek üzere ''Boya Ustası'' arayışımız bulunmaktadır.

En Güncel Boya Usta Yardımcısı İş İlanları

En güncel Boya Usta Yardımcısı İş İlanları için hemen cv oluştur, 63 bin firmanın yayınladığı iş ilanlarına başvuru yaparak aradığın işi bul.

Cv Oluştur

2024 Boya Usta Yardımcısı İş İlanları

Her sene olduğunu gibi 2024 yılında da Secretcv.com'da binlerce firma Boya Usta Yardımcısı İş İlanları yayınlıyor.

Sizde 2024 yılında yayınlanmış güncel Boya Usta Yardımcısı İş İlanlarına sitemizden ulaşabilir ve iş başvuru yapabilirsiniz.

Home Office Boya Usta Yardımcısı İş İlanları

Home Office Boya Usta Yardımcısı İş İlanları arıyorsanız, ilan arama formumuzdan İlan Tipi olarak Home Office seçeneğini seçerek ilanlara ulaşabilirsiniz.

Part Time Boya Usta Yardımcısı İş İlanları

Esnek çalışma saatleriyle Part Time Boya Usta Yardımcısı İş İlanları arıyorsanız, doğru yerdesiniz!

Uygun zamanınızda çalışarak ek gelir elde etmek için, ilan arama formumuzdan İlan Tipi olarak Part Time seçeneğini seçerek ilanlara ulaşabilirsiniz.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver