Teknik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Teknik
 • THY Teknik A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTürk Hava Yolları Teknik A.Ş., Türk Hava Yolları A.O. marka topluluğunun bir parçasıdır. Dünyanın ileri gelen havacılık servis tedarikçilerinden olan marka, müşterilerine 7000 kişilik uzman ekibiyle; kaliteli ve kapsamlı bakım, onarım, modifikasyon ve rekonfigürasyon hizmetleri sunmaktadır. Ankara ve Aydın’da bakım hangarları bulunan Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., operasyonlarını İstanbul’da Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı tesisleri olmak üzere iki kıtada yürütmekte; mühendislik ve bakım faaliyetlerinin yanı sıra komponent bakım - yedek desteği, dizayn, sertifikasyon ve üretim alanlarında birçok uluslararası havayolu şirketine hizmet vermektedir. Bu ilan kapsamında Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. ve İŞKUR İstanbul İl Müdürlüğü işbirliği ile havacılık sektörünün ihtiyaçlarına yönelik Uçak Kabin İçi Bakım Elemanı Eğitim Programı düzenlenecektir. Program, Kapadokya Meslek Yüksekokulu Sabiha Gökçen Yerleşkesi'nde olacaktır. Eğitim süresi 6 ay olup eğitimi başarıyla bitiren kursiyerler Uçak Kabiniçi bakım-onarımı alanındaki çalışmalara "Teknik Destek Personeli" pozisyonunda istihdam edilecektir. Eğitimlerin teorik kısmı İstanbul'da Okulun Sabiha Gökçen Yerleşkesi'nde, pratik kısmı ise yine İstanbul’da THY Teknik A.Ş. Sabiha Gökçen tesislerinde yapılacaktır.

  Aranan NiteliklerGenel Özellikler: T.C. Vatandaşı olmak 01.04.1988 sonrasında doğmuş olmak Adli sicil ve arşiv kaydı bulunmamak Vardiyalı düzende çalışabilecek Teorik eğitimler süresince eğitim yapılacağı şehirde ve pratik eğitimlerde İstanbul'da ikameti ve kursa kesintisiz devamı kabul etmek Herhangi bir sağlık problemi bulunmamak (Renk körlüğü, iki göz arası 4 Dioptriden fazla göz bozukluğu, duyma bozukluğu, BMI dengesizliği vb. ağır veya ince işçilik gerektiren işlere engel teşkil edebilecek rahatsızlıklar) Birden fazla işi üstlenebilecek, pratik ve sonuç odaklı Öğrenmeye ve çalışmaya hevesli Takım çalışmasına yatkın İngilizce olarak kendini yazılı ve sözlü ifade edebilme yeterliliğine sahip Meslek Yüksek Okullarının;   Uçak Teknolojisi, Makine, Makine Resim ve Konstrüksiyon, Elektrik, Elektronik, Otomotiv Teknolojisi, Oto Boya ve Karoseri, Lastik ve Plastik Teknolojisi, Biyomedikal Cihaz Teknolojisi, Mobilya ve Dekorasyon bölümlerinden mezun.​   Önemli Not: Adayların İŞKUR portalı üzerinden bir hesap oluşturup (daha önce oluşturulmuş ise mevcut hesap kullanılabilir) 494933, 494940, 495016, 495019, 495024, 495025, 495027 ve 495029 numaralı kurslardan herhangi birine başvuru yapmaları gerekmektedir. İŞKUR kaydı olmayan adaylar sınav ve mülakat süreçlerine dahil edilmeyecektir.   Önemli Tarihler: İlan başvuru tarihleri: 21 Şubat 2017 Salı - 02 Mart 2017 Perşembe Aday görüşme/Kayıt kontrolü saatlerinin ilanı: 03 Mart 2017 Cuma Görüşme-Kayıt/Yazılı sınav tarihi: 04 Mart 2017 Cumartesi Mülakat listesinin ilanı: 10 Mart 2017 Cuma Kursun başlangıç tarihi: 17 Nisan 2017 Pazartesi

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • CVPLUS Search & Selectionİstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş Açıklaması​Danışmanlığını üstlendiğimiz Hidrolik ve Otomasyon Sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin İstanbul Anadolu Yakası'ndaki merkezinde görevlendirilecek ''Teknik Ressam'' arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMeslek lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, En az 3 yıl deneyimli (Özellikle Hidrolik ve Otomasyon Sektöründe), Konusu ile ilgili ileri derecede bilgisayar programı kullanabilen (AutoCAD, SolidWorks, MS Office programları), Tercihen İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Makine, Otomasyon

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıBalıkesir ili çözüm ortaklarımızda/bayilerimizde görevlendirilmek üzere elektronik güvenlik sitemleri alanında tecrübeli, kurulum, montaj ve bakım yapabilecek, “Teknik Destek Uzmanı” pozisyonunda takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik vb. bölümlerinden mezun, Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 1 yıl tecrübeli Konusuna teknik açıdan hâkim, Takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı, İletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş, Takip ve sonuç odaklı, Yeni teknolojileri öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, Dinamik ve yoğun ortamda yüksek motivasyonla çalışabilecek, MS Office uygulamalarına hâkim, Tercihen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş Açıklamasıİstanbul-Başakşehir' de bulunan tıbbi cihaz tamir bakım firmamızda hidrolik, pinomatik ve mekanik sistemlerinin tamir-bakım ve onarımlarının yapılması. (tercihen tıbbi ekipman mekanik-hidrolik-pnomatik tamir-bakım alanında deneyimli.)

  Aranan NiteliklerMeslek lisesi mekatronik,torna tesviye vb bölümlerden mezun. Forklift tamir bakımda çalışmış veya torna tesviyede en az 3 yıl tecrübeli Askerliğini tamamlamış Ehliyeti olan Tercihen src belgesi olan 30 yaşını aşmamış

  Sektör: Endüstri, Otomotiv, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Usta, Usta Yardımcısı, Ustabaşı

 • İş AçıklamasıOtomotiv alanında faaliyet gösteren firmamızın, Ankara lokasyonunda görev alacak; Araçlarda meydana gelen hasarları en kısa sürede doğru şekilde teşhis etmek Araçların hasar ve onarımlarını gerçekleştirmek Verilen görevi zamanında ve eksiksiz yerine getirmek Güvenlik, temizlik ve düzenin devamı için koyulan kurallara uymak Takım, techizatların bakımını ve kalibrasyonunu kontrol ederek daima işler halde muhafaza etmek Onarım ve bakım işlemlerini standart işlem sıralarına uygun olarak yapmak İş tekrarının önlenmesi için azami gayret göstermek Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlamak Müşteri memnuniyetini en yüksekte tutmak için uygulanması istenen prosedürlere uymak "KAPORTA TEKNİSYENİ " aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokul mezunu Kaporta alanında En az 3 Yıl Deneyimli B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek,

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Tekniker, Oto Kaporta Ustası

 • S&Q Martİstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde Tahribatsız Muayene Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere;

  Aranan NiteliklerRT1 ve RT2 Tahribatsız Muayene Uzmanı, ISO 9712 veya SN-TC 1A'ya göre RT1 veya RT2 sertifikalı, En az 3 yıl deneyimli, Sürücü Belgeli, seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen RUS sertifikalı. İstanbul'da ikamet eden (Tercihen Anadolu yakası), Askerlikle ilişiği olmayan, bay.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Uzman

 • Koza Yönetimİstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTesis Yönetimi ve Hizmetleri konusunda uzman, kurumsal ve lider kuruluş olan "Koza Yönetim ve Servis A.Ş”; yönetimini üstlendiği bir yaşam alanı için " Teknik Görevli ” aramaktadır. *Konut sitesinin tüm mekanik işlerini yürütmek, bakım ve tamir işlerini gerçekleştirmek. *Konut sitesindeki ortak alanlarda (Merkezi Isıtma/Soğutma Sistemi ve Sıcak/Soğuk Kullanım Suyu, Kazan Dairesi, Hidrofor Dairesi, Aydınlatma, Güvenlik, Güvenlik Geçiş, Yangın Tesisatı) ve tesiste bulunan tüm mekanik sistemlere ait işleri yürütmek, bakım ve tamir işlerini gerçekleştirmek. *Destek hizmeti alınan teknik servislerin ve tedarikçi kuruluşların site içersinde yürütecekleri tüm teknik çalışmalara refakat etmek.

  Aranan Nitelikler*En az Teknik Lise / Endüstri Meslek Lisesi mezunu konusunda en az 3 yıllık deneyimi bulunan, *Isıtma, soğutma, havalandırma, yangın, doğalgaz ve sıhhi tesisat deneyimi bulunan, *Tercihen "Yetkili Kalorifer Ateşçi Belgesi” bulunan, *Askerlik hizmetini tamamlamış, *İletişimi güçlü, müşteri odaklı. *Ekip çalışmasına yatkın. **Esenyurt ve çevre ilçelerden ikamet eden "Teknik Görevli" aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Öznesil Entegre Tavukçuluk ve YemMalatya, Elazığ, Adıyaman, Sivas 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMalatya 2. Organize Sanayi Bölgesindeki üretim fabrikamızda çalışabilecek "Teknik Bakım Personeli" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen meslek liselerinin teknik bölümlerinden mezun ve ya bu tür işlerde tecrübesi olan, Teknik süreçleri takip edebilecek, sorumluluğunu alabilecek, ekip çalışmasına yatkın ve disiplinli, İşçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun çalışabilecek, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Tercihen gıda üretim sektörlerinde tecrübeli, Her biri ayrı personel olmak üzere; Torna tezgah operatörlüğü yapabilecek, Makina bakım ve onarımı, yakıtlı kazan bakımı ve mekanik işlerinden anlayan, İklimlendirme sistemlerinden anlayan, Malatya ve ya yakın illerde ikamet eden, Askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Mühendislik, Yumurtacılık/Tavukçuluk, Gıda

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Tamirci, Bakım Onarım Teknikeri, Kazancı

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır.   Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, TEKNİK SERVİS ELEMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda çalışmak üzere; İplik makinelerinde tecrübeli "Mekanik Bakımcı" çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise(makine, motor vs. bölümleri) mezunu, İplik makinelerinde en az 2-3 yıl tecrübeli, Tüm bakım, arıza, onarım işlerine hakim, Gelişime açık, çabuk öğrenen, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Tekstil, Diğer, Makine

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Ustabaşı, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak,  TEKNİK SERVİS GÖREVLİSİ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen Teknik Lise veya MYO / Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kurulum ve kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Etimesgut, Eryaman Ve Sincan bölgesinde ikamet eden Mutlaka GÜLER YÜZLÜ 

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Görevli

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, TEKNİK SERVİS UZMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli  Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan Emirdağ veya Bolvadin ilçelerinde ikamet eden 

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması“Turnike üretimi yapılan fabrikamızın, Teknik Servis Departmanı'nda Sistem Destek Uzmanı ve Teknik Servis Asistanı olarak görev yapabilecek, telefon ve diğer iletişim araçları ile uzaktan destek sağlayabilecek bay/bayan personel alınacaktır.”

  Aranan Nitelikler-Tercih önceliği bayan olmak üzere, Bay yada Bayan farketmeksizin, - Baylarda askerlik görevini tamamlamış yada muaf olan, - Microsoft Office programlarına hakim ve bilgisayar kullanma bilgisine sahip, - Ofis, evrak ve klasör düzenine sahip, iş takibine önem veren, - Asistanlık, Sistem Destek ve Müşteri Temsilciliği alanlarında çalışmış ve tecrübesi bulunan, - Ehliyet sahibi ve gerektiğinde aktif araç kullanabilecek, - Anlaşılabilir diksiyona sahip, prezantabl görünüme ve kişisel bakımına önem veren, - Beden dili ve iletişimi kuvvetli, diyaloğa önem veren, - Telefon ve diğer iletişim araçları ile etkin destek verebilme yeteneği olan, - Anadolu yakasında ve servis güzergahına uygun ikamet eden, Kartal - Maltepe - Sancaktepe - Yenidoğan - Sultanbeyli civarında oturan yada bu noktalardan servislere katılım sağlayabilecek olan,

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Asistan, Sekreter

 • Pisa Tekstil ve Boyaİstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıPeriyodik Makine bakımları yapmak Anlık arızalara müdahale edilerek, arızaların giderilmesini sağlamak, Makinelerde yapılacak verimlilik ve optimizasyon çalışmalarına katkıda bulunmak

  Aranan NiteliklerÖrme kumaşların boya, baskı ve terbiye işlemlerinde faaliyet gösteren fabrikamız için: Meslek Yüksek Okulu veya Lisenin Elektrik veya Elektronik bölümünden mezun, Tercihen, Tekstil Terbiye sektöründe Makine Bakım ve Onarım konusunda deneyimli, Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek

  Sektör: Tekstil, Tekstil Boya ve Kimyasalları

  Pozisyon: Tekniker, Uzman Yard, Teknisyen

 • Teknopalasİstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTeknopalas , RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış , sektörünün öncülerinden olan bir ARGE firmasıdır. Bünyesinde bulunduğu Oylum şirketler gurubunun 30 yıllık köklü geçmişi ile müşterileri ve çalışanları için güvenli firma imajını korumuştur. Teknopalas RFID ‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında Akıllı Endüstriyel Kantar otomasyonu , RFID temelli üretim bandı takip otomasyonu , depo ve stok takip otomasyonu , Araç tanıma ve kontrol otomasyonu , fabrika ve plazalar için akıllı bina otomasyonu , Personel ve materyal takip otomasyonu ve Lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında gerek Kamu gerek özel sektörde kapsamlı otomasyon projelerine imza atan firmamız için sürekli artan iş hacmi ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmak amacıyla aşağıda nitelikleri belirtilmiş çalışma arkadaşları arıyoruz .

  Aranan Nitelikler  Tercihen üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Elektronik, Kontrol Sistemleri ve benzeri bölümleri mezunu, Elektrik tesisatı veya zayıf akım projelerinin uygulanması konusunda en az 1 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan, Anadolu yakasında ikamet edebilen.  

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Elektrik ve Elektronik, Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Tekniker, Teknisyen

 • Obeya İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız güvenlik teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Güvenlik Sistemleri Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır; Daha önce satışı gerçekleştirilmiş güvenlik sistemlerinin yerinde montajını gerçekleştirmek, Daha önce kurulumu yapılan güvenlik sistemlerinin bakımı, onarımı, arıza giderilmesi ve teknik servis hizmetlerinin yerine getirilmesi.

  Aranan NiteliklerElektronik güvenlik sektöründe şantiye, montaj, bakım ve onarım deneyimli, Caddx, DSC, Crow, Ademco, EL, Samsung ürünlerine hakim, Tercihen elektronik eğitimi almış, Askerliğini tamamlamış, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, B Sınıfı ehliyete sahil ve aktif olarak araç kullanabilen.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri, Tekniker

 • İş AçıklamasıTeknik Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Argon kaynağında en az 5 yıl tecrübeli, Kaynakçı sertifikasına sahip, Silivri veya civarında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, Gıda üretim tesisimizin Teknik İşler bölümünde görev alacak ekip üyesi alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Usta

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak TEKNİK SERVİS SORUMLUSU aramaktayız

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO / Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek  

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıTeknik Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen), Sıhhi tesisat, pis su tesisatı, yangın tesisatı, buhar tesisatı konularında en az 5 yıl tecrübeli, Buhar kazanları işletmesini bilen ve kazancı sertifikasına sahip (Tercihen), Silivri veya civarında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış,Gıda üretim tesisimizin Teknik İşler bölümünde görev alacak ekip üyesi alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Usta

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak TEKNİK SERVİS ELEMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Tercihen src 2 4 belge sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen İç tesisat bilgisi olan

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman

 • Certurk Belgelendirmeİstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıİŞ TANIMI Türkak tarafından akredite edilmiş olan kurumumuz CERTURK bünyesinde, Kaynak alanında akredite olunan meslekler ile ilgili sınavların organizasyonunda görev alarak, tüm süreci yönetmek. Bir muayene tesisinin ve personelinin tüm sorumluluğunu alabilecek, yönetici formasyonuna sahip, mevcut personele rehberlik edebilme yeteneğine sahip Kaynak talimatlarını ,prosedürlerini hazırlayabilecek bilgi ve tecrübeye sahip, Standart, şartname ve kodları yorumlayabilen ve değerlendirebilen, Kullanılacak özel muayene senaryolarını ve sorularını belirleyen, Metot seçimi , tekniğin oluşturulması ve diğer kriterlerin mevcut olup olmadığı durumlarda kabul kriterlerinin oluşturulması konularına yardımcı olunması için malzeme ,imalat ve mamul teknolojisi hakkında yeterli tecrübeye sahip , olmalıdır. Kaynak alanının da ki mesleklerin sınavlarında (teori ve uygulamalı) Sınav Yapıcı olarak görevlendirilerek TS EN ISO / IEC 17024:2012 standardı sistemi dahilinde sınavların değerlendirmesini

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER CERTURK Belgelendirme bünyesinde personel belgelendirme iş kolumuzda mesleki yeterlilik sınavlarında sınav yapıcı olarak görev alabilecek, belgelendirme faaliyetlerini ve saha çalışmalarını koordine edebilecek Aranan asgari şartlar: Kaynak alanında en az 3 yıl deneyimli Kaynak Mühendisliği , Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Makina Mühendisliği, Metal Teknik Öğretmenliğinden mezun Dinamik ,takım çalışmalarına yatkın B sınıfı ehliyete sahip aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan İstanbul Anadolu bölgesinde veya Kocaeli Gebze civarında ikamet eden Askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent, Mühendislik, İmalat

  Pozisyon: Mühendis

 • Data Grupİstanbul Avrupa, İzmir, İstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTüm ürün ve hizmetlerimiz için bina içi altyapıyı hazırlar, müşteri lokasyonunda kurulum yapar ve sonrasındaki talep ve arızaların giderilmesini sağlar.

  Aranan NiteliklerTURKCELL&SUPERONLİNE Fiber kurulumlarında görevlendirilmek üzere Saha Teknik Uzmanı alınacaktır. Teknik Lise veya MYO’ların teknik bölümlerinden mezun, Network ve Bilgisayar donanımı hakkında deneyimli, Bina iç ve dış data kablo çekimi konusunda tecrübeli, Tercihen fiber kablolama sonlandırma hakkında bilgi sahibi, Tempolu ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Müşteriyle yüz yüze ilişkiyi yönetebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adayların ilana başvurmalarını rica ederiz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Teknisyen, Uzman

 • İş AçıklamasıDünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Sancaktepe Üretim Fabrikamızda görev yapacak "Teknik Bakım Personeli" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMeslek Liselerinin teknik bölümlerinden mezun, Tercihen gıda üretim sektörlerinde tecrübeli, Makina bakım ve onarımı, su tesisatı, soğutma, jeneratör bakımı ve diğer bakım onarım konularında tecrübeli,elektrik sistemlerine hakim, Microsoft Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Teknik süreçleri takip edebilecek, sorumluluğunu alabilecek, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü; yönetim becerisine sahip, ekip yönetimi, hedeflerle yönetim ve koordinasyon konusunda yetkinlik sahibi İşçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun çalışabilen, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden,

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Mobil Worxİstanbul Anadolu, Adana, Hatay, İstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıKozyatağı Carrefour Maltepe Park Florya cadde Mağazası  Tepe nautilus Avm Park Forbes İskenderun M1 adana   Şubelerin de Görevlendirilmek üzere; Mobil dünyada, Türkiye'nin dünyaya açılan aksesuar markası olmayı amaç edinen Mobilworx, Şirketimizin cep telefonu ve Tablet onarım şubelerin de görevlendirilmek üzere Tekniksiyenlerini  arıyor,                

  Aranan NiteliklerBaşvuracak adayların:   Tercihen Teknik lise, Endüstri Meslek Lisesi ve/veya Meslek yüksek okullarının Elektronik veya endüstriyel elektronik bölümlerinden mezun Cep telefonu ve Tablet onarımlarımı tecrubesine sahip veya yetiştirilebilecek, Dikkatli ve disiplinli Dinamik çalışma ortamına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Başvurulan şubeye yakın ikamet eden, Erkek adayların askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olan Adayların başvuruları dikkate alınacaktır.  

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Çırak, Tamirci, Teknisyen, Uzman

 • İş Açıklaması  Firma bünyemizde çalışacak ; Elektrik teknnisyenleri  Kablolama teknisyen şef  Güvenlik kamera sistemi , Hırsız alarmı ,  Yangın ihbarı; Sistemleri montajında çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler  Kablolamada  deneyimli , Teknisyen,  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Yangın Alarm Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin üretim ve test kontrol aşamalarında görev alacak yetişmiş adaylar...

  Aranan Nitelikler1.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun 2. kalite kontrol yaklaşımını bilen 3. giyimine, kendine ve çevresine itina gösteren 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. Ölçü aleti kullanabilen 6. Tercihen aktif araç kullanabilen, 7. Kesinlikle Sigara kullanmayan

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş Açıklamasıİşe alınacak personel aşağıdaki işlerle görevlendirilecektir: Firmamızın pazarlamasını yaptığı kontrol cihazları, step motorlar, zamanlayıcılar, sayıcılar, panel/pals metreler, yakınlık, fiber optik, basınç sensörleri, fotoseller, dokunmatik grafik paneller, proses ekipmanları başta olmak üzere tüm ürünleri kapsayacak şekilde; Yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere: 1. Bayilere ve müşterilere satış öncesi ve sonrası teknik destek sunma 2. Ürün tanıtım seminerleri hazırlama ve uygulama 3. Ürün eğitimi aktiviteleri hazırlama ve uygulama 4. Fuar vb etkinliklerde görev alma 5. Planlama ve raporlama 6. İngilizce teknik kaynak dokümanların Türkçe'ye tercümesi 7. Gerektiğinde sözlü tercüme/destek/eğitim *Personel için gerekli teknik eğitimler/bilgiler firmamız tarafından sağlanacaktır.

  Aranan NiteliklerTeknik danışman personelinde aşağıdaki nitelikler aranacaktır: 1. İyi düzeyde ingilizce bilgisi (Okuma, Yazma, Konuşma) 2. Kendine özen gösteren 3. Yazılı ve sözlü olarak kendini iyi ifade edebilen 4. Organizasyon ve iş takip gücü yüksek 5. Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık 6. Problem çözme kabiliyetine sahip 7. Motivasyonu yüksek, iş odaklı 8. Hızlı aksiyon alabilen 9. İnsan ilişkileri güçlü, kendini iyi ifade edebilen 10. Takım çalışmasına uygun 11. Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) 12. Aktif olarak araç kullanımında sakınca olmayan 13. Seyahat engeli olmayan (Yurtiçi/yurtdışı) Tercihen; 1. Lise/Yüksekokul veya Üniversitelerin TEKNİK bölümlerinden mezun (Otomasyon, Elektrik, Elektronik, Mekatronik vb) 2. Endüstriyel Otomasyon sektöründe en az 2 yıl deneyimli 3. Ladder programlama dilini bilen 4. İstanbul - Anadolu yakasında ikamet eden 5. Ofis içi araçları, ofis uygulamaları(Word, Excel, Powerpoint vb), bilgisayar vb kullanım bilgisi bulunan 6. İngilizce olarak hazırlanmış CV'ler tercih sebebidir.

  Sektör: Otomasyon, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Danışman, Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Yeni Bosna E-5 üzerindeki Airport AVM deki ofisimizde çalışacak Yurtdışından ithal etmiş olduğumuz başta notebook ve tablet bilgisayar olmak üzere elektronik cihazların donanımsal ve yazılımsal olarak onarımını ve bakımını yapacak, en az 2 yıl tecrübesi olan teknisyenler aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Takım çalışmasına yatkın Müşteri odaklı Araştırmacı bir kimliğe sahip Yeniliklere açık Askerlik görevini yapmış Tercihen sigara kullanmayan

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Uzman, Görevli, Sorumlu, Usta

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tasarım ve tekliflendirilmesinde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklera. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen teklif hazırlama konusunda tecrübeli d. Proje okuyabilen, e. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, f. Diksiyonu düzgün, g. Prezantable, e. Tercihen Seyahat engeli olmayan, f. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen g. Tercihen aktif araç kullanabilen, h. Kariyer beklentisi olan, ı. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Endüstri, Elektrik ve Elektronik, İnşaat

  Pozisyon: Koordinatör, Yönetmen, Müdür, Yönetici, Sorumlu

 • TANSA GÜVENLİK SİSTEMLERİİstanbul Anadolu 19 Şubat 2017

  İş Açıklaması• Makine mühendislerinin vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda tasarlanacak veya revize edilecek mekanizmaların ve sac kasaların teknik resimlerini çizmek, • Ekip çalışması ile makine tasarımı, sistem ve prensip çözümlerine katkı sağlamak, • Makine ve makine parçalarınının bilgisayar üzerinde 3 boyutlu tasarımını yapmak, • Parça çizimleri yapmak, siparişlerini vermek ve teslimatların siparişlere uygunluğunu kontrol etmek, • Son ürün kalitesinin tasarım ile örtüşmesini sağlamak,

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin veya MYO larının makine ile ilgili bölümlerinden mezun, · 25 yaş üzeri, · İleri düzey Solidworks ve Autocad Programı kullanabilen, · Tercihen Solidworks 2017 bilen ve eğitim sertifikalarına sahip, · Sancaktepe’de bulunan Fabrikamızda çalıştırılmak üzere konstrüksiyon tasarımı yapabilecek, · Makina tasarımı konusunda deneyimli ve üretim tecrübesi olan, · Standartlara uygun olarak teknik resim hazırlayabilen, okuyabilen ve uygulayabilen. · Kesit ve detay çizimleri yapabilen. · Takım çalışmasına yatkın, · Analitik düşünme yapısına sahip ve öğrenmeye açık, · İletişimi güçlü, sonuç odaklı ve takım çalışmasına yatkın, · Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, · Sancaktepe, Sultanbeyli,Kartal,Maltepe de ikamet eden, · Sigara kullanmayan

  Sektör: Makine, İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Teknik Ressam

İş Habercisi - Teknik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?