ARAMA SONUÇLARI

 • DeFacto

  Bayram Destek Personel - Kadiköy DeFacto

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Bayram Destek Personel - Kadiköy

  DeFacto

  Ref: KBD-0914 - 608386

  İşin Tanımı Tercihen mağazacılık alanında deneyimli ya da kariyerine mağazacılık alanında başlamak isteyen. Kariyerinize 4 yılda 100'ü aşkın mağazaya ulaşarak Türkiye'nin en hızlı büyüyen markası Defactoda başlama fırsatını kaçırmayın.

  Aranan Nitelikler

 • IKON MENKUL DEĞERLER A.Ş

  Operations Associate IKON MENKUL DEĞERLER A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Operations Associate

  IKON MENKUL DEĞERLER A.Ş

  Ref: - 608385

  İşin Tanımı Perform daily account opening and related tasks Assist with Operational Tasks

  Aranan Nitelikler Good command of both written and spoken English Good knowledge of MS Office Applications and General Computer knowledge Positive attitude, ability to work under pressure, detail oriented. Demonstrated ability to meet deadlines, follow development standards and to work independently. Non-Smoker Male candidates must have completed their military service

 • Koza Yönetim

  Müşteri Hizmetleri Ve Muhasebe Yetkilisi Koza Yönetim

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Müşteri Hizmetleri Ve Muhasebe Yetkilisi

  Koza Yönetim

  Ref: 2014.09.001 - 608384

  İşin Tanımı Tesis Yönetimi ve Hizmetleri konusunda uzman, kurumsal ve lider kuruluş olan "Koza Yönetim ve Servis A.Ş”; yönetimini üstlendiği bir yaşam alanı için " Müşteri Hizmetleri ve Muhasebe Yetkilisi” aramaktadır. • Site sakinlerinden gelen her türlü yazılı, sözlü istek ve şikâyetleri kaydederek uygun bölümlerle paylaşmak, çözüme ulaştırılması için gerekli çalışmaları koordine etmek. • Site içerisinde temizlik, güvenlik, taşıma, yemek, vb. konularında hizmet alınan tedarikçi kuruluşlarla koordinasyonu yürütmek ve sağladıkları hizmetleri kontrol etmek. • Site sakinlerinden aidatları düzenli olarak toplamak, takip etmek ve raporlamak. İlgili cari hesap bilgilerini site sakinlerine düzenli olarak iletmek

  Aranan Nitelikler • Meslek Yüksek Okulu mezunu (Ticaret Lisesi Muhasebe Bölümü çıkışlı) • Muhasebe ve/veya müşteri hizmetleri konusunda deneyimli, • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, düzenli ve etkin veri girişi yapabilecek, • Müşteri odaklı, takım çalışmasına yatkın, • Telefonda akıcı Türkçe konuşabilen, İkna ve iletişim becerileri güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, • İyi derecede İngilizce bilen, • Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, • Esenyurt ve yakın çevresinde ikamet eden

 • Marks & Spencer

  Part Time Satış Danışmanı - Ankara Acity Marks & Spencer

  Ankara Bugün

  DETAY

  Part Time Satış Danışmanı - Ankara Acity

  Marks & Spencer

  Ref: MS-PT acity - 608383

  İşin Tanımı 45 ülkede 1000'i aşkın mağazası ile perakendecilik sektöründe bir dünya devi olan ve Türkiye'de 49 mağazası ile müşterilerlerine hizmet veren Marks & Spencer, Ankara Acity mağazası için Part Time Satış Danışmanları arıyor... Kurumsal bir şirket ve uluslararası bir markada kendinizi geliştererek kariyerinize devam etmek istiyorsanız, aradığımız Satış Danışmanlarından biri siz olabilirsiniz... ''Müşteri Memnuniyeti'' ilkesini benimsemiş ve güleryüzle iletişim kurmayı seviyorsanız, Öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye açıksanız, Bireysel başarı kadar ekibin başarısını da önemsiyorsanız, Haftada 2 gün tatil yaparak, dinamik bir ortamda esnek saatlerde çalışmanın size uygun olduğuna inanıyorsanız, En az lise mezunuysanız. Aranan Nitelikler : Satış Danışmanlarımız; satış, kasa işlemleri, deneme kabini hizmetleri, ürün iadesi ve değiştirme işlemleri, mağaza içi ürün yerleşimi, etiketleme ve alarmlama gibi mağaza içindeki tüm görevlerde dönüşümlü olarak çalışmaktadırlar.

  Aranan Nitelikler

 • Unitim Marka Mağazacılık

  Satiş Danişmani Unitim Marka Mağazacılık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Satiş Danişmani

  Unitim Marka Mağazacılık

  Ref: SD-001 - 608382

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler İstanbul'da bulunan Accescorize ve Bebe mağazalarımızda çalışmak üzere; satış hedeflerini gerçekleştirecek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak ve mağazacılık/perakende sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen; Lise mezunu, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve müşteri odaklı satışta aktif rol alacak, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu. satış danışmanları arıyoruz.

 • KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Sistem Destek Uzmani KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ankara Bugün

  DETAY

  Sistem Destek Uzmani

  KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ref: KRMANK-SDU - 608381

  İşin Tanımı Danışmanlığını Yapmakta Olduğumuz Bilişim Sektöründe Hizmet Veren Müşterimiz için Dijital Arşiv Projelerinde görevlendirilmek üzere Sistem destek operasyonunu yönetebilcek "Sistem Destek Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Bilgisayar bölümünden mezun Tarayıcı-PC-Network konularına hakim En az 3 yıl Sistem ve Bilgisayar Destek Hizmetlerinde çalışmış MS Active directory, Domain konularında bilgi sahibi 100 Kişilik (PC) networküne destekte bulunabilecek İnsan İlişkileri Kuvvetli Disiplinli ve sistematik çalışabilen Kesinlikle sigara içmeyen Düzenli Raporlama yapabilen MS Office Programlarına hakim Ankara'da ikamet eden Adayların başvurularını bekliyoruz. (Maaş+Yemek+Yol+SSK)

 • Go Group Danışmanlık

  Güzellik Uzmani -Mersin Go Group Danışmanlık

  Mersin(İçel) Bugün

  DETAY

  Güzellik Uzmani -Mersin

  Go Group Danışmanlık

  Ref: ACT-052 - 608380

  İşin Tanımı Sorumlu olduğu kozmetik markasının satışını ve tanıtımını gerçekleştirmek, Görev yaptığı kozmetik mağazalarında, markasının ürün raflarının düzenli ve marka standartlarına uygun olmasını sağlamak, Verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek, Müşteri ve Pazar ile ilgili bilgileri bağlı olduğu yöneticiye raporlamak.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Perakende sektöründe en az 1 yıl MAĞAZA tecrübesi bulunan, Tercihen Cilt Bakımı ve Makyaj uygulamaları ve satışı konusunda deneyimli, Prezantabl, MAKYAJ yapmayı seven, ENERJİK, Renkli Kozmetik ve Mağazacılık konusunda kariyer hedefi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Satışı yapmayı seven, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

 • Bst İnşaat Grubu

  Makine Mühendisi Bst İnşaat Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Makine Mühendisi

  Bst İnşaat Grubu

  Ref: - 608379

  İşin Tanımı Merkezi Kadıköy-Koşuyolu'nda bulunan Şirketimiz için Makine Proje ve EKB yapabilen Makine Mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Carluccios

  Garson Carluccios

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Garson

  Carluccios

  Ref: CAGarson0914 - 608378

  İşin Tanımı Yiyecek ve içeceklerin misafirlerin beklentilerinin üzerine çıkacak şekilde ve Carluccio’s standartlarında servis edilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Akasya AVM'de yer alan restoranımız için Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Carluccio's kültürünü ve markasını sahiplenecek, Yiyecek İçecek sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen İtalyan mutfağında deneyim sahibi, Ekip çalışmasını ön planda tutabilen, Güleryüzlü ve diksyonu düzgün, İletişimi kuvvetli, Müşteri odaklı, 30 yaşını geçmemiş, Tercihen İngilizce bilen, Micros kullanabilen, Garson arayışımız vardır.

 • Carluccios

  Garson Carluccios

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Garson

  Carluccios

  Ref: CGGarson0914 - 608377

  İşin Tanımı Yiyecek ve içeceklerin misafirlerin beklentilerinin üzerine çıkacak şekilde ve Carluccio’s standartlarında servis edilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Bağdat Caddesi'nde yer alan restoranımız için Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Carluccio's kültürünü ve markasını sahiplenecek, Yiyecek İçecek sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen İtalyan mutfağında deneyim sahibi, Ekip çalışmasını ön planda tutabilen, Güleryüzlü ve diksyonu düzgün, İletişimi kuvvetli, Müşteri odaklı, 30 yaşını geçmemiş, Tercihen İngilizce bilen, Micros kullanabilen, Garson arayışımız vardır.

 • Bst İnşaat Grubu

  Elektrik Mühendisi Bst İnşaat Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Elektrik Mühendisi

  Bst İnşaat Grubu

  Ref: - 608376

  İşin Tanımı Merkezi Kadıköy-Koşuyolu'nda bulunan Şirketimiz için Elektrik Proje ve EKB yapabilen Elektrik Mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Özgü İnsan Kaynakları

  Gıda Mühendisi Özgü İnsan Kaynakları

  Eskişehir, Kütahya Bugün

  DETAY

  Gıda Mühendisi

  Özgü İnsan Kaynakları

  Ref: Kütahya - 608375

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, - Tercihen su ve meşrubat sektöründe en az 3 yıl deneyimli ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen , - İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, - Ms Ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen, - Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, - Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, - Kütahya'da ikamet edebilecek, - Askerlik görevini tamamlamış , - Takım çalışmasına istekli, yenilikçi ve gelişime açık, - İnisiyatif kullanabilen, iletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, - Esnek çalışma saatlerine uyumlu, - 35 yaşını aşmamış.

 • English Home

  Satış Danışmanı ( Ekinci Avm - Kirşehir ) English Home

  Kırşehir Bugün

  DETAY

  Satış Danışmanı ( Ekinci Avm - Kirşehir )

  English Home

  Ref: EHM-EKİNCİ - 608374

  İşin Tanımı Mağazada satışa sunulan ürünleri, English Home kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun biçimde müşteriye sunmak ve satışını gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, müşteri istek ve beklentilerine uygun müşteri odaklı yaklaşım ile hizmet vermek, Tüm ürünlerin özellikleri hakkında doğru ve detaylı bilgi düzeyine sahip olmak, ürünlerin kullanımı, alternatif ve ek ürünleri konularında müşteriyi eksiksiz bilgilendirmek, Satış sonunda kasa işlemlerini, ödeme şartlarını detaylandırarak doğru bir şekilde gerçekleştirmek, Ürün yerleşim, teşhir ve düzenlemelerini, kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun olarak yapmak, Kampanya dönemlerinde ve teşhir değişikliklerinde görsel düzenleme çalışmalarına destek vermek, Mağazaya gelen ürünlerin mal kabulünü yaparak, sisteme girişlerini yapmak ve ürünleri raflara yerleştirmek, Mağaza stok kontrolü ve takibini yapmak,

  Aranan Nitelikler En az lise veya MYO mezunu, Perakende, tekstil veya dayanıklı tüketim sektöründe, mağazacılık alanında en az 6 ay tecrübesi olan, Ev tekstili ve aksesuarları konusunda bilgili, İletişim ve ikna etme becerisi yüksek, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip, Ekip çalışması yapabilen, 25 yaş ve üstü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

 • Akon Hidrolik Valf A.Ş.

  Dökümhane Mühendisi Akon Hidrolik Valf A.Ş.

  İzmir Bugün

  DETAY

  Dökümhane Mühendisi

  Akon Hidrolik Valf A.Ş.

  Ref: - 608373

  İşin Tanımı Dökümhanemize; planlama tarafından verilen aylık üretim programının tam ve zamanında gerçekleşmesini sağlayacak, gerekli raporlama ve analizleri yapacak, aşağıda listelenen niteliklere sahip dökümhane mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitenin; Metalürji Mühendisliği, Döküm Öğretmenliği, Metal Öğretmenliği, Metalürji bölümlerinden mezun, - 2 yıl döküm tecrübesi olan, - Kalite Yönetim Sistemi eğitimi almış, - Ms. office programlarını kullanabilen, - Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Mar Ofis

  Ön Muhasebe Elemanı Mar Ofis

  K.Maraş Bugün

  DETAY

  Ön Muhasebe Elemanı

  Mar Ofis

  Ref: - 608372

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Beyaz eşya mağazasında çalışacak, Mikro ve ofis programlarını kullanabilen, Aylık cari hesap mutabakatlarını yapabilecek, Müşterilerle kolay iletişim kurabilen, İkna kabiliyeti yüksek, Diksiyonu düzgün,dikkatli,takipçi,detaylara önem veren, 25-35 yaşları arasında,Bay ve Bayan. İşyerimiz Kahramanmaraş'tadır. Not: En az 5 yıl deneyimli Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

 • P D M Hidrolik Pnömatik Otomasyon

  Proje Ve Satış P D M Hidrolik Pnömatik Otomasyon

  Kocaeli Bugün

  DETAY

  Proje Ve Satış

  P D M Hidrolik Pnömatik Otomasyon

  Ref: - 608371

  İşin Tanımı PDM Ltd. Şti. Makina Üreticileri ve Sanayi kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu, Genel Hareket teknolojisi, Pnömatik, Hidrolik, Doğrusal Hareket ve Otomasyon için beklenilen kalitede ve işlevde ekipmanları tespit etmekte, bu ekipmanların sistematik olarak projelendirilmesi, kurulması, eğitim, servis ve bakım ihtiyaçlarına Değer Yaratan Mühendislik anlayışıyla cevap vermektedir. Bu doğrultuda büyüyen yapımıza katılacak yeni iş arkadaşları arıyoruz..

  Aranan Nitelikler Makina, Mekatronik bölümleri ve Eşdeğer bölümlerden Lisans veya Önlisans Mezunu, İngilizce Bilen, Aktif Sürücü Ehliyetli, Çalıştığımız konuda tecrübeli veya Sektörde Satış tecrübesi olan, Satış benim işim demeyi benimsemiş, Askerliğini yapmış,

 • EMİN ŞİRKETLER GRUBU

  Sigorta Uzman Yardımcısı (Anadolu Yakası) EMİN ŞİRKETLER GRUBU

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Sigorta Uzman Yardımcısı (Anadolu Yakası)

  EMİN ŞİRKETLER GRUBU

  Ref: 220914-SUY - 608370

  İşin Tanımı 23 yıllık geçmişe sahip, Elbirliği Sistemi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına Faizsiz çözümler sunan Emin Şirketler Grubu’nun ‘’Sigorta Biriminde'' çalışacak takım arkadaşı arıyoruz. Sigorta işlemleriyle ilgili operasyonel süreçlerin yürütülmesi (Poliçe düzenleme, Tahsilat, İptal ve İade işlemleri, Raporlama vb.) Haftalık ve aylık raporların hazırlanması, Şubelerden iletilen sigorta işlemlerine dair sorunların çözümlenmesi, Sistemsel uygulama / iyileştirme çalışmalarında görev alarak, sistemsel geliştirmeye katkıda bulunması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Ön Lisans ( tercihen Bankacılık ve Sigortacılık bölümleri) veya Lisans mezunu, Sigorta sektöründe benzer pozisyonda en az 2 - 3 yıl tecrübesi olan, Anadolu , Allianz , Ak , Ergo , Hdi , Mapfre ve Generali Sigorta ekranlarını bilen MS Office programlarını ve Polisoft programını iyi seviyede kullanabilen, İyi düzeyde raporlama yapabilen, Yangın branşlarını bilen (Özellikle Dask, Konut ve İşyeri sigortaları mevzuat bilgisine sahip.) Oto Dışı hasar mevzuatına sahip, Sigorta şirketlerinin programlarını kullanabilen, Analiz etme ve sorgulama becerisine sahip, SEGEM teknik personel sertifikasına sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Planlama ve takip becerisi yüksek, müşteri odaklı, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için).

 • Rainbow -Ran Dış Tic. Ltd. Şti.

  Üst Düzey Yönetici Asistanı Rainbow -Ran Dış Tic. Ltd. Şti.

  Ankara Bugün

  DETAY

  Üst Düzey Yönetici Asistanı

  Rainbow -Ran Dış Tic. Ltd. Şti.

  Ref: - 608369

  İşin Tanımı MERKEZİ AMERİKA DA BULUNAN FİRMAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler *TERCİHEN İNGİLİZCE BİLEN *ÜNİVERSİTE MEZUNU *BİLGİSAYAR VE PROGRAMLARINA HAKİM *35 YAŞINI AŞMAMIŞ *İLETİŞİM KONUSUNDA BECERİKLİ *HEYECANLI VE AKTİF *ANKARA DA İKAMET EDEN *YÜKSEK MAAŞLA *GENEL MÜDÜR ASİSTANI OLARAK GÖREV YAPABİLECEK

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Üretim Personeli Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Üretim Personeli

  Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Ref: ÜP-22092014 - 608368

  İşin Tanımı Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Sancaktepe Fabrikamızda görevlendirmek üzere Üretim Personeli pozisyonunda çalışabilecek tecrübeli - tecrübesiz takım arkadaşları arıyoruz. Üretim tesisimizde çalışacak Samandıra, Sancaktepe, Kartal, Pendik , Tuzla ve Ümraniye bölgesinde ikamet eden "Üretim Personeli" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, Ekip çalışmasına ve organizasyon yeteneğine sahip, Dinamik ve sorumluluk sahibi, İletişim becerisi olan, Konularında pratik ve deneyimli,

 • Özsüt

  Tedarik Zinciri Planlama Mühendisi Özsüt

  İzmir Bugün

  DETAY

  Tedarik Zinciri Planlama Mühendisi

  Özsüt

  Ref: - 608367

  İşin Tanımı Satış tahminleri ve müşteri siparişleri doğrultusunda haftalık ve aylık üretim prog.oluşturmak ve gerçekleşmesini kontrol etmek, Ürünlerin satın almasını sağlamak ve temin gecikmelerinde gerekli önleyici faaliyetleri gerçekleştirmek, Ürün/Hammadde/Ambalaj stoklarının takibini yapmak, Alternatif malzeme ve tedarikçi devreye alma faaliyetlerini kontrol etmek

  Aranan Nitelikler Konusuyla ilgili Endüstri Mühendisliği mezunu, SAP programını kullanabilen, Çok iyi derecede MS Office programlarını kullanabilen Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli Dikkatli, iletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Analitik düşünce yapısına sahip

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka