Kurumsal Müşteriler Satış Temsilcisi İş İlanları

Hepsini Temizle
Kurumsal Müşteriler Satış Temsilcisi
 • Kurumsal Müşteri İlişkileri Uzmanı

  Supplementler.comİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Eylül 2022
  İş Açıklaması
  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Şirketler grubumuz; Sektörünün lider şirketi Supplementler.com; 2006’dan itibaren sporcu gıdaları alanında tüketicileri Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen %100 orijinal ve tercih edilen markaları ile buluşturan, Türkiye’nin bu alandaki en büyük e-ticaret ve fiziksel perakende mağaza platformudur. Şirketler grubumuz faaliyet gösterdiği vitamin, mineral, sporcu gıdaları, fonksiyonel gıdalar, tekstil aksesuar ve ekipmanları kategorilerinde üretim, ithalat, tedarik ve perakende operasyonları ile Türkiye’de sektörün en büyük kurumu olup supplementler.com, vitaminler.com ve fitmoda.com, sporcard.com e-ticaret siteleri ve Türkiye geneline yayılmış mağazaları ile sektörel büyümesine hızla devam etmektedir. Dünya’nın önde gelen markalarını kitlelerle buluşturan, sektörünün en köklü ve lider markasında sizde yerinizi almak ister misiniz? Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Çağrı merkezi hizmet sektöründe en az 1 yıllık iş tecrübesi bulunan. Tercihen e-ticaret veya spor ürünleri satışı yapan firmalarda çalışmış. Spora ilgi duyan. Tercihen sporcu ürünleri hakkında bilgi sahibi. Ekip çalışmasına yatkın. Sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli. Diksiyonu düzgün. Sabırlı, sorumluluk sahibi, dinamik, öğrenmeye açık. Vardiya sistemine uyum sağlayabilecek takım arkadaşı arıyoruz. İŞ TANIMI Web sitelerimiz üzerinden alışveriş gerçekleştiren tüketicilere ihtiyaçları doğrultusunda istenilen ürün bilgilerinin aktarılmasını sağlamak. Çalıştığımız kargo şirketleri ile ilişkilerin yürütülmesini sağlamak. Satışı gerçekleştirilen ürünlere yönelik yenilik ve gelişmeleri takip etmek. Telefon ile çağrı almak. İnternet sisteminden canlı destek hizmetleri vermek. Sosyal medya üzerinden ürüne yönelik gelen taleplere geri dönüş sağlamak. Müşteri hizmetlerine gelen müşteri maillerine geri dönüş sağlamak. Inbound ve outbound çalışmalarını gerçekleştirmek.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, E-Ticaret

  Pozisyon: Kurumsal Müşteriler Satış Temsilcisi, Müşteri İlişkileri Sorumlusu, Müşteri İlişkileri Uzman Yard, Müşteri İlişkileri Uzmanı, Müşteri İlişkileri Yetkilisi, Kurumsal Danışman, Kurumsal Müşteriler Danışmanı, Kurumsal Müşteriler Destek Uzmanı, Kurumsal Müşteri Temsilcisi, Müşteri İlişkileri Uzman Yardımcısı

İş Habercisi - Kurumsal Müşteriler Satış Temsilcisi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?