Fen ve Teknoloji Öğretmenliği İş İlanları

Hepsini Temizle
Fen ve Teknoloji Öğretmenliği
 • Fizik Öğretmeni

  ENHOCAİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Adana, Trabzon 30 Ocak 2023
  İş AçıklamasıEnhoca, 2022 yılında tamamı yerli sermaye ile kurulmuş bir teknoloji şirketidir. Enhoca Türkiye'nin ilk ve tek özel ders e-ticaret pazar yeri olarak yazılımcılarımız tarafından geliştirilmiştir. Yabancı dil, ilköğretim, ortaöğretim, lise dersleri, sınavlara hazırlık, kültür, sanat, bilgisayar, spor gibi çok çeşitli kategorilerde özel ders almak isteyen öğrenciler ile, özel ders veren öğretmen, sanatçı, sporcu ve profesyonelleri bir araya getiriyoruz. Öğretmenleri ve öğrencileri bir platformda buluşturmayı amaçlayan sistemimiz ile özel derslere erişimi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Fizik Öğretmenliği, Fen Bilgisi Öğretmenliği, Kimya Öğretmenliği, Biyoloji Öğretmenliği Bölümlerinden ya da Fen Edebiyat Fakütesi ilgili bölümlerinden mezun Özel ders deneyimli, Orta öğretim, Lise, TYT, AYT, KPSS,ÖABT sınavlarına hazırlık dersleri verebilen Öğretmenlik mesleğini seven, bilgilerini kolaylıkla aktarabilen öğretmenleri Enhoca ailesine katılmaya bekliyoruz.

  Sektör: Eğitim, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Biyoloji Öğretmeni, Fizik Öğretmeni, Kimya Öğretmeni, Kurs Öğretmeni, Branş Öğretmeni, Etüt Öğretmeni, Fen Bilgisi Öğretmeni, Fen ve Teknoloji Öğretmenliği, Özel Ders Öğretmeni

İş Habercisi - Fen ve Teknoloji Öğretmenliği İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?