Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Teknik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Teknik
 • Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli, Ankara, Bursa, Antalya, İzmir 11 Mart 2017

  İş AçıklamasıSatışı gerçekleştirilmiş elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini Montaj Ekip Şefi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Kadromuzda görev alacak "Montaj Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda deneyimli ( Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Alanında konuya teknik açıdan hakim, pratik, planlı ve ekip çalışmasına uyumlu, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, fazla mesai yapabilecek, Ehliyeti ve aktif sürüş deneyimi olan (Tercihen SRC belgesine sahip) Tercihen askerlik görevini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli "Montaj Teknisyeni" arıyoruz.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Teknisyen

 • RECRUITER HUMAN RESOURCES CONSULTANCYİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz kendi sektörünün lider, köklü ve saygın firması için zayıf akım başteknisyeni pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksekokulu veya Teknik Meslek Liselerin Elektrik, Elektronik v.b. öölümlerinden mezun, 35 yaşını aşmamış, Montaj/demontaj/devreye alma/bakım/onarım konularında minimum 5 yıl tecrübeli Tunikeler, X-Ray ve Dedektör kapılar, Honeywell Yangın Sistemi, CCTV izleme, kayıt ve kamera sistemleri, Araç altı tarama sistemleri, Raod Blocker ve bariyer sistemleri, Telsiz haberleşme ve röle sistemi, Gazlı söndürme, FM200 sistemleri, Tv yayın sistemleri, Kapı kontrol sistemleri, Alarm Güvenlik Sistemleri deneyimli. Bilgisayar kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • Türkiye Gazetesiİstanbul Avrupa 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıBaskı Tesislerimizin Bakım Onarım bölümünde çalışacak Sıhhi Tesisat Teknisyenleri aranıyor.

  Aranan NiteliklerMeslek meslek lisesi mezunu veya mesleki eğitim sertifikası olan 35 yaşını aşmamış Alanında en az 3 yıl deneyimli tesisat konusunda deneyimli MS Office programlarını kullanabilen İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Soğanlı, Güneşli, Bağcılar, Beylikdüzü-Marmara Mahallesi, Halkalı, Esenler, Küçükköy, Gaziosmanpaşa, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Seyahat engeli olmayan Vardiyalı çalışabilecek TEKNİSYENLER aranıyor

  Sektör: Endüstri, Matbaacılık/Baskı, İmalat

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri, Eleman

 • Saadet Gıdaİstanbul Avrupa 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıFabrika bünyesinde kaynak (argon-elektrik) işleri , Paslanmaz ve demir boru kaynak işleri, Gerekli bakım faaliyetlerini yürüterek ,onarım ve kontrol çalışmaları .

  Aranan NiteliklerSaadet Gıda Pazarlama A.Ş. bünyesinde Silivri fabrikamız için teknik bölümde görev yapacak ; Tercihen MYO mezunu Meslek liselerinin Kaynak bölümlerinden mezun , Fabrika çalışma sistemlerinde tecrübesi olan , Ekip çalışmasına ve iş birliğine yatkın, İş güvenliği kurallarına uyarak çalışmayı alışkanlık haline getirmiş , Askerlik görevini tamamlamış , Silivri bölgesinde ikamet eden , "Kaynakçı ustaları” aramaktayız .

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması- Elektronik sistem ve ekipmanları ile ilgili olarak yangın ihbar, ses, gösteri havuzu, LED aydınlatma sistemi, bilgisayar, telefon tesisatı, sinemalar klima cihazları konularında deneyimli, - Elektronik ile ilgili tüm ekipman ve cihazların verilen program çerçevesinde periyodik ve planlı bakımlarını yapılması, Teknik Departmanımızda görev alacak Elektronik Teknisyeni aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin “Elektrik-Elektronik” bölümlerinden mezun, - Minimum 3 yıl mesleki bilgi, beceri ve deneyime sahip, - Vardiyalı çalışabilecek, - Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, - Askerliğini tamamlamış, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen

 • Mobil Worxİstanbul Anadolu, Bursa, Hatay, İstanbul Avrupa 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıKozyatağı Carrefour Maltepe Park Florya cadde Mağazası Tepe nautilus Avm Park Forbes İskenderun Bursa Carrefour MetroCity Eminönü Fatih Şubelerin de Görevlendirilmek üzere; Mobil dünyada, Türkiye'nin dünyaya açılan aksesuar markası olmayı amaç edinen Mobilclinix, Şirketimizin cep telefonu ve Tablet onarım şubelerin de görevlendirilmek üzere Tekniksiyenlerini arıyor,

  Aranan NiteliklerBaşvuracak adayların: Tercihen Teknik lise, Endüstri Meslek Lisesi ve/veya Meslek yüksek okullarının Elektronik veya endüstriyel elektronik bölümlerinden mezun Cep telefonu ve Tablet onarımlarımı tecrubesine sahip veya yetiştirilebilecek, Dikkatli ve disiplinli Dinamik çalışma ortamına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Başvurulan şubeye yakın ikamet eden, Erkek adayların askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olan Adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Çırak, Tamirci, Teknisyen, Uzman

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak TEKNİK SERVİS SORUMLUSU aramaktayız

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO / Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması- Elektrik sistem ve alt yapısı ile ilgili olarak kendisine yönlendirilmiş olan görevleri yerine getirmek, - Gördüğü tüm aksaklıkları üstlerine bildirmek - Elektrik ile ilgili tüm ekipman ve cihazları yetkisi dahilinde çalıştırmak, - Elektrik ile ilgili tüm ekipman ve cihazların verilen program çerçevesinde periyodik ve planlı bakımlarını yapmak, Teknik Departmanımızda çalışacak Elektrik Teknisyeni aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- Meslek Lise veya Meslek Yüksek Okullarının "Elektrik" bölümünden mezun, - Minimum 2 yıl mesleki bilgi, beceri ve deneyime sahip, - Vardiyalı çalışabilecek, - Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, - Askerliğini tamamlamış, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Teknisyen

 • Kahve Dünyasıİstanbul Avrupa 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıEndüstri Meslek Lisesi veya MYO’ların soğutma ile ilgili bölümlerinden mezun, Elektrik ve soğutma üzerine tecrübeli, Soğutucular (dolaplar), klima vb. cihazlarının periyodik bakım, arıza tespit ve onarımı konusunda deneyimli, Takım çalışmasına önem veren, İnsan ilişkileri kuvvetli, Tercihen Ustalık veya Kalfalık Belgesine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan.

  Aranan NiteliklerZEYTİNBURNU-BAKIRKÖY-ESENYURT civarında ikamet eden; genel soğutma sistemlerinin periyodik bakımlarını, tamir, onarım ve arızalarını gidererek, iyileştirme faaliyetlerinde bulunacak, Soğutma Teknisyeni aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen

 • Seluz Kimya Kozmetikİstanbul Avrupa 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıMakinelerle ilgili oluşabilecek arıza ve aksamaların daha önceden tespiti ve gerekli önlemlerin alınmasını sağlamak. Kullanılan makinelerin bakım planlarının yapılması, Makinelerle ilgili servis hizmeti sağlayan ülkelerle iletişim sağlamak ve acil olarak alınması gereken önlemleri almak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Minimum 3 yıl benzer iş süreçlerinde tecrübeye sahip, İngilizce ya da Fransızca dillerinden en az birini çok iyi derecede bilen, Problem çözme yeteneğine sahip ve sonuç odaklı çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yerine getirmiş olan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya M.Y.O. Elektrik bölümünden mezun, Arıza takibi yapabilen ve gerektiğinde müdahale edebilecek, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Elektrik tesisat uygulamaları konusunda en az 5 yıl deneyimli, Engel derecesi %40 ve üzerinde olan ve engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, Kartal ve civarında ikamet eden, Kartalda ki Genel Müdürlüğümüzde Elektrik Teknisyeni olarak istihdam edilmek üzere Bay engelli personel arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde, -Mimari projeleri ve detayları hazırlayabilecek "PROJE" konusunda deneyimli Mimar ve Mimari Ressam çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerProje yapımında çalışmak üzere; İş konusunda paylaşımcı ve ekip çalışmasına uygun,uzun süreli çalışmak isteyen mimari projelerde deneyimli,bilgisayar programlarına hakim,autocad programında uzman mimarlar ve mimari ressamlar.

  Sektör: Mimarlık, Mühendislik, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Teknik Ressam, Mimar, Tekniker

 • İş AçıklamasıElektrik Dağıtım konusunda (AG-OG) konusunda deneyimli, Tedaş, Teiaş, İSG, Yangın ve alanı ile ilgili diğer standartlara ve yönetmeliklere hakim, Mevcut ve yenilenen tüm kuvvetli ve zayıf akım sistemlerini kontrol ederek, denetim altında çalıştırabilmek, yönetebilmek, Yedek enerji (Jeneratör) sistemlerine hakim, Planlı, periyodik arıza, bakım ve iyileştirme konularında ilgili raporları oluşturmak ve saha çalışmalarını yönetebilmek, İşçilik ve malzeme kalitesinin kontrol edilerek kalite güvencesini sağlamak, Enerji tüketimini optimize etmek, gerekli yatırımları önererek, enerji tasarrufunu programlamak, Ekonomik parametreler ve nihai kullanıma dayalı enerji kullanım bütçelerini hazırlamak, yönetmek, Elektrik iş planlarını hazırlamak ve takip etmek, Şartnameler, yönetmelikler ve taşeron sözleşmelerine hakim olmak, Teknik şartnamelere göre yapım metotlarının hazırlığı ve kontrolünü sağlamak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Elektrik - Elektronik bölümlerinden mezun, En az 3 yıl Elektrik - Elektronik Mühendisi olarak çalışmış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Tercihen hizmet sektöründe (Otel, AVM, Hastane) deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office ve AutoCAD programlarını etkin kullanabilen, Askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mühendis

 • Teknopalasİstanbul Anadolu 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıTeknopalas , RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış , sektörünün öncülerinden olan bir ARGE firmasıdır. Bünyesinde bulunduğu Oylum şirketler gurubunun 30 yıllık köklü geçmişi ile müşterileri ve çalışanları için güvenli firma imajını korumuştur. Teknopalas RFID ‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında Akıllı Endüstriyel Kantar otomasyonu , RFID temelli üretim bandı takip otomasyonu , depo ve stok takip otomasyonu , Araç tanıma ve kontrol otomasyonu , fabrika ve plazalar için akıllı bina otomasyonu , Personel ve materyal takip otomasyonu ve Lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında gerek Kamu gerek özel sektörde kapsamlı otomasyon projelerine imza atan firmamız için sürekli artan iş hacmi ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmak amacıyla aşağıda nitelikleri belirtilmiş çalışma arkadaşları arıyoruz .

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Elektronik, Kontrol Sistemleri ve benzeri bölümleri mezunu, Elektrik tesisatı veya zayıf akım projelerinin uygulanması konusunda en az 1 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan, Anadolu yakasında ikamet edebilen.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Elektrik ve Elektronik, Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Tekniker, Teknisyen

 • İş AçıklamasıAğırlıklı olarak OG hücreler ve Trafo merkezlerinin yurtdışı satış faaliyetinde İhracat Müdürü’ne bağlı olarak görev yapacak, teknik ve ticari olarak kendine güvenan, bizimle birlikte aynı heyecanı ve disiplini paylaşacak satış yapmaktan keyif alan takım arkadaşları arıyoruz: Yurtdışı Satış Mühendisi Görevleri: Hedef yurtdışı pazarların genişletilmesi, Rakip firmalar, ürünleri ve stratejilerini yakından takip ederek, fiyat ve pazarlama taktikleri ile bulundukları pazarlar hakkında raporlar oluşturması, Pazar stratejilerinin oluşturulması için gerekli ileri beslemelerin temini Hedeflenen pazarlarda potansiyel müşterilerin tespit edilerek ve distribütörler bulunması, Firma/marka imajının yerleşmesi için tanıtım, faaliyet ve organizasyonlarının yapılması, Yurtdışı pazarlardaki iş fırsatlarının takibi ve ilgili bölümlerle koordineli olarak çözümler üretilmesi, Şirketimizin yazışma, görüşme, ziyaret ve fuar organizasyonlarında temsil edilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin dört yıllık Elektrik bölümünden mezun, İleri derecede İngilizce, tercihen ilave olarak Arapça ve Fransızca bilen, Benzer ürünlerin yurtdışı satışı konusunda minimum 3 yıl tecrübeli, ihracat iş süreçleri ve dış ticaret mevzuatına hâkim, İletişim becerisi yüksek, İş takibi konusunda kusursuz, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Yurtdışı seyahat engeli olmayan ve seyahat etmekten keyif alan, Hafta sonuna denk gelen seyahat programlarından etkilenmeyen, Elektrik tek hat şeması okuyabilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen (Word, Excel, Powerpoint, …), ERP sistemlerini kullanabilen, 30 yaşını aşmamış Askerlikle ilişiği olmayan

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Enerji, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Yönetici, Lider, Müdür

 • İş AçıklamasıMercedes-Benz Türk A.Ş.'nin bayii olan şirketimizde, Hadımköy Lokasyonumuza*Ağır Vasıta Servis Elektrik Teknisyeni* alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az Meslek Lisesi mezunu, Otomotiv sektöründe benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen sürücü belgesi sahibi, Askerliğini yapmış, İnsan İlişkilerinde başarılı.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker, Usta

 • İş AçıklamasıBina ; mekanik tesisat, iklimlendirme, kuvvetli ve zayıf akım sistemlerinin işletme, bakım, otomasyon, onarım ve arıza müdahalesi Enerji tasarrufu yönetimi ·

  Aranan Nitelikler28-40 yaş arası En az teknik lise mezunu İzmit’te ikamet eden Askerliğini yapmış, Vardiyalı çalışabilecek,

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Tekniker

 • Kahve Dünyasıİstanbul Avrupa 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıEndüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik Bölümü mezunu, Elektrik, bakım-onarım konusunda tecrübeli, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, Askerliğine yapmış, Bakırköy / Veliefendi civarında ikamet eden erkek adaylar

  Aranan NiteliklerElektrik bakım onarım çalışmalarının diğer ekipler ile birlikte yürütülmesi, Elektrik azıralarının giderilmesi ve arızanın tekrar meydana gelmemesi için gerekli tedbirlerin alınması, İyileştirme önerilerinin üst amirlere raporlanarak bildirilmesi,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklamasıİstanbul-Başakşehir' de bulunan tıbbi cihaz tamir bakım firmamızda hidrolik, pinomatik ve mekanik sistemlerinin tamir-bakım ve onarımlarının yapılması. (tercihen tıbbi ekipman mekanik-hidrolik-pnomatik tamir-bakım alanında deneyimli.)

  Aranan NiteliklerMeslek lisesi mekatronik,torna tesviye vb bölümlerden mezun. Forklift tamir bakımda çalışmış veya torna tesviyede en az 3 yıl tecrübeli Askerliğini tamamlamış Ehliyeti olan Tercihen src belgesi olan 30 yaşını aşmamış

  Sektör: Endüstri, Otomotiv, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Usta, Usta Yardımcısı, Ustabaşı

 • Klimasan Klimaİzmir, Manisa 22 Mart 2017

  İş AçıklamasıDünya’nın en büyük ticari soğutucu şirketlerinden olan Metalfrio | Solutions grubunun Manisa’da kurulu bulunan Klimasan fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Elektrik bakım konusunda en az 3 yıl deneyimli, Otomasyon arızalarında deneyimli, Temel düzeyde PLC bilgisine sahip, Arıza bulma ve arızayı çözme konusunda hakim, Bakım Elektrik İşçisi aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik Bölümü mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, Gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Dayanıklı Tüketim Malları, İmalat

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Tamirci, Çırak, Usta

 • İVA GAYRİMENKUL GELİŞTİRME YAPI VE YATIRIMİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Mart 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakasında Şantiyeleri bulunmaktadır. Şirketimiz bünyesinde çalışacak Harita Mühendisi/Harita Teknikeri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler*Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun, *Üst Yapı (İnşaat İşlerinde ) Projelerinde En Az 5 Yıl Deneyimli, *Projelerin sahaya uygulamalarından sorumlu, *Netcad ve autocad programlarını iyi derecede kullanabilen *Kaba ve ince inşaat işlerinde ölçüm işlerini yapabilecek, *Saha aplikasyon işlerini yapabilecek, *Kübaj hesaplarını yapabilecek, *Tasarım ve şantiye ekipleri ile koordinasyonu sağlayarak, güncel projelerin saha grubunda bulunmasını,uygulanmasını ve ekipler arası bilgi akışının kontrolü ve yürütülmesini sağlayacak, *Şantiye ekibi ile koordinasyonu sağlayarak, *Güçlü iletişim ve yönetim kabiliyetine sahip, *Şantiyedeki diğer şef ve sorumlularla sürekli irtibat halinde olup, sorunları tespit edip çözüm üretebilecek, *Askerlik hizmetini tamamlamış, *Aktif araç kullanabilen, *Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyumlu, *İş güvenliği ve kalite odaklı çalışabilecek, *Şirketimizde kalıcı olmayı düşünerek gayretli çalışabilecek MAAŞ: TECRÜBEYE GÖRE BELİRLENECEKTİR. Başvuruda bulunacak arkadaşların CV'lerini maaş beklentileri de belirtmeleri rica olunur

  Sektör: Gayrimenkul, İnşaat

  Pozisyon: Tekniker, Sorumlu, Eleman

 • İş AçıklamasıINSPECCO BELGELENDİRME ve GÖZETİM HİZMETLERİ A.Ş. Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından akredite edilmiş belgelendirme ve gözetim alanında hizmet veren bir kurum olup, Şirketimiz için "PERİYODİK MUAYENE PERSONELİ" olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan takım arkadaşı arıyoruz. Sahada ekipman kontrollerinin standartlara uygun olarak yapılması, Haftalık kontrol planlarının hazırlanması, bölüm yöneticisine raporlanması, Bölümün faaliyetlerini gerçekleştirmek için kurulan sistemleri korumak ve geliştirmek, İş güvenliği kurallarına dikkat etmeyi aksatmadan ölçüm aletlerinin kullanılması, muhafaza edilmesi, Müşteri beklentilerindeki değişimleri takip etmek, önem düzeyine göre gelişim ve değişimleri yöneticisine raporlamak, INSPECCO TS EN ISO /IEC 17020 standardı sistem şartlarına göre hareket etmek, Tüm çalışmalarında Kalite Yönetim Sistemleri gereği tutulması zorunlu kayıtları tutmak ve arşivlemek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine bölümü, tercihen Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, Yurt içi ve dışı seyahat engeli olmamak, Microsoft Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanmak, Esnek çalışma saatlerine uyum göstermek, B Sınıfı sürücü ehliyeti olmak, Temsil yeteneğine ve iletişim becerilerine sahip olmak, Analitik düşünebilmek, Çözüm odaklı yaklaşmak, İşbirliğine ve sürekli gelişime açık olmak, ekip halinde çalışabilmek, Kurum kültürüne, etik ve gizlilik kurallarına uygun hareket etmek, Periyodik kontrol/ muayene (kaldırma, iletme /basınçlı kaplar kazanlar vb.) ve asansör periyodik kontrolleri başta olmak üzere periyodik kontrol konularında çalışma tecrübeli, Temel seviyede elektrik bilgisi olmak.

  Sektör: Makine, Endüstri, Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

 • CVPLUS Search & Selectionİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Mart 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz İnşaat ve Tarım sektörüne yönelik üretim ve ihracat gerçekleştiren müşterimiz için ''Bakım Şefi'' arıyoruz.​ Tüm şirket bünyesinde makine, ekipman, cihaz ve binaların en yüksek verimle çalışmalarını sağlamak amacıyla koruyucu ve arızi bakım planları oluşturmak ve aciliyet durumuna göre en kısa sürede sonuçlandırmak, Arızalanan makineleri onarmak, gerekli aparatlar ve yardımcı ekipmanların imalatının gerçekleşmesini sağlamak, Yeni gelen makinelerin mekanik ve elektrik devrelerinin ilk montaj planlamalarını yapmak, Koruyucu veya arızî bakım amaçlı olarak dışarıdan servis veren firmalar değerlendirilerek Satınalma departmanıyla koordineli olarak bakım sözleşmelerini gerçekleştirmek, Arıza durumlarında makinelerin fabrika içinde veya dışında tamir edileceğine karar vermek ve yenilenmesi gereken makinelerle ilgili görüş bildirmek, Yıllık Bakım Bütçesini hazırlamak, diğer departmanlara bakım ihtiyaçlarının bütçelenmesi konusunda rehberlik etmek, LPG, su, elektrik, harcamaları ve bakım bilgileri istatistikleri oluşturmak, değerlendirmek ve üst yönetime raporlamak, Teknik güvenlik sorumlusu olarak işletmenin tüm güvenlik sisteminin testlerinin yapılmasını sağlamak, Bakım ekibine teknik konularda liderlik etmek ve yatay dikey ilişkileri koordine etmek, İşletmenin kritik yedek parça ihtiyaçlarını belirleyerek minimum stokta teknik malzemenin Depoda bulunmasını sağlamak, Departman proseslerinin iş güvenliği ve işçi sağlığına uygun bir şekilde çalıştırılmasını sağlamak ve bu konuda İnsan Kaynakları Departmanı ve İş Güvenliği Mühendisi ile gerekli koordinasyonu sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği veya MYO Makine, Metal Teknolojileri bölümlerinden mezun, Makina bakım ve bina bakım konularında min. 5 yıl tecrübeli, Metal sektöründe üretim hatlarında kullanılan parçalar, aletler, aparatlar ve malzemeler ile bunların makina bakım işlemleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, Makine ve tezgah yatırım ve bakım bütçesinin yönetimi konusunda deneyimli, Araştırmacı, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, Proje Yönetimi, verimlilik ve maliyet analizi konularında proaktif, yaratıcı ve yenilikçi, İş sağlığı ve Güvenliği, Çevre Koruma, Kalite Yönetimi ilkeleri ile ilgili bilgisi olan, Tarım makineleri ve ekipmanları konusunda genel teknik bilgiye sahip, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office ve AutoCAD (3 Boyutlu) uygulamalarında bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat, Makine, İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Müdür Yardımcısı

 • Pisa Tekstil ve Boyaİstanbul Avrupa 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıPeriyodik Makine bakımları yapmak Anlık arızalara müdahale edilerek, arızaların giderilmesini sağlamak, Makinelerde yapılacak verimlilik ve optimizasyon çalışmalarına katkıda bulunmak

  Aranan NiteliklerÖrme kumaşların boya, baskı ve terbiye işlemlerinde faaliyet gösteren fabrikamız için: Meslek Yüksek Okulu veya Lisenin Elektrik veya Elektronik bölümünden mezun, Tercihen, Tekstil Terbiye sektöründe Makine Bakım ve Onarım konusunda deneyimli, Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek

  Sektör: Tekstil, Tekstil Boya ve Kimyasalları

  Pozisyon: Tekniker, Uzman Yard, Teknisyen

 • İş AçıklamasıTüm elektronik güvenlik ve network sistemleri montajı,bakımı ve arıza/servis konularında hizmet verebilecektir. Aşağıdaki ürünler ile daha önce çalışmış olması tercih sebebi olacaktır: Bosch Hırsız Alarm Sistemleri Kurulumu Yangın Alarm Sistemi Kurulumu Mobotix, Bullwarkve Samsung IP KAMERA Sistemleri Kurulumu Network Switch veKabinet Dizayn Kurulumu Fiber Optik Sonlandırma

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Lisesi veya MYO Elektrik, Elektronik, Bilgisayar Bölümü mezunu, Elektronik Güvenlik veya NETWORK sektöründe daha once çalışmış, teknik bilgiye sahip, TERCİHEN FİBER SONLANDIRMA TECRÜBESİNE SAHİP, Temel IT bilgilerine sahip çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız bulunmaktadır. Esnek çalışma saatlerine uygun, Ekip arkadaşlarına ve çalışmalarına ayak uydurabilecek, B Sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış Tecrübeli adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Güvenlik Sistemleri, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıÇevre ve İş Güvenliği konularında ölçüm ve analiz hizmeti veren Akredite Laboratuvarımızın Adana şubesinde emisyon ölçüm hizmetlerinde ölçüm sorumlusu/mühendisinin yanında görevlendirilmek üzere ölçüm yardımcı personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler· Endüstri meslek liselerinden veya yüksekokul mezunu, · Adana’da ikamet eden veya edebilecek olan, · Yüksekte çalışma engeli olmayan, · Askerlik ile ilişiği olmayan, · B Sınıfı ehliyeti olan (Aktif olarak araç kullanabilen), · Seyahat engeli olmayan, · Öğrenmeye ve gelişime açık, · Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, · Analitik düşünen ve pratik çözüm üretebilen, karar verebilme becerilerine sahip, · Zamanı etkin kullanmayı bilen ve programlayabilen, · MS Office programına hakim, · Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, · Takım çalışmasına uygun

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Teknisyen, Yardımcı, Tekniker

 • İş AçıklamasıÇevre ve İş Güvenliği konularında ölçüm ve analiz hizmeti veren Akredite Laboratuvarımızın İstanbul şubesinde emisyon ölçüm hizmetlerinde ölçüm sorumlusu/mühendisinin yanında görevlendirilmek üzere ölçüm yardımcı personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler· Endüstri meslek liselerinden veya yüksekokul mezunu, · İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek olan, · Yüksekte çalışma engeli olmayan, · Askerlik ile ilişiği olmayan, · B Sınıfı ehliyeti olan (Aktif olarak araç kullanabilen), · Seyahat engeli olmayan, · Öğrenmeye ve gelişime açık, · Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, · Analitik düşünen ve pratik çözüm üretebilen, karar verebilme becerilerine sahip, · Zamanı etkin kullanmayı bilen ve programlayabilen, · MS Office programına hakim, · Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, · Takım çalışmasına uygun

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Teknisyen, Yardımcı, Tekniker

 • Bts Yangın Güvenlik Yapıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıSektörün tecrübeli ve lider firmalarından birisi olan ve Yangından Korunma Sistemleri konusunda faaliyet gösteren Firmamızın, Yangın Alarm ve Güvenlik Sistemleri bölümünde görevlendirilmek üzere Elektrik/Elektronik Teknikerleri aranmaktadır - Yangın Algılama, Alarm, Söndürme ve Güvenlik Sistemlerinin uygulamasında ve sistemlerin devreye almasında çalışacak, - Teknik Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Elektronik bölümünden mezun, - Şantiye işlerine yatkın, - Konusunda en az 3 yıl tecrübeli,

  Aranan Nitelikler- 20-35 yaşları arasında Bay, - Yurt içi ve dışı seyahate engeli olmayan, - Sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, - MS Office bilen, - Tercihen sigara kullanmayan, - Askerliğini yapmış olması gereklidir. - Tecrübe tercih nedeni olacaktır. - Başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıÇevre ve İş Güvenliği konularında ölçüm ve analiz hizmeti veren Akredite Laboratuvarımızın İzmir şubesinde baca gazı emisyon ölçüm hizmetlerinde ölçüm sorumlusu/mühendisinin yanında görevlendirilmek üzere ölçüm yardımcı personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler· Endüstri meslek liselerinden veya yüksekokul mezunu, · İzmir’de ikamet eden veya edebilecek olan, · Yüksekte çalışma engeli olmayan, · Askerlik ile ilişiği olmayan, · B Sınıfı ehliyeti olan (Aktif olarak araç kullanabilen), · Seyahat engeli olmayan, · Öğrenmeye ve gelişime açık, · Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, · Analitik düşünen ve pratik çözüm üretebilen, karar verebilme becerilerine sahip, · Zamanı etkin kullanmayı bilen ve programlayabilen, · MS Office programına hakim, · Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, · Takım çalışmasına uygun

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Yardımcı, Tekniker, Teknisyen

 • Sarılar İnşaatİstanbul Avrupa 22 Mart 2017

  İş AçıklamasıKağıthane’deki firmamıza araç sigorta ve sigorta muhasebesinde uzman eleman alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAraç ve iş makinaları sigortacılık hizmetleri konusunda uzman Sigortacılık hizmetleri ve muhasebesini yürütebilecek Tercihen askerlikle ilişiği olmayan, Avrupa yakasında oturan takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: İnşaat, Sigortacılık

  Pozisyon: Sorumlu, Eleman

İş Habercisi - Teknik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?