Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Tasarımcı İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Tasarımcı
 • Grafiker

  Full Group of CompaniesAntalya 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıFull Group bünyesinde görev yapmak üzere, az zamanda çok ve büyük işler başarma azmi ve yeteneğine sahip, her türlü konvansiyonel ve dijital tasarımdan sorumlu takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerGrafik Tasarımı bölümü mezunu, ya da kendi yolunu kendi çizen hatta kendi kendini eğiten (alaylı) Alanında deneyimli,( tercihen 40 yıl ama ilk günkü heyecanından hiç birşey kaybetmemiş Freehand, Adobe Illustrator, InDesign ve Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen, okuyan, anlayan, öğrenen, yeniliklere açık Windows ve Macintosh işletim sistemleriyle çalışabilen, ama gerektiğinde kendi bilgisayarını dahi imal edip yoktan iş üreten, Web tasarımı, sosyal medya tasarımı, dijital tasarımlar ve daha bin türlü kreatif konuda deneyimli, Baskı hazırlık, renk ayrımı ve matbaa takibi konularında bilgili, gerekirse kafasını gözünü yara yara matbacıya işini öğretecek, kağıtçıyı dövecek, lakçıya sövecek kadar sağlam basan Indoor ve outdoor tasarımlar üretebilen, Analitik düşünen ,sonuç odaklı, zaman baskısı altında çalışabilecek, patron kahrı çekmeye dayanıklı, barışçıl saygılı, hayata ve iş arkadaşlarına pozitif bakmayı bilen Ağzımızın tadını bozmayacak, huzurumuzu kaçırmayacak, takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü,yeniliklere ve öğrenmeye açık, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli ve detaylara önem veren, Sorumluluk bilincine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • İş AçıklamasıFirma bünyesinde geliştirilen yazılımlara uygun arayüzlerin ve görsellerin tasarlanması Var olan standart işlerin takibi ve güncellemeleri

  Aranan NiteliklerPortfolyosunu referans olarak sunabilen (Behance, dribbble vb.) Web tasarım alanında en az 2 yıl iş deneyimine sahip Web tasarım programlarını etkin kullanabilen Yeni tasarımlar üretmekten keyif alan Uygulanabilir çalışmalar tasarlayabilmek için temel HTML/CSS bilgisi Teknolojiyi yakından takip ederek yetkinliklerini sürekli yenileyen İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün ve müşteri ihtiyaçlarını özümseyerek görsel alternatifler oluşturabilen Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek olan takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Tasarımcı, Web Designer

 • İş AçıklamasıÜR-GE bölümü tarafından tasarlanan ürünler için gerekli kalıp-aparat-mastar 3D tasarımlarını yapma, 2D teknik resimlerini oluşturma, malzeme listelerini hazırlama, seri üretime geçişe kadar tüm süreci takip etme, mevcut kalıplarda iyileştirme revizyon tasarımlar yapma, ürün devreye alınıncaya kadar tüm süreci takip etme konusunda destek verecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler* Tercihen Lisans veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, * Zamak & Aluminyum ve Plastik Kalıp Tasarımında min. 5 yıl tecrübeli, * Inventor, Solidwork veya NX progrmlarından en az birine hakim, * Askerlik hizmetiyle ilişiği bulunmayan * Çerkezköy'de görev alabilecek

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İş AçıklamasıAnkara Öveçler'deki ofisimizde aşağıda belirtilmiş alanlarda çalışacak tam zamanlı takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler3D Modelleme Uzmanı * 3ds Max ve Z-Brush programlarına hakim, * Texture ve malzeme bilgisine sahip, * Karakter ve/veya mekan modelleme yapabilen, * Low Poly modelleme yeteneğine sahip Render Görselleştirme Uzmanı * 3ds Max ve Z-Brush programlarına hakim, * Texture ve malzeme bilgisine sahip, * Vray motoru kullanabilen takım arkadaşları aramaktayız. Sadece Portfolyo ile yapılan başvurular değerlendirmeye alınacaktır. Portfolyolarınızı cv@idesa.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

  Sektör: Ajans, Medya, Reklamcılık

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Tasarımcı

 • İş AçıklamasıBuypaşa Bilişim Teknoloji Medya A.Ş - Web Tasarım / Grafik Tasarım Uzmanı İş Tanımı ve Açıklaması Pazar yeri, E-İhracat ve E-ticaret sektöründeki işletmemizin merkez ofisinde bizimle birlikte çalışacak, öncelikli olarak web sitemiz olmak üzere tüm dijital görsel, banner, mailing ve baskı tasarımlarından ek sorumlu olacak yeni ekip arkadaşı arıyoruz. Büyüyen ekibimizin en yaratıcı üyelerinden biri olmak için hemen başvurabilirsin. Genel görevleriniz: Görsel tasarım, banner tasarımı, infografik tasarımı, baskı tasarımları, (e-posta içerik) bulkmail / mailing tasarımı, gerekirse web arayüzü, anasayfa ve içerik tasarımı. Ek görev tanımları: Sosyal medya ve diğer dijital mecralar için görsel içerik üretmek ve yayına almak, Şirketin ihtiyaçları doğrultusunda banner, ürün, kampanya v.b. konularda dijital görselleri hazırlamak, Kataloglar, fiyat listeleri, broşürler gibi basılı dokümanları tasarımını yapmak, Üçüncü partiler tarafından hazırlanan görsellerin/numunelerin kurumsal kimlik standartlarına uygunluğunu kontrol etmek. Çalışma şekli olarak: Tam zamanlı (Ofis ortamında) Yarım zamanlı (Ofis ortamnda) Freelance / Freelancer (Ofis ve Homeoffice ortamında) özgür çalışma seçenekleri bu iş bölümü için mevcuttur. Kendinizi sürekli geliştirmeniz için ek ilave özel eğitimler ve etkinlikler teşvik edilmektedir.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversitelerin Grafik Tasarım, Görsel İletişim Tasarımı veya ilgili bölümlerinden mezun, Grafik Tasarım konularında en az 3 ila 5 yıl arası deneyimli, Windows ve Mac ortamında Photoskop, Illustrator, Indesign, Acrobat Pro PDF, (tercihen 3DMAX) gibi tasarım programlarına hakim ve hızlı çalışabilen, Web yazılımı alanı için iyi derecede HTML, XHTML bilgisi olan, Orta derece CSS, PHP yazılım dillerine hakim olan, Orta derece Wordpress, Plesk, Cpanel, SQL, FTP kullanımı ve gerekirse yedekleme bilgisine sahip olan, Genel SEO, SEM ve SEA hakkında sürekli kendini bilgilendiren, Genel yeni program kullanımları ve yazılım dilleri hakkında kendini bilgilendiren, Araştırmacı, aktif, canlı, Tasarım ve fikirleriyle fark yaratan, Sedece grafiksel değil, fikir ve metin alanlarında da kreatif bakış açısına sahip, konsept geliştirme konusunda deneyimli, Hızlı ve pratik çözümler üretebilen, gelen revizyonları hızlı ve dikkatli şekilde tamamlayabilecek, Yaratıcı, pozitif, esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Tüm tasarım süreçlerinde (dijital ve basılı işler) aktif rol alarak doğru yönlendirmeleri yapabilecek, Planlama, önceliklendirme ve iş takibi becerisine sahip, Tasarım trendlerini, sosyal ve teknolojık olayları yakından takip eden, sorumluluk sahibi, yaratıcı, yenilikçi, proaktif, Enerjik, dinamik ve ekip içinde her zaman sevilen yeni ekip arkadaşımızla tanışmak istiyoruz...! Bu benim diyorsan... İş başvurunu bekliyoruz... İş ilanı etiketleri: yazılım, yazılımcı, tasarımcı, tasarım, grafiker, grafik uzmanı, photoshop, web tasarımcı, web, internet, eticaret, eihracat, e-ticaret, e-ihracat, pazar yeri, marketplace, freelance, freelancer, freelance çalışma, freelance iş ilanı, freelance iş ilanları, freelance iş, tam zamanllı, tam zamanlı çalışma, tam zamanlı iş ilanları, bilişim, web tasarım, web tasarım uzmanı, web developer, illustrator, adobe, dreamweaver, 3dmax, banner tasarımı, arayüz tasarımı, infografik tasarımı, flatdesign, wordpress, bilişim uzmanı, yazılım uzmanı, analiz, yazılım geliştirme, sistem geliştirme, sistem, bilgisayar, donanım, bilgisayar donanımı, bilgisayar sistemi, bilgisayar yazılım, bilgi işlem, bilişim sektörü, bilişim iş ilanları, bilgi teknolojileri, teknoloji, bilgi sistemleri, grafik tasarım uzmanı, sanal dükkan, sanal pazar, sanal pazar yeri, proje geliştirme, art direktor, art director, görsel tasarım, görsel tasarımcı, görsel tasarım uzmanı, Web tasarım, Grafik tasarım, Webtasarım, Webtasarımcı, Grafiktasarım, Grafiktasarımcı, Yazılım Destek Uzmanı, Yazılım Geliştirme, Yazılım Uzmanı, Yazılım Analisti, Web Tasarımcısı, Arayüz Tasarımcısı, Web Master, Web arayüz geliştiricisi, Web Developer

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Web Designer, Web Developer, Web Master

 • İş AçıklamasıÜrünün kalıp siparişleriden seri üretime geçene kadar olan sürecini uygulamak ve yönetmek Plastik kalıplarının çalışır ve teknik resme uygun parça üretebilir durumda seri üretime teslim edilmesini sağlamak.

  Aranan NiteliklerKalıp üretimi ve imalat sektöründe faaliyet gösteren firmamıza . AR-GE tasarım departmanında çalışıcak, tecrübeli Kalıp tasarım Uzmanı aramaktayız. Üniversite , Teknik Eğitim Fakültesi veya MYO mezunu , Tercihen Beyaz eşya ve Elektrik sektörlerinde deneyimli, Plastik kalıp tasarımında min. 3 yıl deneyimli, Kalıp modelleme yapabilen, 2D imalat resimlerini hazırlayabilen ve numune onay sürecine kadar takip edebilecek, Unigraphicsi, Solidworks programlarından en az birine hakim, Erkek Adayların askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet edebilecek adaylar.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Uzman Yard, Eleman, Yetkili Yardımcısı

 • Endüstriyel Tasarımcı

  MOTİVASYON ORGANİZASYON VE TURİZM TİCARETİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıSaha Ajansın; Genç ve dinamik kadrosunda sizler de yer almak ister misiniz? Eğer aşağıdaki nitelikler tam beni ifade ediyor diyorsanız; Meslek Yüksekokullarının veya üniversitelerin Endüstriyel Tasarım, Grafik veya Görsel Tasarım bölümlerinden mezun, Temel sanatlara yatkın, estetik yargıları yüksek ve mekanik konulara ilgi duyan, 3D Studio Max, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Rhinoceros programlarını iyi derecede kullanabilen Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl tecrübeye sahip Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Sunuma yönelik görsel ve sözel anlatım teknikleri kabiliyeti yüksek, Görev tamamlama bilinci ve çok yönlü düşünme kabiliyeti olan, Analiz kabiliyeti yüksek, gelişime açık, yenilikçi, mükemmeli hedefleyen, İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Sürekli değişen kullanıcı ihtiyaçlarının takibi ve bu ihtiyaçlara yönelik fikirlerin geliştirilmesi Reklam Sektöründe çalışmış Kreatif, yeniliklere, değişikliklere ve gelişime açık, kendini güncelleyen, trendleri takip edebilen, Raporlama yapabilecek, İngilizce bilen, Yeni ürün geliştirme sürecinin takibi Katalog çalışmaları, Ürün ve referansların web sitelerinde tanıtılması Başvuruda bulunmak için hala neyi bekliyorsunuz?

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Tasarımcı, Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • Tasarımcı

  Quzuİstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıHazır giyim sektöründe Dokuma ve Örme Kadın giyim alanında hizmet veren şirketimizin, Tasarım Bölümü'nde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin Güzel Sanatlar Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden mezun, lIlustrator, Photoshop gibi çizim programlarını etkin şekilde kullanabilen, * Head Designer ile birlikte çalışacak, * Tercihen iç pazar eğilimlerini bilen, * Tasarım sürecini yeni trendler ve müşteri - satış ihtiyaçları doğrultusunda geliştirebilecek, * Teknik Dosyayı ; Çizim, teknik ölçü, artwork çalışması, malzeme ve gerekli içerik ile bir bütün olarak hazırlayabilecek modelist ve model makinacıya gerekli yönlendirmeyi yapabilecek yetkinlikte, * Ar-ge Çalışması güçlü, * Üretim proseslerine hakim, * Artwork geliştirebilen, baskı-nakış-desen tasarımı yapabilen, * Hedefleri gerçekleştirmek için proaktif hareket eden, enerjik, Pozitif iletişimi kuvvetli, çözüm üreten, sorumluluk sahibi, * Çalışma arkadaşlarıyla uyumlu, iyi bir takım oyuncusu, * Takip, raporlama ve sunum becerisi gelişmiş, * Değişime açık, motivasyonu yüksek, * İyi derecede İngilizce bilen, * Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan. * Avrupa yakasında ikamet eden Koleksiyon sürecinde tüm süreçlerin yürütülmesine actif rol alacak deneyimli Tasarımcı aramaktayız

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Mağaza Görsel Sunum Uzmanı

  HRT İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz dünyaca ünlü elektronik ve beyaz eşya markası için kıdemli görsel sunum/vitrin uzmanı arayışımız mevcuttur. Pazarlama stratejilerini kullanarak satışlarımızı arttırmaya yönelik parlak fikirlere sahip, en estetik ve sanatsal görüş benimki diyebilen, bakış açısı, vizyonu ve hayal dünyası ekvator kadar geniş, yaratıcı, kariyerinin zirvesine çıkmak isteyen arkadaşlar fırsatınız tam olarak burada yatıyor.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi bölümlerinden mezun, Görsel sunum, planlama,tasarım konularında en az 1 sene deneyim sahibi, Vitrin tasarımı,ürünlerin mağaza içerisindeki yerleşimi,ışıklandırma planlamaları uygulamalarına hakim, Bayi ve merkez arasındaki koordinasyonu sağlayabilecek. Görselliğin satışın temel ilkelerinden olduğunun bilincinde, Planogram uygulamalarına hakim, Alıcıya ürünlere baktırabilmeyi en iyi şekilde yapabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tasarımcı, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıPLASTİK ENJEKSİYON ÜRÜNLERİ VE PLASTİK ŞİŞİRME ÜRÜNLERİ TASARIMI YAPACAK, MEVCUT TASARIMLARIN GELİŞTİRİLMESİNİ SAĞLAYACAK, TASARLANAN ÜRÜNLERİN DAHA ÖNCE PİYASAYA SUNUMU HAKKINDA ENDÜSTRİYEL TASARIM, FAYDALI MODEL VS. ARAŞTIRMALARI YAPACAK TASARIMCI ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerTercihen Solidworks programı kullanarak ürün tasarımı yapabilen, Autocad proğramına hakim, Ürün tasarımı konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Tam zamanlı olarak çalışacak, disiplinli sorumluluk alabilen ve uzun vadeli çalışmayı düşünen, Ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, aynı zamanda proje sorumlusu olara çalışabilecek, Tercihen İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Erkeklerde askerliğini yapmış, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Avcılar civarında ikamet eden tasarımcı alınacaktır.

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Elektrik Teknikeri

  Küp Mühendislikİstanbul Anadolu 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıElektrik Projesi çizecek, Teknik Öğretmen, tekniker veya teknisyen aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler1) Hızlı autocad kullanabilen, Word ve excel’e hakim, 2) Elektrik Projesi çizimi yapacak ve elektrik proje dizaynı konusunda yetiştirilecek, 3) İşini ön plana alacak, özverili çalışacak, 4) Askerlik görevini yapmış olan, 5) Tercihen ehliyeti olan, 6) Ümraniye, Dudullu, Çekmeköy, Sancaktepe yakınlarında oturan.

  Sektör: Mühendislik, İnşaat

  Pozisyon: Tasarımcı, Teknik Ressam, Tekniker

 • Grafik Tasarımcı

  Ajans MdAnkara 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıFirmamız için gerekli olan grafik tasarımları hazırlayacak, yeterli tecrübe ve yeterliliğe sahip teknik bilgisi olan, belirlenen konsept ve temalar doğrultusunda hazırlanacak tüm görsellerin tasarım ve uygulama çalışmalarını ve kurumsal kimlik, katalog, afiş, ilan, logo vb. reklam tasarım uyarlama çalışmalarını yapabilecek “Grafik Tasarımcı” arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin grafik tasarım bölümünden mezun, Reklam ajanslarında benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli, Adobe Photoshop, Illustrator ve Indesign programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Baskı yöntemleri konusunda bilgi sahibi, Kreatif yönü kuvvetli, Mac kullanabilen, Verilen brief doğrultusunda hızlı ve dikkatli çalışabilen Ekip çalışmasına yatkın

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • Yönetici Asistanı (Bayan)

  Hasboy İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıYöneticisinin ajanda ve işlerinin takibi, www.plastikciyiz.biz sitesinin yönetimi, sosyal medya paylaşımları, Yeni yapılacak web projelerinin araştırma, teklif alma ve yapım aşamasında takip ve teslimi,

  Aranan NiteliklerYönetici asistanlığı mesleğinde deneyimli, Uzun vadeli çalışma niyetinde olan, Mikrosoft ofis programlarını (Word Excel) programlarını yeteri kadar kullanabilen, (Tercihan) Basit banner tasarımları yapabilecek Photoshop, indesign, dreamviewer gibi programaları yeteri kadar kullanabilen, (Tercihan) ehliyeti ve araç sürüş tecrübesi olan, Presantable Bayan

  Sektör: Reklamcılık, Yayıncılık

  Pozisyon: Tasarımcı, Editör, Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Web Master

 • Tasarımcı ((Modacado Osmanbey))

  Tekbir Giyimİstanbul Avrupa 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıStilist / Tasarımcı ((MODACADO OSMANBEY))

  Aranan NiteliklerKaban ve Pardesü Tasarımında en az 3 yıl tecrübeli, Bayan Stilist / Tasarımcı aranmaktadır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Stilist, Tasarımcı

 • Tasarım Sorumlusu

  DİZANİ HOMEBursa, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde görevlendirmek üzere Kırlent Yastık Tasarımı ve İç Mekan tasarımı konusunda tecrübeli TASARIM SORUMLUSU aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İç Mimari , Güzel Sanatlar , Tekstil Tasarım , Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun, Bursa'da ikamet eden ya da ikamet edebilecek olan Mininum 2 yıl tecrübeli, Kreatif tarafı gelişmiş, Araştırmacı, Sektöründeki yenilikleri,trendleri takip eden.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Tasarımcı, Sorumlu, İç Mimar

 • Uı Developer

  Çözüm İnsan Kaynaklarıİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıFor our customer we are looking for UI Developer which provides next generation telecommunications solutions and network infrastructure components, for the telecommunications industry; A university degree from reputable universities in telecommunications, electrical and electronics or computer engineering Strong knowledge of WEB based software development principles At least 3-4 years of professional experience in HTML5/CSS3, JavaScript programming Experience on AngularJS, Typescript, NodeJS (and/or similar technologies) Experience on WebSockets and/or similar technologies. Experience on Single Web Applications and REST based APIs Deep understanding of OOP Strong debugging skills and the proven ability to quickly understand other developers' code Experience on Test Driven Development and tools (Like; Jasmine, Karma, Nightwatch/Selenium) Comfortable with software versioning and automated build tools (Cvs, Git, Gulp, CI tools like BitBucket, Jenkins, SonarQube, Archiva, etc.)

  Aranan Nitelikler·

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Mühendis, Tasarımcı

 • Mekanik Tasarım Sorumlusu

  Çemesan Yassı Metal Makineİstanbul Anadolu, Kocaeli 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıKurumumuzda büyüyen ve gelişen iş hacmine paralel olarak, Ar-Ge departmanında iş tanımında belirtilen süreçleri yürütecek aşağıdaki niteliklere sahip “Ar-Ge Bölüm Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır. "

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( MYO, Mühendislik ) En az 2-5 yıl meslek dalında deneyimi olan, Metal Parça ve saç şekillendirme sistemleri konusunda bilgi sahibi, Ürün modelleme yapabilecek Kalite standartlarına hakim, Autocad ve Solidworks programlarını seri şekilde kullanabilen; Problem çözmeye yönelik yeni yaklaşımlar geliştirebilen, Ekip çalışmasına yatkın, yeniliklere açık, sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Yüksek mesai temposuna ayak uydurabilecek, Tercihen İngilizce bilen

  Sektör: Makine, Metal Sanayi, Demir-Çelik

  Pozisyon: Tasarımcı, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • Senior Merchandıser

  Abt Tekstilİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıQUALIFICATIONS -4 years of university graduated -To have minimum 8 years of merchandising experience in a textile agency -Good communication skills and result oriented -Experienced in jersey-flatknit and woven -Excellent command of English. -No restriction for travelling

  Aranan NiteliklerJOB DESCRIPTION -Coordinate the communication with the customers and suppliers -Follow up the development and collection with the suppliers -Follow up all stages of production from order receipt till delivery to ensure proper and on time delivery -Researching and finding new customers

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Grafik ve Tasarım Yetkilisi

  Dinakord Elektronikİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’de ses ve ışık sektörünün öncülerinden olan DİNAKORD ‘un merkez Kadrolarında görevlendirilmek üzere, sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, üretken, kendisine güveni olan aşağıdaki niteliklere uygun Grafiker takım arkadaşı arıyoruz. · Tercihen Üniversitelerin Güzel Sanatlar veya Grafik bölümlerinden mezun · Tercihen en az 3 yıl deneyimi olan · Illustrator, Photoshop, vb. grafik programlarını iyi derecede kullanabilen · Fotoğraf, video çekme ve düzenleme tecrübesine sahip · Şirketimizin yaratmakta olduğu yeni markaları kurgulayacak, yönetebilecek ve digital ortama, sosyal - yazılı medyaya aktarabilecek · Proje kapsamındaki web projelerine ait grafik tasarım ve HTML/CSS uygulamalarını gerçekleştirecek · Oluşturulan web sitelerinin içerik ve görsel açıdan zenginleştirilmesi ve geliştirilmesini sağlayacak, · Renk ve kompozisyon bilgisi olan · Broşür, insert, katalog, poster vb. çalışmalar hazırlayabilecek · Dikkatli, hızlı, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın, · Tercihen 30 yaşını aşmamış · Bayan / Bay · Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış · İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden / edebilecek (çalışma yeri Şişli-Feriköy’dür)

  Aranan NiteliklerÜrünleri Spot Fotoğraflarını çekmek; Varolan ve Çekilen Resimlerin düzenlenmesi; Katalog ve Muhtelif baskı çalışmaları için düzenlemelerin yapılması;

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Web Designer, Web Master, Fotoğrafçı

 • İş AçıklamasıMakine İmalatı yapan firmamıza tecrübeli Satınalma, Üretim Planlama, ar-ge departmanına solidworks kullanabilen tasarımcı ve Yönetici Asistanı arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mühendislik, Makine

  Pozisyon: Asistan, Tasarımcı

 • Endüstriyel Tasarımcı

  Mete Plastikİstanbul Avrupa 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıPLASTİK ENJEKSİYON ÜRÜNLERİ VE PLASTİK ŞİŞİRME ÜRÜNLERİ TASARIMI YAPACAK, MEVCUT TASARIMLARIN GELİŞTİRİLMESİNİ SAĞLAYACAK, TASARLANAN ÜRÜNLERİN DAHA ÖNCE PİYASAYA SUNUMU HAKKINDA ENDÜSTRİYEL TASARIM, FAYDALI MODEL VS. ARAŞTIRMALARI YAPACAK TASARIMCI ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerTercihen Solidworks programı kullanarak ürün tasarımı yapabilen, Autocad proğramına hakim, Ürün tasarımı konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Tam zamanlı olarak çalışacak, disiplinli sorumluluk alabilen ve uzun vadeli çalışmayı düşünen, Ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, aynı zamanda proje sorumlusu olara çalışabilecek, Tercihen İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Erkeklerde askerliğini yapmış, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Avcılar civarında ikamet eden tasarımcı alınacaktır.

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Fuar Stand Tasarımcısı

  TARZFUAR HİZMETLERİİstanbul Avrupa 18 Kasım 2017

  İş Açıklaması*Tasarım biriflerini müşterilerinden doğru bir şekilde alıp bu bilgilere göre stand tasarımını oluşturmak ve stand içinde yer alacak poster tasarım ve düzenlemelerini gerekli grafik programlarını hazırlamak sonrasındada bu posterleri baskı aşamasına getirebilmek. *Müşteri portföyü olması ve oluşturabilecek olması. *Stand tasarım uygulamalarında kullanacak malzeme ve dekorasyonlarına hakim olmak *Sorumluluk sahibi, *Özgüvenli ve özverili olmak. Firmamızın bünyesinde görevlendirilmek üzere Grafik Tasarım Sorumlusu çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık fakültelerinden mezun, İleri seviyede 3DMAX ve AUTOCAD-COREL-PHOTOSHOP programlarını kullanabilen, Fuar stand tasarımı alanında en az 2 yıl tecrübeli, Referanslarına ve portfolyosuna güvenen, Yaptığı tasarımı imalatla sonlandırabilecek, Ekip içinde koordineli çalışabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi aktif araç kullanabilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, İstanbul avrupa yakasında ikamet eden,(personel servisimiz yoktur) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Mimarlık, İnşaat

  Pozisyon: Tasarımcı, Mimar, Uzman, Sorumlu, İç Mimar

 • Tasarım Yöneticisi (Ty-Ak01)

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMüşterilerin beklenti-isteklerini karşılayan ve markanın konseptine uygun özgün ürünleri tasarlamak. Üretim sürecini takip ederek mevcut koleksiyonun planlı ve düzenli olarak işleyişini sağlamak. Yurt içi-Yurt dışı fuarları yakından takip ederek moda ve trendleri araştırmak. Hızla değişen moda ve trendler doğrultusunda mevcut koleksiyonunu geliştirerek yeni fikir ve projeler üretmek. Rakip analizleri yapmak. Ürün performans raporlarını incelemek ve yeni koleksiyon oluşturulurken bunları dikkate almak. Sezon renklerine, ürünlerde kullanılacak olan aksesuarlara, dikiş ipliğine vb. kriterlere karar vermek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin, İlgili Fakültelerinden ve Bölümlerinden Mezun İyi Derecede Yabancı Dil Bilgisi (Tercihen İngilizce) Olan Tasarım Programlarını Bilen ve Aktif Olarak Kullanan Erkek Adaylar İçin Askerlikle İlişkisi Olmayan İstanbul’da İkamet Eden Yurt Dışı ve Yurt İçi Seyahat Engeli Olmayan Kadın Hazır Giyim Tasarımı Konusunda Deneyimli Aksesuar, Dikim, Dokuma, Kalıp, Kumaş, Örme ve Triko Konularında Bilgili İletişimi Güçlü ve İnsan İlişkilerinde Başarılı Takım Çalışmasına Uyumlu ve Sosyal Planlı ve Organize Çalışmayı Kendine İlke Edinmiş Sorumluluk Anlayışı Yüksek ve Vizyoner Analitik, Araştırmacı ve Detaycı Yenilikleri Takip Eden ve Uygulayan Alanında lider konumda bulunan şirketimizin Üretim Departmanında görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere uygun “Tasarım Yöneticisi” arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tasarımcı, Modelist, Yönetici, Stilist

 • Aksesuar Tasarımcı

  KT LABELİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesinde tekstil aksesuarı( deri etiket, metal aksesuar vb) üretimi yapan tesisimizde; . Tasarım talepleri doğrultusunda yeni ürün tasarımlarının gerçekleştirilmesi,

  Aranan Nitelikler. Tercihen üniversitelerin Endüstriyel Tasarım veya Moda ve Tasarım bölümlerinden mezun, . Solidworks 3D, photoshop, corel draw programları hakkında bilgi sahibi, . Tercihen ingilizce bilen, . Ekip çalışmasına uygun, motivasyonu yüksek, . İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, . Yaratıcı, sonuç odaklı, hayal gücü yüksek ve hızlı çözüm üretebilen takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Tasarımcı (Pijama Koleksiyonu)

  SUWENİstanbul Anadolu 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTekstil sektöründe, iç giyim ve pijama alanında faaliyet gösteren firmamıza Üniversitelerin Moda Tasarım vb bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda tercihen en az 2 yıl tecrübeli, Photoshop ve Illustrator programlarını aktif kullanabilen, teknik çizimi güçlü, İç giyim ve pijama alanına ilgi duyan ve dünya moda trendlerini yakından takip eden, yaratıcı, Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda özgün tasarımlar yapabilecek, Tercihen kumaş teknik bilgilerine hakim,

  Aranan NiteliklerTüm tasarım sürecine yardımcı olacak Kumaş, akesur, baskı, nakış araştırması yapacak Numune üretim sürecini yönetecek Fit, kalite ve renk onayları verecek Koleksiyonun sunuma hazırlanmasından sorumlu olacak

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Proje Çizim Elemanı

  Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tasarım ve çiziminde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklera. Üniversite veya liselerin ilgili bölümlerinden mezun, b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen daha önce benzer görevler üstlenmiş d. Proje okuyabilen, çizebilen e. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, f. Uyumlu, g. Prezantable, e. Tercihen Seyahat engeli olmayan, f. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen g. Tercihen aktif araç kullanabilen, h. Kariyer beklentisi olan, ı. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tasarımcı, Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • İş AçıklamasıZücaciye sektörünün bilinen ve öncü konumda olan markası ile faaliyet gösteren firmamızın, Haramidere'de bulunan Genel Merkezi'nde görev alacak; Ürün geliştirme sürecinde aktif olarak görev alacak Firma ve sektör ihtiyaçlarına göre yeni ürün tasarımları gerçekleştirecek Yeni ürünlerin tasarımından imalata alınmasına kadar geçecek sürelerde üretim ile sürekli koordinasyon halinde olacak Sektörle ilgili pazar tredlerini sürekli olarak takip edecek Endüstriyel Tasarımcı ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstriyel Tasarım ile ilgili bölümlerinden mezun Endüstriyel Tasarım alanında en az 2 yıl deneyimli Rhinoceros 3D, 3D Studio Max, V-Ray, Photoshop,Adobe ıllustrator programlarına hakim Ekip çalışmasına önem veren Özgün tasarım yeteneğine sahip Bay adaylar için askerliğini tamamlamış Tercihen İngilizce bilen İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden

  Sektör: Cam ve Seramik, İmalat, Plastik

  Pozisyon: Tasarımcı, Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • Lazer Tasarım Sorumlusu

  Akarteks Tekstilİstanbul Avrupa 13 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDenim/Dış Giyim üretim ve ihracatı yapan firmamızın, Lazer Tasarım Departmanında "Lazer Tasarım Sorumlusu" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı aramaktayız... Denim Lazer makinesi ile müşteri istekleri doğrultusunda desen, çizim, yıpratma v.s. işlemlerini yapmak, Yeni trendler çerçevesinde koleksiyon oluşturmak.

  Aranan NiteliklerBu alanda en az 2 yıllık bilgi ve deneyime sahip, Denim kuru işlem teknikleri konusunda bilgi sahibi, Jeanologia eMark programına hakim, Photoshop,illustrator ve coreldraw programlarını iyi derecede kullanabilen, Görsel analiz yeteneği kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Yazılı ve sözlü ifade yeteneği güçlü, Araştırmacı ve yenilikçi bir yapıya sahip, Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış, Bay/Bayan takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Yetkili, Uzman, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıARGE DEPARTMANI Video Kurgu, Montaj, Efekt, Render & Animasyon Çizim, Tasarım * Grubumuza ait firmalarımızın reklam ve tanıtım etkinlikleri için Görsel Medya mecralarında içeriklerinin oluşturulması ve geliştirilmesi, * Özellikle After Effects, Adobe Premier programları hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olanlar tercih sebebidir. * Özellikle Animasyon Çizimi ve Animasyon Film yapımı konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olanlar tercih sebebidir. * Sosyal Medya reklamları hususunda grubumuza ait şirketlerimizin tanıtımı için sosyal medya hesaplarını yönetebilen, fikir üretebilen, içerik oluşturabilen, reklam sektöründe gelişmeleri ve trendleri takip eden, analiz ölçümleri yapabilen, * Arama motorları Seo Çalışmaları, * Kurgu kabileyiti ve deneyimi olan, * Statik ve Animasyonlu infografik üretebilecek,

  Aranan NiteliklerPERSONELDE ARANACAK GENEL NİTELİKLER; - Üniversite veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, - Video Kurgu, Montaj, Efekt, Tasarım, Render konusunda eğitim almış ve daha önce en az üç projede görev almış, - Dikkatli, disiplinli, pratik, üretken farklı açılardan düşünebilen zekaya sahip, hızlı fikirler üretip uygulayabilen, - Adobe After Effects, Adobe Premier, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Indesign, Adobe Audition, Adobe Flash Builder, Adobe Animate, Corel Draw, 3D Studio Max, Sony Vegas Pro gibi tasarım geliştirme programlarından bir kısmına hakim, - Html, XHtml, Html5, Css, Javascript v.b. yazılım geliştime dilleri hakkında bilgi sahibi olan, - Web ve arama motorları optimizasyonu konularında tecrübeli, - Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, - İşiyle ilgili donanımsal araç ve gereçlerin kullanımını iyi derecede bilen ve sistemsel sorunlarını çözebilecek, - İyi derece de İngilizce okuyan, yazan ve konuşabilen, - Kendini geliştirebilen, mesleğiyle ilgili yenilikleri takip eden, - Temsil yeteneğine sahip olmak, saygın izlenim bırakmak, iyi niyetli olmak, çevresine güven vermek, - Çalışacağı departmanda takım çalışmasına özen gösterecek, takım arkadaşları ile işbirliği içerisinde bulunacak ve tam uyum içerisinde çalışacak, takım çalışmasına yatkın, - İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, çalışkan, dikkatli, sorumluluk sahibi, - İlgili birimlere gerekli raporlamaları ve dökümantasyonları yapabilecek, - Dışa dönük, insan ilişkileri güçlü, pozitif ve güler yüzlü, - İslami hassasiyetleri olan ve Alkol v.b. kötü alışkanlıkları olmayan, - Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uygun, - Bay adaylar için, askerliğini yapmış veya en az 3 yıl askerlik ile ilişiği bulunmayan, - Bayan adaylar için, tesettürlü olan, - Tercihen 23 - 35 yaş aralığında, - Tercihen en az 3 yıl iş tecrübesi olan, Kariyer hedefleyen, genç, ifade, iletişim yeteneklerine güvenen, sosyal ilişkileri kuvvetli, prezentable, istekli ve kararlı takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Ajans, Reklamcılık, Medya

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Yapımcı, Prodüktör, Görsel Yönetmen

 • Tasarımcı

  Made Tekstilİstanbul Avrupa 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTurkiye ve yurtdisindaki taninmis markalara erkek ust grup (mont,kaban)kolleksiyonu hazirlayan ve uretimini yurtdisinda yapan firmamamizin merkez ofisinde calismak uzere TASARIMCI ariyoruz.

  Aranan NiteliklerBenzer posizyonda minumum 3 yil tecrubesi olan Iyi derecede ingilizce bilgisi olan ve aktif kullanabilen Ofis programlarina hakim Adobe Photoshop ,Adobe Illustrator,Corel gibi programlari etkin kullanabilen Kolleksiyon sureclerine hakim

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

İş Habercisi - Tasarımcı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Tasarım Stajyeri Nedir ?

Tasarım stajyeri, stajı süresince grafik programlarını en az orta düzeyde bilmesi gerekmektedir.Tasarımını yapacağı konuya ilşkin görsel düzenlemelerin tasarlamasında yardımcı olan kişidir.İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.