Teknik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Teknik
 • TV8 Medyaİstanbul Avrupa 13 Aralık 2016

  İş AçıklamasıTV8 Teknik Departmanda görevlendirilmek üzere; Yayın otomasyon sistemindeki yapıların yönetimini ve işleyişini sağlayacak Yayin Sistemlerinde performans iyileştirme ve güncellemeleri yapacak  NAS storage sistemlerinin yönetimi ve düzgün olarak çalışmasını sağlayacak Microsoft Active Directory ve DNS yönetimi yapabilecek Yayın Sistemleri bünyesinde kullanılan server,storage ve diğer ekipmanların Sistem yönetimi, işletim sistemi ve  network tarafında mevcut durum analizi yapmak, devamlılığı sağlamak, gereksinimleri belirlemek ve çıkabilecek sorunları çözmek

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik, Matematik mühendisliği bölümlerinden mezun, NAS disk sistemleri (HDS/Netapp) yönetimi konusunda deneyimli, Analitik düşünce yapısına sahip, problem çözme becerisi ve koordinasyon yeteneği yüksek, Yeni teknolojileri yakından takip eden; öğrenmeye, kendini geliştirmeye açık, MySQL ,MSSQL veritabanları ve cluster yapıları hakkında bilgisi olan Temel Network, TCP/IP, Security, Firewall bilgi ve becerisi olan Projelere göre gerekirse yurt içi yurt dışı şirket dışında görev alabilecek. 7/24 destek verilmesi gereken durumlarda esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yoğun iş temposu ve takım çalışmasına yatkın

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda çalışmak üzere; İplik makinelerinde tecrübeli "Mekanik Bakımcı" çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise(makine, motor vs. bölümleri) mezunu, İplik makinelerinde en az 2-3 yıl tecrübeli, Tüm bakım, arıza, onarım işlerine hakim, Gelişime açık, çabuk öğrenen, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Tekstil, Makine, Diğer

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Ustabaşı, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesine ekip arkadaşları ile uyumlu çalışacak Teknis Servis ve Teknik Servis Destek Elemanı

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Liselerinin Elektrik , Elektronik, Büro Makinaleri veya Bilgisayar bölümlerinden mezun, En az 2 yıl tecrübesi bulunan veya yetiştirilmek üzere B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,SRC belgesi olması tercih sebebidir Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Takipçi ve dikkatli çalışmayı prensip edinmiş , İletişim yeteneği kuvvetli , Sorumluluk sahibi, dinamik ve takım çalışmasına yatkın, iş disiplini olan , Öğrenmeye ve yeniliklere açık, çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Büro Makineleri

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıTasarımı yapılan kalıpların üretimi, takibi, montajı dahil kalıp onaylanana kadar olan tüm süreci ustasıyla birlikte yürütmek.

  Aranan Niteliklerİstanbul/Tuzla Birlik Organize Sanayinde bulunan Plastik Enjeksiyon kalıpları üreten Kalıp Fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Lise,Meslek Lisesi veya Yüksek okul mezunu Plastik enjeksiyon kalıbı üretiminde tecrübeli Askerliğini tamamlamış Plastik enjeksiyon kalıpçı yardımcısı çalışma arkadaşları arıyoruz

  Sektör: İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Eleman, Usta Yardımcısı

 • Teknopalasİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTeknopalas , RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış , sektörünün öncülerinden olan bir ARGE firmasıdır. Bünyesinde bulunduğu Oylum şirketler gurubunun 30 yıllık köklü geçmişi ile müşterileri ve çalışanları için güvenli firma imajını korumuştur. Teknopalas RFID ‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında Akıllı Endüstriyel Kantar otomasyonu , RFID temelli üretim bandı takip otomasyonu , depo ve stok takip otomasyonu , Araç tanıma ve kontrol otomasyonu , fabrika ve plazalar için akıllı bina otomasyonu , Personel ve materyal takip otomasyonu ve Lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında gerek Kamu gerek özel sektörde kapsamlı otomasyon projelerine imza atan firmamız için sürekli artan iş hacmi ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmak amacıyla aşağıda nitelikleri belirtilmiş çalışma arkadaşları arıyoruz .

  Aranan Nitelikler  Tercihen üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Elektronik, Kontrol Sistemleri ve benzeri bölümleri mezunu, Elektrik tesisatı veya zayıf akım projelerinin uygulanması konusunda en az 1 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan, Anadolu yakasında ikamet edebilen.  

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Elektrik ve Elektronik, Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Tekniker, Teknisyen

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak TEKNİK SERVİS ELEMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Tercihen src 2 4 belge sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen İç tesisat bilgisi olan

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıDünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Sancaktepe Üretim Fabrikamızda görev yapacak "Teknik Bakım Personeli" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMeslek Liselerinin teknik bölümlerinden mezun, Tercihen gıda üretim sektörlerinde tecrübeli, Makina bakım ve onarımı, su tesisatı, soğutma, jeneratör bakımı ve diğer bakım onarım konularında tecrübeli,elektrik sistemlerine hakim, Microsoft Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Teknik süreçleri takip edebilecek, sorumluluğunu alabilecek, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü; yönetim becerisine sahip, ekip yönetimi, hedeflerle yönetim ve koordinasyon konusunda yetkinlik sahibi İşçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun çalışabilen, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden,

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş Açıklaması- Elektrik sistem ve alt yapısı ile ilgili olarak kendisine yönlendirilmiş olan görevleri yerine getirmek, - Gördüğü tüm aksaklıkları üstlerine bildirmek - Elektrik ile ilgili tüm ekipman ve cihazları yetkisi dahilinde çalıştırmak, - Elektrik ile ilgili tüm ekipman ve cihazların verilen program çerçevesinde periyodik ve planlı bakımlarını yapmak, Teknik Departmanımızda çalışacak Elektrik Teknisyeni aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- Meslek Lise veya Meslek Yüksek Okullarının "Elektrik" bölümünden mezun, - Minimum 2 yıl mesleki bilgi, beceri ve deneyime sahip, - Vardiyalı çalışabilecek, - Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, - Askerliğini tamamlamış, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda çalışmak üzere: fabrikadaki mekanik bakım ve arızalarla ilgilenecek "Mekanik Teknisyen" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerLiselerin makine, motor, tesisat veya ısıtma soğutma iklimlendirme bölümlerinden mezun, Yetiştirilmek üzere, Tercihen 1-2 yıl tecrübesi olan, Takım çalışmasına uygun, Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere, Tesislerin üretim planlarına uygun şekilde bakım-üretim performans takiplerini yapacak, İşletmenin yüksek verimlilik hedefine paralel modern bakım sistemlerini kurup, iyileştirilmesi ve geliştirilmesinden sorumlu olacak, Makine, yedek parça sürecinin yönetecek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği veya Elektrik / Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim tesislerinde benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli. Bina bakım onarım, çevre yönetimi, İSG yönetimi konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Mekanik, Hidrolik, Pnömatik, Elektrik, Eldektronik konularında teknik bilgisi olan, İletişimi iyi, Bilecik’te ikamet eden / edebilecek. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Diğer, Metal Sanayi, Demir-Çelik

  Pozisyon: Şef / Amir, Müdür, Yönetici

 • Koza Yönetimİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTesis Yönetimi ve Hizmetleri konusunda uzman, kurumsal ve lider kuruluş olan "Koza Yönetim ve Servis A.Ş”; yönetimini üstlendiği bir yaşam alanı için " Teknik Görevli ” aramaktadır. *Konut sitesinin tüm mekanik işlerini yürütmek, bakım ve tamir işlerini gerçekleştirmek. *Konut sitesindeki ortak alanlarda (Merkezi Isıtma/Soğutma Sistemi ve Sıcak/Soğuk Kullanım Suyu, Kazan Dairesi, Hidrofor Dairesi, Aydınlatma, Güvenlik, Güvenlik Geçiş, Yangın Tesisatı) ve tesiste bulunan tüm mekanik sistemlere ait işleri yürütmek, bakım ve tamir işlerini gerçekleştirmek. *Destek hizmeti alınan teknik servislerin ve tedarikçi kuruluşların site içersinde yürütecekleri tüm teknik çalışmalara refakat etmek.

  Aranan Nitelikler*En az Teknik Lise / Endüstri Meslek Lisesi mezunu konusunda en az 3 yıllık deneyimi bulunan, *Isıtma, soğutma, havalandırma, yangın, doğalgaz ve sıhhi tesisat deneyimi bulunan, *Tercihen "Yetkili Kalorifer Ateşçi Belgesi” bulunan, *Askerlik hizmetini tamamlamış, *İletişimi güçlü, müşteri odaklı. *Ekip çalışmasına yatkın. **Esenyurt ve Sancaktepe; çevre ilçelerden ikamet eden Teknik Görevli aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıEğlence sektöründe lider olan Playland Oyuncak San.ve Tic. AŞ.şirketimizin Mardin Alışveriş merkezinde bulunan Playland mağazamızda görevlendirilmek üzere Teknik işlerini yürütebilecek personel aranmaktadır. *Temel elektrik, elektronik veya mekanik bilgisi olan, *23-30 yaşları arasında,<span tr"="" new="" roman","serif";mso-fareast-font-family:"times="" times="" style="box-sizing: inherit; font-size: 13.5pt;"> *Askerliğini yapmış yada muaf, *Erkek teknik personel alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTemel elektrik, elektronik veya mekanik bilgisi olan, *20-30 yaşları arasında, *Askerliğini yapmış yada muaf, *Erkek teknik personel alınacaktır.

  Sektör: Oyuncak

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıKozmetik ve Sağlık sektörüne görsel düzenleme ve saha uygulanmasında hizmet veren firmamızda teknik çizim ve üretimde aktif rol alabilecek GRAFİKER aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Takım çalışmasına yatkın ve ekibiyle birlikte hareket edebilecek, Kadrajlama hizmeti verebilecek, Teknik çizim ve 3 boyutlu çalışmalar yapabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden adayların özgeçmişlerini bekliyoruz.

  Sektör: Reklamcılık, Ajans, Açık Hava Reklamcılığı

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • İş Açıklaması Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun,  Minimum 2 yıl mesleki bilgi, beceri ve deneyime,  Vardiyalı çalışabilecek,  Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,  Askerliğini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler Mekanik sistem ile ilgili olarak kendisine yönlendirilmiş olan iş emirlerini yerine getirmek.  Mekanik alt yapı sistemleri,ısıtma soğutma ve havalandırma konularında tecrübeli.  Gördüğü tüm aksaklıkları üstlerine bildirmek ve arızayı gidermek.  Mekanik ilgili tüm ekipman ve cihazları yetkisi dahilinde çalıştırmak,  Mekanik ile ilgili tüm ekipman ve cihazların verilen program çerçevesinde periyodik ve planlı bakımlarını yapmak,  Yapılan işleri;iş tekniğine, meslek kurallarına ve iş güvenliği tedbirlerine uygun olarak yapmak,   Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde Medical Park Antalya Hastane Kompleksinde görevlendirilmek üzere; "Mekanik Teknisyeni" takım arkadaşları aramaktayız.  

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Yangın Alarm Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin üretim ve test kontrol aşamalarında görev alacak yetişmiş adaylar...

  Aranan Nitelikler1.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun 2. kalite kontrol yaklaşımını bilen 3. giyimine, kendine ve çevresine itina gösteren 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. Ölçü aleti kullanabilen 6. Tercihen aktif araç kullanabilen, 7. Kesinlikle Sigara kullanmayan

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıSunduğu ürün ve hizmetlerle çağdaş bir teknoloji şirketi olmayı başaran bilişim sektörünün lider kuruluşlarından Pupa Bilişim, 2006’dan beri Türkiye'de  Apple Markalı Ürünlere  perakende mağazacılık , eğitim kurumları ve kurumsal satış ve yetkili teknik servis hizmeti vermektedir.Müşterilerine teknolojinin sunduğu en iyi ekipman sağlamaktadır.Perakende mağazacılıkta 11 mağazaya sahip olup  , Yetkili Teknik Servis olarak ise 10 servis noktası ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır .  Adana 'da  bulunan yetkili teknik servis mağazamız için " Teknik Servis Personeli " pozisyonu ile çalışacak adayların başvurularını bekliyoruz .   

  Aranan Nitelikler-Prezantabl,dinamik olmak, -Teknik servis ve Apple ürünleri konusunda tecrübesi bulunmak  -Tercihen Bilişim Sektöründe tecrübeli olmak ve ingilizce bilmek -Erkek adaylarda , askerliğin yapılmış olması tercih sebebidir.  

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Tekniker

 • İş AçıklamasıTekstil yardımcı kimyasalları üretimi ve pazarlaması yapılan firmamızda, Ürün Yönetiminde görevlendirilmek üzere Boya Katkı Kimyasalları Ürün Sorumlusu aramaktayız;

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Alanında en az beş yıl deneyimli Tercihen Boya (Duvar boyası) üretimi, Ar-Ge’si veya additivleri konusunda bir şirkette pazarlama departmanında çalışmış İyi derecede İngilizce bilen Ms Office Programlarına hakim Organizasyon ve koordinasyon sağlama becerisine sahip İyi bir takım oyuncusu ve insan yönetiminde yetkin Sonuç odaklı Dikkatli, takip yeteneği kuvvetli, yaratıcı ve analitik düşünebilen Sorumluluk alabilen ve inisiyatif kullanabilen.

  Sektör: Kimya, Tekstil Boya ve Kimyasalları, İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması• Makine mühendislerinin vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda tasarlanacak veya revize edilecek mekanizmaların ve sac kasaların teknik resimlerini çizmek, • Ekip çalışması ile makine tasarımı, sistem ve prensip çözümlerine katkı sağlamak, • Makine ve makine parçalarınının bilgisayar üzerinde 3 boyutlu tasarımını yapmak, • Parça çizimleri yapmak, siparişlerini vermek ve teslimatların siparişlere uygunluğunu kontrol etmek, • Son ürün kalitesinin tasarım ile örtüşmesini sağlamak,

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin veya MYO larının makine ile ilgili bölümlerinden mezun, · 25 yaş üzeri, · İleri düzey Solidworks ve Autocad Programı kullanabilen, · Tercihen Solidworks 2017 bilen ve eğitim sertifikalarına sahip, · Sancaktepe’de bulunan Fabrikamızda çalıştırılmak üzere konstrüksiyon tasarımı yapabilecek, · Makina tasarımı konusunda deneyimli ve üretim tecrübesi olan, · Standartlara uygun olarak teknik resim hazırlayabilen, okuyabilen ve uygulayabilen. · Kesit ve detay çizimleri yapabilen. · Takım çalışmasına yatkın, · Analitik düşünme yapısına sahip ve öğrenmeye açık, · İletişimi güçlü, sonuç odaklı ve takım çalışmasına yatkın, · Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, · Sancaktepe, Sultanbeyli,Kartal,Maltepe de ikamet eden, · Sigara kullanmayan

  Sektör: Makine, İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Teknik Ressam

 • İş Açıklaması  Firma bünyemizde çalışacak ; Elektrik teknnisyenleri  Kablolama teknisyen şef  Güvenlik kamera sistemi , Hırsız alarmı ,  Yangın ihbarı; Sistemleri montajında çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler  Kablolamada  deneyimli , Teknisyen,  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • Türk Nippon Sigortaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıSigortacılık alanında faaliyet gösteren ve merkezi İstanbul'da olan, firmamız TÜRK NİPPON SİGORTA A.Ş’ nin İstanbul Genel Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere; İstanbul'da ikamet eden, Üniversitelerin Aktüerya, İstatistik,Matematik veya Ekonometri bölümlerinden mezun, Minimum 3 yıl benzer iş deneyimine sahip, Tercihen Aktüerya sınavlarını geçmiş veya sınavlara hazırlanan, Sigortacılık mevzuatı/yönetmelikleri hakkında bilgi sahibi, MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Analitik düşünce yapısına sahip, İletişim becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Sunum becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, AKTÜERYA UZMANI takım arkadaşımızı arıyoruz!

  Aranan NiteliklerŞirket stratejileri doğrultusunda Aktüeryal analiz çalışmalarını yapmak, Yurt içi ve yurt dışı için Aktüerya raporlarını hazırlamak, Oto branşı için fiyatlandırma ve analiz çalışmalarını yapmak, Branş bazında üretimleri tarife özelliklerine göre takip etmek ve raporlamak.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Yetkili

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİletişim / Yayıncılık sektöründe hizmet veren firmamızda, Servis Teknisyeni / Teknikeri olarak çalışmak üzere takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler* Endüstri Meslek Lisesi / Meslek Yüksek Okulu Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, * Elektrik-Elektronik, Elektro-Mekanik aksamların arıza tespit, tamir ve bakımını yapabilecek, * İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, * İyi derecede yazma / konuşma İngilizce dil bilgisine sahip, * MS Office programlarını kullanabilen, * B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, * Askerlik hizmetini tamamlamış, *Titiz, dikkatli, yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, *Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • EYFEL PARFÜMKocaeli 21 Ocak 2017

  İş AçıklamasıÜrün kalitesi konusunda işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanımı işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun çalışma prensibinde makine teknikeri alınacaktır

  Aranan NiteliklerZaman etüt ve verimlilik analizleri , Üretim tekniği, üretim verimliliği Üretim sahasındaki proses düzenine hakim PLC (Programlanabilir Mantıksal Denetleyici),ve barkod sistemine hakim Pnömatik sistem makinelerin kullanımına hakim Tercihen Kozmetik sektöründe çalışmış, Analitik düşünen, takipçi, koordinasyon ve problem çözme konularında güçlü, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Gebze ve Anadolu yakasında ikamet eden çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu

 • Aker Mekanikİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Ocak 2017

  İş AçıklamasıTeknik ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip teknik ressam ya da ikilimlendirme bölümü iki yıllık yüksek okul mezunu çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAutocad ve Revit çizim programlaını etkin şekilde kullanabilen, Mekanik tesisat sektöründe çalışacak, Isıtma, soğutma, kanal, yangın ve sıhhi tesisat projelerinin çiziminde deneyimli, İyi derecede Autocad kullanabilen, İyi derecede Revit kullanabilen, En az 3 yıl tecrübeli personel alınacaktır.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, TEKNİK SERVİS PERSONELİ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO'ların teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Karşıyaka ve çevresinde ikamet eden

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıBalıkesir Edremit Güre'de yer alan "Hattuşa Vacation Club Kaz Dağları " tesisimizde çalışmak üzere; Tesisin genelinde bulunan makine ve ekipmanların periyodik bakımlarının yapılması, arızalarının giderilmesi, Tesiste çıkabilecek elektrik arızalarının onarımının yapılması, Görev ve sorumlulukları ile ilgili olarak gerekli bilgileri, raporları, gelişmeleri ve ortaya çıkan sorunları Teknik Müdürü’ne rapor etmek ve faaliyetleri ile ilgili bilgi vermek,

  Aranan NiteliklerÖn Lisans Elektrik Bölümü mezunu, Makine Bakım ve onarımı, elektrik işleri konusunda en az 2 yıl deneyimli (tercihen turizm otelcilik sektöründe), Vardiyası sırasında; Teknik Hizmetler Departmanı’nı ilgilendiren arızalara müdahale etmek, çözümünü sağlamak ve ilgililere gerekli bilgilendirmeyi yapabilecek, Sonuç odaklı olan, İşletme içi departmanlarla koordineli çalışabilecek, sorumluluk sahibi, analitik düşünebilen ve iletişim becerileri yüksek, Bay, Askerlik görevini tamamlamış, Balıkesir'de ikamet eden Elektrik Teknisyeni arıyoruz.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıMüşterilerimizin ihtiyacı olan periyodik kontrol işlemlerini gerçekleştirecek  Kontrol ettiği ekipmanların sorumluluklarını alacak ,  Kontroller sırasındaki değerlendirmelerini , Kontrol yöneticisine raporlayacak  Sahadayken kontrol listelerini güncel olarak tutacak, Müşteri beklentilerini analiz edip yöneticisine iletecek. 

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin  Makine Mühendisliği mezunu, En az 1 yıl tecrübeli Teknik el beceresine sahip, hızlı hareket edebilen, Sorumluluk alabilen, analitik düşünebilen, İletişimi güçlü, çözüm odaklı, MC Office programlarına hakim, Seyehat engeli olmayacak  Aktif araç kullanacak bay adaylar

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent, Endüstri, Makine

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması· Üniversitelerin Biyomedikal Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Elektrik / Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, · Tercihen hastane, AVM veya otel gibi akıllı binaların teknik hizmetlerinin organizasyonu ve yönetiminde en az 5 yıl deneyimli, · Mekanik, elektrik, bakım - onarım hizmetlerinin yürütülmesi, organizasyonu ve kontrolünde, medikal cihaz ve sistemlerin satın alma süreçlerinde deneyimli, · Raporlama ve planlama bilgisine sahip, ekip yönetebilecek, · Güçlü iletişim ve temsil yeteneğine sahip, · Sonuç odaklı, disiplinli, enerjisi yüksek.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıDenizbank, QNB Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir. İstanbul Beykoz' da bulunan Genel Müdürlük ofisinde görev almak üzere Filo Yönetimi Uzman Yardımcısı olarak aşağıdaki görevleri üslenebilecek adaylarla tanışmak istiyoruz. Sorumlu olduğu bölgede şirketin filo anlaşma kurallarına uygun, teknik takip çalışmalarını yürütmek, Tüm yapılan teknik takiplerin servise geri dönüşünü ile birlikte yapılması gereken işlemler için aksiyon alınmasını sağlamak. Şirket araçlarının takibi ve raporlamaları, Bakım,onarım,arıza,hasar,km takibi Araçların resmi belge ve işlemlerinin merkezden kontrolü ve takibi yapılacaktır. Araçlarla ilgili muayene, periyodik işlemleri takip ederek yürütecek, Araçlarla ilgili resmi daire işlemlerini yürütecek, Servis firmaları ile etkin iletişim kuracak, Bakım, onarım zamanı ve ücreti hakkında yaklaşık bilgi verecek, Saha ekipleri ve servis firmaları arasındaki koordinasyonu sağlayacak, Tüm tamir, bakım, onarım işlemlerini takip edecek, Yukarıdaki işlemlerin yapılmasında Filo Yönetimi Karar Destek programını kullanabilecek program kullanma deneyimi olan adaylar.

  Aranan NiteliklerMin. lise mezunu, tercihen meslek yüksek okullarının veya meslek liselerinin otomotivle ilgili bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe servis danışmanlığı görevinde en az 2 yıl deneyimli, Otomotiv sektörünü yakından takip eden, Otomotiv ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office programlarını kullanabilen, İş takibi ve süreç yönetimini gerçekleştirebilecek, Takip, planlama ve raporlama becerileri gelişmiş, Yoğun ve dinamik çalışma temposuna uyum gösterebilecek, Dikkatli, titiz, sosyal ilişkileri iyi. Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman Yard, Sorumlu

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tasarım ve tekliflendirilmesinde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklera. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen teklif hazırlama konusunda tecrübeli d. Proje okuyabilen, e. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, f. Diksiyonu düzgün, g. Prezantable, e. Tercihen Seyahat engeli olmayan, f. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen g. Tercihen aktif araç kullanabilen, h. Kariyer beklentisi olan, ı. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Endüstri, Elektrik ve Elektronik, İnşaat

  Pozisyon: Koordinatör, Yönetmen, Müdür, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, TEKNİK SERVİS PERSONELİ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Karşıyaka ve çevresinde ikamet eden

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman

İş Habercisi - Teknik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?