Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Teknik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Teknik
 • İş AçıklamasıEndüstri sektöründe uluslar arası alanda faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıda yer alan niteliklerde ‘Servis Teknisyeni’ arayışındayız. Servis Bakım Anlaşmasındaki servis taahhütlerinin eksiksiz yerine getirilmesini sağlamak ve müşteri memnuniyetini tesis etmek, Sistemlerin talepler doğrultusunda kurulumlarını yaparak sorunsuz çalışır vaziyette ilgili müşteriye teslim etmek, Bakım ve arızaların giderilmesi için kendisine teslim edilen orjinal yedek parçaların müşteriye ulaşmasını sağlamak, bu parçaların yerlerine montajını gerçekleştirmek, mamulleri çalışır vaziyette müşteriye teslim etmek, Müşteri talep ve şikayetlerini raporlamak ve giderilmesini sağlamak, Bakım anlaşması çerçevesinde müşteriye verilen taahhütlerin yerine getirilmesini sağlamak üzere gerekli yedek parça akışını koordine etmek, akış sistemi oluşturmak ve işletilmesini sağlamak, Müşteri sahasında yapılan arıza ve bakım işlerinin Servis Portalına raporlamak.

  Aranan NiteliklerTeknik lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu Elektronik ve mekanik bilgi sahibi, Bilgisayar kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı, insan ilişkileri güçlü, Vardiyalı çalışabilen, Analiz, tamir ve problem tespiti yapabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Aksaray’da ikamet eden yada edebilecek.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

 • Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli, Ankara, Bursa, Antalya, İzmir 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıSatışı gerçekleştirilmiş elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini Montaj Ekip Şefi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Kadromuzda görev alacak "Montaj Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda deneyimli ( Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Alanında konuya teknik açıdan hakim, pratik, planlı ve ekip çalışmasına uyumlu, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, fazla mesai yapabilecek, Ehliyeti ve aktif sürüş deneyimi olan (Tercihen SRC belgesine sahip) Tercihen askerlik görevini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli "Montaj Teknisyeni" arıyoruz.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, TEKNİK SERVİS ELEMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Temsilci

 • Teknopalasİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması​Teknopalas , RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış, sektörünün öncülerinden olan bir AR-GE firmasıdır. Bünyesinde bulunduğu Oylum şirketler gurubunun 30 yıllık köklü geçmişi ile müşterileri ve çalışanları için güvenli firma imajını korumuştur. Teknopalas RFID‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında akıllı endüstriyel kantar otomasyonu, RFID temelli üretim bandı takip otomasyonu, depo ve stok takip otomasyonu, araç tanıma ve kontrol otomasyonu, fabrika ve plazalar için akıllı bina otomasyonu, personel ve materyal takip otomasyonu ve lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında, gerek kamu gerek özel sektörde kapsamlı otomasyon projelerine imza atan firmamız için aşağıda nitelikleri belirtilmiş Mikro Yazılım Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Çalışma arkadaşımız, otomasyon ve kontrol sistemleri birimimizin İstanbul-Sancaktepe merkez binasında görevlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerMikro Programında Minimum 2 yıl tecrübeli, Muhasebe kavramlarını bilen, Tercihen Meslek Yüksek Okul mezunu, Temel bilgisayar donanım ve işletim sistemi bilgisi olan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan, MS Office uygulamalarına hakim, Sorumluluk sahibi, analitik düşünebilen, muhakeme yeteneğine sahip, Anadolu yakasında ikamet edebilen.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Endüstri, Otomasyon

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş Açıklaması1945 yılında kurulmuş olan, MÜJDE ve VOG markalarının üreticisi köklü şirketimiz Altın İplik ve Çorap Sanayi A.Ş., başta İngiltere, Almanya, Hollanda ve Fransa olmak üzere yaptığı ihracatlarla dünya çorap ve iplik piyasasında öne çıkmaktadır. Yaptığımız yeni yatırımlarla büyüyen organizasyonumuzda yer almak üzere; Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği MYO ve Meslek Lisesi Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun elemanlar alınacaktır. Adaylarda aranan nitelikler; Fabrika orta gerilim dağıtım sistemleri, jeneratör ve transformatör bakım konusunda tecrübeli olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Çerkezköy ve civarında ikamet etmek.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Mühendis

 • İş AçıklamasıTüp takip siseminin (ICC) etkin çalıştırılması, Tüp ve ekipmanların barkotlanarak sisteme kaydının yapılması.

  Aranan NiteliklerGebze'de ikamet eden, 40 yaşını aşmamış, Myo veya teknik lise mezunu, En az 2 yıl tecrübeli, Ms offise programlarını kullanabilen, B sınıfı ehliyetli , aktif araç kullanabilen, Vardiyalı çalışabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlikle ilişiği kalmamış, Tüp Barkot ICC Sorumlusu alınacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması2004 yılı Kasım ayında faaliyetine başlayan MAYAGÖZ, 2009 yılı Eylül ayından itibaren Eti Mahallesi Celal Bayar Bulvarı Tok Sokak No:7 Maltepe-Çankaya/ANKARA adresinde faaliyetine devam etmektedir. Konularında uzman ve tecrübeli hekimlerimiz ve personel kadromuzla güvenle hizmet vermekteyiz. Aşağıdaki özelliklere sahip Teknik Bakım Elemanı arıyoruz. teknik meslek lise veya meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, tercihen teknik servis alanında deneyimli, bina otomasyon sistemlerini bilen, binanın sıhhi tesisatı, ısıtma-soğutma sistemleri konusunda arıza bakım ve onarım işlerini yürütebilecek, teknik altyapının gelişimine yönelik çalışmaları gerçekleştirebilecek, bina ile ilgili küçük tamirat işlerini yapabilen.

  Aranan Niteliklerdinamik, güler yüzlü, hoşgörülü, sabırlı, diksiyonu düzgün, iletişim yeteneneği kuvvetli, eğitime ve gelişime açık, analitik düşünen, teknoloji ve yenilikleri takip eden, çözüm odaklı, ekip çalışmasına yatkın, tam zamanlı çalışacak, Ankara'da ikamet eden, 35 yaşını aşmamış, erkek aday, tercihen sigara kullanmayan,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri, Tekniker

 • İş AçıklamasıTüm ürün ve hizmetlerimiz için bina içi altyapıyı hazırlar, müşteri lokasyonunda kurulum yapar ve sonrasındaki talep ve arızaların giderilmesini sağlar .

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO'ların teknik bölümlerinden mezun, Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi, Bina iç ve dış tesisat kablolama ve elektrik tesisatı çekimi konusunda tecrübeli, Tercihen fiber-dsl kablolama hakkında bilgi sahibi, Müşteriyle yüz yüze ilişkiyi yönetebilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilcek , Aktif olarak araç kullanabilen, Takım Çalışmasına yatkın,

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Uzman

 • Kulp Makineİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere tercihen sigara kullanmayan, Teknik ressam pozisyonunda görevlendirilmek üzere personel aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerMAKİNE RESİM KONSTRÜKSİYON VEYA MAKİNE KONSTRÜKSİYON ÖĞRETMENLİĞİ Bölümlerinden mezun en az 5 yıl deneyime sahip , Solidworks programına son derece hakim , Anadolu yakasında ikamet eden eleman aranmaktadır. Çekmeköy ve civarında oturan,

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıBaskı Tesislerimizin Bakım Onarım bölümünde çalışacak Makine Mühendisleri aranıyor.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun 35 yaşını aşmamış Askerliğini yapmış İngilizce bilen (tercih sebebi) Autocad bilen Ofis programlarını etkin kullanan İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Soğanlı, Güneşli, Bağcılar, Beylikdüzü-Marmara Mahallesi, Halkalı, Esenler, Küçükköy, Gaziosmanpaşa, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden Makine Mühendisleri aranıyor.

  Sektör: Endüstri, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Mühendis

 • HD İskender // HD Holdingİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıSanayi tipi mutfak ekipman kontrollerinin sağlanması (fritöz,çorba potu, döner ocağı,kuzine vb.) Soğuk odalar, tezgahaltı dolaplarının bakımının yapılması; varsa arızaların giderilmesi Ufak çaplı boya-badana, fayans değişiminin yapılması Elektrik arızalarına müdahale edilmesi Arızalara ilişkin kayıtların tutulması ve raporlanması

  Aranan NiteliklerTürkiye'nin önde gelen restoran firmalarından biri olan şirketimizin İstanbul'da bulunan restoranlarımızda görevlendirilmek üzere Saha Teknik Personeli arayışımız bulunmaktadır. En az Lise mezunu Elektrik ve mutfak ekipmanları alanında deneyimli Esnek çalışma saatlerine uyabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış İletişim yönü kuvvetli Bilgisayar bilgisi olan Aktif olarak araç kullanabilen

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıThe Rezidor Hotel Group’un en renkli ve en dinamik otel markası Park Inn® by Radisson'un yeni açılan oteli Park Inn By Radisson İzmir için Park Inn by Radisson prosedür ve standartları dahilinde Teknik departmanımıza dahil olacak “Teknisyen” ekip üyeleri arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMeslek Liselerinin / Yüksekokulların Elektrik üzerine eğitim veren bölümlerden mezun veya elektrikçi ehliyetine sahip, Tercihen otel teknik departmanı tecrübesi olan, Bina işletiminin elektrik ve mekanik konusunda bilgili, Periyodik işletme kontrollerini yapabilecek, Vardiyalı çalışabilecek, İzmir’de ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, TEKNİK SERVİS UZMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıKıraç-Esenyurt bölgesinde bulunan firmamıza, elle program yazabilen,cnc işleme merkezi kullanabilen,meslek lisesi mezunu,askerliğini tamamlamış,tercihen esenyurt bölgesinde ikamet eden çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler*Elle Program Yazabilen *Cnc işleme merkezi kullanabilen *Meslek Lisesi Mezunu *Askerliğini Tamamlamış. *22-40 yaş arası

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Uzman Yard, Operatör

 • İş AçıklamasıMercedes-Benz Türk A.Ş.'nin bayii olan şirketimizde , Balıkesir - Susurluk lokasyonumuzda çalışmak üzre *Ağır Vasıta Servis Mekanikeri* alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az Meslek Lisesi mezunu, Otomotiv sektöründe benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen sürücü belgesi sahibi, Askerliğini yapmış, İnsan İlişkilerinde başarılı.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Teknisyen, Usta

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz kendi sektörünün lider, köklü ve saygın firması için zayıf akım başteknisyeni pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksekokulu veya Teknik Meslek Liselerin Elektrik, Elektronik v.b. öölümlerinden mezun, 35 yaşını aşmamış, Montaj/demontaj/devreye alma/bakım/onarım konularında minimum 5 yıl tecrübeli Tunikeler, X-Ray ve Dedektör kapılar, Honeywell Yangın Sistemi, CCTV izleme, kayıt ve kamera sistemleri, Araç altı tarama sistemleri, Raod Blocker ve bariyer sistemleri, Telsiz haberleşme ve röle sistemi, Gazlı söndürme, FM200 sistemleri, Tv yayın sistemleri, Kapı kontrol sistemleri, Alarm Güvenlik Sistemleri deneyimli. Bilgisayar kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıFirmamız "Ankara / Mustafa Kemal Mahallesinde yer alan Merkez Ofisimiz" ve mevcut teknik kadromuzla uyum içerisinde çalışabilecek, şehir dışı ve içi şantiyelerimizin gerekli organizasyonunu sağlayabilecek, keşif, metraj ve teklif hazırlama konularında deneyimli firmamıza yenilik sağlayabilecek , Elektrik Mühendisi veya Elektrik-Elektronik Mühendisi

  Aranan Nitelikler*Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, *Orta gerilim, kuvvetli akım ve zayıf akım konularında tecrübe sahibi, *İyi derece AUTOCAD ve Microsoft Office Programları kullanabilen, *Keşif ve Metraj konularında tecrübeli, *İhale ve Teklif hazırlama konularına hakim, *Şantiye tecrübesi bulunan, *En az 5 yıl deneyimli, *Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, *Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Mühendislik, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Şef / Amir, Sorumlu, Mühendis

 • İş AçıklamasıBaskı Tesislerimizin Bakım Onarım bölümünde çalışacak Sıhhi Tesisat Teknisyenleri aranıyor.

  Aranan NiteliklerMeslek meslek lisesi mezunu veya mesleki eğitim sertifikası olan 35 yaşını aşmamış Alanında en az 3 yıl deneyimli tesisat konusunda deneyimli MS Office programlarını kullanabilen İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Soğanlı, Güneşli, Bağcılar, Beylikdüzü-Marmara Mahallesi, Halkalı, Esenler, Küçükköy, Gaziosmanpaşa, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Seyahat engeli olmayan Vardiyalı çalışabilecek TEKNİSYENLER aranıyor

  Sektör: Endüstri, İmalat, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri, Eleman

 • İş AçıklamasıKıraç esenyurtta bulunan firmamızda , meslek lisesi mezunu ,cnc bilen,elle program yazabilen ,fanuc kontrol bilen askerliğini tamamlamış, tercihen esenyurt ve civarında ikamet eden çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.

  Aranan NiteliklerKıraç esenyurtta bulunan firmamızda ,meslek lisesi mezunu,cnc bilen,elle program yazabilen,fanuc kontrol bilen askerliğini tamamlamış,tercihen esenyurt ve civarında ikamet eden çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Operatör, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıFUAR STANDI ve İÇ MİMARİ ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN İKİTELLİ OSB' DE BULUNAN FİRMAMIZIN, SAHA MONTAJ BİRİMİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ veya MYO ELEKTRİK veya MOBİLYA BÖLÜMLERİNDEN MEZUN TEKNİK ÇİZİM OKUYABİLEN TERCİHEN FUAR STANDI MONTAJ VE KURULUMU KONUSUNDA DENEYİMLİ STAND MONTAJI, KABLOLAMA VE ELEKTRİK MONTAJI YAPABİLECEK ALANINA TEKNİK AÇIDAN HAKİM, PRATİK ve PLANLI ÇALIŞABİLEN ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLEN MESLEĞİNE VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA SAYGILI, SORUMLULUK SAHİBİ HERHANGİ BİR SAĞLIK PROBLEMİ OLMAYAN İŞ DİSİPLİNİ VE SORUMLULUK DUYGUSUNA SAHİP EHLİYETİ VE AKTİF SÜRÜŞ DENEYİMİ OLAN (TERCİHEN SRC BELGESİNE SAHİP) SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN (PERSONEL SERVİSİMİZ YOKTUR) ELEKTRİK ve MONTAJ PERSONELLERİ ARAMAKTAYIZ

  Sektör: Mimarlık, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Görevli, Operatör, Tekniker

 • Çetinkayaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıTürkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA MAĞAZALAR ZİNCİRİ’nin üretim fabrikasında görevlendirilmek üzere Tasarım bölümüne bağlı olarak çalışacak Modelist ekip arkadaşları arıyoruz. Tasarım ekibi tarafından iletilen modeller doğrultusunda ilgili modelin kalıbını en uygun maliyetle üretilebilecek şekilde çıkarmak, Kalıbı çıkarılan modelin kesim ve dikim aşamalarında ilgili ekibe modelle ilgili bilgi vermek, dikimin sonuçlanmasını sağlamak, Dikilen modeli ilik, aksesuar, el işi, ütü vb operasyonlar için ilgili birimlere teslim etmek, Tüm operasyonları ile tamamlanan model üzerinde son kontrolleri yapmak, Tamamlanan model provalarına katılmak, model üzerindeki kalıp aşamasını ilgilendiren değişiklikleri not almak ve prova sonrası ilgili değişiklikleri model üzerinde gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite mezunuysan (Tekstil Mühendisi, Hazır Giyim Konfeksiyon, Hazır Giyim Öğretmenliği, Tekstil Bölümü, vb.) Konfeksiyon erkek giyim takım elbise konusunda ceket, yıkamalı chino pantolon ve şort, tek pantolon grupları başta olmak üzere en az 5 yıl tecrübeliysen, Sıfırdan kalıp çıkarma, model oluşturma, ölçü tablosu, dikiş talimatı ve kumaş bilgisine hakimsen, Kalıp bilgin üst seviyedeyse, Ürün numune çalışmaları, serileme ve pastal planı yapabileceksen, Üretim aşamasındaki ürünlerle ilgili gerekli kontrol ve yönlendirmeleri yapabilecek düzeyde üretim bilgisine sahipsen, Wear Cat ve Assist programlarını kullanabiliyorsan, Yıkamalı ürünler başta olmak üzere ürün reçetesi oluşturabileceksen, İletişimin güçlü ve ekip çalışmasına uygunsan, Askerlik hizmetini tamamlamış durumdaysan (erkek adaylar için) Sigara kullanmıyorsan, başvurunu bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Modelist

 • IKEAİstanbul Anadolu 24 Nisan 2017

  İş Açıklaması•Mağaza içerisindeki cihazların rutin bakımlarını yaptırarak arızalanmalarını önler ve arızaların giderilmesini sağlar. • Bakım Onarım çalışanlarının gerekli kurallara uyarak çalışmalarını sağlar, çalışma düzenlerini belirler ve takip eder. • Bölümü ile ilgili talimatları hazırlar, cihazların bakımları ile ilgili kontrollerini yapar. • Günlük ve aylık elektrik, su, doğalgaz ve benzeri giderlerin sarfiyatlarını tespit ve kontrol ederek, kullanımlarını minimum seviyeye indirip gerekli tedbirleri alır. • Bakım Onarım bölümü harcama ve yatırım bütçelerini hazırlar ve yıl içerisinde takip ederek bütçe sınırları dahilinde kalmasını sağlar. • Dış firma bakımlarını planlar, takibini ve kontrolünü sağlar. • Bakım Onarım bölümü sarf malzemelerini en uygun fiyatla satın alarak, malzeme stoklarının ve kullanımının takibini yapar. • Mağaza operasyonlarının güvenli bir şekilde işlemesini sağlar ve taşeron güvenlik firmasının takibini gerçekleştirir.

  Aranan Nitelikler• En az Meslek Yüksek Okulu’na ait Elektrik, Elektrik - Elektronik veya Makina bölümlerinden mezun • Elektrik ve mekanik sistemler konusunda en az 3 yıl deneyim • Ekip yönetme deneyimi • MS Office programlarını kullanabilme becerisi • İyi iletişim kurma ve analitik düşünebilme • Hızlı öğrenme ve öğrendiğini paylaşma becerisi • Sorun çözme becerisi • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Takım Lideri

 • Honda Türkiye A.Ş.Kocaeli, İstanbul Anadolu 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıFollowing up the Automobile and Motorcycle market and product quality, Analyzing the warranty cases, Supporting Honda Motor Europe and Honda Motor Japan for technical issues in Turkish Market Auditing and visiting Honda dealers in Turkey to improve their process, Organize and join costumer surveys to evaluate costumers’ satisfaction and additional expectations for new launching models, Supporting Honda Motor Europe and Honda Turkey R&D teams for the new model improvements, Preparing Field Technical Reports and Monthly Warranty reports, Supporting Homologation team regarding to homologation and regulation process.

  Aranan NiteliklerBS/MS degree in Mechanical Engineering. New graduated or experienced in automotive industry 1-2 years is preferable, Having strong analytical and problem solving skills, team player, Excellent English communication skills, both written and verbal communication (interviews will be conducted in English) Proficiency in MS Office, especially MS Excel and MS Power Point, No restriction for travel in and out of country, Having B Class driving license and currently active as driver (Motorcycle driving license is preferable).

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş Açıklaması- Elektrik sistem ve alt yapısı ile ilgili olarak kendisine yönlendirilmiş olan görevleri yerine getirmek, - Gördüğü tüm aksaklıkları üstlerine bildirmek - Elektrik ile ilgili tüm ekipman ve cihazları yetkisi dahilinde çalıştırmak, - Elektrik ile ilgili tüm ekipman ve cihazların verilen program çerçevesinde periyodik ve planlı bakımlarını yapmak, Teknik Departmanımızda çalışacak Elektrik Teknisyeni aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- Meslek Lise veya Meslek Yüksek Okullarının "Elektrik" bölümünden mezun, - Minimum 2 yıl mesleki bilgi, beceri ve deneyime sahip, - Vardiyalı çalışabilecek, - Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, - Askerliğini tamamlamış, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması- Elektronik sistem ve ekipmanları ile ilgili olarak yangın ihbar, ses, gösteri havuzu, LED aydınlatma sistemi, bilgisayar, telefon tesisatı, sinemalar klima cihazları konularında deneyimli, - Elektronik ile ilgili tüm ekipman ve cihazların verilen program çerçevesinde periyodik ve planlı bakımlarını yapılması, Teknik Departmanımızda görev alacak Elektronik Teknisyeni aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin “Elektrik-Elektronik” bölümlerinden mezun, - Minimum 3 yıl mesleki bilgi, beceri ve deneyime sahip, - Vardiyalı çalışabilecek, - Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, - Askerliğini tamamlamış, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen

 • Honda Türkiye A.Ş.İstanbul Anadolu, Kocaeli 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıPreparing annual training plans for dealers and in-house technical trainings, Holding theoretical and practical training in annual training plan, following sessions and takeing measures to develop and apply them, Planning new sessions, preparing/developing training materials and developing its content, Preparing reports on the training held, managing records for database, Giving technical support, solutions for departmens / dealers, Purchasing services as accommodation, printing etc. Proofreading of translated documents, and improving the translation database, Colloborating for training with other companies and purchasing training services when needed, Providing information and technical support for Honda's technical high school(s), Preparing the training budget and conducting the follow-up.

  Aranan NiteliklerUniversity degree in a related field (either from Faculty of Technical Education, Mechanical Education or Faculty of Engineering, Mechanical Engineering) Excellent command of English (interviews will be conducted in English) Good command of MS Office applications, Available for travelling and working on the field, B Class driving license.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Tekniker

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Yangın Alarm Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin üretim ve test kontrol aşamalarında görev alacak yetişmiş adaylar...

  Aranan Nitelikler1.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun 2. kalite kontrol yaklaşımını bilen 3. giyimine, kendine ve çevresine itina gösteren 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. Ölçü aleti kullanabilen 6. Tercihen aktif araç kullanabilen, 7. Kesinlikle Sigara kullanmayan

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • Teknopalasİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması​Teknopalas , RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış, sektörünün öncülerinden olan bir AR-GE firmasıdır. Bünyesinde bulunduğu Oylum şirketler gurubunun 30 yıllık köklü geçmişi ile müşterileri ve çalışanları için güvenli firma imajını korumuştur. Teknopalas RFID‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında akıllı endüstriyel kantar otomasyonu, RFID temelli üretim bandı takip otomasyonu, depo ve stok takip otomasyonu, araç tanıma ve kontrol otomasyonu, fabrika ve plazalar için akıllı bina otomasyonu, personel ve materyal takip otomasyonu ve lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında, gerek kamu gerek özel sektörde kapsamlı otomasyon projelerine imza atan firmamız için aşağıda nitelikleri belirtilmiş Mikro Muhasebe Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır. Çalışma arkadaşımız, otomasyon ve kontrol sistemleri birimimizin İstanbul-Sancaktepe merkez binasında görevlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerMikro Programında Minimum 2 yıl tecrübeli, Muhasebe kavramlarını bilen, Tercihen Meslek Yüksek Okul mezunu, Temel bilgisayar donanım ve işletim sistemi bilgisi olan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan, MS Office uygulamalarına hakim, Sorumluluk sahibi, analitik düşünebilen, muhakeme yeteneğine sahip, Anadolu yakasında ikamet edebilen.

  Sektör: Otomasyon, Endüstri, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Teknisyen, Şef / Amir, Yetkili, Uzman

 • İş AçıklamasıMercedes-Benz Türk A.Ş.'nin bayii olan şirketimizde, Hadımköy Lokasyonumuza*Ağır Vasıta Servis Elektrik Teknisyeni* alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az Meslek Lisesi mezunu, Otomotiv sektöründe benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen sürücü belgesi sahibi, Askerliğini yapmış, İnsan İlişkilerinde başarılı.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker, Usta

 • Adeccoİstanbul Anadolu, Kocaeli 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıAdecco Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ''Endüstriyel Klima'' alanında faaliyet gösteren yabancı sermayeli müşterimiz için ''Elektrik Teknisyeni'' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAC-DC kumanda bilgisine sahip, Alçak gerilim kablolama uç bağlantısı yapabilecek, Elektrik şeması okuyabilen, Otomasyon ekipmanları mekanik montaj işlemlerini gerçekleştirebilecek, Tercihen HVAC veya BMS sektöründe tecrübeli, Tercihen HVAC saha enstürmanlarını tanıyan, En az teknik lise elektrik bölümü mezunu, İstanbul Anadolu Yakası veya Kocaeli (Çayırova, Darıca, Gebze, Dilovası, Körfez, Derince, İzmit) lokasyonunda ikmet eden, Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

İş Habercisi - Teknik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?