Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Teknik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Teknik
 • İş AçıklamasıEndüstri sektöründe uluslar arası alanda faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıda yer alan niteliklerde ‘Servis Teknisyeni’ arayışındayız. Servis Bakım Anlaşmasındaki servis taahhütlerinin eksiksiz yerine getirilmesini sağlamak ve müşteri memnuniyetini tesis etmek, Sistemlerin talepler doğrultusunda kurulumlarını yaparak sorunsuz çalışır vaziyette ilgili müşteriye teslim etmek, Bakım ve arızaların giderilmesi için kendisine teslim edilen orjinal yedek parçaların müşteriye ulaşmasını sağlamak, bu parçaların yerlerine montajını gerçekleştirmek, mamulleri çalışır vaziyette müşteriye teslim etmek, Müşteri talep ve şikayetlerini raporlamak ve giderilmesini sağlamak, Bakım anlaşması çerçevesinde müşteriye verilen taahhütlerin yerine getirilmesini sağlamak üzere gerekli yedek parça akışını koordine etmek, akış sistemi oluşturmak ve işletilmesini sağlamak, Müşteri sahasında yapılan arıza ve bakım işlerinin Servis Portalına raporlamak.

  Aranan NiteliklerTeknik lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu Elektronik ve mekanik bilgi sahibi, Bilgisayar kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı, insan ilişkileri güçlü, Vardiyalı çalışabilen, Analiz, tamir ve problem tespiti yapabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Aksaray’da ikamet eden yada edebilecek.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

 • Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli, Ankara, Bursa, Antalya, İzmir 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıSatışı gerçekleştirilmiş elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini Montaj Ekip Şefi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Kadromuzda görev alacak "Montaj Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda deneyimli ( Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Alanında konuya teknik açıdan hakim, pratik, planlı ve ekip çalışmasına uyumlu, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, fazla mesai yapabilecek, Ehliyeti ve aktif sürüş deneyimi olan (Tercihen SRC belgesine sahip) Tercihen askerlik görevini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli "Montaj Teknisyeni" arıyoruz.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Teknisyen

 • Saadet Gıdaİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıFabrika bünyesinde kaynak (argon-elektrik) işleri , Paslanmaz ve demir boru kaynak işleri, Gerekli bakım faaliyetlerini yürüterek ,onarım ve kontrol çalışmaları .

  Aranan NiteliklerSaadet Gıda Pazarlama A.Ş. bünyesinde Silivri fabrikamız için teknik bölümde görev yapacak ; Tercihen MYO mezunu Meslek liselerinin Kaynak bölümlerinden mezun , Fabrika çalışma sistemlerinde tecrübesi olan , Ekip çalışmasına ve iş birliğine yatkın, İş güvenliği kurallarına uyarak çalışmayı alışkanlık haline getirmiş , Askerlik görevini tamamlamış , Silivri bölgesinde ikamet eden , "Kaynakçı ustaları” aramaktayız .

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıUlusal alanda faaliyet gösteren şirketimizin, Silivri’de bulunan Endüstriyel Üretim Tesisinde görevlendirmek üzere, Teknik İşler Yönetiminin iş planı ve talimatları doğrultusunda, Tesisin tüm soğutma sistemlerini kontrol edip çalışır durumda olmasını sağlayacak, gerekli bakımlarını yapacak, Soğutma Teknikeri/ Ustası alımı yapılacaktır.

  Aranan NiteliklerEndüstriyel Soğutma Sistemlerinde en az 5 yıl tecrübeli, Elektrik Sistemleri hakkında bilgi sahibi, Tercihen Teknik Meslek Lisesi Mezunu, Askerlik ile ilişiği olmayan, Takım çalışmasına uygun ve esnek olabilen, Tercihen Silivri veya Silivri-Büyükçekmece güzergahında ikamet eden Soğutma Teknikeri/ Ustası aranmaktadır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Tekniker, Usta

 • İş AçıklamasıANTALYA Şubemizde görevlendirilecek Su Arıtma Sistemlerinin kurulum, montaj, tamir ve bakımlarını yapabilecek tecrübeli Tekniker alınacaktır.

  Aranan NiteliklerLise mezunu (tercihen meslek lisesi) Antalya da ikamet eden veya edebilecek, Su arıtma sistemlerinde ( Kum Filtreleri, Yumuşatma Sistemleri, Aktif Karbon Filtre Sistemleri, Ultraviyole Sistemleri, Ters Osmoz Sistemleri, Demineralizasyon Sistemleri) en az 2-3 yıl fiilen çalışmış B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş,

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Usta

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin önde gelen sitesinde, yönetim ofisinde çalışmak üzere takım arkadaşları arıyoruz. Çalışma alanında teknik, onarım, bakım, temizlik işlerinin periyodik olarak yapılmasını, arıza ve aksaklıkların çözümlenmesini koordine etmek, Bina Yönetimi, Teknik Hizmetler süreçlerinin planlamasını, denetlenmesini ve kontrolünü sağlamak, Konutların mekanik, tesisat, iklimlendirmelerinde bakım, onarım ve arıza müdahalesini doğru tanımlayabilmek ve ilgili yönlendirmeyi yapmak, Taşeron firmalar ile ilgilenmek ve koordinasyonu sağlamak, Site sakinlerinin şikayet-talep süreçlerini yönetmek ve çözmek, Kat Mülkiyeti Kanunu ve Site Yönetimi Planına göre yapı blokları yönetim faaliyetlerini ve toplantılarını planlamak, Site faaliyetlerinin düzenli yürümesini sağlanması için gerekli takip ve kontrolleri yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik, Teknik veya İdari Bilimler fakültelerinden mezun, Tercihen Profesyonel Site Yönetimi konularında tecrübeli, teknik, peyzaj ve temizlik işlerinin yönetilmesi ve yürütülmesinde deneyimli, Kat Mülkiyeti Kanununa aşına, Mali konularda bilgi sahibi, Konut sakini istek, beklenti ve şikayetlerine cevap vererek, iş takibi, planlama ve organizasyonunu yapabilecek, Microsoft Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Prezentabl, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, Problem çözme ve karar verme yetkinliğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Takım çalışmasına uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Kağıthane, Göktürk, Eyüp ve Kemerburgaz çevresinde ikamet eden

  Sektör: Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Sorumlu, Mühendis, Peyzaj Mimarı, Şef / Amir, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş Açıklamasıİkitelli de bulunan Avm Teknik Ekip için bay Mekanik teknisyeni aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun veya en az yeterlilik belgesi bulunan *Mekanik/ Makine Bakım/ Tesisat alanında deneyimli, *Vardiyalı çalışabilecek *25-40 yaş aralığında *Askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, TEKNİK SERVİS PERSONELİ arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun, Tercihen kablolama konusunda deneyimli, İç tesisat bilgisi olan, Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi, Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek, Takım çalışmasına yatkın, B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıTüm elektronik güvenlik ve network sistemleri OFİS teknik destek,bakımı, arıza kontrol ve depo destek konularında hizmet verebilecektir. Aşağıdaki ürünler ile daha önce çalışmış olması tercih sebebi olacaktır: Bosch Hırsız Alarm Sistemleri Kurulumu Mobotix, Bullwark ve Samsung IP KAMERA Sistemleri Kurulumu NETWORK Switch ve Kabinet Dizayn Kurulumu Fiber Optik Sonlandırma

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Lisesi veya MYO Elektrik, Elektronik, Bilgisayar Bölümü mezunu, Elektronik Güvenlik veya NETWORK sektöründe daha once çalışmış, teknik bilgiye sahip, Temel IT bilgilerine sahip çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız bulunmaktadır. Esnek çalışma saatlerine uygun, Ekip arkadaşlarına ve çalışmalarına ayak uydurabilecek, B Sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış Tecrübeli adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Hizmet / İşletme Servisi, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıEKO Endüstri, metale şekil veren, inovasyona açık ve müşteri odaklı bir firma olup; 1999 yılında Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bugüne sürekli büyüme kaydeden firmamız, ilk kurulduğu yıllarda uydu anten ve ekipmanlarını üretirken, müşteri ve ürün yelpazesini süreç içerisinde genişleterek 2004 yılında Decathlon firmasının Türkiye’deki tek spor aleti üreticisi olma başarısını kazanmış, 2006 yılından beri ise soğuk dövme dalında Türkiye’nin uzman ve lider firmaları arasına girmiştir. İş tanımı ve Aranan Nitelikler - Meslek Liselerinin veya MYO Makine Kalıpçılık bölümünden mezun , - En az üç yıl iş tecrübesi olan, - CNC torna operatörlüğünde program yazıp parça işleme yeteneği olan, - Vardiyalı (en az iki vardiya-08-16/16-24) çalışabilecek, - Sorumluluk bilinci yüksek, dinamik ve sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın ve titiz - dikkatli çalışan, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Saha Kalıp Formeni, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Çözüm Merkezinde görevlendirilmek üzere, ürün ve hizmetlerin teknik operasyonunun sürdürülmesi, depo / stok süreçlerini yürütebilecek ve sorumlu olduğu lokasyonlardaki alt yapı / imalat süreçlerinin yönetilmesinde görev alacak, TEKNİK MÜDÜR aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Benzer pozisyonda ve ekip yönetimi konusunda deneyimli Organizasyon kabiliyeti yüksek Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş İletişim becerileri güçlü Teknolojiyi yakından takip eden, yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlar ile kendini geliştirmeye önem veren Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Aydın da ikamet eden

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Müdür

 • Data GrupAntalya 29 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTüm ürün ve hizmetlerimiz için bina içi altyapıyı hazırlar, müşteri lokasyonunda kurulum yapar ve sonrasındaki talep ve arızaların giderilmesini sağlar.

  Aranan NiteliklerTURKCELL&SUPERONLİNE Fiber kurulumlarında görevlendirilmek üzere Saha Teknik Uzmanı alınacaktır. Teknik Lise veya MYO’ların teknik bölümlerinden mezun, Network ve Bilgisayar donanımı hakkında deneyimli, Bina iç ve dış data kablo çekimi konusunda tecrübeli, Tercihen fiber kablolama sonlandırma hakkında bilgi sahibi, Tempolu ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Tercihen SRC belgesi bulunan, Takım çalışmasına yatkın, Müşteriyle yüz yüze ilişkiyi yönetebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Erkek adayların ilana başvurmalarını rica ederiz. Sadece Antalya'da ikamet eden adayların ilana başvurmasını önemle rica ederiz.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri, Teknisyen

 • Delta Proje Hidrolikİstanbul Avrupa 29 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMakina imalatçıları ve sanayi tesislerine hidrolik, pnömatik sistemler kuran, hidrolik silindir, valf blokları ve güç üniteleri imal eden firmamıza hidrolik silindir ve valf bloğu tasarımı ve takibi yapabilecek yetiştirilmek üzere yeni arkadaşlar arıyoruz. Hidrolik silindir ve hidrolik blok tasarımı yapacak, Tasarımı yapılan ürünlerin malzeme listelerini çıkartıp sipariş verecek, Sipariş edilen ürünlerin takibini yapıp imalata iş aktaracak, İmalat ekibinin yönetiminde görev alacak, Yapılan işlerin tamamını düzenli olarak dosyalayıp arşivleyecek, yetiştirilmek üzere arkadaşlara ihtiyacımız var. Ulaşım sorunu olan arkadaşların başvuruları kabul edilmeyecektir.

  Aranan NiteliklerYüksek okul veya meslek liselerinin Makina Ressamlığı veya benzeri bölümlerinden mezun Bilgisayar kullanımında deneyimli (cad ve katı model tasarım programlarına hakim) Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş zaman yönetimi konusunda başarılı, Beylikdüzü bölgesine kolay ulaşım sağlayabilecek bir semtte ikamet eden 30 yaşından gün almamış, Askerlik ile ilişkisi olmayan Sigara Kullanmayan Erkek ekip arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Endüstri, Makine, Mühendislik

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Tekniker

 • Teknopalasİstanbul Anadolu 29 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıERP sistemi yapısı doğrultusunda, şirkete uygulanacak entegre sistem yapısını tasarlamak, onaylanan yapının kurulması ve entegre şekilde çalışmasını sağlamak, Sistemin etkin kullanımını desteklemek ve gelişen kullanıcı ihtiyaçlarını sistem üzerinden entegre bir şekilde çözümlenmesi için ihtiyaç duyulan gelişim projelerini belirlemek, projelendirilmesi ve onaylanan projelerin analizinin kullanıcılarla koordinasyon içinde gerçekleştirilmesi ve hayata geçirilmesini sağlamak, ERP sistemi üzerindeki verilere ulaşım ve kullanım yetkilerini yöneticilerle beraber saptamak ve uygulamaya koymak, Mevcut sistem kullanımını ve performansını takip etmek, eksikleri ve aksaklıkları tespit etmek, gerekli iyileştirme adımlarını atmak, Mevcut sistemin verimli ve etkin şekilde kullanılmasını sağlamak, eğitim eksiği olan kullanıcılara eğitim vermek, uygulamalara destek olmak, yeni uygulamaların eğitimini gerçekleştirmek Kullanıcılarının her türlü kullanım problemlerinin çözümüne hızlıca destek vermek, hatalara müdahale etmek ve düzeltmek, Bilgisayar kullanıcılarının raporlama ve analiz ihtiyaçlarının sistem ile desteklenmesini sağlamak, ihtiyaç duyulan yeni raporları ve periyodik olarak alınan raporları sistem üzerinden alınabilir hale getirmek ,gerekli olması halinde raporları almak ve ilgili bölümlere iletilmek, ERP sistemindeki yenilikleri, güncel sürümleri ve içerikleri takip etmek, uygulamaya sokmak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerinin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen Bilgisayar, Endüstri Mühendisi veya İşletme Bölümü mezunu) Raporlama ve dokümantasyon konusunda tecrübeli Mikro,Logo ve benzeri muhasebe programlarında minimum 2 yıl tecrübeli, Tercihen SQL ve MS diline temel düzeyde hakim, MS Office programlarına hakim ve Excel’i iyi düzeyde kullanabilen, ERP kurulum, yapılandırma, devreye alma süreçlerinde rol almış

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Endüstri, Otomasyon

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıTesis içerisindeki tüm elektrik, elektronik, mekanik, elektromekanik, inşaat ve havuz işletiminde; operasyonel bakım ve işletim görevlerini yerine getirmek. Tüm teknik malzemelerin sorumluluğunu almak.

  Aranan NiteliklerBİLKENT TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, Benzer tesiste veya işletmede en az 2-3 yıl çalışmış, Elektrik-Elektromekanik konularında bilgi sahibi, Klima-havalandırma, ısıtma-soğutma, havuz ve sıhhi tesisat konularında tecrübeli, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 25-42 yaşları arasında, Askerlikle ilişiği bulunmayan (erkek adaylar), Tercihen havuz operatörlüğü belgesine sahip. Mekanik/Elektrik Tesisat Teknikeri veya Teknisyeni alınacaktır.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, TEKNİK SERVİS ELEMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıTesis içi ve dışında İSG (İŞ HİJYENİ) ölçümleri yapacak İlgili metotları okuyup , yorumlayabilecek Ölçümle ilgili cihazların korunmasından ve bakımından sorumlu olacak , İlgili akreditasyon denetlemelerine katılabilecek, Teknik mevzuata hakim olacak.

  Aranan NiteliklerMühendislik, Fen, Veterinerlik, Su Ürünleri fakültelerinden, Çevre Sağlığı , Çevre Koruma, Çevre Meslek Yüksek Okulundan yada Lise/ Teknik Lise Çevre, Kimya, Gıda, Sağlık, Makina, Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun durumda olmak, Esnek mesai saatlerine uyum sağlayabiliyor olmak , Ofis programlarına hakim, Aktif araç kullanabilen , Askerlik görevini tamamlamış BAY adaylar

  Sektör: Mühendislik, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Tekniker

 • Türkiye Gazetesiİstanbul Avrupa 29 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıBaskı Tesislerimizin Bakım Onarım bölümünde çalışacak Sıhhi Tesisat Teknisyenleri aranıyor.

  Aranan NiteliklerMeslek meslek lisesi mezunu veya mesleki eğitim sertifikası olan 35 yaşını aşmamış Alanında en az 3 yıl deneyimli tesisat konusunda deneyimli MS Office programlarını kullanabilen İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Soğanlı, Güneşli, Bağcılar, Beylikdüzü-Marmara Mahallesi, Halkalı, Esenler, Küçükköy, Gaziosmanpaşa, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Seyahat engeli olmayan Vardiyalı çalışabilecek TEKNİSYENLER aranıyor

  Sektör: Endüstri, İmalat, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri, Eleman

 • İş Açıklamasıİş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Fiber Çözüm Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, TEKNİK SERVİS UZMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Kartal,Pendik,Tuzla ilçelerinde ikamet eden Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Usta, Uzman, Yetkili

 • İş AçıklamasıProje inşaat işlerini uygulamak ve şantiye alanında kontrolleri yapmak Sorumlusu olduğu projelerdeki inşaat işlerinin iş programını, hedeflenen bütçe ve kaliteye uygun olarak yürütülmesini sağlamak Alt yüklenici uygulamalarını denetlemek, metraj ve hakediş için bilgi sağlamak Şantiyede mevcut teknik personel ile alt yüklenici organizasyonunda yer alan teknik personeli yönlendirmek Şantiyede işçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili konuları takip etmek, iş güvenliği biriminden bilgi almak, gerekli tedbirlerin alınmasını sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin inşaat veya Meslek yüksekokullarının İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun En az 3 yıl çalışma deneyimli İyi derecede MS Office programları ve AutoCAD kullanabilen Metraj, keşif, hakediş konularında tecrübeli Proje okuma ve uygulatmada tecrübeli Yürürlükteki şartnamelere ve yönergelere hakim B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Mimari projelere destek verebilecek Yurt içi veya yurt dışı seyahat engeli bulunmayan Ekip çalışmasına yatkın, dinamik, sorumluluk sahibi, iletişim becerisi gelişmiş Çözüm odaklı, proaktif ve analitik düşünen Askerlik görevini tamamlamış 25-35 yaş aralığında Erkek

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Teknisyen

 • Sardunya Gıdaİstanbul Avrupa 29 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıSardunya’da bulunan Gıda Güvenliği, KYS, İSG, ÇYS, MMYS sistemleri kapsamında, Sardunya ve projelerinde kullanılan araç gereç ve donanımlarının periyodik bakım,onarım işlemlerinin yerine getirmekten,düzeltici ve önleyici faaliyetleri uygulamaktan, ve yaptığı işleri raporlamaktan sorumludur.

  Aranan NiteliklerAvrupa Yakasında ikamet eden, B sınıfı ehliyeti bulunan Endüstri Meslek Okullarından mezun, Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Catering

  Pozisyon: Uzman

 • Teknopalasİstanbul Anadolu 29 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıERP sistemi yapısı doğrultusunda, şirkete uygulanacak entegre sistem yapısını tasarlamak, onaylanan yapının kurulması ve entegre şekilde çalışmasını sağlamak, Sistemin etkin kullanımını desteklemek ve gelişen kullanıcı ihtiyaçlarını sistem üzerinden entegre bir şekilde çözümlenmesi için ihtiyaç duyulan gelişim projelerini belirlemek, projelendirilmesi ve onaylanan projelerin analizinin kullanıcılarla koordinasyon içinde gerçekleştirilmesi ve hayata geçirilmesini sağlamak, ERP sistemi üzerindeki verilere ulaşım ve kullanım yetkilerini yöneticilerle beraber saptamak ve uygulamaya koymak, Mevcut sistem kullanımını ve performansını takip etmek, eksikleri ve aksaklıkları tespit etmek, gerekli iyileştirme adımlarını atmak, Mevcut sistemin verimli ve etkin şekilde kullanılmasını sağlamak, eğitim eksiği olan kullanıcılara eğitim vermek, uygulamalara destek olmak, yeni uygulamaların eğitimini gerçekleştirmek Kullanıcılarının her türlü kullanım problemlerinin çözümüne hızlıca destek vermek, hatalara müdahale etmek ve düzeltmek, Bilgisayar kullanıcılarının raporlama ve analiz ihtiyaçlarının sistem ile desteklenmesini sağlamak, ihtiyaç duyulan yeni raporları ve periyodik olarak alınan raporları sistem üzerinden alınabilir hale getirmek ,gerekli olması halinde raporları almak ve ilgili bölümlere iletilmek, ERP sistemindeki yenilikleri, güncel sürümleri ve içerikleri takip etmek, uygulamaya sokmak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerinin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen Bilgisayar, Endüstri Mühendisi veya İşletme Bölümü mezunu) Raporlama ve dokümantasyon konusunda tecrübeli Tercihen Mikro,Logo ve benzeri muhasebe programlarında tecrübeli, Tercihen SQL ve MS diline temel düzeyde hakim, MS Office programlarına hakim ve Excel’i iyi düzeyde kullanabilen, ERP kurulum, yapılandırma, devreye alma süreçlerinde rol almış

  Sektör: Otomasyon, Endüstri, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • TANSA GÜVENLİK SİSTEMLERİİstanbul Anadolu 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMakine Mühendislerinin vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda, tasarlanacak veya revize edilecek mekanizmaların ve saç kasaların Teknik Resimlerini çizmek, Ekip çalışması ile Makine tasarımı, sistem ve prensip çözümlerine katkı sağlamak, Makine ve makine parçalarının bilgisayar üzerinde 3 boyutlu tasarımı yapmak, Parça çizimleri yapmak, siparişlerini vermek ve teslimatların siparişlere uygunluğunu kontrol etmek, Son ürün kalitesinin tasarım ile örtüşmesini sağlamak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin veya MYO ların makine ile ilgili Bölümlerinden mezun İleri düzeyde Solidworks ve AutocadProğramı kullanabilen Tercihen Solidworks 2017 bilen ve eğitim sertifakalarına sahip Makine tasarımı konusunda deneyimli ve üretim tecrübesi olan Standartlara uygun olarak Teknik Resim hazırlayabilen, okuyabilenve uygulayabilen Kesit ve detay çizimleri yapabilen Analitik düşünme yapısına sahip ve öğrenmeye açık İletişimi güçlü, sonuç odaklı ve takım çalışmasına yatkın En az 4 yıllık iş tecrübesine sahip Tercihen sigara kullanmayan 25 – 40 aralığında Tercihen Erkek adaylar Anadolu yakası; Sarıgazi – Sultanbeyli – Sancaktepe – Çekmeköy – Ümraniye – Kartal – Maltepe semtlerinde ikamet eden

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Teknik Ressam, Yetkili, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİkitelli Deposite Avm de ki Teknik Ekip için bay elektrik teknisyeni aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler*Meslek lisesi elektrik bölümü mezunu ve ya yeterlilik belgesi olan *vardiyalı çalışabilecek *25-40 yaş aralığında *Askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen

 • Teknopalasİstanbul Anadolu 29 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTeknopalas ( www.teknopalas.com.tr ), RFID/IOT teknolojileri alanında faaliyet gösteren sektörünün öncü firmalarındandır. Kamu ve özel sektörde RFID teknolojisi ile ilk kez gerçekleştirilen bir çok projeyi başarılı şekilde hayata geçirmiştir. Yapmış olduğu ARGE çalışmaları neticesinde Personel, Araç İzleme ve güvenlik sistemlerinde uluslararası patentler almıştır. Aynı zamanda ana temsilcisi olduğu otomasyon ürünlerinin Türkiye ve Ortadoğu bölgesi kapsamında destek ve satışını gerçekleştirmektedir. Firmamızın geliştirmiş olduğu otomasyonlarla beraber Kartlı Geçiş, Personel izleme, HGS ,Plaka Tanıma temelli Otopark vb. Zayıf akım otomasyon Projelerinin tasarımı, yönetimi, malzeme ekipman seçimi ve bütçelemesi, satınalma sürecinde teknik destek, uygulama sürecinin kontrolü, test ve devreye alma süreçlerinin yönetimi. Firmamız, ARGE neticesinde geliştirdiği Otomasyonlarını hayata geçirmek amacıyla Kartlı Geçiş, CCTV, HGS Plaka Tanıma, Otopark vb bina otomasyon uygulamalarında tecrübeli UZMAN’lar aramaktadır. NOT : Firmamıza ait otomasyonların kapsamlı eğitimleri verilecektir

  Aranan NiteliklerBina otomasyonlarında Kartlı geçiş sistemleri, CCTV sistemleri, IP kamera uygulamaları vb zayıf akım projelerinde proje çizimini yapacak, sorumluluğunu alacak, gereğinde teknik servise uygulama projesini anlatacak, Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce konuşabilen, Konut, AVM, Ofis ve Karma Yapı konularında tecrübeli, CCTV, Kartlı Geçiş, vb. zayıf akım sistemlerinde tecrübe sahibi, Tercihen Autocad kullanabilen, Analitik ve çözüm odaklı düşünebilen, Teknik bilgi, beceri ve Montaj tecrübesi olan, Takım çalışmasına açık, Saha teknisyenlerine eğitim ve destek verebilecek, öğretmeye açık, Sahada yüklenici faaliyetlerini kontrol edebilecek ve yönlendirebilecek, Aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Otomasyon, Mühendislik, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis, Koordinatör, Uzman, Sorumlu

 • NWG ServicesKocaeli 29 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTüp takip siseminin (ICC) etkin çalıştırılması, Tüp ve ekipmanların barkotlanarak sisteme kaydının yapılması.

  Aranan NiteliklerGebze'de ikamet eden, 40 yaşını aşmamış, Myo veya teknik lise mezunu, En az 2 yıl tecrübeli, Ms offise programlarını kullanabilen, B sınıfı ehliyetli , aktif araç kullanabilen, Vardiyalı çalışabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlikle ilişiği kalmamış, Tüp Barkot ICC Sorumlusu alınacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Yangın Alarm Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin üretim ve test kontrol aşamalarında görev alacak yetişmiş adaylar...

  Aranan Nitelikler1.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun 2. kalite kontrol yaklaşımını bilen 3. giyimine, kendine ve çevresine itina gösteren 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. Ölçü aleti kullanabilen 6. Tercihen aktif araç kullanabilen, 7. Kesinlikle Sigara kullanmayan

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, TEKNİK SERVİS PERSONELİ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO'ların teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Karşıyaka ve çevresinde ikamet eden

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman

 • Çetinkayaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA MAĞAZALAR ZİNCİRİ’nin üretim fabrikasında görevlendirilmek üzere Tasarım bölümüne bağlı olarak çalışacak Modelist ekip arkadaşları arıyoruz. Tasarım ekibi tarafından iletilen modeller doğrultusunda ilgili modelin kalıbını en uygun maliyetle üretilebilecek şekilde çıkarmak, Kalıbı çıkarılan modelin kesim ve dikim aşamalarında ilgili ekibe modelle ilgili bilgi vermek, dikimin sonuçlanmasını sağlamak, Dikilen modeli ilik, aksesuar, el işi, ütü vb operasyonlar için ilgili birimlere teslim etmek, Tüm operasyonları ile tamamlanan model üzerinde son kontrolleri yapmak, Tamamlanan model provalarına katılmak, model üzerindeki kalıp aşamasını ilgilendiren değişiklikleri not almak ve prova sonrası ilgili değişiklikleri model üzerinde gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite mezunuysan (Tekstil Mühendisi, Hazır Giyim Konfeksiyon, Hazır Giyim Öğretmenliği, Tekstil Bölümü, vb.) Konfeksiyon erkek giyim takım elbise konusunda ceket, yıkamalı chino pantolon ve şort, tek pantolon grupları başta olmak üzere en az 5 yıl tecrübeliysen, Sıfırdan kalıp çıkarma, model oluşturma, ölçü tablosu, dikiş talimatı ve kumaş bilgisine hakimsen, Kalıp bilgin üst seviyedeyse, Ürün numune çalışmaları, serileme ve pastal planı yapabileceksen, Üretim aşamasındaki ürünlerle ilgili gerekli kontrol ve yönlendirmeleri yapabilecek düzeyde üretim bilgisine sahipsen, Wear Cat ve Assist programlarını kullanabiliyorsan, Yıkamalı ürünler başta olmak üzere ürün reçetesi oluşturabileceksen, İletişimin güçlü ve ekip çalışmasına uygunsan, Askerlik hizmetini tamamlamış durumdaysan (erkek adaylar için) Sigara kullanmıyorsan, başvurunu bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Modelist

 • Erpa Monitörİstanbul Avrupa 29 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıBilişim sektöründe faaliyet gösteren, Karaköy'de bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere "Teknik Destek Elemanı" aramaktayız. Satış sonrasında, cihazlar ile ilgili gereken arızanın tespit edilmesi, Satış sonrasındaki teknik destek ve müşteri iletişiminin sağlanması, Elektronik konusunda gelişim ve kariyer hedefi bulunan, Dinamik,takipçi ve sorumluluk duygusu yüksek

  Aranan Nitelikler20-30 yaş aralığında, Lise ve dengi okulların Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, Askerlik hizmetini tamamlamış Bay adaylar Not: Çalışma saatlerimiz hafta içi 08:30 -18:30 arasıdır. Hafta sonu çalışmıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

İş Habercisi - Teknik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?