Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Tasarımcı İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Tasarımcı
 • İş AçıklamasıReklam ve organizasyon alanında faaliyet gösteren, Kadıköy Koşuyolu'nda bulunan ofisimizde görevlendirmek üzere, belirttiğimiz kriterlere sahip ''3D Max ve Modelleme Tasarım Uzmanı'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerBaşta Grafik Tasarım olmak üzere üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl çalışma deneyimi olan, Konsept tasarımı oluşturma süreçlerini bilen, Stand ve etkinlik alanı çizimlerinde deneyimli, Sunum teknikleri konusunda deneyimli, Çok iyi derecede 3D max (v ray) ,Autocad, photoshop ve MS office programları kullanabilen, Organizasyon ve planlama konusunda kendine güvenen çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı, Uzman

 • Web Tasarımcı

  Yceo Bilisim Teknolojileriİstanbul Anadolu 20 Eylül 2017

  İş AçıklamasıŞirketimiz Bünyesinde E-Ticaret ve E-Ticaret Bileşenleri Tasarımları Konusunda Deneyimli Grafik Tasarımcıları Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler24 Yaşını Doldurmuş 2 Sene Askerlik Problemi Bulunmayan Adobe veya Benzeri Uygulamaları Kullanabilen Görsel Yetenege Sahip Tasarımcılar.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İş AçıklamasıYaratıcı, web ve mobil ara yüz tasarımı yaparım. Burada yazdıklarınızı ANLADIM ve çok YARATICIYIM diyorsanız: yazılımcılar içinde tek başına bir yaratıcı insan olmaktan çekinmiyorsanız, aradığımızın SİZ 'olduğuna inanıyorsanız, buyrun sizi bekliyoruz, buton oralarda bir yerlerde...

  Aranan NiteliklerTasarım Programları, Web mimarisi, Responsive design, HTML5, CSS, Javascript ve UX Kullanıcı Deneyimi ve UI Kullanıcı Ara yüzü Tasarımı konularında bilgili. Referans proje gösterebilecek Çığır açan ara yüzler ve tasarımlar yaparım diyen, Yazılımcılar ile takım oyuncusu olarak konuşabilen, Daha öncede projeler yapmış deneyimli, çok deneyimli, ya da hemen aşarım, Bursa’da yaşayan, yazın denizde, kışın Uludağ’da, hafta içi doğal alanlarda ve iş saatinde üniversite kampüsünde teknoloji geliştirme bölgesinde çalışırım, Sorumluluk sahibiyim proje üretirim, en az 2 yıl veya daha uzun soluklu çalışmaya niyetliyim, enerji doluyum, meraklıyım ve o benim diyorsanız! Bursa’yı bilmeyenlere de bir faydamız olsun. bursa.com.tr

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Web Master, Web Designer, Tasarımcı, Grafiker

 • İş AçıklamasıFirmamızda görev alabilecek ve; Kendi koleksiyonumuz, müşteri koleksiyonları ve iştirak edilen fuarlar için; trend, dizayn, müşterinin beğenisi, ebatlar gibi kriterleri göz önünde bulundurarak belirlenen termine uygun olarak kreasyon hazırlamak, Hazırlanan tasarımları Pazarlama Birimine sunarak müşterek karar vermek, kararlaştırılan dizaynın çizimi ve uygulamasını ilgili sorumlularla beraber çalışarak ürünün planlandığı gibi imal edildiğini izlemek. Pazarlama birimi ile sürekli iletişim halinde olup, müşterilerin belirttiği tema veya müşterinin gönderdiği mail, katalog, havlu, kumaşa göre desen çizimleri yapmak, uygulanabilirliği için Desen Uygulama Birimi ile değerlendirmek, uygulamak ve çıktıyı Pazarlama Birimine sunmak, görevlerini yürütebilecek '' DESEN TASARIMCISI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin güzel sanatlar fakülteleri veya meslek yüksek okullarından mezun, Tercihen dokuma/örgü teknikleri konusunda bilgi sahibi, Sektörel araştırmalar yaparak hayal gücünü ve yaratıcılığını ürüne yansıtabilen, Etkili iletişim kurabilen, iş takibini ve zaman planlamasını yapabilen, 30 yaşını aşmamış, Denizli'de ikamet eden ve/veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adaylar aramaktayız. Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar olabilir.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Modelist, Uzman, Stilist

 • Kartela Elemanı - İstanbul

  İmzaİstanbul Avrupa 21 Eylül 2017

  İş Açıklaması   Erkek klasik giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Halkalı Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere KARTELA ELEMANI aramaktayız.    

  Aranan Nitelikler  Kartela konusunda deneyimli, Tasarım Geliştirme çalışmaları sırasında verilen görevleri yerine getirebilen, İletişim yeteneği güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden, 25-30 yaşlarında, Tercihen teksil konusunda eğitim almış, Bayan adaylar,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Modelist, Grafiker, Sorumlu, Stilist

 • İş AçıklamasıMAKİNE MÜHENDİSİ / TEKNİK RESSAM Endüstriyel sektöre makine üretimi yapan firmamızda çalışmak üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler•Makine imalatı ve tasarımı konusunda en az 3 yıl deneyimli •Solidworks programına hakim •İmalat bilgisi güçlü, tasarım kabiliyeti yüksek ve teknik resim okuma beceresi gelişmiş •Sorumluluk alabilecek, disiplinli,uzun vadede çalışmayı hedefleyen •Avrupa yakasında ikamet eden veya ulaşımı problem etmeyecek uzun dönemli çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: İmalat, Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Mühendis

 • Tasarım Yöneticisi

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 21 Eylül 2017

  İş Açıklamasıİlgili Üniversitelerden, Fakültelerden ve Bölümlerden Mezun İyi Derecede Yabancı Dil Bilgisi (Tercihen İngilizce) Olan Tasarım Programlarını Bilen ve Kullanan Erkek Adaylar İçin Askerlikle İlişkisi Olmayan İstanbul’da İkamet Eden Yurt Dışı ve Yurt İçi Seyahat Engeli Olmayan Kadın Hazır Giyim Tasarımı Konusunda Deneyimli Aksesuar, Dikim, Dokuma, Kalıp, Kumaş, Örme ve Triko Konularında Bilgili İletişimi Güçlü ve İnsan İlişkilerinde Başarılı Takım Çalışmasına Uyumlu ve Sosyal Planlı ve Organize Çalışmayı Kendine İlke Edinmiş Sorumluluk Anlayışı Yüksek ve Vizyoner Analitik, Araştırmacı ve Detaycı Yenilikleri Takip Eden ve Uygulayan

  Aranan NiteliklerMüşterilerin beklenti-isteklerini karşılayan ve markanın konseptine uygun özgün ürünleri tasarlamak. Üretim sürecini takip ederek mevcut koleksiyonun planlı ve düzenli olarak işleyişini sağlamak. Yurt içi-Yurt dışı fuarları yakından takip ederek moda ve trendleri araştırmak. Hızla değişen moda ve trendler doğrultusunda mevcut koleksiyonunu geliştirerek yeni fikir ve projeler üretmek. Rakip analizleri yapmak. Ürün performans raporlarını incelemek ve yeni koleksiyon oluşturulurken bunları dikkate almak. Sezon renklerine, ürünlerde kullanılacak olan aksesuarlara, dikiş ipliğine vb. kriterlere karar vermek. Alanında lider konumda bulunan şirketimizin Üretim Departmanında görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere uygun “Tasarım Yöneticisi” arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Tasarım Elemanı - İstanbul

  İmzaİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması   Erkek klasik giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Halkalı Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere TASARIM ELEMANI aramaktayız.    

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Corel Draw programını kullanabilen, Tercihen Erkek klasik giyimde 3 yıl çalışmış ve Dokuma ürün grubunda (takım elbise, gömlek, pantolon, ceket) tecrübeli, Ürün grubunun üretim planlama süreçlerine hakim ve sorumluluğunu alabilen, Tasarım Geliştirme çalışmaları sırasında verilen görevleri yerine getirebilen, Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşıma sahip, İletişim yeteneği güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Avrupa yakasında ikamet eden, 26-30 yaşlarında, Bayan adaylar,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Modelist, Grafiker, Sorumlu, Stilist

 • İş AçıklamasıReklam ve organizasyon alanında faaliyet gösteren, Kadıköy Koşuyolu'nda bulunan ofisimizde görevlendirmek üzere, belirttiğimiz kriterlere sahip ''3D Max Tasarım Uzmanı'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerBaşta Grafik Tasarım olmak üzere üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl çalışma deneyimi olan, Konsept tasarımı oluşturma süreçlerini bilen, Sunum teknikleri konusunda deneyimli, Çok iyi derecede 3D max (v ray) ,Autocad, photoshop ve MS office programları kullanabilen, Organizasyon ve planlama konusunda kendine güvenen çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Uzman

 • Tasarımcı

  Raw Denimİstanbul Avrupa 21 Eylül 2017

  İş AçıklamasıDENİM VE DOKUMA PANTALON, CEKET, ELBİSE, GÖMLEK VE BUNA BENZER ÜRÜNLERİN PFD KUMAŞINDAN PARÇA BOYA TASARIMINI VE TAKİBİNİ YAPABİLEN

  Aranan NiteliklerDENİMDE 10 YIL DENEYİMLİ LALELİ PİYASASINI İYİ BİLEN YIKAMA, BASKI, NAKIŞ VE DENİM KUMAŞINDA TECRÜBELİ 25-35 YAŞ ARASINDA

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Fuar Stand Tasarımcısı

  Smart Systemİstanbul Avrupa 21 Eylül 2017

  İş AçıklamasıFUAR STANDI ve İÇ MİMARİ ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN FİRMAMIZIN İKİTELLİ MASKO ŞUBESİNDE BULUNAN TASARIM BİRİMİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerDEVLET ÜNİVERSİTELERİNİN İÇ MİMARLIK veya ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI BÖLÜMÜNDEN MEZUN, İLERİ SEVİYEDE 3D MAX ve AUTOCAD PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, İNGİLİZCESİNE GÜVENEN, SEKTÖRDE EN AZ İKİ YIL DENEYİMLİ, REFERANSLARINA VE PORTFOLYOSUNA GÜVENEN, YAPTIĞI TASARIMI İMALATLA SONLANDIRABİLECEK, EKİP İÇİNDE KOORDİNELİ ÇALIŞABİLECEK, SÜRÜCÜ BELGESİ BULUNAN VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, BAYLAR İÇİN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ, İSTANBUL AVRUPA YAKASI'NDA İKAMET EDEN. (PERSONEL SERVİSİMİZ YOKTUR.)

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Tasarımcı, İç Mimar, Görsel Yönetmen

 • İş AçıklamasıPLASTİK ENJEKSİYON ÜRÜNLERİ VE PLASTİK ŞİŞİRME ÜRÜNLERİ TASARIMI YAPACAK, MEVCUT TASARIMLARIN GELİŞTİRİLMESİNİ SAĞLAYACAK, TASARLANAN ÜRÜNLERİN DAHA ÖNCE PİYASAYA SUNUMU HAKKINDA ENDÜSTRİYEL TASARIM, FAYDALI MODEL VS. ARAŞTIRMALARI YAPACAK TASARIMCI ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerTercihen Solidworks programı kullanarak ürün tasarımı yapabilen, Autocad proğramına hakim, Ürün tasarımı konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Tam zamanlı olarak çalışacak, disiplinli sorumluluk alabilen ve uzun vadeli çalışmayı düşünen, Ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, aynı zamanda proje sorumlusu olara çalışabilecek, Tercihen İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Erkeklerde askerliğini yapmış, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Avcılar civarında ikamet eden tasarımcı alınacaktır.

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Modelist

  EMILIA RINZIİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Eylül 2017

  İş AçıklamasıZeytinburnu’nda bulunan DERİ FİRMAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE TECRÜBELİ MODELİST aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu - Üniversite mezun / öğrenci Güler yüzlü ve dinamik İnsan ilişkilerinde ve iletişiminde başarılı Dış görünümüne özen gösteren Motivasyonu yüksek Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş Satış gücü kuvvetli

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Modelist

 • Proje Çizim Elemanı

  Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 20 Eylül 2017

  İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tasarım ve çiziminde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklera. Üniversite veya liselerin ilgili bölümlerinden mezun, b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen daha önce benzer görevler üstlenmiş d. Proje okuyabilen, çizebilen e. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, f. Uyumlu, g. Prezantable, e. Tercihen Seyahat engeli olmayan, f. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen g. Tercihen aktif araç kullanabilen, h. Kariyer beklentisi olan, ı. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tasarımcı, Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • Endüstriyel Tasarımcı /İç Mimar

  Buka Sofaİstanbul Avrupa 21 Eylül 2017

  İş AçıklamasıO İŞİN TANIMI: Ongan Holding farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Ongan Holding bünyesinde döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştirerek, Türkiye ve yurtdışında açılan ve açılacak olan mağazaları ile Buka Sofa olarak faaliyet gösteren şirketimizin Avcılar Mağazasında, kumaş kılıf sistemli kanepe, koltuk, yastık, yemek masa seti ve aksesuarlar gibi ürünlerimizin projeli satışlarda müşterilerimize sunumu ile ilgili görsel çalışmalar düzenleyip,satışa destek olabilecek, farklı mecmualarda kullanılmak üzere ürünlerimizin görsel renderlerını hazırlamada destek olabilecek ,aşağıdaki özelliklere uygun " Endüstriyel Tasarımcı ve ya İç Mimar " ekip arkadaşı arıyoruz. Sunulan İmkanlar: Yaratıcı, yenilikçi ve konusunda tecrübeli bir ekiple çalışma ortamı. Sektörde kendini geliştirme ve yenilikleri takip edebilme imkanı. Pozisyonun gerektirdiği tüm sorumluluk verilecektir. SGK, servis, yemek ve her türlü sosyal haklar sunulmaktadır. Fabrikamız Esenyurt’ta bulunmaktadır

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İç Mimarlık ve ya Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümlerinden mezun , Mağaza, hotel ,villa, hastane,daire gibi müşteriden gelen proje ve yerleşim taleplerinde, ürünlerimizin kullanımı ile ilgili 2 boyutlu ve 3 boyutlu görselleştirme tekniklerini kullanarak sunum hazırlayabilecek, Rhino,Keyshot, Autocad, 3 d max ve vray programlarına hakim, Teknik çizimler ile malzeme seçimi yapıp, üretim çizimleri hazırlayabilecek teknik bilgiye sahip, Mobilya sektöründe en az 3 yıl çalışması değerlendirmede avantaj, İyi düzeyde İngilizce bilen,(Mülakat İngilizce olarak yapılacaktır.) Titiz ve detaylı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu. Seyahat engeli olmayan, Bay adaylar için askerliğini tamamlamış olması

  Sektör: Mimarlık, Tekstil, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Tasarımcı, İç Mimar

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tasarım ve çiziminde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar a. Üniversite veya liselerin ilgili bölümlerinden mezun, b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen daha önce benzer görevler üstlenmiş d. Proje okuyabilen, çizebilen e. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, f. Uyumlu, g. Prezantable, e. Tercihen Seyahat engeli olmayan, f. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen g. Tercihen aktif araç kullanabilen, h. Kariyer beklentisi olan, ı. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Mühendis, İç Mimar, Peyzaj Mimarı

 • İş AçıklamasıIslak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 20.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde, ağırlıklı Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. Türkiye' nin ilk 500 büyük firması arasında yer alan SAPRO A.Ş., 2015 yılında Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması arasında; 277. sırada ve kendi sektöründe de 37. sırada yer almıştır. Bu alanda İMMİB 2016 yılı İhracatın Yıldızları Islak Mendil Üretimi alanında 1.lik ödülüne de sahip olup, gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır.

  Aranan NiteliklerTeknik Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okul mezunu ( Mekatonik-Mekanik vb bölümlerden mezun ) Üretimde benzer bir görevde tecrübeli, ekip yönetimi tecrübesine sahip, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Küçükçekmece – Silivri Böl.nde ikamet eden ( servisimiz mevcuttur ) ÜRETİM TAKIM LİDERİ

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İş AçıklamasıSadece Avrupa ülkelerinde satılan '' Organication '' Markamız için , Tasarım departmanında görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültelerinin Tekstil - Tasarım - Moda - Grafik bölümlerinden mezun, Tasarım konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Modayı ve trendleri yakından takip eden, Markanın çizgisine uygun Baskı , Nakış ve Model Tasarımları yapabilecek, Kalıp,Dikim,Kumaş,Aksesuar bilgisi olan, Tüm tasarım ve çizim programlarını çok iyi derecede kullanabilen, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, temsil yeteneği güçlü, Dinamik, hırslı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Kararlı , disiplinli ve sorumluluk sahibi, takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Desinatör

 • Tasarımcı

  İkollİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıKurum hedefleri ve stratejileri doğrultusunda; Dünya modasını, sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri takip etmek Yeni sezon trendleri ve öngörüler göz önünde bulundurularak yeni koleksiyon modellerini çalışmak Kumaş desenlerini tespit etmek ve üretilmesinin takibini yapmak Koleksiyon oluşturma sürecini yönetmek Üretilen modellerin provalarına katılmak ve son halini vermek

  Aranan Niteliklerİkoll markası hızla büyümesine devam etmekte ve datayları aşağıda paylaşılan “Tasarımcı” pozisyonu için yeni bir takım lideri aramaktadır. Üniversitelerin Güzel Sanatlar veya Moda Tasarım Bölümlerinden mezun Alanında minumum 5 yıl deneyimli Osmanbey, Laleli ve Merter kültürünü benimsemiş Modayı ve yeni trendleri takip eden Kalıp, dikiş ve iyi seviyede kumaş bilgisine sahip Yaratıcı ve estetik bakış açısına sahip Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Yetkili, Uzman, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıTüm mağazalarda sezon için uygulanması kararlaştırılan mağaza içi konseptin aynısını oluşturmak ve mağaza düzeni sağlamak, Oluşturulan konseptin eksiksiz ve doğru olarak uygulanması, Vitrinde bulunan mankenlerin giydirilmesi , vitrin görsellerinin düzen ve uygulamasının yapılması, Vitrin malzeme montajının yapılması Mağaza içi görsel sunum konusunda mağaza ekibini bilgilendirmek, Mağazalar içinde ve vitrinde görsel olarak olumlu olumsuz durumları tespit ederek Mağazalar Konsept ve Tasarım Müdürüne raporlamak.

  Aranan NiteliklerPerakende ve Mağazacılık sektöründe reyon-vitrin düzenlemesi, manken giyimi, kombinleme ve teşhir konusunda en az iki (2) yıl deneyimli, Tasarım yeteneği olan Moda ve trendleri yakından takip eden, Kişisel gelişime ve dış görünüşe önem veren, Çözüm odaklı, ekip çalışmasına yatkın, Gerektiğinde seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Merchandiser

 • İş AçıklamasıAktaes Holding A.Ş. dünyaca ünlü sektöründe lider, lüks gıda ve içecek markalarının Türkiye distribütörlüğünü üstlenmektedir. Perrier (www.perrier.com.tr), S. Pellegrino (www.sanpellegrino.com), illy espresso (www.illy.com), Lambweston (www.lambweston.com), Monin (www.monin.com), Campari (www.campari.com) gibi markaları temsil ediyor, Türkiye genelindeki tüm reklam pazarlama, satış ve dağıtım aktivitelerini gerçekleştiriyoruz. Şirketimiz dünya gıda dağıtımında lider firmalardan biri olan, 135.000 çalışanı ve 19 milyar cirosu olan Bidvest grubuna aittir (www.bidvest.com). Şirketimiz için, İstanbul Taksim ofisimizde çalışmak üzere Grafik Tasarımcı arayışımız mevcuttur.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin veya Liselerin Multimedya, Grafik, Dijital Tasarım veya ilgili bölümlerinden mezun, FMCG sektöründe deneyimli, Yaratıcı çalışmalar yapabilen ve digital trendleri yakından takip eden, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ve benzeri programları etkin düzeyde kullanabilen, Tercihen Kurumsal Kimlik tasarımlarını örnekleri ile birlikte sunabilecek, Sosyal Medya paylaşımları için info görsel dizaynı yapabilecek, Baskı teknolojileri alanında bilgi ve birikim sahibi, Fotoğraf, grafik, video ve diğer tüm görsel materyallerin hazırlanması, tasarımı, ve ilgili yerlere uyarlanması, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış , Portfolyo sunabilecek adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı

 • Çanta Tasarım Sorumlusu

  Desa Deriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Eylül 2017

  İş AçıklamasıEğer "ben” Moda Dünyası’nın içinde yer almalıyım diyorsanız, eğitim, yetenek, yabancı dil, sabır, azim ve en önemlisi tutku bunların hepsi bende var diyorsanız, Ülkemizin önde gelen markası olan DESA’nın yurtiçi ve yurtdışı mağazalarnda koleksiyon hazırlamak isterim diyorsanız, ÇANTA TASARIM ekibimize sizide bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin Moda Tasarım ya da Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun, · Konusunda en az 5 yıl deneyimli, · Dünya moda ve trendlerini yakından takip eden,bu doğrultuda yeni fikirler ve projeleri doğru kalite ve zamanda üretebilen, · Tasarlanan modeli, modelhane ve üretim departmanına aktarabilecek ve takibini yapacak, · Deri, metal aksesuar ,kalıp teknikleri konusunda bilgili, · Ekip çalışmasına yatkın, sosyal ilişkilerinde başarılı.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Yönetici, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİstanbul Tuzla' da Banyo mobilyası üretimi yapan firmamızda, Yeni banyo mobilyası tasarımları yapacak, Mevcut ürünler üzerinde revizyonlar yapacak, Konut projelerine teklif dosyası hazırlayacak, Mevcut ve yeni müşterileri ziyaret edip projeler hakkında bilgi alacak, Müşterinin talep ettiği veya kendi tasarladığı ürünlerin çizimini yapıp projelendirerek sunum hazırlayacak, Sunumu yapılan ürünün maliyetini, imalat ölçülerini çıkartarak , numune üretimini yönlendirecek, İmalat bölümüyle devamlı iletişimde olarak iş kontrolünü ve takibini gerçekleştirecek, çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin iç Mimarlık, endüstriyel ürün tasarımı veya ilgili diğer bölümlerinden mezun, İlgili alanda en az 5 yıl tecrübe sahibi, 3DMAX, AUTOCAD, PHOTOSHOP veya alternatif programları iyi derecede kullanabilen, Proje, teklif ve takip işlerinde tecrübeli ve portföyü olan, Seyahat engeli olmayan, İletişim yönü ve insan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Detaylara hakim olarak iş takibini yapabilecek, Sorumluluk bilincine sahip, Banyo, mutfak, portmanto gibi ürünlerin tasarımı ve imalatı konusunda tecrübe ve bilgi sahibi,

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Tasarımcı, Mimar, Sorumlu, İç Mimar

 • İş AçıklamasıGMG bünyesinde şirketin kurumsal web sitesi tasarımlarının güncellenmesini sağlamak. Opencart altyapısı kullanarak eticaret geliştirebilen. Ürünler için datasheet,broşür,kampanya,reklam çalışmalarını yapmak. Sosyal medyada çalışmalar yapmak. Kampanyalar düzenlemek. Kullanıcıların kolaylıkla anlayabileceği etkili dijital tasarımlar gerçekleştirmek. Yeni teknoloji ve tasarım trendlerini takip edip bunları uygulamaya geçirmek.

  Aranan NiteliklerE-ticaret, Web ve grafik tasarım alanında tecrübe sahibi, Grafik tasarım,Photoshop ve Autocad deneyimli Opencart altyapısı kullanarak eticaret geliştirebilen Konusuyla ilgili teknoloji ve yenilikleri takip eden, araştırmacı, sabırlı, çözüm odaklı, Katalog, broşür , tasarım süreçleri konusunda deneyim sahibi 3-D animasyon ve PDF hazırlayabilen Hayal gücü yüksek Benzer pozisyonda en az 1 yıl iş deneyimine sahip Arayüz geliştirme konusunda tecrübeli Kullanıcı deneyimi ve kullanıcı arayüzü tasarım prensiplerini bilen Yaratıcı , hızlı iş üreten , insan ilişkileri ve iletişimi güçlü Zaman yönetimi konusunda başarılı, Sorumluluk ve iş disiplini sahibi İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden ulaşım sorunu olmayan

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Web Designer, Tasarımcı, Grafiker

 • Tasarımcı

  Güven Çelik Makina Sanayiİstanbul Avrupa 20 Eylül 2017

  İş AçıklamasıMakina imalatı yapan firmamızda - Tasarım mantığı olan - 3-5 yıl deneyimi olan - Tasarımı kendine hobi edinmiş - İşini seven - Sonuç odaklı - 25 -35 yaş arası dolgun maaşla personel alınıcaktır

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Tasarım Asistanı

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 21 Eylül 2017

  İş AçıklamasıAlanında lider konumda bulunan şirketimizin Üretim Departmanında görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere uygun “Tasarım Asistanı” arıyoruz. İlgili Üniversitelerden, Fakültelerden ve Bölümlerden Mezun İyi Derecede Yabancı Dil Bilgisi (Tercihen İngilizce) Olan Tasarım Programlarını Bilen ve Kullanan Erkek Adaylar İçin Askerlikle İlişkisi Olmayan İstanbul’da İkamet Eden Yurt Dışı ve Yurt İçi Seyahat Engeli Olmayan İletişimi Güçlü ve İnsan İlişkilerinde Başarılı Takım Çalışmasına Uyumlu ve Sosyal Sorumluluk Anlayışı Yüksek ve Vizyoner Analitik, Araştırmacı ve Detaycı Yenilikleri Takip Eden ve Uygulayan

  Aranan NiteliklerÜrünleri tasarlanmasına yardımcı olmak. Üretim sürecini takip ederek mevcut koleksiyonun planlı ve düzenli olarak işlemesine destek vermek. Moda ve trendleri araştırmak. Yeni fikir ve projelerin üretilmesinde yer almak.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tasarımcı, Asistan, Modelist, Stilist

 • Stilist ve Stilist Yardımcısı

  Anemon Tekstil Sanayiİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Eylül 2017

  İş AçıklamasıLaleli ve Osmanbey piyasasında deneyimli Stilist ve Stilist yardımcıları alınacaktır. BALERİNA - Anemon Tekstil

  Aranan NiteliklerLaleli ve Osmanbey piyasasında deneyimli Modayı yakından takip eden Ekip çalışmasına yatkın,sosyal ilişkilerinde başarılı Çizimi ve görsel zevki iyi olan Kumaş ve aksesuar piyasasını bilen Sorumluluk sahibi Stilist ve Stilist yardımcıları çalışma arkadaşları arıyoruz. BALERİNA - Anemon Tekstil

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Stilist

 • İş AçıklamasıTüm mağazalarda sezon için uygulanması kararlaştırılan mağaza içi konseptin aynısını oluşturmak ve mağaza düzeni sağlamak, Oluşturulan konseptin eksiksiz ve doğru olarak uygulanması, Vitrinde bulunan mankenlerin giydirilmesi , vitrin görsellerinin düzen ve uygulamasının yapılması, Vitrin malzeme montajının yapılması Mağaza içi görsel sunum konusunda mağaza ekibini bilgilendirmek, Mağazalar içinde ve vitrinde görsel olarak olumlu olumsuz durumları tespit ederek Mağazalar Konsept ve Tasarım Müdürüne raporlamak.

  Aranan NiteliklerPerakende ve Mağazacılık sektöründe reyon-vitrin düzenlemesi, manken giyimi, kombinleme ve teşhir konusunda en az iki (2) yıl deneyimli, Tasarım yeteneği olan Moda ve trendleri yakından takip eden, Kişisel gelişime ve dış görünüşe önem veren, Çözüm odaklı, ekip çalışmasına yatkın, Gerektiğinde seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Merchandiser

 • Grafik Tasarımcı

  Ritaş Reklamcılıkİzmir, Antalya 14 Eylül 2017

  İş AçıklamasıHizmet ettiğimiz firmalara ait ürünlerin ambalaj ve etiket tasarımlarının yapılması, katalog ve broşürlerinin hazırlanması ve onayına kadar takip edilmesi konularında görev yapacak Grafik Tasarımcı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerSektörde konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen baskı öncesi ve sonrası süreçlere hakim, Mac veya PC ortamında grafik programlarını (Aİ, PS, CDR vb.) aktif olarak kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk alabilen ve çözüm üretebilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • Tasarımcı

  KT LABELİstanbul Avrupa 21 Eylül 2017

  İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesinde tekstil aksesuarı( deri etiket, metal aksesuar vb) üretimi yapan tesisimizde; . Tasarım talepleri doğrultusunda yeni ürün tasarımlarının gerçekleştirilmesi,

  Aranan Nitelikler. Tercihen üniversitelerin Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun, . Solidworks 3D, photoshop, corel draw programları hakkında bilgi sahibi, . Tercihen ingilizce bilen, . Ekip çalışmasına uygun, motivasyonu yüksek, . İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, . Yaratıcı, sonuç odaklı, hayal gücü yüksek ve hızlı çözüm üretebilen takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı

İş Habercisi - Tasarımcı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Tasarım Stajyeri Nedir ?

Tasarım stajyeri, stajı süresince grafik programlarını en az orta düzeyde bilmesi gerekmektedir.Tasarımını yapacağı konuya ilşkin görsel düzenlemelerin tasarlamasında yardımcı olan kişidir.İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.