Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

İhracat Satış Temsilcisi

İlan Detay

Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

Özmumcu Gıda - İhracat Satış Temsilcisi

İş Açıklaması

Dürüst, güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı. 1989 yılından itibaren gıda pazarlama ve dağıtım konusunda faaliyet gösteren şirketimiz, aldığı siparişleri zamanında ve eksiksiz temin etmeyi ilke edinmiştir. Alanında, dünyada ve ülkemizde söz sahibi olarak, tüketicinin güvenini kazanmış markaların, çalıştığımız bölgelerde tedarikçisi ve dağıtıcısı konumuna gelmiştir. Firmamız bünyesinde, İHRACAT departmanımız için, satış temsilcisi pozisyonuna ekip arkadaşları aramaktayız. TANIMLANMIŞ BÖLGESİ nde yeni pazarlar ve müşterilerin araştırılması. Müşteri portföyünün genişletilmesi. Orta ve uzun vadeli yönelimlerin değerlendirilerek, hedef ülke pazar araştırmalarının yürütülmesi. Müşteri/ aday müşteri ziyaretlerinin organize edilmesi ve gerçekleştirilmesi. Müşterileri ve distribütörlerle ilişkilerin geliştirilmesi ve devam ettirilmesi. Yurtdışı müşterilerle yapılacak anlaşmaların hazırlanması, onaylanması ve takip edilmesi. Bölge müdürü ile birlikte şirketin bölgedeki dış ticaret planının oluşturulması ve ilgili ihracat stratejilerinin belirlenmesi. İhracat, satış, hedef, bütçe, pazarlama planlamasının yapılması ve gerçekleşenlerin takip edilmesi. Bölge müdürü ile birlikte ihracat fiyatlandırma stratejilerinin oluşturulması ve gerekli çalışmaların yapılması. Yurtdışı satış amaçlı fuarlara katılması, müşterilerle görüşmeler yapılması gibi konularda firmanın 1. dereceden temsil edilmesi.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunuyet, Konusunda tecrübeli, İyi seviyede İNGİLİZCE, FRANSIZCA ve tercihen ARAPÇA bilen, Analitik düşünen, dinamik ve iletişim becerileri kuvvetli, Seyahat engeli bulunmayan. Yazılı ve görsel medya ilişkileri güçlü, Sözlü ve yazılı ifade yeteneği gelişmiş, MC Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, İlgili pozisyonda görevlendirilmek üzere, “İhracat Satış Temsilcisi” adaylarının başvurularını bekliyoruz.
İlan Tarihi:
18-01-2023
İstihdam Türü:
Tam Zamanlı
Eleman Sayısı:
3
Pozisyon:
İhracat Müşteri Temsilcisi, İhracat Bölge Satış Yöneticisi/Yönetmeni, İhracat Pazarlama Temsilcisi, İhracat Pazarlama Uzmanı, İhracat Satış Elemanı, İhracat Satış Pazarlama Sorumlusu
Eğitim Seviyesi:
Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Firma Adı:
Özmumcu Gıda İş İlanları
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim